Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Majka slonce moje witaj w klubie cdn. Jak sie obrobie w obejsciu to opowiem swoja historie, ale uprzedzam ze bedzie duzo k... p...... itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iiii? Mafinka naobiecywała, a ciąg dalszy nie nastąpił. Pewnie zmożone biedactwo padło i w sen zapadło po całym dniu :) :P Do2do jak rozumiem, to szaleje już na weselu? Czy to za tydzień dopiero? Nie, wydaje mi się, że teraz. Mam nadzieję, że wyczerpali już limit niemiłych niespodzianek i przygód i bawią się dobrze :) Majeczko - ja ty tam? Tija - to samo pytanie :P Pimaszku, Mimozka, Kasiunia - co z Wami? Serum - kochana odezwij się ❤️ Kto to się jeszcze ostatnio objawił? 👄 A ja wam powiem, że zaczęłam nową dietę dziś :P Ale tylko na parę dni, bo ona jest chyba taka oczyszczająco - odchudzająca i dłużej jak parę dni to się nie da :P Prosta. Głównym jej składnikiem jest kefir. Czyli na śniadanie kefir, na obiad kefir itd. Ale ja ją sobie zmodyfikowałam, bo bym oszalała. Więc na śniadanie niby-chłodnik sobie zrobiłam :D albo zupkę kefirkową jak kto woli, czyli butelka kefiru, pomidor, ogórki, cebulka. Chłopa nie ma, to mogę jeść cebulę w dowolnych ilościach i o dowolnej porze :P No więc na śniadanie mam talerz takiej zupki. Na obiad będzie podobnie i na kolację. Zobaczymy ile to wytrzymam. We czwartek wraca moja fumfelka, to będziemy się ważyć :D ona po urlopie, a ja po eksperymencie kefirkowym :D U mnie dziś przerwa w upałach, dzień zapowiada się pochmurny i niezbyt gorący. Chwała Bogu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozważam likwidację konta na NK :O niedokładnie przeczytałam to, na co się zgodziłam :O może jednak przeprowadzimy się na FB? Internauci wycofują się z Naszej-klasy. Nie chcą oddać najpopularniejszemu serwisowi społecznościowemu w Polsce praw do wszystkich zdjęć, informacji i wpisów, które w nim umieścili - pisze "Gazeta Wyborcza". Nasza-klasa, najpopularniejszy w Polsce serwis społecznościowy, który przyciągnął ok. 14 mln internautów, zmienił w tym tygodniu nazwę na Nk.pl. I kazał użytkownikom zaakceptować nowy regulamin - kto tego nie zrobi, w ciągu 30 dni straci konto. Użytkownicy się buntują. Internautów zirytowało zmuszanie ich do udzielenia zgody spółce na nieodpłatne przetwarzanie danych, w tym wizerunku. M.in. w "celach reklamowych spółki i jej kontrahentów, w ramach serwisu lub poza serwisem". I licencji na praktycznie wszystko, co opublikowali w serwisie - donosi "Gazeta Wyborcza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kicia- ja zaakceptowałam ale nie czytałam :( zreszta mnie juz denerwuje nk i tez mysle zeby zlikwidowac tyle ze mam kontakt z kolezankami z Niemiec i Angli i jakos tam nam tak najłatwiej kurde musze schudnąć!!!!!!!! do2do-miłej imprezki majka-dymaj do lekazra koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol Wczoraj wieczorem sie napisalam i cos sie spierdzielilo przy wysylaniu i juz nie mialam sily tego odtwarzac. A wiec... Ja od trzech dni prowdzilam korespondencje z nk.... chcialam sie dowiedziec co, dlaczego itd.... no i dzisiaj rano skasowalam konto. Tez kliknelam bez czytania, potem zaczelam czytac.... i nie podoba mi sie ich polityka wiec koniec przygody z nk. Pamietajcie zeby poprosic o usuniecie danych z nk, bo uuniecie konta nie jest z tym rownoznaczne. cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do problemu z wlosami. Cala ciaze mialam straszny lupiez.... podobno hormony.... bla bla... Ale teraz wlosy wypadaja mi garscami, do tego lupiez i plamy na twarzy, we wtorek wygladalam tragicznie. Postawiam sobie diagnoze:P łojotokowe zapalenie skory....tutejszy szaman to potwierdzil:D. Ze skora na twarzy juz jest lepiej, ale skora glowy nadal fatalnie. Jak mi nieprzestana wypadac wlosy garsciami to bede wkrotce lysa...:P. Czekam na orbiterka... lada moment:D bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA a ja dziś zauważyłam, że mam znowu jednego znajomego mnie i zastanawiałam się kto to. A to ty :D ja chyba też dziś zlikwiduję. :( a gdzie mam napisać, żeby usunęli moje dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 👄 No to wakacje mamy :) Coś takiego wymyslili na NK ????? No to zaakceptowalam coś o czym nie mialam pojęcia. Kicia, ja podobnie jak Kasiunia, mam poprzez nk kontakt z różnymi znajomymi, a oni nie koniecznie mają konta na FB. Więc też mi szkoda by było. Zresztą na fB mam tylko Was jak dotąd. Moze jakbym dała fotę jakąś to by sie i znajomi jacyś poodzywali :) Ale obsługi fb za bardzo nie znam jeszcze. A że nastrojowo z kolei ostatnimi czasy jakoś nie ciągnie mnie do zabawy internetem, więc póki co zostaję tak jak mam. Kicia :) podziwiam za ten kefir :) Ja raczej tak bym nie mogła, muszę jednak coś jeść :P No i kefir .... hm ..... to zdecydowanie nie mój przysmak :P Ja dietowo przeszłam na tradycyjne, w miarę lekkostrawne mż. Od białka chwilowo mnie odrzuciło :P może w okresie jesienno-zimowym wrócę ??? ;) Kasiunia :) a jak Ty dietujesz? :) Mafinko 👄 a co tam u Ciebie znowu sie wydarzyło ????? Oby to nie były problemy zdrowotne ! Do2do to chyba już co najmniej raz wytrzeźwiała i teraz od nowa szaleje na parkiecie :) A ja? No cóż, tak jak wcześniej wielokrotnie mówiłam, 40 okazuje sie niezbyt szczęśliwszym etapem mojego życia :( Zresztą już od kilku lat dzieją się u mnie rzeczy, których kiedyś nawet do siebie nie dopuszczałam :( Mam nadzieję, że tym razem zatrzymam się na problemach zdrowotnych, bo jak do tego dojdą jeszcze problemy innego typu to chyba długo psychicznie nie pociągnę :( A juz teraz jestem załamana:( Do lekarza pójdę w poniedziałek, mam nadzieję, ze dostanę namiary na dobrego dermatologa. I że to łysienie okaże sie tylko chwilowe i odwracalne :( Niestety u mnie nie mam dobrego dermatologa i muszę jechać do szczecina. Ale to akurat nie problem. Z tą moją rwą też mam zamiar zrobić względny porządek, bo jak sobie poczytalam do czego nie leczona może doprowadzić, to aż strach :( Muszę dokladnie się przebadać i zacząć jakąś rehabilitację, póki jeszcze nie mam długotrwałych ataków. Bo niestety z tego co wiem zaawansowana rwa wiąże się z czasowym unieruchomieniem i braniem coraz silniejszych leków przeciwbólowych. A pozbyć się jej można jedynie operacyjnie i wiąże się to z grzebaniem w kręgosłupie :O A to z kolei nie jest zbyt bezpieczne :( No dobra, uciekam. Muszę skończyć pranie, jakieś porządki w domu i idę sprzątać autko. Wczoraj skończyła mi się ważność przeglądu i w poniedzialek muszę jechać na następny. Same przeglądy ... kuźwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ja to bm Ci radzila zrobic badania hormonow - w zwiazku z wlosami. Lece patrzec na skladanie mojej nowej zabawki:D:D:D:D:JUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia na nk, na dole strony jest kontakt, tam wybierasz dalej co cie interesuje.... chyba....najpierw profil ... usunac dane.... na bank to znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakończenie roku szkolnego dyrektor zwraca się do uczniów. - Życzę wam przyjemnych wakacji, zdrowia i żebyście we wrześniu wrócili mądrzejsi. - Nawzajem - odpowiada młodzież. Mama pyta sie swego synka: - Kaziu, jak się czujesz w szkole? - Jak na komisariacie: ciągle mnie wypytują, a ja o niczym nie wiem. Przybiega dzieciak na stację benzynową z kanistrem: - Dziesięć litrów benzyny, szybko! - Co jest? Pali się? - Tak, moja szkoła. Ale trochę jakby przygasa. . Ojciec przegląda dzienniczek szkolny Jasia: - Co to, znowu jedynka z historii? - Niestety, historia lubi się powtarzać... Czym różni się uczeń dobry od złego? Złego leją rodzice, dobrego - koledzy. Blondynka dzwoni do warsztatu samochodowego. - Coś mi spod auta kapie, takie ciemne, gęste... Mechanik: - To olej. Blondynka: - OK, no to oleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane było zajebiścieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D wszystko sie udało za klażda z Was piłam :D i nogi mnie napierdzielaja od tańcowania :D zbawieniem okazały się baletki ( turkusowe) bo czułam się jak na bosaka :D szalałam,szalałam, szałama:D I jak to mój maz powiedział wygralismy wojne japońsko Polską :D bo Japończycy padli o 2 h :D a my o 5 do domku trzmychnelismy :) Japończycy obdarowali nas prezętami dostałam śliczna broszkę z japońskimi perłami , jakieś ich mydła z zielonej herbaty kimono takie jak do spania,i rózne takie tam bylo zajebiście japończycy sa do poniedziałku więc pewnie klikne dopiero w wtorek cmokam wszystkie 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO no to się cieszę i gratuluję! I zazdraszczam dobrej zabawy ;) Bo my tu się martwiłyśmy, czy wszystko się uda :) ale widzę, że wybawiłaś się nieźle! :D MAFINKA jakoś jeszcze się tym nie zajęłam. Ale przeczytałam w ich Polityce prywatności, że oni i tak przechowują dłużej dane, zgodnie z prawem, bo coś tam... MAJECZKO ❤️ wszystko będzie dobrze, tylko idź już do tego lekarza. Moja mama miewa rwę, a mieszka na 4 piętrze, to świetnie rozumiem co czujesz. I rozumiem, dlaczego moja mama kupiła tę ruderę na wsi. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :P mam takie same klapki jak desperadoo na NK deichman rządzi :D a tak swoją drogą, ciekawe co u niej. Z komentarzy wnioskuję, że rozstała się mężem :O no i widzę, że figurę ma jak nastolatka, to pewnie dlatego już u nas nie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D popłakałam się ze śmiechu. Wchodzę na NK, a tam pod zdjęciem desperadoo taka sympatyczna "komcia": u lala jak na ten wiek to niezla dupa z pani ;)) nic dodać, nic ująć :D :P wziąć się i podpalić, to moja rówieśnica. "jak na ten wiek" :O OMG .... dzieciom to się zdaje, że fajną dupą to się jest do 20, a potem to nie wiem co... sympatyczną starszą panią??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, całuski przesyłam 👄👄👄!!! Moje samopoczucie nie jest najlepsze:( ale pocieszam się, że dolegliwości miną niedługo:) Odezwę się jutro, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA pisuj częściej, to i samopoczucie będzie lepsze :) 👄 A reszta? gdzieśta się pindy pochowały? weekend weekendem, a napisać parę słów można chyba, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Kicia tak pisze to i ja sie przywitam z wieczora :) Kicia :) dzięki za troske 👄 Do2do :) wiedzialam, ze weselicho sie uda :) im wiecej nerwów przed - tym wieksza potrzeba odreagowania w trakcie :) Kasiunia :) jak sie teraz poodchudzamy? Tylko rozsądne i wykonalne propozycje proszę :P Mimozka 👄 każdą z nas dopada wielki dól ... co tam dół ... krater !!!!! Pisz, zeby sobie ulżyć :) A ja jutro postanowilam zrobić tyle przeglądów ile sie da :P Najpierw przegląd samochodu (chyba jakąś krótszą kreację wymyślę, co by panowie za bardzo autka nie oglądali :P ). A potem do lekarzy - najpierw rodzinny - do niego z tą moją rwą pójdę po skierowanie na prześwietlenie i w ogóle po skierowania na badania wszelkich możliwych rzeczy. Nigdy się kompleksowo nie badałam (no moze poza ciażąmi), więc chyba 40ka to dobry moment na nadrobienie zaległości. No i z racji mojego chorobliwego unikania lekarzy :P kasa chorych choć raz wyda na mnie kasę :P A z tym moim łysieniem :O do takiej prywatnej doktorki pójdę. Ona jest troche nawiedzona :) ale naprawdę dobrze leczy ludzi i ma opinię chyba najlepszego lekarza w mojej miejscowości. A jak sama nie wie co robić to odsyła do specjalistów. Mam nadzieje, ze wysle mnie do jakiegoś dermatologa. Chociaż jak poczytałam sobie trochę w necie o łysieniu plackowatym to chyba i bez dermatologa może sie obejść, bo są tacy co leczą, leczą i wyleczyć nie mogą. Zresztą zobaczę jutro co mi powie. Mąż zakazał mi sie denerwować przed wizytą u lekarza. Cenna uwaga, zwłaszcza, że łysienie może być spowodowane stresem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mafince zapomnialam .... sorki 👄 poczytałam sobie i wypadaniu włosów. I tam ludzie radzą różne rzeczy - od leków, przez zioła ojca Klimuszki, po preparaty Vichy. Trzeba poprostu szukać ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski Majka dopoki mi to go.wno nie zniknie z glowy to wypadac beda.. Kicia dostalam maila ze w ciagu 30dni usuna dane. co ja jeszcze mialam napisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa Do2do bardzo sie ciesze ze impra sie udala:D czekam na zdjecia i relacje:D Kasiunia👄zdjecia Ci nie zdarzylam podpisac na nk... Wyladasz pieknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł. Dziś wylatuje do mamy na 3 tygodnie, wiec obiecuje poprawe i częściej bede zaglądała, choć muszę sie uczyć. Z jednej strony ten durny egzamin, a z drugiej mój angielski. Nie miała baba klopotów... \Zaszalałam sobie ostatnio i kupiłam zestaw kremów z Amwey'a. Na razie testuję, ale powiem Wam, ze calkiem nieźle to wyglada... Aha, i kupilam sobie piękną srebrną obraczkę z cyrkoniami, bo brakowało mi jakieś biżuteryji na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewoje :D PIMASZKU pisz, pisz :) napisz jak tam Młody Człowiek sobie radzi 👄 no i ty też 👄 A u mnie dziś dzień wolny, bo dzień konstytucji, ale ja pracuję :( krótko, ale jednak. Mam nową uczennicę, do egz chce się szykować, a nie wie jak dzień dobry jest po polsku :O tzn za tydzień chce po polsku zdać egz na politechnikę warszawską z fizyki czy matmy i informatyki. Nie pamiętam, jakieś dwa przedmioty z tych trzech :O Ludzie to są bez pojęcia. Ściągnęłam sobie z neta zakres tego egzaminu i przykładowe zadania :O nie mam pojęcia o co tam biega :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) no faktycznie ludzie to bez wyobraźni bywają ...... chce dziecko zdawać egzamin w języku , ktorego nie zna ? a potem jeszcze studiować u nas????? To sie dopiero jazda nazywa :P Ciekawe jak sobie z tym poradzisz :) Mafinko :) poszukaj sobie na wzmocnie nie włosów środek TAURYNA . Lekarka mi dziś poleciła. To jest suplement dla sportowców, wiec nie ma tego w aptekach , ale jest bardzo skuteczny. Wystepuje on też w innych dostepnych w aptekach lekach, ale jego stężenie jest tam bardzo niewielkie i przez to mało skuteczne. A właśnie ten środek dla sportowców ma stężenie , które poprawia włosy. Pimaszku :) i bardzo dobrze, ze coś sobie kupiłaś !!! I czekamy na wiecej pisania Twojego :) A ja dziś pozaliczałam lekarzy... Mam skierowanie na rtg kręgosłupa i inne badania. Chociaż moja masażystka twierdzi, ze rtg nie koniecznie moze coś wykazać i lepiej rezonans zrobić. Jak bedę mieć to prześwietlenie z opisem pojde do ortopedy i zobaczę co mi powie i co dalej robić z rwą. Z włosami też byłam - nadostawalam troche leków wzmacniających i płyn do smarowania tego miejsca bez włosow. Lekarka powiedziała, ze do dermatologa nie trzeba i te leki od niej powinny pomóc. Wg niej już mi coś tam odrasta i powinno być dobrze. Tylko poczekać muszę. Stwierdziła, ze takie lysienie plackowate często jest skutkiem dużego stresu :O albo efektem zarazenia bakterią lub grzybem np. u fryzjera :O I w ogóle poleciła mi kurację na wzmocnie włosów. Uciekam, bo muszę jeszcze pare rzeczy mojej stażystce przygotować. W czwartek ma egzamin na kontraktowego :) No i wypadałoby powiedzieć dziewczynie o co opiekun stazu na egzaminie zapyta :) na początek powiedzialam jej czego ma sie jeszcze pouczyć (pytać ją będą jeszcze dyrektorka i wicedyr. ), a jak sie nauczy to ma mi powiedzieć o co ją najlepiej zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ Majeczko widzę, że ostro się wzięłaś, trzeba dbać o zdrowie! Do2do to pewnie odsypia po baletach:D tak się denerwowała, a wszystko poszło idealnie! Czytałam co u której słychać i wszystko zapomniała, no Majka została mi w pamięci z tym opisem leczenia, ale musisz się Majeczko zmobilizować! A ja grubnę po prostu z dnia na dzień:( Nie napiszę ilę ważę, szok!!! Termin mam na styczeń, około bo mam dwa terminy. I tak trochę czytam, trochę oglądam telewizję. Nuda, ale co zrobić mam się oszczędzać na maksa, dużo leżę siedzę i ... grubnę:D I to tyle o mnie, duże buziaczki dla wszystkich 👄👄👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×