Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Może prababka wariatka? Mega stuknięta baba....zniszczyła życie swojej córce i wnuczkom.....Mimo to dla mnie sprawa niewybaczalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisze tylko tyle NIE NA WIDZĘ LUDZI KTÓRZY MALTRETUJĄ ZWIERZĘTA lub jak je krzywdzą.......niestety tak mam i gdyby mój m nie zmienił zdania pod moim naporem to nie wiem czy w tej chwili nie leżał by w sądzie mój pozew rozwodowy. KICIA .......co ja ci poradzę??? tym bardziej w takiej odległości ????co prawda znam tam rodzinę tzn.na Ukrainie ,ale czy on zgodza sie na psiaka i nawet nie wiem jak daleko to od ciebie zaraz poszukam ich miejscowość jest CZERNOVCY licho wie gdzie to jest .....jakoś mnie na UK nie ciągnie ,chociaż oni parę razy byli i zapraszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia jest u mnie :) ale jest tak potwornie chuda, że chyba będę z nią na razie wychodzić tylko po ciemku :( dopóki jej trochę nie podkarmię. SERUM - zapytaj :) może jak nie oni, to może niech też spytają znajomych. jak sunia będzie lepiej wyglądać, to zrobię jej zdjęcia. Ja wiem gdzie są Czerniowce, byłam tam kiedyś. To będzie mały piesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia na FB napiszę ci ich nr. tel. i może sama jakoś sie z nimi dogadasz powiesz od kogo masz nr.tel.oni mają dwie córki w wieki 15 i 11 lat ,ale jaki to domek tzn. przyjazny zwierzętom to nie wiem i czy będzie odpowiedni dla suni......myślę ,ze jak ją odkarmisz i będzie na tyle silna to przed adopcją trzeba by było jej zrobić sterylizację co by zapobiec bezdomności jej dzieciom ,bo to jednak suczka.....dorzucę grosik na ten szlachetny cel i myślę ,że dziewczyny też nie odmówią >>>>>prawda laski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak szybciorkiem bo dopiero do domu wpadłam :o kochane zryczałam się jak nie wiem :( MÓJ chłop pracuje w fimie która robi artykuły akwarystyczne ale nie tylko sa tez dla psów kotów jaszczurek itd. więc mój mąż postanowił że część dadzą do schroniska więc pojechaliśmy na paluch ( schronisko) zawieźliśmy z 50 posłań dla psów z 30 drapaków z siedziskiem u góry karmę ciastka zabawki i miski i normalnie tak ryczałam jak wracliśmy że aż mnie łepetyna boli :( kurcze jak te wszystkie ślepia na mnie patrzyły :( Mam tylko nadzieję że ci ludzie dadzą to tym psom i kotką a nie zchandluja albo co bo to wszystko nowiutkie sztukli :O Ok kochane zmykam szybciorem obiadek robić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się DO2DO też dzisiaj tak czuję :( w jakich warunkach te psy, jakie smutne... taka rezygnacja :( ja wiem, że ta babka nawet się stara, ale cholera 10 dni temu ludzie podrzucili jej pudełko ze szczeniakami, Ona już tego nie ogarnia. SERUM bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się aż TAKIEJ reakcji ;) 👄 a od jakiego wieku można sterylizować? Bo ona to ma... ze 3 m-ce. Nie wiem, w każdym razie ma jeszcze mleczaki. Poza tym jej chyba trzeba będzie zrobić jeszcze jedną kosmetyczną operację. Bo ona u tylnych łapek ma 6 palców :D ten dodatkowy z boku jest podwójny. To znaczy tam ma dwa palce. Jeden rośnie tak trochę w dół, a drugi całkiem bez sensu sterczy w bok. i tak dynda. Boję się też, żeby nie była "szczekliwa" bo wtedy nas wywalą :O Normalnie boję się wyjść z domu, żeby nie wyła :( A kot chodzi i warczy, zły jest jak piorun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety te palce powinna jak najszybciej mieć usunięte tzn .te szóste ,czym prędzej tym lepiej , bo później będzie bolało jak stwardnieją i zrobią sie takie zrogowaciałe to ona będzie sobie na nich stąpać i mogą co jakiś czas pękać. Teraz ten kotek u mnie miał zabieg ,a kotek ma gdzieś około 4-5 m-cy i wet podjął taką decyzję ,bo później już można by jej nie złapać.....z psami gorzej ,bo tak naprawdę to nie wiem w jakim wieku powinien byc szczeniak( mój żywioł to kotki) ale wiem ,ze każdy zwierzak musi być odkarmiony i zdrowy ,żeby mógł dobrze znieś zabieg i oczywiście przeżyć. Kicia teraz najlepiej dawać jej karmę dla juniorka ,bo ona najbardziej jest treściwa i szybko stanie na nogi(przytyje) Podaj nr. konta na FB coś Ci podrzucę ,żebyś sam nie musiała ponosić kosztów utrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- mi się wydaje że suke to po pierwszej cieczce można cos mi tak świta więc jesli jest z małych psiaków to pierwsza @ tak w 4-6 miesiacu moze mieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malutka, nazwałam ją Żabka. Kupiłam jej karmę dla szczeniaków, karmię co chwila po trochu :( chciałam zrobić jakieś zdjęcia, ale się nie da. Na razie makabra. Brzusio się zrobił, a z dupy kości sterczą. Nóżki chudziutkie. Byłyśmy na pierwszym spacerku. Ha ha, jacyś ludzie pytali co to za rasa :D SERUM te paluszki to dość częsta wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia niestety tak .Psy na przednich łapach mają po pięć pazurów, na tylnych po cztery. W niektórych rasach dopuszcza się piąty pazur, nawet jest wymagany (u owczarków francuskich) Jednak zwykle jest to wada, a wilcze pazury często ulegają naderwaniom, skaleczeniom czy nawet oderwaniom, a takie rany ciężko się leczy. Czasem trzymają się na kostce, a czasem to taka wypustka luźna, bez kości. http://www.vetopedia.pl/odpowiedz9690-Sterylizacja_suczki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK- normalnie moja dieta wzięła w łeb :( zjadałam 4 ciastka :o Kurde normalnie NIEBO W GĘBIE :D:D:D:D mniam mniam :D:D:D:D ja robiłam z większej ilosci składników podzieliłam na 4 i do jednych dodałam rodzynki i cukier cynamonowy + wszystkie te co ty podałaś donastępnych to co ty podałaś + skórkę z pomarańczy i trochę zapachu pomarańczowego :D następne to twoje składniki + goszką czekoladę i ostatnie były twoje wszystkie PYSZNE :D mój M tak często słodyczy nie jada a jutro jedzie do lublina w delegację i powiedział by mu ciastek dać w pojemnik na drogę :D Więc dzięki kochana za pyszny przepisik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i stronka moja :D więc same widzicie że pisać musicie :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do🌻 porażasz mnie swoją kuchenną kreatywnościa:D A nie mówiłam, że boskie? Ja jeszcze próbowałam z sezamem, prażonymi pestkami słonecznika albo dyni. Boskie:D Kicia🌻 i jak tam nasza Żaba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak szybciorem siorbnę trochę kawy:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam o tych biednych zwierzakach to chyba wszystkie bym przygarnęła do siebie tzn, do mojego gospodarstwa w Polsce, mam już wiele przygarniętych zwierzaków na razie nimi zajmują się teściowie, bo w obecnym miejscu niestety brak warunków, bo nie wyobrażam sobie trzymanie zwierzaka cały dzień w małym mieszkaniu, chociaż córka chce chomika lub świnkę morska, ale wiadomo że gdziekolwiek by nie były to i tak siedzą cały czas w klatce, ja wole nie myśleć o biednych zwierzakach w schroniskach, zawsze strasznie to przeżywam, w Polsce co pewien czas kupowaliśmy karmę i woziliśmy do schroniska,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam i kubasa po kawkę podtykam :) może być i zimna :D Normalnie mnie dzień lenia dopada wrrrrrrrr a tyle roboty dzisiaj mam :( DZIADEk- ja uwielbiam pichcic piec jak by mnie było stac to najchętniej swoją restauracje bym mogła mieć no ale to tylko marzenia ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobaski, trochę latam tu i tam dzisiaj zamiast iść protestować pod budynek rządu, musiałam jechać do skarbówki 😠 a szykowałam się na ten protest od zeszłego tygodnia :( nawet chciałam Żabę zabrać. Żaba zrobiła dzisiaj pierwszą kupę... na spacerze ;) spacerki mamy króciutkie, bo ona szybko marznie. Poza tym penie więcej by siusiała i kupkała, ale jak ona chce iść na trawnik, a tam trawnika nie ma :O tylko pół metra śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ....jedna podstawowa zasada jeśli nie możesz zatrzymać zwierzaka to nie nadaje sie mu imienia ,ojjjj czarno widzę to wasze rozstanie jak już nadejdzie i pewnie nie dla kasy ,a właśnie dla Żaby przedłużysz ten kontrakt.Nie dziwię sie twojemu R że protestuje i udaje że się gniewa,ale w pewnym stopniu ma rację.....ja ze swoim też przerabiam co jakiś czas jego protesty ,bo niestety jak bym dalej robiła tak jak mi sumienie i serce podpowiada to prawdopodobnie poszli byśmy z torbami .....W Wójcinie jest około 10 sz.kotów w tym lis który drze metalowe siatki ,bo on raczej po płocie i po siatce ni pójdzie (sąsiad jest na mnie za tę siatkę wściekły) bo na moim tarasie jest jedzenie dla kotów......na stacji Orlen było 5 szt zostało sie dwa (kotkę w wysokiej ciąży udało się wysterylizować (wetka potraktował mnie ulgowo ,bo kot wolno żyjący) na moje podwórko co jakiś czas przychodzą młode (i stare) koty) tak jak ten ostatnio) i ja rozstawiam miski z jedzeniem i co mam w zamian (obsrane i osikane z worki ,kartony z towarem (klienci kręcą czasem nosem) a mój me ciągle mnie straszy ,ze sama ten towar będę wydawać,bo on nie ma zamiaru ,żeby mu ręce śmierdziały......w wirtualnej adopcji na miau ma 4 szt i co miesiąc trzeba coś podesłać (jedna kotka Inka jest na moim utrzymaniu ,bo ją sam zawiozłam do Domu Czasowego ....on jest w Wójcina -tam ją złapałam wymagała leczenie ,niestety dzika ,a ja nie potrafiłam jej obsługiwać i pwenie już tam pozostanie -ludzi nie akceptuje ,koty jak najbardziej ,po prostu jest nie adopcyjna ,cgyba żeby ktoś chciał kota nienakolankowego ......jedzenie znika -kota nie widać ,ale teraz juz nie poradziła by sobie na wolności i musi tam pozostać.;;;;;echchchch historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM ja jestem bardzo zdecydowana. Po prostu nie mogę jej zatrzymać i już. Powodów jest 100. Plan jest prosty - podsocjalizować ją trochę, podkarmić i oddać. Nie chcę jej zatrzymywać. Ja się nie nadaję do psów. Z nią trzeba wychodzić, spacerować... to nie dla mnie. A imię... no przecież jakoś muszę do niej mówić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×