Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Jezu...Kicia...ja kocham szpilki, gdyby nie to ,że od 2 lat chodzę w ciąży, z małymi przerwami, biegałabym w nich nawet po domu:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawunia na stole 🌼🌼🌼 DZiadek Jacek ty nie masz spania nawet w niedziele Ja dopiero kawunie popijam Poruszyłyście super temat butcików właśnie muszę cos zakupic na wiosne a szpilek nie lubie jak mam je ubrac to dostaje drgawek Umnie zapowiada sie piekna niedziela i skorzystam z uroków przyrody wybiore sie do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Jacek, ja też kocham, ale nie nosiłam całą zimę, poza tym tu chodniki są takie dziurawe, że wypieprzyć się można pod samym domem. najbardziej kocham klapki na szpilce, :) klapki to mogę nosić na kosmicznych obcasach i to mi nie przeszkadza, całe lato tak biegam. a jeszcze jak to są takie niby drewniaki, to łaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione, ale rzadko noszone, to różowe (tak, tak:P) tak z 10cm, zamszowe z lakierowanym nosem...rzadko ze względu na kolor właśnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam psiapsiółki Pomyślałam że dzisiaj ja zaproszę na kawkę, herbatkę, bawarkę, zbożówkę czy na co tam macie ochotę:) ) (_)>\_/>I_I> Muszę się pochwalić że dalej jeżdżę na rowerze, niestety nie udało mi się stracić ani jednego kilograma, a nawet mam wrażenie że dalej tyję:( Nie jem słodyczy, nie obżeram się na noc i kontroluję to co mam na talerzu, a mimo to waga stoi. Zaczynam się zniechęcać:( Myszko:) gratuluję prawka. Tak myślałam, że Ty szybciej zdasz, niż ja wrócę do mojego kursu:( w ogóle jakaś taka do dupy jestem, ale nie chcę Wam smęcić dla tego mało piszę:( Muszę się uporać ze swoimi demonami, bo inaczej nie osiągnę spokoju. Lecę bo już zaczynam się nad sobą użalać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać już królewny🖐️ 🌻Tija🌻 a pisz sobie do woli i smęć ile wlezie, jeżeli to Ci nie pomoże na odczarowywanie demonów to na pewno nie zaszkodzi, a i nikomu tutaj (jak zapewne doskonale wiesz, bo piszesz tu od 400lat:D:D:D) nie będziesz głowy zawracać, bo my są baby mądre:P Np. wątek wypasowych szpilek tak mnie wczoraj rozruszał, że postanowiłam, pomimo ciąży, używać ich jednak od czasu do czasu, zanim mi stópki splatfusieją (ok...wiem, że nie ma takiego słowa) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ pyszna ta kawunia dziś 🌼[🌼🌼 Troszkę mnie głowa dzis boli za dużo było wczoraj o jeden kieliszek wina TIJA moja droga czemu sie nie zmobilizujesz jak juz zaczełas to skończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja właśnie dziś ubrałam do pracy takie 8-centymetrowe szpilki kremowe do kawa z mlekiem (bardzo jasna :D ) kostiumu z krótką spódniczką (tzn. lekko przed kolana)i jasno zielona bluzeczka- jak wiosna to WIOSNA :D - czyli mam dziś 183cm wzrostu!!! Ale.... ja uwielbiam wysokie obcasy !!!! Miłego wiosennego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już was poczytałam :D, już nie pamiętam kiedy w weekend tyle napisałyście:D, a co do mojego długo oczekiwanego auta, to nic specjalnego, po prostu doszliśmy z M do wniosku że musi być praktyczne i niedrogie w utrzymaniu, biorąc pod uwagę 3 dzieci, i że będziemy mieszkać na wsi musi mieć napęd 4x4, wybraliśmy nissana X-trail LE, zamówiliśmy go w listopadzie, z kilkoma dodatkami, ale im dłużej czekam , tym bardziej sie zastanawiam nad innym samochodem kicia ja też myślałam , że samochody stoją w salonie i już po kilku dniach można nimi wyjechać:P, ale to chyba jakiś mit, bo wśród moich znajomych, wszyscy czekali na auta, może nie tak długo ale jednak:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kruszynki moje :D Ja juz po malowaniu i szafowaniu :o dzisiaj zostało mi sprzątanie :D układanie :) sniadanko zliczone tylko jogurcik bo nie mam czasu i na obiadek krem z marcheweczki dzisiaj gotuję :) MAJAKA❤️ KICIA❤️ TIJA❤️ MAFINKA❤️ DZIADEK❤️ CUDNIETAK❤️ ABS❤️ MYSZKA❤️ MYCHA❤️ LOLA❤️ EMMA❤️ KASIUNIA❤️ i dla reszty ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na w weekend bardzo intensywnie wypoczywałam (czyt. męczyłam), w sobotę byliśmy na całodniowej wycieczce, zwiedzaliśmy zamki, bardzo piękne, obydwa wybudowane wysoko na skałach, a w niedziele nie udało mi się wyciągnąć dzieciaków na wycieczkę rowerową wiec wybrałam się z M, na parę godzin, najpierw jechaliśmy 20 parę kilometrów rowerami, potem wspinaliśmy się na szczyt ok, 5 km, na szczycie nie miałam już siły się cieszyć że tam dotarłam, bo wiedziała że muszę jeszcze wrócić rowerem do domu, wieczorem byłam taka padnięta, że jeszcze dziś organizm nie wypoczął,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pogoda mi się zesrała:o a ja głupia drugą pralkę wstawiłam i gdzie ja se to teraz powieszę? chyba na głowie! Co do moich dołków, to trochę sama jestem sobie winna. Przez te pieprzone kulki prawie całą zimę nie wychodziłam z domu. Dorobiłam się kilkunastu kilogramów i depresji, ale spoko zaczynam z tym walczyć. Nawet lekarz mówił mi że nie chudnę, bo brakuje mi endorfin. Ciekawe na ile w tym prawdy, ale staram się myśleć pozytywnie Jestem po drugiej kawie i chce mi sie trzeciej, więc grzecznie pytam kto ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) piosenka super Abs:) fajnie że masz w okolicy takie fajne zakątki do zwiedzania Do2do:) Ty kochana to masz zapał do tych domowych przeróbek, skąd Ty bierzesz na to siły?? Kicia:) też uwielbiam szpilki, niestety jestem zbyt ciężka teraz i spody moich stóp źle znoszą ich noszenie Cudnie:) ale Ty wysoka jesteś:) pewnie szefowi plujesz na głowę? Jacek:) spoko, kiedyś urodzisz całe potomstwo i będziesz mogła cieszyć sie wysokimi obcasami Myszka:) Ciebie głowa boli dzisiaj, a ja wczoraj miałam kumulację Wstałam z bólem głowy, takim że rzygałam z bólu, pomógł dopiero ketonal. dostałam @ i na dodatek, czyściło mnie okrutnie. Nie wiem czy od ketonalu, czy raczej złapałam coś w rodzaju jelitówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) sorki, że tak późno, ale tak jakoś mi wypadało z głowy. Pytałaś o moje wrażenia z Dukana. Mialam 2 podejścia i jest jak piszą w książce - efekty są przy pierwszym podejściu, kolejne to już jak krew z nosa :P Paradoksalnie na dukanie dużo łatwiej jest zgubic większą nadwagę niż mniejszą, kilka kilo znaczy. Trzeba bardzo dużo pić (minim. 2 litry bez kawy) , bo nadmiar białka źle wpływa na nerki. Jest to dobra dieta dla osób, u których gromadzi się woda w organiźmie. Trzeba jeść przede wszystkim chude mięso (drobiowe, część wołowego, cielecinę), wszelkie ryby (nawet tłuste, bo rybi tłuszcz jest akurat dobry), w dalszej kolejnosci białe sery, jogurty itp. Do tego jajka. I codziennie obowiązkowo otręby owsiane !!! Wszystko co się je - na być z jak najmniejszą iloscią tłuszczu, węglowodanów, a szczególnie cukru. Zamiennie trzeba stosować słodziki. Dopuszczalna jest mazeina (skrobia kukurydziana)- jako zagęstnik do sosów, dodatek do ciast, słodkości. Ja akurat głównie stosowałam ją do ciast, ciasteczek. Warzywa - w dni dozwolone, a owoce- WYKLUCZONE, chyba, ze w jogurtach, jako mniejsze zło zastępujące słodycze. Wg mnie dieta Dukana jest na dłuższą metę trudna, bo jest monotonna. Chyba, że ktoś ma dużo czasu na pichcenie sobie. W ostatnich polskich opracowaniach diety zalecany jest system 1/1, znaczy dzień- proteiny/dzień - proteiny+białka. System 5/5 czy 7/7 jest może efektywniejszy, ale bardzo trudny. 1/1 łatwiej sie znosi. No i najważniejsze - schudnięcie na tej diecie to połowa sukcesu, dużo ważniejsza jest faza 3- utrwalania, ma swoje odrębne zasady i trwa z zależnosci od straconych kilogramów- 10 dni na każdy stracony. Jesli sie jej nie zrobi - jest efekt jojo. To tak z grubsza o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- bo ja to UWIELBIAM jak bym środki miała większe to tak co tydzień mogła bym remontować :D i tule cię smutasku mocno ❤️ MAJKA- bomba już wysłałam mojemu hihi:D boska nuta :D Ok zmykam do szorowania okien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka❤️ dzięki, może mi taka dieta nie jest potrzebna, chciałam coś takiego na wiosnę aby zgubić trochę i aby odświeżyć organizm, myślałam o kilkudniowej diecie, a nie jakieś męczarni a potem jojo, choć pewnie u mnie było by to nie możliwe, bo ja już nauczyłam się odmawiać sobie wielu przyjemności, jeżeli wiem ze nie mogę i że w danym dniu jem za dużo, po prostu odczuwam potrzebę jakiś zmian i na razie nie wiem co to ma być :O u mnie zaczęło padać, mam dziś spotkanie w szkole u córki, i zaczynam popadać w jakąś nostalgie, pewnie przez ten deszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam was wszystkie kochane ❤️ chudzinki do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...nareszcie się towarzystwo rozruszało;) Po dupie Was trzepa lać codziennie, ale efekty są:D Szpilki dzisiaj uskuteczniałam także i dopóki brzuch nie będzie przeważał i jako tako dam rady trzymać pion to śmigam w szpilach...a co:D:D:D:D:D A jak zacznę się przewracać to wtedy pomyślę nad klapami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy moje drogie panie Kawka , zielona inka co kto lubi (_)> {_}> (_)> {_}> U mnie deszczowo A mój synio dziś pisze egzamin z całej podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje słoneczka U mnie wczoraj była taka wstrętna pogoda, a dzisiaj jest piękne słońce Myszko❤️ moja córka też właśnie pisze ten sam egzamin, więc możemy się razem na duchu wspierać i trzymać kciuki za nasze dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️ trzymam kciukasy i wszystko możliwe za naszych 6 klasistów ❤️❤️ Ja kawką dziele bo mam przerwe w układaniu :o rany aż się nie spodziewałm że tyle rzeczy mi sie uzbierało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zachodzie chłodniej, ale słonko świeci, można suszyć pranie :P A ja dziś na 3 zmiany ..... rano była praca, zaraz będzie praca i w nocy będzie praca :O Ale się chociaż bezkarnie kawy przez cały dzień ożłopię :P Ja testy 6 klas przerabiałam w zeszłym roku :) 1000 razy bardziej to wszystko przeżywałam niz synuś i do powtórek goniłam z pół roku wczesniej. Jak się okazało - obeszło się strachem, bo synek miał prawie max punktów :) Tak więc luzik dziewczyny :) Następne testy mam za rok , a za 2 lata testy gimnazjalne. Się będzie działo :P Wczoraj byłam u ortopedy z moim kolanem. Mam zapalenie kaletki przedrzepkowej, cokolwiek by to znaczyło :P Trochę wody ściągnięte, lekarstwo wstrzyknięte, następna wizyta za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że to pomoże, bo inaczej może być operacja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki kochane, u mnie dziś słoneczko , choc trochę wieje i zimno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dziś naładowana, :O, po prostu chodzę i gryzę , wszystko mnie wyprowadza z równowagi, nie mam siły, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawamy?🖐️ Moje potomstwo od 6 na girach pomyka po mieszkaniu, ja ledwo na oczy widzę, ale...DAJĘ RADĘ!!! Dobrze, że kawę mogę pić przynajmniej, bo tak nic nie mogę:(:(:( A chce mi się jak diabli każdej używki:P W związku z tym powróciłam do pieczenia ciast, niestety muszę się pochwalić...no zajebiste są i tyle! bez fałszywej skromności i co ciekawe wychodzą zawsze:O Zakalca we własnym wypieku na oczy nie widziałam:D Co mi pozostaje...popiekę sobie przynajmniej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a ja dzis wyglądam jak pirat niechcacy zaliczyłam wczoraj od mojego syna deseczką i przykładałam sobie lodem ale i tak mi powieka zsiniała Chyba opaske na oko sobie ubiore Nie ruszam sie nigdzie z domu mam ZOMZ (zakaz opuszczania miejsca zamieszkania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×