Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

co to?? zaspały wszystkie? kawy nikt nie pije? pobudka, kawa gotowa, a nawet już wypita :P miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ABS chora, to już nikt nie pisze. Jak tam chorowitku nasz? Żyjesz? :O Widzę, że nieźle ją rozłożyło. A reszta? Dziadek? Majka? Do2Do? Myszka? Gdzie ty? Szykujesz się do egz? ;) MAFINKA babolu, gdzie ty? SERUM??? 😭 i caaaaałaaa reeesztaaa!!!! HALLO!!! HOP!!! HOOOOP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane robaczki❤️ jeszcze żyje, trochę może lepiej , ale jeszcze w brzuchu mi coś bulgoce i mam strasznego kaca, dziwne, ze bez picia ma się takie uczucie:O, dziadekjacek❤️, nie przesadzaj , chyba że chcesz mnie zbić:P, ja już nie mam zamiaru zostać mamą , bo moje maleństwo skończyło 16 miesięcy i tak za późno mam sie udał , bo mam syna 14 lat wiec, ta opcja odpada, tez z innych powodów , chyba że...:O:O:O niemożliwe:P:P:P kiedyś miałam takie świństwo , ale jeden dzień , teraz mija drugi, mam nadzieje, że jutro się skończy, a jak potrwa jeszcze kilka dni to normalnie "zejdę", jelita mnie bolą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolinki 🌼🌼🌼 Ja poprostu sama sobie wynjduje prace zakończyłam malowane w domu to teraz przesiaduje na dworze 🌼🌼🌼 Może któreś mieszkaja na wsi i wiedza ze trzeba troszku ogarnąc 🌼🌼🌼 Szczerze powiedziawszy staram narazie nie myśles o tym co mnie jeszcze czeka zwiazanego z egzaminem 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS a ty masz dziecko w wieku mojego syna też ma 14 a drugi 12 tak że ja juz po biedzie Ja wczoraj tez skręcałam sie z bólu wieczorem nawet nospe zarzywałam bo miałam okropne bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼mówię wam wiosna przyszła a tu ciągle po górkę,:P zamówiliśmy samochód a tu kolejny raz przesuwają termin, zresztą sami dokładnie nie wiedza kiedy go producent przyśle podobno utkwił na składzie celnym w Amsterdamie,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka❤️ u mnie jakoś to się rozłożyło w czasie, tak wiec teraz uważam się już za starą na dzieci, chyba że w przyszłości wnuki :D dziewczyny co wziąć na ten brzuch, nie chcę brać żadnych przeciw bólowych, bo tak na prawdę dużych boleści nie czuje i nie chcę jeszcze bardziej go podrażnić, po za tym staram sie jeść normalnie, i dużo pić , co chwila siedzę w wc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się spaźniam:D nieco dzisiaj, ale znowu latałam po budowie:O Szczerze nienawidzę roboli wszelkiej maści...Banda obiboków i ściemniaczy, każdy szczegół trzeba mieć ustalony na 100%, a całą resztę oczywiście też "panowie" zrobią, ale za dodatkową, odpowiednio wysoką opłatą...nawet taką pierdołę jak machnięcie ścierą wycenią na 100zł...A o burdelu jaki po sobie zostawiają nawet nie mówię!!!!! 🌻ABS🌻 przecież życzyłam Ci zdrówka:D A moje takie sobie domniemania akurat mnie sprawiłyby radochę, bo nie byłabym "załadowana":P sama. Kicia🌻🌻🌻 Myszka🌻🌻🌻 Majka🌻🌻🌻 Cudnie🌻🌻🌻gdzie znowu łazisz??? do2do🌻🌻🌻 serum🌻🌻🌻 Jeżeli kogoś ominęłam to znaczy, że nie znam:P:P:P:P ❤️TIJA❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ bo bym zapomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, garść kafeteryjnych mądrości ;) Przechodząc na dietę, układamy dietetyczny jadłospis, wyliczamy kalorie, ustalamy pory jedzenia, ale często zapominamy o napojach. A to właśnie one mogą zburzyć nasz misterny plan i zatrzymać wagę w miejscu! I nic dziwnego, skoro szklanka soku pomarańczowego może mieć tyle kalorii, co średniej wielkości batonik czekoladowy. Niewinna kawa moccacino to porządny obiad mający ok. 330 kcal. Co pić, by nasze wysiłki podczas diety nie poszły na marne? :P :P :P O napojach w diecie krąży wiele mitów, wśród których króluje ten, że alkohol tuczy, a soki owocowe to samo zdrowie. Nie dajmy się wpędzić w błędne koło! :D resztę doczytajcie sobie tu: http://kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=1048 na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Witam nocną pora :D Ja mam dopiero teraz czas...bo dzisiaj się za tarasik wzięłam a tam sajgon po zimie :o liście nie liście a i moja psina nie najedzona bestyja postanowiła wróblą chlebek wyjadac normalnie wariatka :) o tyle dobrze że juz się wróble jej nie boją nawet hihih:D no i pitrasiłam dzisiaj bo jutro od 9 gazu nie mam do czwartku do 16 bo coś tam mają robić .I lekarza dzisiaj zaliczyłam i co najważniejsze PO RAZ ENTY DIETKĘ ZACZĘŁAM :D jak wiosna to wiosna nie wiem jak u was ale u mnie słoneczko dzisiaj było i ciepełko przez cały dzień :)co do picia przy dietce to ja miedzy posiłkami staram się dwie ogromniaste filizany wypić ( 1,5 litra) no i o stałych porach jem :) dzisiaj 2 dzień ale głodu specjalnie nie czułam sikałam to na potegę :)Ja jeszcze wyczytałam że dobrze przed każdą dietka 3 dni głodówy sobie zrobić by się żołądek zacisnął :O Moje dzisiejsze jedzonko to - śniadanie o 9.00 przespałam więc nie jadłam bo mam taka zasadę że jak przegapie jakis posiłek to nie jem , albo jak chce batona to jest zjedzony zamiast posiłku choć na słodycze wybrałam sobie niedziele że jako ten jeden dzień kiedy coś słodziutkiego mogę pochłonąć :D 11.30 - jeden mały jogurt naturalny i 2 łyżeczki płatków żytnich ( musli) i 1 morela suszona ,14.30 200ml barszczu ukraińskiego zabarwionego 1/2 łyzeczki jogurtu ( bez ziemniaków) z swierzym koperkiem,16.30 dzwonek łososia z grila w ziołach prowansalskich ,i sałata lodowa z 1/2 papryki i 2 pomidorkami koktajlowymi i skropiona balsamiko,18.00 - 1 mango :) miedzy tym dwie moje filizany albo wody z cytryna , albo herbaty zielonej z pomarańczą albo czerwonej. wiem że owoce powinno się jeśc do 12.00 ale młody chciał więc jak mu obierałam to jogurt tez na mango zamieniłam bo się nie potrafiłam oprzeć ;) KICIA- ja mam firefoxa i jestem zadowolona :)opery nie miałam to nie wiem :o ABS- zdrówka ogrom ❤️❤️❤️ DZIADEk- no ja się nie dziwię że ty z młotkiem szalejesz :D w końcu chłopaka pod serduchem nosisz hii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra już dobra, chłopaki, WSTAJEMY:classic_cool: Jazda, parzyć kawę, czy co tam która uważa o poranku i do roboty:D:D:D 🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tego wszystkiego, tych młotków, śrubokrętów, zapraw, zapomniałam Wam donieść, że kompletnie nie mam apetytu...zero zachcianek, zero myśli o posiłkach nawet, na szczęście czujne oko czuwa nad moją osobą i dziecka i wmusza coś tam od czasu do czasu (właściwie oczy, mother & Komandos). Dobra...lecę do roboty:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam,witam:) WIOSNA RADOSNA 🌻 nie chciałam zapeszać, bo nie byłam pewna na ile zapału mi wystarczy, ale teraz mogę już napisać, że codziennie jeżdżę godzinę na rowerze i czuję, że odzyskuję energię do życia:D wszystko dzięki mojemu łobuzowi, bo to on mnie zmobilizował i wyciągnął na rowery. Ciężko mi się pisze, bo spacja minie wskakuje i muszę walić w nią. Potem wymienię klawiaturę, to napiszę coś jeszcze Miłego dnia 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam❤️tak sie rozpisałyście z rana aż miło:D:D:D dziś czuje się lepiej zobaczymy jak będzie dalej, mam nadzieje że już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam 👄 i na sniadnko zmykam bo juz za raz 9.00 :) dzisiaj pomarańcza i jogurt z musli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie , bo nie będę powtarzać:D:D:D, chyba mi już minęło, na razie czuje sie dobrze choć nie w pełni sil , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do🌻 wspomniałaś o jogurcie na śniadanie i przypomniało mi się, że wczoraj słyszałam w radio...matko kochana, słabo mi na samo wspomnienie:P:P:P że niektórzy producenci jogurtów dodają do nich, celem uzyskania ładniejszej barwy SUSZONYCH MSZYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:OO:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O Oczywiście stosując w składzie jakąś zamienną, ładniej brzmiącą nazwę...W życiu nie kupię jogurtu!!! A to podobno wierzchołek góry lodowej dodatków stosowanych w przemyśle spożywczym (ponad 13000 specyfików rozmaitych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek- nie łażę :P a leżę zasmarkana ( znów) z temperaturą :O Chyba oszalałaś w twoim stanie z taką robotą- już sobie wyobrażam tego chłopca- nie zapanujesz nad nim:D Miłego dnia dla WSZYSTKICH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, wiem, że to niezasłużenie ta stronka dla mnie:D ale..... czy życie jest sprawiedliwe????? :classic_cool:, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie nie jest sprawiedliwe:P, teraz jak siedzę w pracy to świeci słoneczko, a sobotę na padać, czy to jest sprawiedliwe, że w dni wolne pada i wieje, a po za tym , moja koleżanka , zaczęła DUKANA, ma jakieś 10 kg do zrzucenia, bo moich rad nie chce słuchać, a to może dlatego że nie wierzy że kiedyś mogłam dużo ważyć:P, ja czasem sie sama zastanawiam czy na prawdę tyle ważyłam już się przyzwyczaiłam do nowej wagi,:D co prawda teraz jakieś 3-4 kilo mogło by być mniej:O, ale się za to wezmę:P, oczywiście jej kibicuje i słucham różnych przepisów, niektóre wydają mi się ciekawe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u naszych DUKANEK, majka🌼 wywołana na ochotnika, dawno nie słyszeliśmy żadnych raportów, a co z SERUM🌼,"wciągło" ja gdzieś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnietak🌼 następna "zachorowiała", wiec masz mały odpust na pisanie, zdrowiej szybko ❤️ a reszty nie rozumiem😠 aby tak nie zajrzeć cały dzień i się nie przywitać, dać znak życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadekjacek, ❤️ po tak szalonej mamusi, co może urosnąć,:D:D:D, zazdroszczę ci tej energii, mnie coś na razie przytłacza, a z drugiej strony to babo jedna trochę się oszczędzaj, bo to nigdy nic nie wiadomo, że tez cię chłop na dupsku nie posadzi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼pragnę zameldować, ze samopoczucie dobre, pogoda nie najgorsza, za 20 min do domku a potem na spacerek i życie ma sens:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam:D:D:D:D:D Trochę rozsądku jeszcze mam, a facet nie posadzi mnie na dupsku, bo ukręciłby sobie sznur, bo mnie zna i wie jak okropnie nieznośna byłabym bez tego młotka, śrubek itd. Ale fakt...teraz padam na ryj:O idę poleżeć choć na chwilę... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼🌼🌼 Dziadek Jacek ty to za dużo nie brykasz ta siąc kobito na tyłku niech inni lataja Kawunia juz sie leje (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAJTA🌻 taka wiosna, taka pogoda, a Wy śpicie? Tylko Myszka🌻 na posterunku??? Ale kiedy ja tak lubię to cioranie po budowach, chyba rozminęłam się z powołaniem, ale skoro czyimś ulubionym sklepem jest Castorama to też o czymś świadczy:P:P:P:P 🌻ABS🌻 nie daj się niczemu przytłaczać! Reszta proszę się meldować❤️ Mój syn właśnie całuje swoje odbicie w lustrze...narcyz mały mi rośnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×