Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

wstawać, wstawać, 🌼, ja dziś też jakoś bez życia. ale już rano melduje sie na (_)> , dziadekjacek, 🌼 :D zazdroszczę ci twojej energii, może sie trochę podzielisz, a co do ciast to mi one też wychodzą, ale zakalce w moim wykonaniu to zdaniem M "cuda" i też są chętnie jedzone przez rodzinkę , pogoda na razie nie specjalna, podobnie jak moje samopoczucie, zbliża się @, więc sprawa jasna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisać mi tu o ciastach od 08-03 (dzień kobiet ...na jeden dzień przed postem (środa popielcowa) w ustach nie miałam nic słodkiego ...przyrzeczenie postne 40 dni bez słodkości ,ale już mnie nosi jak na słodyczoholikczkę przystało........mam nadzieję że do świąt wytrwam (dwa lata z rzędu sie nie udało. Witam i dziekuję ABS za kawkę (poczęstowałam się (_)> ) pijam już czarną i mocną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Serum🌻 ale je tylko piekę, obsesyjnie, to fakt, ale nie jadam, bo nie mogę patrzeć na słodycze. Moja mama wywozi je na rozmaite placówki tzw. społeczne dla dzieciaków:) A od jutra na sobotę zaczynam wypieki dla mojej przyjaciółki drogiej, co to jej pociecha kończy rok❤️ Taki mam schiz ciążowy:P 🌻ABS🌻 energię to ma mój syn, a ja chcąc nie chcąc muszę dotrzymywać mu towarzystwa:D Poza tym pogoda do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym jadła mniam ,mniam to dobrze ,że pieczesz przynajmniej inni mają radość dla podniebienia ,a Ty masz radość pieczenia i wszyscy zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja mam chłopa do 15.03 w domci bo ma urlop więc nie mam jak do kompa się dopychac :(:(:(:(:(😭 bo moi panowie laptopy okupują bo graja w jakas gr a młody ma rekolekcje więc o 11 już w domu :O i tak mamusia nie ma jak się dopchac wrrrrrrrrrrrr ALE AJLOWIU WAS WSZYSTKIE❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki moje kochane, ja ledwo co żyje,:O wszystko dookoła mnie denerwuję a w dodatku bez zapowiedzi wyłączyli prąd na kilka godzin,:P na razie mam dosyć i czekam na koniec pracy, może nikogo nie zabije, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam kochanieńkie? Wstawamy już czy jak? :classic_cool: Pogoda paskudna, więc przesyłam nutkę optymizmu o poranku dla wszystkich wpienionych, wściekłych (🌻ABS??? Dajesz radę?) i melancholijnych🌻 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻[serce 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście musiałam się walnąć:O A miało być tak pięknie... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.... ...\ .../...........\ ../..............\ ./.......❤️.....\ |......❤️... ...| |......❤️ .......| |....❤️ .........| |....❤️ .........| |.. ❤️..........| |.. ❤️..........| |.........❤️....| |.........❤️....| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tu rano, ledwo widzę na oczy i mam nadzieję na pyszną kawkę, a tu kurde dziadek flaszką częstuje:D normalnie, jak tu wytrwać w trzeźwości choćby tydzień? Dziadek🖐️ Wstawamy moje wariatki❤️ koniec leniuchowania,na kawę wołam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, gdzie Ty żywiosz????:P U mnie właśnie wyszło piękne słońce i spodziewam się takie samego dnia :classic_cool:. Flaszka z rana to robota..... przesrana :D, :P Miłego dnia 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa ........ No poprostu brak akcji ...... :P Jak w polskich filmach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat dnia: Wczoraj było ch*jowo, dziś jest ch*jowo, jutro będzie ch*jowo. Czyżby, k**wa, wreszcie długo oczekiwana stabilizacja? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek. Dzisiaj flaszką nie zaczynam, bo wczoraj pięknie rozpoczęłam dzionek, w efekcie baby się popiły i nikt nie pisał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a kawunie nikt nie podaje U mnie wczoraj była pierwsza burza było tragedia światla do północka brakowało 🌼🌼🌼🌼 a dzis zimno że korzuch trzeba wyciągnac z szafy Podaje (_)>(_)>(_)> {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że w Toruniu burzy brak słońca brak mleka do kawy brak:o Myszka lecę do Ciebie na kawkę:) Mój stary dzisiaj dla odmiany w stolicy wielkopolski pracuje, to na wypadek gdyby mu polski morze obrzydło:p Melduję również że jazda na rowerze zaczyna przynosić efekty, wymiarowo-wagowe, ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze kilku ton:p i sprzyjającej pogody do jazdy. Oglądałam wczoraj film, który do teraz siedzi mi w głowie, o lasce która została zgwałcona przez 5 facetów. Udaje jej się uciec i wraca żeby się zemścić. Tytuł "pluję na twój grób" jeśli lubicie mocna wrażenia, to polecam. Znajdziecie go na zalukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, kawa i jeszcze raz kawa,(_)> witam kochane robaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby mnie jakaś balanga minęła,:P bo jak czytam- dziadekjacek❤️ flaszką częstuje , reszta jakąś burze widzi, a pozostała reszta nic nie widzi, to musiała być impreza :D:SD:D, u mnie lepiej, na razie nie rozmyślam staram sie skupiać na chwil;ą obecna , wiec powoli mi idzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to dalej śpicie:P, ja jeszcze 2 godziny i mam nadzieje bez przeszkód pójdę do domu, jutro nareszcie zobaczę swoje auto, a potem zaworze dzieciaki do babci bo mają ferie wielkanocne prawie 3 tygodnie , wiec wrócę w poniedziałek wieczorem, ciężko będzie, ale pewnie jak zawsze przeżyje:P, pisać kruszynki nie sapać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻ABS🌻mam nadzieję, że małżonek wpuści Cię za kierownicę tego nowego cuda, bo różnie w takich sytuacjach z facetami bywa:P Ja nie mogłam się doprosić 2 tygodnie, zanim po ciężkiej awanturze mój men łaskawie pozwolił mi poprowadzić swoje cacuszko (ma Audi terenowe, ale nie pytajcie o model, bo ja się za cholerę nie znam...wiem tylko, ze ma wszystko, tylko kawy ta fura nie parzy:D:D:D:D) A reszta? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie a reszta gdzie??????????? Ja sie melduje chyba ostatnio mnie dopadła mała deprecha siedze w domu i szczeże odpoczywam dosc mam juz porządkow mycia okien i innych żeczy 🌼🌼🌼 odczowam kregosłup i sie troche sie musze oszczedzac bo za 2 miesiace ja nie pojade na wczsy tylko do pracy gdzie trzeba bedzie harować 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ....za dwa miesiące po zmęczeniu nie będzie ani śladu ....w tej chwili każdemu (a moze każdej) daje sie w znaki przesilenie wiosenne ,też jestem do du... nic mi sie nie chce i przeszkadzam sama sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×