Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To ja tak na wszelki wypadek już teraz piszę, zeby nie było, ze dzień bez złamanego słowa sie trafił :P Zaraz idę spać - wreszcie we własnym pokoju :P co prawda jeszcze bez mebli, ale już we wlasnym łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisłam i mi zjadło :O wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ok to juz w skruciku :O Dzisiaj w wwawce chmura , na chmurze a ja o słoneczko prosze bo 11.08 do władka jade i nie musze mieć upałów po 30 stopni ale tak z 25 i słonko to prosze :Dtak niesmiało :D Bilety kupione :) rodzinne wiec tanio wyszło na wet no i 6,5 h i jestem na miejscu a samochodem 10 h sie jedzie bo kol jechała :O więc postawilismy na pociag :) zawsze młody bedzie miał cos innego bo ostatni raz pociagiem jechał jak 2 lata miał :) Za chwilke lece na zakupy bo dzisiaj 33 raocznica slubu moich rodziców , a jutro urodzinki szwagierki więc 2 imprezki mi się szykują :) Kochane zmykam bo czas mnie goni KOCHAM WAS WSZYSTKIE NIESAMOWITKI KOCHANE ❤️👄❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa 4 rodzaje seksu: więzienny, studencki, przedszkolny i filozoficzny. Wiezienny: Jest gdzie, ale nie ma z kim... Studencki: Jest z kim, ale nie ma gdzie... Przedszkolny: Jest z kim, jest gdzie, ale nie ma czym... Filozoficzny: Jest gdzie, jest z kim, jest czym, ale czy jest sens...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łot ????????? nikt nic nie napisał, czy mi się już dni tak w jedno zlały, ze ich nie odróżniam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam posta, zeby datę sprawdzić :P A jednak !!! Honor wasz, wredne rozklapichy :P uratowałam swoim wczorajszym postem :) Ciekawe, czy dziś znowu historia się powtórzy ..... No a skoro nie piszecie, więc tylko o sobie napiszę :P U mnie, po wielu bólach :P pokoje skończone, tylko meble dzieci czekają na korytarzu na czas i zryw ślubnego do skręcania :) A aż go skręca z radości :P na myśl o tej robocie :) Natomiast ja dziś zaczęłam układanie u siebie.... i nie wiem ile to moze potrwać :O Przeglądam WSZYSTKO co mam, robię rachunek calego swojego marnego życia i podejmuję bolesne decyzje .... co wreszcie wywalić, a co jeszcze nie :P A nalezę do osób, którym wiele rzeczy moze sie jeszcze kiedyś przydać :P No a od poniedziałku kolejna faza remontu ... teraz pod nóż idzie kuchnia i przedpokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie melduje kac gigant mnie dopadł :) nie ma to jak urodziny szwagierki :D klikne jak dojde do siebie :) MAJKA-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj babole melduje z Rygi. Nie mam polskich znakow, wiec sorry za to koslawe pisanie :P przyjechalam wczoraj, rozpatruje napisanie skargi albo reklamacji, bo po pierwsze autobus mial ponad godzine spoznienia, a po drugie jechalam 11 godzin bez klimy z pozamykanymi oknami 😭 😭 😭 MAAASAAAKRAAAA!!!!! ale dzis juz sniadanko pycha, obiadek w ogrodzie, wiec mozliwe, ze szybko zapomne te traume :P a potem jedziemy nad morze :D tylko jeden drobiazg :O wlasnie mi sie @ zaczyna :( no kuzwa, taki sobie drobiezdzek , drzazga... bym powiedziala. Nie ma to jak pojechac nad morze i caly tydzien meczyc sie z @ :( dobrze, ze ktos wymyslil tampony, ale i tak czlowiek nie czuje sie 100% komfortowo. no dobra, nie narzekam juz wiecej, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja kawkuje i kawke Wam daje :D Męża mam juz na urlopiku wiec mnie z młodym do kompów nie dopuszczą pewnie :O Własnie robie ostatnie pranko i prasowanko i czeka mnie pakowanko i nad morze...........:D:D:D:D:D MAJKA❤️ KICIA❤️ TIJA❤️ MAFINKA❤️ PIMACH❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czy pisałam już, że mam w domu remont? :P Mam nadzieję, że do końca tygodnia się skończy ... no chyba, ze nie :P Mam tylko problem .... nie mogę dobrać koloru do przedpokoju. Normalnie można się pochlastać :O Ale chyba dam radę jakoś to skończyć :P albo się wykończyć :P Kicia :) Udanego wypoczynku mimo wszystko :) Do2do :) coś sie pogoda psuje, ale mimo wszystko zazdroszczę wyjazdu :) Dziewuszki, powypoczywajcie troszkę też za mnie, bo coś czuję, ze ja z radoscią w tym roku do pracy wrócę. Odpocząć trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIAKI kochane z placu pakowania :) dzisiaj zero piwka :O wczesnie bo jutro morze.................................:D tylko własnie w wawce leje :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypoczywam, musicie radzic sobie beze mnie, jaK Wroce, to dam zdjecia i napisze co i jak. :D zyczcie mi pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko mnie się wydaje, ze tegorocznie wakacje w zastraszającym tempie zmierzają do końca? Aż mi się wierzyć nie chce, ze wrzesień juz za 2 tygodnie. Moja dieta warzywna musiala zostać przerwana, w tydzień schudłam o 5 kg, wiec w ubiegłą sobotę nie miałam siły podnieść się z łóżka. Po zjedzeniu bułki z szynką cudownie odzylam. Trzymam wagę 62 kilosy, czyli powrót do formy sprzed ciązy. Dziś zaliczyłam basen, fryzjera i sprzatanie ogródka. Jak fajnie mieć dzień bez malego, chociaz strasznie za nim tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham, pamiętam, tęsknie, ale czasu nie mam :( może po niedzieli trochę mi się terminarz rozluźni Wypoczywajcie i łapcie te ostatnie chwile lata, bo zaraz znowu będziemy tęsknić za promieniami słońca Pa pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzutem na taśme robię pierwszy dziś wpis :) Pimach :) niezależnie od tego ile człowiek ma wolnego - zawsze urlop za szybko mija :) Ja od 3 tygodni nawet dni nie odróżniam, nie mówiąc o dacie :P Dobrze, ze możesz sobie odsapnąć bez juniora :) Na pewno jest pod doskonałą opieką, no a Ty mozesz wreszcie zająć sie tylko sobą :) Kicia :) Do2do :) ale macie dobrze z tymi urlopami !!!! Mafinko :) o ile sobie dobrze przypominam miałaś mieć więcej czasu na pisanie :P Ciekawe kiedy Myszka wróci. Chyba miała jakoś tak w sierpniu wracać? U mnie nadal walka z remontem, chociaż już widać jakiś koniec :) Najpóźniej w sobotę będzie skończona na tip-top kuchnia, zostanie przedpokój. Ale tam robota uzalezniona jest od drzwi. Nowe drzwi wstawione, ale jeszcze trzeba je obrobic. A że mieszkam w starym budownictwie futryny są nietypowe i trzeba sie przy nich wiecej namachać. Przy okazji demontowania futryny trafiliśmy na przedwojenne, niemieckie ściany :) Nawet sobie zostawilam na pamiątkę kawałek. Taki w kwiatki malowany :) A, no ... Przemalowałam przedpokój na biało, bo na starej zajebiaszczej żółci każdy kolor wychodził inaczej, np. z ciemnozielonego robił sie jasnozielony, z jasnożółtego- biały, a z odcieni pomarańczowych - coś na pograniczu łososiowo-różowo-niewiadomo-co :P Żaden z w/w kolorów mi nie odpowiadał, a zółty już mi jednak zbrzydł. Dopiero teraz mogę cos normalnego dobrać. Zamówiłam jeszcze sobie meble do swojego pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurnia .... Tiję pominęłam ... Sorki Tijeczko 👄 Milego wypełniania obowiazkow i czekamy na wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D pozdrawiam Was gorąco :D pogoda super:) niebo lazur:D za chwilke lecimy na plażę :) morze troszkę zimne bo 19 stopni ale jak juz się człowiek zmoczy to ciepłe jest :D wczoraj bylismy z młodym na dyskotece na plaży :D był bardzo zadowolony :) bo i zabawa była super kupa ludzi młodzieży , strszych cieciaków:) jutro juz ja będę się smażyc , a chłopoaki -młody na windserfingu a stary na keicie więc ja leżaczek i piweczko i błogie leniuchowanie :D:D:D CAŁUJĘ WAS WSZYSTKIE 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas upałów ciąg dalszy :D więc wytapiam cielsko :D co by mieć gdzie pakowac gofry i lody :p KOCHAM wszystkie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio :D już mi lepiej :D u nas dziś było nieznośnie, pogoda ołowiana :( niebo zaciągnięte, a duszno jak w piecu. No i na szczęście kole drugiej zaczęła się burza :) która do spółki z sytym obiadkiem spowodowała u mnie komę :P przespalam prawie cztery godziny i za cholerę nie mogłam się podnieść, ale już ok ;) R podał mi życiodajny płyn w kolorze bursztynu i myśle, że będę zyć ;) a co u was pipeczki moje :P ❤️? co u DO2DO to mniej więcej wiem z ostatniego postu ;) a reszta? odmeldujcie się kochane po łykendzie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, ja ja Ci zazdroszczę. Nie bylam nad polskim morzem 30 lat, wiec nawet nie pamietam, jak ono wyglada. Majeczko, fajnie musi ten kawalek ściany wygladać... Oryginalnie. Ech, przydałaby się męska ręka, mam kilka prac remonowych do zrobienia. Kicia, ile ja bym dała za taką drzemę, bo trudno 4 h nazwać drzemką. Pierwszy raz widziałam burzę, która trwała 4 h. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kicia :) nawet krótki wyjazd jest fajniejszy od żadnego :P A spanko w dzień od niespanka w nocy ;) Do2do :) to gdzie Ty jesteś konkretnie nad morzem, ze masz takie pikne słoneczko? Bo ja w pogodzie słyszę tylko o deszczach na północy. Zresztą u mnie też teraz sporo pada. Pimach :) u mnie męska ręka też by sie przydala do roboty :P Większość remontu sama nadzoruję, bo mój M głównie poza domem. A wczoraj nawet pierwszy raz w życiu asystowalam przy tapecie :) Wolę malowanie olejną :P Tija 👄 A u mnie remont nieuchronnie zmierza do upragnionego konca ! Jutro, najdalej we wtorek majster skończy. Wszystko teraz jest uzależnione od schnięcia oprawianych drzwi. Szczerze mowiac mam też już dość różnych rad różnych osób co do remontu. Najlepsze są moje siostry :P każda ma inne upodobania kolorystyczne i dekoratorskie, no i obie z własnej woli "doradzają" mi, co gdzie i jak robić. A najciekawsze jest to, ze w pewnych kwestiach mam jeszcze inne upodobania i nie mam juz siły im tłumaczyć, dlaczego W SWOIM DOMU robie coś inaczej, niż one mi "najlepiej radzą" :P Niech to sie wreszcie skończy i każdy zajmie się sobą :P Czeka mnie jeszcze wielkie sortowanie :P i ukladanie dobytku. Aż boję sie o tym mysleć, bo sporo rzeczy mam w piwnicy. TAk wiec przede mną wielki latanie po schodach :O A w tygodniu ma jeszcze dojść reszta zamówionych szaf i szafek. Po 3 tygodniachremontu dzisiejszą niedzielę postanowiłam uczcić nowiuśkimi tipsami :) Nie mogłam juz patrzeć na te swoje niedodzierki :O No i trudno już było robić zakupy (głównie w sklepach budowlanych :P ) z zaciśnietymi pięściami :P Jutro chyba wybiorę sie na poszukiwanie jakiejs rozsądnej firany do kuchni, moze wynajdę coś na sztory i inne takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne buziaki wam przesyłam 👄👄👄 znów niebo lazur i żar się leje w nocy o 1.oo była była burza ale juz po niej sladu nie ma :D dzisiaj jedziemy na hel do kuźnicy szaleć więc wieczorkiem zjedziemy pewnie do siebie :) MAJKA- ja jestem w władysławowie a konkretniej w cetniewie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie babole :( Hej kochane Kwiatuszki🌼 nie gniewajcie się że każdej z osobna nie odpisze ale czasu brak by was dokładnie doczytać :O Pogode nadal mam słonecznąw nocy miał byc deszcz ale chyba zdecydował sobie padać gdzie indziej :D Dzisiaj jest puki co ciut chłodniej więc da się wytrzymać :D no i WIEJE ,WIEJE,WIEJE :D:D:D:D ku naszej uciesze więc na Keita dzisiaj do kuźnicy śmigamy :D:D:D 👄👄👄 DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllle puuuusto :O Do2do :) ale Ci dobrze !!!!! Uroczyście świadczam, że skończyłam remont :P Idę coś chlapnąć :P a od jutra wielkie porządkowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×