Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość ania mala
Um pierogi mniammmmmmmm ruchy malucha ja tez chce !!!!!!!!! ale pewnie jeszcze sobie poczekam :) a jak jest u was z brzuszkami bo moj to już widac i nie dopinam się w plaszczu Co do kręgosłupa i bol to ja się tez dopisze a najbardziej czuje jak za długo siedze lub chodze Na uczelni to masakra Wczoraj miałam jakies dziwne kłucie w pochwie tak przez 10 min troche się boje macie tak czasem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała ja też jak mam cały dzień zajeć (wykładó na uczelni) to też odczuwam ból kręgoslupa. Mnie boli tak zupełnie na jego końcu - cos jakby mi dysk wyskoczył. Czasami to masakra. A u mnie znowu leje deszcz :( Ja się tej wiosny chyba nie doczekam. Pozdrawiam wszytskich, życząc miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie, niestety pochmurno i niezbyt ciepło u mnie. co to za wiosna? ja też cierpię na zajęciach, ale mnie kręgosłup nie boli, raczej podbrzusze zawsze, muszę potem wieczorem sporo poleżeć i rozluźnić się. miłej niedzieli wszystkim! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na długich zajęciach nie jestem w stanie się skupić... pomimo ogromnych starań. do tej pory nie miałam z tym najmniejszych problemów, a teraz...? masakra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolbian strasznie zazdroszczę Ci ty ruchów ja też już się nie mogę doczkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ruchów zazdroszczę! Ależ mam dziwne zachcianki, właśnie wysłałam małża do IKEI po te ichnie hot-dogi koniecznie z ogóreczkami. A nigdy nie mogłam na nie patrzeć. Oby mi się nigdy nie zachciało McDonaldsa! Wpisuję sobie dodatkowy kg w tabelce. Nareszcie waga ruszyła. A mdłości nadal mam:( NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańs k.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Cho r zów... 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... B elgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libi ąż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . L ubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24.....chłopak??....05.09......Białys tok.......3 kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... C ambr dge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09....War s z aw a... 12.small size......23.........?...........08.09…..Sztum........ ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.....Żory .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.....Wawa. .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09.....Jaworzn o.........-2kg 16. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 17. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 18.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 19.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 20.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 21.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 22.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 23.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 24.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 25.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 26.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 27.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 28.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 29.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 30.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 31.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 32.Karila...........27.........?............24.09.....W rocław...........+1kg 33.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ............. 34.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 35.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 36.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 37.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 38.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 39.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 40.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
heja dziewczynki - a ja po pracowitym tygodniu i weekendzie wreszcie miałam okazję poczytać co słychać ;) ciekawy dzień był wczoraj - ja też miałam duszności i było mi słabo a dzisiaj od rana leciala mi krew z nosa - i to kilka razy...nie wiem czy to normalne? poza tym we wtorek odbieram wynki PAAP-A i może dowiem się już czy to chłopak czy dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, bardzo Was prosze jak to u Was jest z tym klociem podbrzusza? mnie dzis dosc mocno kluje tak jakby jajnik i promienieje na cale podbrzusze a przy tym jak sie polozylam to czuje tak jakbym miala twarde podbrzusze:( strasznie sie boje a wizyte mam dopiero 1 kietnia. blagam napiszcie jak to jest u Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g- spokojnie kila z nas tez na pewno ma takie bóle.. ja też... jak mam możliwość to biorę nospę i staram się położyć, nie powiem że przestaje ale na pewno ja jestem spokojniejsza. Macica musi się przygotować, bo to okres szybkiego wzrostu dzieciaczków się zbliża... nie zamartwiaj się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Cleo to chyba jakieś przesilenie, bo ja też mam ostatnio takie niby krwawienia z nosa.. nie leci mi krew jako tako, ale jak chcę go sobie wydmuchać albo wyczyścić to wtedy zawsze mam takie ślady krwi... i na 100% w poprzedniej ciąży miałam tak samo tylko dużo wcześniej, ale wtedy z kolei miałam przesilenie jesienne ;) więc chyba to normalne miejmy nadzieję że jak wiosna na dobre przyjdzie to tez będziemy miały lepszą kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
dzięki koliban - no to mnie pocieszyłaś ;) - myślę, że tak może być - czuje takie przesilenie, osłabienie, itd - ale za 2 tyg lecimy na wakacje - mam nadzieję, że maluszek polubi latanie i że to całkiem dla nas bezpieczne...a potem na zwolnienie...jak się uda - bo jeszcze mam trochę zaległości ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo co do krwi z nosa to sie zdarza w ciazy, nawet sie mamy kiedys pytalam (jest polozna) wiec nie ma sie czym martwic, byle nie bylo jakos bardzo obfite. Ja weekend spedzilam w Krakowie i wlasnie wrocilismy do domku. Niestety jutro do pracy. Jeszcze jakby pogoda sie poprawila to by az milo bylo. U nas plucha i zimno:( Acha i tez czasem czuje klucie w okolicach lewego jajnika. Dobrej nocki Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam - tak już bywa w ciąży, że krew leci z nosa, ale powodem są hormony. jeśli masz możliwość sprawdź to ciśnienie krwi. jeżeli jest dobre, a krwawienie szybko ustaje - nie ma powodu do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie:) u mnie teraz 13 tydzień i wieczorem ide do gina i w końcu zobaczę swoje maleństwo:) mam nadzieję że badania będą ok:) co do krwawień z nosa to w poprzedniej ciąży miałam prawie od początku, a teraz nic:) no i nadal stoje na wadzę:):):):) oby tak jeszcze długo:):) co do ruchów to ja czasami czuję coś tam, jakby maleństwo figlowało na całego, ale to raczej jeszcze za wcześnie na ruchy:P:P:P:P w poprzedniej ciąży poczułam juz w 18 tyg i mam nadzieję że w tej ciąży równie szybko je poczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki. Jaodziwo od wczoraj czuję się dobrze nic mnie nie kuje i nie boli aż się zastanawiam czy wszystko jest ok mój M mówi żemy nie krakała i się cieszyła że nic mi nie dokucza ale ja już jestem w panice i chciałam bym iść do mojej gin sprawdzić czy wszystko jest ok, ale jej niema bo ma urlop i dopiero pujdę 30 marca chociaż wybieram się jeszcze prywatnie do jednego z najlepszych u nas ginekologów który jest zarazem ordynatorem w naszym szpitalu w piątek tylko nie wiem czy to nie za wcześnie bo ja bym chciała zobaczyć już płeć dzidzi a to będzie początek 16 tyg.?? co robicie dzisiaj na obiad bo ja chńskie danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Ja już po urlopie.W Polsce było fajnie,ale trzeba wrócić do rzeczywistości. Strasznie dużo mam zaległości związanych z topikiem i nie wiem czy dam redę to nadrobić :/ Podczytałam troszkę tą aktualną stronę i piszecie o krwi w nosie,ja często właśnie wysmarkuję skrzepy krwi z nosa i wydaje mi się,ze to jest związane z niskim ciśnieniem jakie mam. Swoje pierwsze ruchy poczułam w 13 tygodniu ,a teraz to jak mam czas na chwilke relaxu to kładę się na wznak i przypatruję się brzusiowi czy nie kica hehehehehe :D Nudności mi mijają,nie muszę zarzywać tabletek :D z czego się bardzo cieszę :D Bóle w dole brzuszka mam dość często i to sprwiają takie wrażenie,jakby się rozciągało.A czasami jak kichnę to tak jakbym miała skurcz jajnika-bardzo nieprzyjemne :/ Dziś idę na konsultację z lekarzem w związku z moją przepukliną i okaże się czy będą mnie operować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
żyrafka ja mam bardzo niskie ciśnienie - zwykle takie 90/70 albo 80/60 - widzę, że dużo dziewczyn ma podobne "dolegliwości" - zastanawiałam się czy clexany mogą mieć na to wpływ - ale biorę dawki profilaktyczne - 0,4 - więc raczej chyba nie powinny...? poza tym może to kwestia nadmiaru zajęć - nie sypiania w nocy, jakiegoś dodatkowego stresu - mieszanki wybuchowej...powinnam zwolnić ale nie mogę nagle rzucić pracy...ech...do tego uczelnia, prawko, planowanie wakacji dla synka...nic - mam nadzieję, że odpocznę za 2 tygodnie...i że uda się już pójść na zwolnienie bez stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to dziś masakrycznie sie czuję. Zjadłam śniadanko i potem je oddalam. Zupełnie nie wiem co sie dzieję, bo nie wymiotowałam wcześniej. Nie miałam takich atrakcji. Do tego strasznie boli mnie głowa i czuje się taka wypluta...... Wmusiłam w siebie kilka wfli ryżowych i boje sie co bedzie dalej. Martwie sie o bejbika - co z nim. USG mam dopiero 2 kwietnia i nie wiem jak wytrzymam do tego czasu........ Pogoda u mnie trradycyjnie paskudna. Zimno, wieje i jest pochmurno... No nic, nbiby mówią że wiosna ma sie pokazać w okolicach piątku - ciekawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw ja właśnie też mam kolejne USG w 16tym tyg, będzie to 3D i mam ogromna nadzieje że uda się już rozpoznać płeć, teoretycznie jest to jak najbardziej możliwe (juz od 12 tyg zewnetrzne narzady płciowe są wykształcone) ale dzidzia musi byc dobrze ustawiona no i ginkowi musi się chcieć szukać :) Większe szanse rozpoznania płci są w USG 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita nie martw się ja też płeć będę znała dopiero na usg połówkowym. W 13 tyg. nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo a gdzie jest ta informacja o plci dziecka na wynikach pappa? Bo ja juz je mam i nic takiego nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuszki:) bylam w sobote u gina, z malenstwem wszystko ok mam super fotke z kciukiem w buzce:) Maly wazy 268gram :) moj kochany olbrzym:) Niestety wyglada na to ze mam za wysokie cisnienie:( chcialabym to jakos dieta wypedzic ... chyba sie wybiore do dietetyka Pytalam go o klucie jajnikow - powiedzial ze to normalne macica sie powieksza takze bez obaw. Tak samo z tetnem - nie wiem jak wy ale mam czasami takie momenty gdzie moje tetno dochodzi do 140... to jak sie okazuje tez normalne:) Nastepna wizyta za miesiac... rany to jak cala wiecznosc!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuszki:) bylam w sobote u gina, z malenstwem wszystko ok mam super fotke z kciukiem w buzce:) Maly wazy 268gram :) moj kochany olbrzym:) Niestety wyglada na to ze mam za wysokie cisnienie:( chcialabym to jakos dieta wypedzic ... chyba sie wybiore do dietetyka Pytalam go o klucie jajnikow - powiedzial ze to normalne macica sie powieksza takze bez obaw. Tak samo z tetnem - nie wiem jak wy ale mam czasami takie momenty gdzie moje tetno dochodzi do 140... to jak sie okazuje tez normalne:) Nastepna wizyta za miesiac... rany to jak cala wiecznosc!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka81 : z tym kichaniem mam dokladnie tak samo, ale wystarczy podkurczyc nogi i tego uczucia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
emce - na tych badaniach nie ma płci - to pokazuje usg - pod warunkiem, że dzidziuś się dobrze ułoży - mój nie chciał się pokazać...liczę na to, że na wizycie gin już zobaczy...(bo na każdej wizycie "podglądamy dzidziusia")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×