Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość szkrabke9
no to rzeczywiście wstydzioch z Twojego maluszka cleo ;) ja już też niemogę doczekać się 4d, alemusze czekać do 20t bo tak podobno moj gin robi dopiero ggggrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram sie na 4d w 21 tygodniu... szkoda ze ten czs tak wolno płynie ;) fakt pogoda okropna - u nas zima :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zima. Mnóstwo sniegu, mróz, wiatr itd.... Ja na usg dopiero 2 kwietnia i juz tak bardzo nie moge sie doczekać :) Zasatanwiam sie właśnie nad obiadkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
u mnie gin robi 4d na każdej wizycie - co prawda ni ejest to takie typowe, długie badania jak genetyczne - ale zawsze pytam a zrobimy fotki ?;) - i robimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci bardzo fajnie :) bo ja to musze oddzielnie sie umawiać na usg. naleze do osób bardzo niecierpliwych :D i te czekania zawsze sa bardzo dlugie :O oj.. nie wiem jak moja mama tak czekala 9 mies by mnie zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo te dzieciaczki twoje to pewnie wstydliwe po mamusi:) Dopadlo mnie przeziebienie niestey. Poprosilam kolege z pracy zeby mi kupil pastylki do ssania, tylko zeby zapytal pania z apteki czy moge jesc. Kupil tymianek i podbial, pisze ze nie mozna w ciazy:) Mama mi kupila wiec propolki, tam nic nie pisze wiec jem i oby mi przeszlo. U nas tak jak w calej pewnie Polsce obrzydliwa do znudzenia pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa wspaniałe wiadomości :) U nas też dzisiaj zima na 102 a ja żeby się troszkę rozgrzać gotuję rosołek. Mam taaaką wielką ochotę, że już nie mogę się doczekać kiedy będzie dobry. Ale rosołek ma to do siebie, że musi się trochę pogotować niestety. No cóż... może wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwaa ja mogę zaproponować Tantum Verde. Jest dostepny aerozolu i w pstylkach do ssania. Zaproponowała mi go moja pani dr i na pewno może byc spozywany przez kobiety w ciąży. Sama go stosowałam i po 2 dniach było prawie bez zadnych dolegliwosci gardłowych. Nie pamietam ceny ale byla dość przystepna. I dużo zdrówka Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witamy!!!! widzę, że nie próznowałyście jak nas nie było. a u nas barzdo dobrze!!!! Dzieci mają po 10 cm i wszystko ok... A za tydzień wesele psiapsiuły i wizyta przy okazji. Mój M tylko się śmieje , że musi jakis powrózek na wesele dla mnie wziąć zebym uważała!!!! A jakoś będzie po prostu chyba pójdę się najeść!!! Witam nowe wrześniówki!!!!! Aniubuu fajnie że wrześniówka jesteś a ostatnio nawet myślałam czy ty czasem nie tak samo jak ja na wrzesień Bajera!!!! Pozdrawiamy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haftowany obrusik
🖐️:) Tak się złożyła, że również zostanę wrześniówką, więc może zechcecie mnie - a właściwie nas - przyjąć w swoje jeszcze letnio, a już jesienne szeregi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mialam przez kilka dni internetu... Mam pytanko odnosnie tego co moze oznaczac twardnienie na kilka sekund dolu brzucha tak maksymalnie nisko? dzis mi sie to zdarzylo... a ja oczywiscie panikuje. Wizyte mam we wtorek... bardzo prosze aby ktos mi powiedzial co to moze byc a tym ktore sie staraja o dzidziusia zycze z calego serca powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj haftowany obrusik dziewczyny nie długo tabela będzie na całą str fajnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
basia dziewczyny w ciązy bliźniaczej mówią o stawianiu się brzucha właśnie o takim twardnieniu ale w póxniejszych miesiącach i to normalne ale czym spowodowane to nie wiem ale może jakiś wzdęcia czy coś niestety nie wiele moge na ten temat powiedzieć :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Sytofalko:) ja nie mam ciazy blizniaczej... to tak sam dol brzucha robil mi sie na kilka sekun twardy jak kamien i mijalo, obczytalam sie w internecie ze to moze byc niebezpieczne i sie boje:( a nie chce ciagle dzwonic do mojego ginekologa bo powie ze jestem jakas chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) :) :) :) wiem , że wszystkie czegoś się boimy ale głowa do góry musi być dobrze grunt to pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie ale strach jest silniejszy:( tak bym juz chciala zeby to byl wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zleci do wtorku!!!!! zobaczysz który to tc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zobaczysz miało byc po przecinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny , dawno mnie nie było , ale musze nadrobić by być w temacie. Najgorszy etap senności za mną i ju znacznie lepiej upływa dzionek . We wtorek może poznam płeć , zobzcymy czy pokaże . Mąż się zapowiedział ,że ejdzie ze mną co mnie zdziwiło bo on boli sie wszelkich lekarzy itp. Przede mną w piątek badania na kre i mocz i picie wstrętnej glukozy , ale tym arzem będe cwana i wezmę cytryne , wyniku nie zmienia a smak zdecydowanie lepszy do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zaczelam 16 tydzien:) najgorsze ze w weekend zamiast odpoczac musze jechac do szkoly na cale dnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zachęcam do bumellki ale czasem trzeba odpocząc takze steraj się zając czymś co cie nastroi pozytywnie i nie czytaj za dużo w necie. A gdzie reszta dziewczyn???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe wrześnióweczki. U nas wszystko ok. W poniedziałek byliśmy na USG, maluch ma 7,2cm od głowy do pupy:-) W sumie to termin mi nadal wychodzi z USG na 22 września i nie wiem czy się zmieniać w tabelce:-/ Co do kłóć to od wczoraj coś mnie lekko podkłówa, ale krótko i bardzo delikatnie. Niestety od początku 11 tygodnia zaczełam wymiotować, więc dołączam do tych co wcześniej je tylko mdliło. Najgorsze jest to, że mam problemy umyć zęby, bo kończe z głową na ubikacją;-( Wogóle odrzuca mnie od mięsa... Grunt że dzidziuś zdrowy. Płci jeszcze nie znam, ale nie nastawiałam się na to;-) Pytałam o tą szkołę rodzenia, bo wiem, że u mnie w Bielsku czasem brakuje miejsc. Już teraz można się zapisywać na maj. Niestety nie znalazłam niepłatnej szkoły;-( szkrabek9: przyznaj się skąd jesteś, bo jak śląsk i góry, to musisz niedaleko mnie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
figa dla mnie z myciem zebów to w ogóle była tragedia dopiero w tym tyg mi przeszło troszkę. Niestety nie znalazłam na to zadnego sposobu wystarczy liczyć ze samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×