Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

do2do- już mnie pamięta!!!:( sama jestem sobie winna:) Kicia 👄 jesteś fajna babka..."przejścia"- nie do pozazdroszczenia...ale to życie!:classic_cool: Jacek- kopie?...oszczędzaj się!👄 a... sprawy prozaiczne!!!!co z imieniem dla potomka? Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼CUDNIETAK- pamiętam, pamietam 👄 sorki za chwilowe zapomnienie ale po tak długim braku netu kolejka do laptopów na jednym maz a na drugim syn i ni jak się przepchać :o buziolecje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ja miałam napisać ..... Jak zwykle słów mi zabrakło :P Z wrazenia, że sie parę zgub topikowych znalazło :P Z tej wielkiej radosci piosenkę wam wszystkim zadedykuję :) Kici to się na pewno spodoba :) Ciekawe czy to już zna :) http://www.youtube.com/watch?v=BlN6gXqZKbM Nie wiem jak wam , ale mi sie podoba :) Wg mnie niezły czad dają chłopaki :) Mają jeszcze parę innych fajnych piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyram ci ja w kuchni: jedną ręką zmywam, drugą gotuję, trzecią ziemniaki obieram, kiedy z pokoju dobiega czuły głos mężczyzny mojego, który wyleguje się na kanapie: - Słonko moje ty śliczne, chodź na chwilkę! No i biegnę, może chce się zreflektować za ostatnie przewinienia (lub coś równie nierealnego). - No co chciałeś, miśku? - Nie mogę patrzeć jak tak tyrasz, zaharowywujesz się dla mnie... - ... - ... dlatego, z łaski swojej, zamknij drzwi od kuchni, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 co do kapeli to, jakby to określił mój brat kochany NARKI i ALKI, ale on raczej wychowany na Panterze, Messhudze, Sepulturze i Bachu...Śmieszni są trochę Ci kolesie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK to ja kawkę chwytam i po niej na zakupy mykam :) WSTAWAĆ KOBITKI!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość , ze po nocce to jeszcze do wieczora ślęczę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość , ze po nocce to jeszcze do wieczora ślęczę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA -współczuję i ja :O i sle buziak na poprawę humorku 👄 A ja dzisiaj miałam lenia o 18.00 zjadłam jogurcik naturalny bo od dzisiaj znów poraz juz enty dietka a mój mężuś wyskoczył do sklepu po picie i przytachał 1kg krewetek królewskich i jak ja mam się odchudzac co ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) ABS jak tam twoja motywacja? ;) bo ja znowu jestem na etapie czytania o dietach :P http://www.dieta-odchudzanie.pl/dieta_kapusciana.html pół dnia tradycyjnie leczyłam kacyka ;) a zaraz chyba spać pójdę. chciałam jeszcze zapytać was jakiej przeglądarki używacie i jak ją oceniacie. bo ja długo używałam Mozilli i byłam z niej baaardzo zadowolona, ale jakiś czas temu zaczęła się psuć. po prostu się zawieszała. myślałam, że to była moja wina i że po reinstalacji systemu będzie ok, ale jest jeszcze gorzej. zawiesza się co chwilę, nic nie działa, zamknąć jej nawet nie mogę. niestety ale R też miał problemy z tym i moja koleżanka też, u niej to w ogóle Mozilla przestała działać. Bardzo mi szkoda, bo lubiłam te przeglądarkę. teraz zainstalowałam Chrome ale interfejs nie odpowiada mi tak, jak w Mozilli. a IExpl to w ogóle odpada. :( a wy? z czego korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak...kawa o poranku dla mnie też:D:D:D 🌻Kicia🌻 ja mam cały czas Firefoxa (czyli the same as you have had), mam go od lat i nie zamieniam...próbowałam Operę, ale mi nie pasi, Chrome...nie dla mnie...Może coś z aktualizacjami masz nie tak? Większość jest mało potrzebna, ale niektóre naprawdę ułatwiają funkcjonowanie Liska. Go girl go🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ 😠 pisałam posta ale mi zżarło😠, chwilowo nie mam czasu ale się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki co tam u was, ❤️, ja się czuję podle, nie wiadomo czemu:O, żołądek daje mi się we znaki, chyba jakiś wirus czy co?:O a po za ty u mnie już wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prawie zielona i paskudnie sie czuje, :O:O:O, mam nadzieje że to tylko chwilowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest cos takiego jak grypa żołądkowa, ja nie wiem ale coś mi sie wydaje że ja coś takiego może mam, po prostu czuje sie fatalnie jak na najgorszym kacu, na razie rewolucja w żołądku i paskudnie mnie mdli, , jeszcze 2 godziny w pracy a ja czuje ze ducha wyzionę, dziewczyny co mam wziąć, pije herbatę miętową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS nie pij mięty tylko rumianek!!! Rumianek łagodzi, a mięta pobudza wydzielanie soków. Może przegłodź się troszkę? ❤️ odezwij się chorowitku a ja byłam dziś znowu w Owirze. :O szkoda słów. albo książkę o tym napiszę, albo przemilczę. w każdym razie propiski nie mam dalej. całuję wszystkie chore i zdrowe, piszące i niepiszące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia❤️ to jak sie czuje to przechodzi jakiekolwiek wyobrażenie grypy, masakra:O, może się czymś zatrułam , myślę i nic mi nie przychodzi do głowy, jadłam to co cała rodzina a im chyba nic nie jest, Kicia ja i tak głoduje, wiec całkowite nie jedzenie nie wchodzi w grę to chyba jeszcze bardziej będzie mnie mdliło, a herbaty wypiłam dwie i na razie mam dosyć, a rumianku nie mogę pić mam po nim pokrzywkę i inne zaburzenia, wiec chyba zostanę na wodzie i zrobię sobie siemię lniane podobno to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) ale tym wszystkim milczącym wstyd robisz :P Dzięki za wiosnę :) Na tę okolicznosc ja dziś pralkę zajechalam suszę sobie wszystko na wiosennym słoneczku i wiaterku :) Abs , bidoku 👄 Jak nic jelitówka albo żołądkówka Cię dopadła. przejdzie, ale musisz sę niestety pomęczyć. Obyś reszty domowników tym świństwem nie zaraziła... Kicia :) a próbowałaś korzystać z Opery? Ja jestem przyzwyczajona do explorera, ale moje dzieciaki i mąż z opery korzystają i są zadowoleni. Myszka 👄 No dobra, dla reszty też :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻ABS🌻 hmm...ehmmm...khhym...zatrucie?:P A może Ty postanowiłaś się ze mną solidaryzować? :D:D:D:D W każdym razie, niezależnie od przyczyn...ZDRÓWKA🌻 I faktycznie uwaga z ziółkami, rumianek jest dla wybranych niestety, a miętka może zamęczyć żołądek na amen. Ja polecam gorzką:P herbatę:D:D:D Ja chyba kompletnie oszalałam na wiosnę❤️. Latałam dziś po placu budowlano remontowym, moim własnym zresztą, jak wariatka, z szałem w oczach, machałam młotkiem, śrubokrętem, zbijałam parkiety, z 60 razy stłukłam sobie tym młotkiem rękę...i byłam przeszczęśliwa:D:D:D Jak babcię kocham to robota dla mnie...:classic_cool: Tylko robotnicy mnie nienawidzą szczerze, bo wrzeszczę po nich jak opętana...cóż...hormony... Wiosna nasza kochana❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×