Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

rzekłabym, że skąpe te wasze ostatnie wypowiedzi :P ale witam z rana szanowne towarzystwo :) kawki komuś? jest u was wiosna? :O bo u mnie nie 😭 zimno, cimno, nawet zmiana czasu niewiele dała. spod śniegu wylazło szaro-bure, sino-czarne miasto jak z horrorów. W słoneczne dni, kiedy jest dużo zieleni, to tego nie widać, jest nawet miło. Ale teraz, ta czarna ziemia, czarne łyse drzewa i te tony szarego betonu tak na mnie cisną, tak mnie gniotą... i jeszcze to ołowiane niebo... :( laski, heeelp, nawet wczorajszy godzinny spacer po sklepie nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:D ja się witam i sie chwalę żem się zmobilizowała i na basen zapisał i na siłkę :D więc ruszać się w końcu zmuszona będę :D bo w domu do ćwiczeń mobiliżacji było brak :( lece na basenik klikne po powrocie wysyłam słoneczko tam gdzie go brak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :classic_cool:- gratulacje!!!!🌻 Do2do- a ja dziś ruszam z "kijkami":D Kicia- u nas WIOSNA bardziej łaskawa, choć w nocy jeszcze przymroziło ale ten tydzień ma być temp. powyżej 14 stopni. Wyrwij się gdzieś za miasto, może tam będzie trochę zielono;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA- gratuluje!!!!!!!!!kochana :)❤️:D CUDNIETAK- czekam na relację z dreptania :) ja na razie przy siłce zostaje :) ale już czuję te jutrzejsze zakwasiory :O a co do kijaszków to ponoć trzeba je jakoś odpowiednio stawiać coś tak słyszałam ale nie wiem czy to prawda:O SERUM- witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chudzinki❤️🌼 MYSZKA-🌼GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D, ja zawsze wierzyłam w ciebie:D, pewnie teraz to oblewasz:D, SUPER!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla naszego świeżo upieczonego kierowcy:D:D:D Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie; - Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy? - Motocyklista - odpowiada pytany. - Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista? - A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy czasem wszystkie nie oblewacie tego nowego prawka:P, ja ja sobie przypomnę jak zdałam to ze 3 dni chodziłam w skowronkach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum🌼 ptaszyno , dawno cie nie było :P pisz co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do późno, już po kąpieli i po..."chodzeniu" ale jeszcze pełna ekscytacji :P JESTEM wciąż i wciąż. Masz rację- chód specjalny albo....normalny:D lewa noga- prawa ręka i.... tak na przemian. Z początku myślałam, że cholery dostanę ale teraz już ok. czasami masz nawet wrażenie, jak wpadasz w trans :P ( chodzenia), że rzeczywiście- jedziesz na nartach. Myszka- jeszcze raz gratulacje 🌻 i nie spij się dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI 🌼🌼 wszystkim za gratulacje Tak oblewałam wczoraj 🌼🌼 Szczerze ndo mnie jeszcze nie dotarło że zdałam 🌼🌼🌼 troszke mnie głowa boli bo namieszałam Kawunie podaje (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka- mocna ta kawa dziś :P .... musiałaś MOCNO namieszać :D No ale najważniejsze, że jesteś KIEROWCĄ- zobaczysz jaka to przyjemność- JAZDA! :D Miłego dnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodę mamy ładną ,słoneczko świecie i chyba dzis zacznę moja przygodę z bieganiem i ćwiczeniem, tak bym chciała znów wpaść w trans:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ przyłączam się do gratulacji MYSZKO :) jesteś wspaniała! Ja też za drugim razem zdałam, ale obawiam się, że będę musiała zdawać jeszcze raz, bo nie jeżdże od kilkunastu lat :O nawet nie wymieniłam prawka, mam jeszcze papierowe. Jeśli jeszcze je gdzieś mam w ogóle. kiedyś walało się gdzieś po szufladach, a teraz to nie wiem także jeszcze raz całuję i gratuluję 👄 u mnie ciąg dalszy ołowianej pogody, ołowianego miasta... ołowianego nastroju. :( do tego pojechałam wczoraj do u. imigracyjnego i nie oddali mi paszportu, bo nikogo nie było :O kupa ludzi czekała, a wszyscy urzędnicy byli na jakimś zebraniu. oczywiście w godzinach przyjęć. poczekałam godzinkę, ale musiałam jechać do pracy. dzisiaj nie pojechałam, bo jednak rozwija się u mnie jakaś choróbka, w nocy męczył mnie kaszel i nie wstałam rano. pierole. pojadę w czw. na "pryjom", może oddadzą. oni w ogóle walą sobie w gumy, że zabierają ludziom paszporty. a do tego kartę pobytu też. ja jestem w tej chwili w ogóle bez dokumentów. :O no ale jakoś oni muszą powbijać te pieczątki, więc zabierają. no i tak... o diecie nawet nie rozmawiam i nie myślę dopóki nie wyjdzie słońce. strajkuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego ..........chyba tylko tyle ,ze od wczoraj na tabsach jestem ,bo się przeziębiłam .......na dodatek pod nosem wywaliła mi sie ogrocha 😭 i to jaka. Przesilenie wiosenne też daje mi po nastroju tak że wszystko do dupy ......nie zaglądam ,bo nie chce zrzędzić ,a jak na razie tylko na tym etapie jestem skupiona......boję sie ,ze juz mi tak zostanie :( nie cieszy mnie NIC!!! Chyba nie potrafię starzeć sie z godnością :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja juz wszystkie zimowe żeczy pochowałam zrobiłam remanety w szafach tak że to już z głowy popołodniu wybieram sie do rodziców musze pomuc w grabaniu ogrodu bo mama nie daje rady (staw biodrowy do wymiany) U mnie śliczna pogoda ciepluśienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko !!!!! :) GRATULACJE !!!! 👄 chcialabym zobaczyć minę Twojego pana jak mu mowiłaś, ze jesteś kierowcą :) Instruktorowi też bym sie pochwaliła :P Serum :) nosek do góry :) przesilenie prawie każdego dopada. A na starzenie sie z godnoscią (czy bez :P ) masz jeszcze mnóstwo czasu :) Dla reszty wirtualny 👄 czas goni, zaraz do pracy lece. Dzis juz raz byłam, zaraz idę znowu, dodatkowo rada pedagogiczna (mam nadzieję , ze skończy się do 19 :O) , a potem nocka jeszcze 😭 No a od jutra od nowa Polska Ludowa :P Ja też mam zamiar chodzić na kijkach, ale niestety jeszcze nie teraz. Przeszło 2 miesiące temu uderzyłam się w kolano i troche to szczerze mówiac olałam. Okazuje sie, ze to nie było jedynie stłuczenie. Niestety kolanie mam cały czas dużo wody, noga cały czas boli przy chodzeniu po schodach i w ogóle jak mam duzo chodzena w ciągu dnia też napiernicza. A najgorsze jest, ze nie mam w niej pełnej sprawnosci- nie mogę jej zgiąc do końca, a jak niechcący wygnę ja nie tak jak by chciala to łzy i gwiazdy w oczach sie pojawiają :P ale jestem na dobrej drodze... w następny wtorek wybieram sie wreszcie do ortopedy. O ile nic mi ciekawszego po drodze nie wypadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zagłębiam się w dietę Dukana, mam do zrzucenia, 6 kg:O, ale nikomu nie mówcie:O, wiec myślę nad jakimś radykalnym rozwiązaniem, w sumie ta dietę to nic nowego, ale ciekawe czy może dla osoby "dietującej " i czy efekty będą takie jak jest opisane dziewczyny pisaliście że coś złego się dzieje w organizmie,??? ostatnio pomimo mojej diety waga nie rośnie ale tez nie spada, wiec pomyślałam ze może ta dieta, dużo znajomych na tej diecie spadło , co prawda mieli więcej "zapasu" wiec mnie interesuje czy u mnie tez podziała ja na razie skupie się na ćwiczeniach, bieganiu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum🌼 ptaszyno, jaka starość, :P, może za 20 lat, a ty juz na zapas się martwisz, teraz pomyśl co możesz zrobić dla siebie i wyłącznie dla siebie,❤️ koniecznie napisz co zrobisz dla siebie, jakieś nowe wyzwanie na początek wiosny, i nie ma żadnych wymówek, pisz koniecznie po to tu wszystkie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) MYSZKA dziękuję za kaffkę , mam nadzieję, że będzie lepsza niż moja, bo mi się mleko zepsuło 😠 i pierwsza kawa skończyła w kibelku. a teraz piję bez mleka. no trudno. jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spać robaczki🌼 u mnie wiosna wczoraj +19 , a dziś bedzie jeszcze więcej, :D:D:D wczoraj tak jak sobie obiecywałam miałam pierwszy kontakt z bieganiem, fajnie było wczoraj , dziś niestety lekka kontuzja biodra bo chyba za mocno sie rozciągałam, biegłam 2X20 min, a po miedzy tym 10 min ćwiczeń rozciągających, :D, myślę że ból biodra mi przejdzie i jurto ruszę na rolki, albo na rower, a dziś ćwiczenia w domu, może nie przesadne ale troche muszę się rozciągnąć , bo jakaś taka "zasiedziała" jestem po zimie, a po za tym w zdrowym ciele zdrowy duch:D, wiec ćwicz za dwóch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×