Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej Kochane :D Japończyki juz polecieli więc moge was poczytac :D Kochane wkleilam kilka zdjęć na FB bo na NK jeszcze nie chciałam bo coś tam z tym regulaminem ( jeszcze nie doczytałam do końca) więc z foteczkami sie wstrzymałam :) Na rzaie tylko kilka bo czekamy na fotki od fotografa :) wiec przynajmiej mozecie sobie zobaczyć moją szwagierkę co prawda tylko w 2 kreacjch bo nie miałam kiedy fotek kopiowac a w sumie 4 razy zmieniała ciuchy :) to i tak mało bo w japoni jest zwyczaj 9 razy :) Oki uciekam was czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do - widziałam, cudne. Wygląda jak porcelanowa laleczka :) Ja już na NK nic nie wklejam, ze dwa dni i kasuję konto. Muszę tyko napisać do paru osób, i pa pa. Wkurzyli sporo osób tym regulaminem. 😠 A do tego jeszcze przeczytałam, że 7 miesięcy temu, NK zostałam sprzedana jakiejś estońskiej firmie. Tylko, że to jest chińsko-rosyjska firma tak naprawdę. :O 😡 nie, nie. spasiba i daswidania, nie chcę, żeby oni dysponowali do woli moimi danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do Jak dla mnie bomba:) Panna mloda tak jak Kicia napisala - porcelanowa laleczka. Kicia wlasnie tak sie zastanawialam, ze ludzie na prawde nie zdaja sobie sprawy kto ma ich dane... Majka dzieki za nazwe specyfiku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poczytałam :D Ciesze się ze tak duchowo mnie wspierałyście hihihi:D przy każdym kielichu o was myslałam HIHIHI:D a więc wszystkiego pewnie nie opisze bo nie dam rady tyle klikac ale tak w wielkim skruciko to ..... zaczełao się wesoło bo padał deszcz a własciwie mrzawka więc nici z mojej letniej kiecki na ramiączkach wyciagnełam spodnie i taka granatowa bluzke z koralikami do tego szare szpilecje z ćwiekami i o 12.00 byłam pod kolumna zygmunta cała w nerwach oczekiwałam przybycia Japończyków :D ( brat mnie poprosił bym ich do urzędu doprowadziła ) co smieszniejsze ze po angielsku móiwła tylko siostra i licho co mama z tatą :D ale poszło całkiem głatko typowo jak przystało na japończyków aparaty były w ruchu i musiałam tłumaczyc że widza zamek królewski itd w urzedzie czekali już moi rodzice mama mojej szwagierki wszedzie ze słownikiem latała :D i foty sobie pstrykała :) =w miedzy czasie dzwonił mój brat z limuzyny że Y zapomniała przysiegi więc na swistku jej napisałam i zleciałm na doł by jej z kieca wytarabanic sie pomoc z limuzyny ( zajmowała całe miejsce) po tem juz zaczeła się uroczystosc Y ze zdenerwowania przeczytała przysięgę z kartki i urzednik był wystraszony jakiś :D jak wogle ich zobaczył :D za miast soczystego całusa mój barat dostał polika do pocałowania bo w japońi przy rodzicach nie okazuje się uczuć :D były płatki róż , kasiorka itd.po slubie na warjata to domu przebrac się w moją turkusówkę :) i oczywiście deszcz mi włosy spierdzielił więc były proste tak jak na fotce:O Y dla gosci dała 7 minutowy koncert na pianinie :) było jedzonko i młodzi rozdali niektórym goscią medale np. dla najlepszego debesciaka , dla miłosnika piwa i tu mój slubny dostał krażek hihi:Ddo 21 .00 po tem był pierwszy taniec ( nie mam fotki niestety bo tu była inna kreacja) wyglądał tak że mój mąż ( świadek) zaczoł tańczyć z Y ( do ojca chrzestnego -muzyka) i mój brat przebrany w czarny gajer czarne okulary i cygaro odpycha mojego M i daje mu na niby po buzi i juz zaczeli tańczyc po tem na zewnątrz zostały wypuszczone lampionyw powietrze cudnie wygladały :D wszyscy byli zaskoczeni z młodymi na czele :D no i po tem tańce , tańce, tańce hulanki swawole :D Japończycy okazali sie superowymi ludzmi że aż zal że już musieli jechać :( A jeszcze w ramach podziekowań rodzice poza kwiatmi dostali misie moja mama misia , któr wazy tyle samo co mój brat jak się urodził , a Y mama z jej wagą taki jest zwyczaj w japoni. W sobote były poprawiny i w niedziele latanie z japończykami kolacje , obiady itd.. ogółem było zajebiście :)japońce stwierdzili że polskie wesela są super bo u nich sie nie tańczy :) więc byli bardzo zadowoleni , a co fajniejsze ze oni tylko piwo pija a tu zasmakowali naszej wódeczki i bardzo im smakowała :D ale wojne polsko japońska wygraliśmy bo padli o 3 .00 rano a my o 5 hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to do wiaderka:P Wiem gdzie Nas zdradzasz:P.... juz mialam Cie opitolic ze kefirem polewasz...a kawy ni ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - Wskutek procesów fermentacji kefir może zawierać do 1,5% alkoholu.::D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jezdem. Dolecielimy, mlody zrzedzil, ale jakos minelo. Tu sa sakramenckie upaly, zdechnac mozna, pocieszam sie, ze tluszcz mi sie wytapia. Od jutra biore sie za nauke do egzaminu... ble... No i moze za jakas diete, ale jaka ????? Mlody czlowiek niedlugo skonczy 14 m-cy, srednio bierze sie do chodzenia, stracilam rachube w ilosci zebow, apetyt dopisuje i ogolnie rzecz ujmujac jest oczkiem w glowie mamusi, choc babcia twierdzi, ze mama jest surowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA wybrałam dietę intuicyjnie :D :P szukałam natchnienia :P ale na razie to mi się guzik urwał w spodniach, to nie wiem jak z tym odchudzaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho! :P ło ch*j, jakby powiedział mój znajomy. Się żeśta rozpisały i popisały :P a ja jutro jadę do Lwowa, na randkę z moim lubym :) no taką trzydniową ;) włoski już ufarbowane, jeszcze jutro parę zabiegów i mogę jechać ;) gadaliśmy na skypie, bo akurat była kuleżanka, która zostanie z kotami. Niezły miała ubaw. R świeżo od fryzjera (dzisiaj był), ja mówię, że nie mogę gadać, bo muszę farbę zmyć. Mówi: szykujecie się jak na wesele :D a ja pomyślałam, że to nawet romantycznie wyszło :) i cieszę się, że nam się chce :) po 12 latach "upiększać się" i szykować jak na pierwszą randkę ;) ciekawe tylko jak będziemy wyglądać o 6.00 rano na dworcu po całonocnej jeździe :O bo spotykamy się w połowie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i jeszcze chciałam dodać, że zdrady nie wychodzą na dobre :O te kefiry, to mi już bokiem wychodzą :( to nie dla mnie jednak. Pierdzielę, nie ruszę kefiru przez tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia eno romantico:Pfajowo:D. Dobrze ze Ci bokiem wychodza, a nie d.....:D:D:D:D::D:D:D:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, pierwszą kawę wypiłam sama :P a teraz już mogę z wami. Mafinka - w górę kubeczki! :D został jeden kefir 0,5, szkoda mi go, ale nie mogę na niego patrzeć. Zobaczę jaką ma datę trw, może za parę dni go łyknę :O Mam dziś zapitol. Zaraz konsulat (chyba rozpieszczam te moje dzieci :O ), potem dwie lekcje. A potem jeszcze muszę coś kupić R :) Aha, no i kurna, bilet!!! :O :P se zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka 👄 dietkujesz jakos? Co u Olci? Pimaszku :) przy Twojej "nadwadze" wystarczy, że sie do egzaminu pouczysz i to wypocisz :) A Tusiaczka rozpieszczaj ile wlezie, potem będziesz go temperować :) Kicia :) udanego szykowania i spotkania :) Byleby Cię deszcz w drodze nie złapał, bo fabra pocieknie :) Zresztą wygląd nad ranem jest mniej istotny, intencje najważniejsze :) Ja też siorbie kaffkę :) dopiero teraz , bo byłam krwi i moczu utoczyć :P Znaczy badania sobie robiłam :) Cholesterole i inne takie. Pół wiadra krwi ze mnie wyssano :P No ale wreszcie mogę śniadanko wciągnąć i kawusią zapić. U Was też upały takie? U mnie apogeum ma być w łikend - do 35 stopni podobno :O Pranie za praniem robię korzystając z okazji, ale brakuje mi już koncepcji co prać ;) A dzisiaj dzieciaki nad jezioro zabieram. I mam nadzieję, ze marudzić nie będą, bo mam ambitny plan poczytać książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Psiapsiułeczki👄 Ja wczoraj z młodym na rowerkach byłam i po sklepach wieczorem latałam bo jutro moje dziecie leci do Egiptu....a ja już tęsknie :( Dzisiaj pojechał z tesciowa rowerkami na basen do powsina więc ja w pranku ,prasowanku siedzę bo go pakowac muszę .Dzisiaj tez wraca mój M i mi oznajmił że jedziemy na wekennd nad morze :D jada z nami też dwie pary które dzieci sprzedały na kolonie więc wekendzik w gronie przyjaciół nas czeka . Mamy przyjaciela który ma ośrodek widserfingu i kajtów ( nie wiem jak się te ustrojstwo pisze ) więc będziemy czynnie spedzac czas a wieczorami ...wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni , gdy nie ma w domu dzieci to..... Laptopika zabieram więc wieczorkami postaram się kliknać choć kilka słów :D i oczywiscie od 2 dni lece na samych sałateczkach :D by choć z 2kg zgubić :O uciekam chłodniczek jeśc bo upał a na samej sałacie z pomidorkami, feta i oliwkami bazylią jestem:OA kochane nie kupowała teraz może któras kostjumu kompielowego bo stwierdziła że chce nowy bo mam fajny dwu częsciowy ,ale czarny , a chciała bym kolorowy:) jedno częsciowe nie wchodzą w grę bo nie nawidze ich pomimo mojej tuszy :D KICIA- to rzycze romantycznej randeczki :D może bedzie owocna o Rysia lub Rysię hihihi:D👄 MAFINKA- buziolecje ogromne dla OLCI👄 u was tez taki skwar ? PIMACH- popieram z czego ty kochana chudniesz :( i o zdjęcia Tusia proszę ❤️ I Tusia rozpieszczaj !!!!:D MAJKA-co do włosków to faktycznie tak jak Mafinka pisała hormonki zobacz bo i ta przygoda z @ może świadczyć o jakims zaburzeniu na szczescie to nic groźnego i wszystko da sie uregulować :DU mnie się kochana pot po dupie normalnie leje jak stanełam goła stopą na tarazie to myslłam z estope razem z terakota oderwe :O A najgorsze jest to że jak wieczorem okna otwieram to krwiopijcy atakują :O:O:O Zyczę kochana miłego opalanka nad jeziorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO kup sobie RAIDa na prąd, nie ma bata :) przypomnę, że u mnie są komary od kwietnia, ale teraz jak mam to maleństwo (już druga buteleczka idzie) to mam spokój :) śpię przy otwartym balkonie i jestem bezpieczna. Polecam. Jedna studentka odwołała lekcję, to idę się robić na bóstwo :P Aha, ja nie biorę (w przeciwieństwie do do2do :P ) komputera, więc odezwę się dopiero w niedzielę. no jak dzisiaj zdążę, to jeszcze coś skrobnę, nie płaczcie :P martwi mnie, że SERUM się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzalilam sie wczoraj, ile zezarlam i jaka jestem slabiutka w kwestii diety i co? Calego posta Kafe zezarlo, wiec sie wscieklam i poszlam spac. Jetsem chwilowo po zachodniej stronie granicy i dzis nie oparlam sie pokusie fioletowej krowy z alpejskich lak... Ech, jutro bedzie lepiej. Do2do, adres poprosze w postaci sms-a, gg lub tu, do wyboru do koloru. Dzis uwiecznilam przygode Tusia z sudocremem. Aha, tu sa masakryczne upaly, a szalona matka zafundowala sobie i dziecku dwugodzinny spacer, nogi mi wchodza do... Bardzo Wam dziekuje za komlementa, ale przed ciaza wazylam 62 kg, przed porodem 75 kg, a ostatnio na wikcie tesciowej doszlam do 72 !!!! Chwilowo trzymam sie 67 kg, ale to i tak za duzo. Majeczko, nie mam weny do nauki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×