Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

A ja sie narazie wstrzymuje z zakupami bo płci jescze nie znam, ale jak tylko się dowiem to ruszam na wielkie zakupy. Juz nie mogę sie doczekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u mnie na wyspie w koncu slonce:) tez ubranek jeszcze nie kupuje, tak powoli rozgladam sie w ofertach sklepow tylko. uzywacie jakis kremow przygotowujacych sutki do karmienia? znalazlam cos dzisiaj na internecie nie wiem czy mozna go dostac w PL ale moze jakis odpowiednik? http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=33499&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 a na obiadek barszczyk ukrainski :) buziaki dla Was i brzuszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, u nas chyba wiosna niesmialo zaglada. Caly dzionek pogodny i sloneczny choc troche wieje. Dla odmiany przez pol dnia juz mnie zgaga pali, mam nadzieje ze mi przejdzie, a juz mialam spokoj i myslalam ze koniec:) Dzis sie wybieramy na weekend do krk wiec zycze udanego weekendu wszystkim brzuszkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to wogole porazka pogoda:) raz leje raz slonce swieci a przy tym tak wieje ze brrr... stad moze moje beznadziejne samopoczucie... tak sie boje zeby bylo wszystko dobrze w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, agaigi27 nie mam zielonego pojęcia jak w Twoim przypadku obliczyć datę porodu. Chyba musisz zdać się na usg. Ja na obiadek zrobiłam dzisiaj rybkę pieczoną, ziemniaczki i surówkę :) rybka mi tak smakowała że najeść się nie mogłam. szkoda że się skończyła bo jeszcze bym pojadła. Ostatnio dziewczyny mam taki apetyt że aż mnie przeraża ile mogę w siebie zmieścić :) Napiszcie pls czy też tak macie. A jeżeli chodzi o pogodę to u mnie też dzisiaj w miarę ładna, słoneczna pogoda, ale nie mogę jej nazwać wiosenną, bo wszędzie jest mokro i roztapia się ostatnio napadały śnieg. A ja chcę żeby już drzewa puściły listki i kwitły kwiaty i żeby było zielono ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie pogoda podobnie jak u Puchatka. Puchatku zazdroszczę Ci, że możesz jeść. Ja ani trochę. Nie mam mdłości już więc nie to mnie odstrasza od jedzenia. Wystarczy mi tylko jeden nieduży posiłek dziennie. Na więcej nie mam apetytu. Nie martwię się o siebie bo mam z czego schudnąć ale czy dziecku nic nie zbraknie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Siedzę sobie w pracy i czekam na mojego M, więc mogłam Was nadrobić:-) Ja się zaczełam zastanawiać nad ubrankami. Boję się, że na ostatnią chwilę może być krucho z kasą... W dodatku pamietam jak moja mama miała termin na początek października i jak się męczyła z brzuszkiem w upały:-/ Nie miała sił wyjść na spacer, a co dopiero biegać po sklepach. Poratujcie mnie może tylko co kupować i w jakich rozmiarach:-) Zielona jestem;-) Ostatnio w gazecie wyczytalam, że na początku lepsze są kaftaniki, bo nie haczą o kikut, ale co na dół to już nie napisali:-/ Wogóle jakby mamy już doświadczone wypisały listę, ile czego wystarczy, to byłabym wdzieczna. Ja mam jedynie kłócia sekundowe w pachwinach, w dodatku nie są bolesne. Proponuje ignorować głupie komentarze, które nie są pisane przez żadną z nas. szkrabek: Wiem, gdzie jest Jastrzębie. Do nas do pracy parę osób z Jastrzębia dojeżdża;-) small size: z tym spaniem w staniku to różnie może być. Jeśli masz dobrze dobrany rozmiar stanika na codzień i twój biust nie należy do dużych, to nie musisz spać w staniku. Najważniejsze jest, aby w ciągu dnia stanik był prawidłowo dobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaigi27: zdaje mi się, że będziesz zdana na termin z USG.... Tak czy inaczej zapraszamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUCHATEK22 --- u mnie apetyt sie niezmienil, moze z wyjatkiem tego ze mam ochote na wylacznie zdrowe produkty, jakos niezauwazylam abym wiecej jadla.... a reszta dziewczyn jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa jako mam 10 miesięcznej juz córeczki powiem tak, na początek - jak dla mnie - były mi dla dziecka potrzebne wyłącznie pajacyki ifaktycznie kaftaniki, bo nie tyle o kikut pepowiny chodzi ale o wygode jego zakładania, nie zawsze jest łatwo od razu badziaka założyć szczególnie jeśli to pierwsze dziecko. U mnie szły na dzień ok 2 pajacyki po 2 kaftaniki, no chyba że mała miałą dzień że nie posiusiała się to po jednej sztuce i teraz sobie policz, wystarczać=y po 5 kupic, ale ja miałam więcej i nie musiałam prać często, a na dół ja nie dawałam nic, bo dziecko i tak cały czas w rożku było, ale przykryte. Jak urodzimy to będzie juz zima więc na spacery by trzeba było mieć jakis ciepły komplecik, nie licząc kombinezony. miałam tez spiszki, ale wtedy zakładałam 2 kaftaniki tak żeby mała miała podwójny długi rękaw. miałam tez dwie pary ładnych dresików na wyjścia i tyle na początek było mi potrzebne Karolinka jak miałą ok miesiąca dopiero zaczełam strić :P:P:P ja kupowałam praktycznie od rozm 62, bo czasem lepiej wieksze, a ta 56 to na 2 tyg starcza a jak dziecko duże to w ogóle się nie zdadzą:) Jeżeli będziecie kupoeać rozki to minimum 3 sztuki:) na pewno później pojawi sie pełna lista wyprawkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio chodzę rozradowana jak skowronek :) Bo idzie wiosna, z chodników znika śnieg, słońce jest coraz cieplejsze... no i energii dodało mi nasze maleństwo, to że ją widziałam, słyszałam i mam nadzieję na córcię :) Nie mogę się doczekać, kiedy już ją poczuję, a kiedy spotkam... Brzusio mi sterczy, skóra na brzuchu się napina, pępek rozciąga, ale nie tyję tak strasznie jak myślałam że będę... Widać moją ciążę. Bardzo się cieszę, ze wszystkiego :) Hormony chyba mnie wspierają :) agaigi27, niestety tak jest, że po porodzie najpierw pojawia się owulacja, a potem pierwsza miesiączka. Możesz się zdać tylko i wyłącznie na termin podany w USG - najbardziej trafiony będzie termin z okolic 8-11 tygodnia, każdy kolejny już będzie mniej precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wróciłam z uczelni i przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi :) Bardzo cieszę sie, że pojawiają sie juz wypowiedzi odnośnie ubranek dla bejbika i tego czego ile potrzeba... Ja też nie mam pojecia co i ile czego kupić. Takze bedę wdzieczna za wszytskie tego typu wpisy :) Chciałam życzyc Wam udanego i spokojnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz się sama zastanawiam co jeszcze może powinnam dokupić z ciuszków, bo Karoline urodziłam w amju, a teraz na zimę będzie dziecko więc troszkę to inaczej, więcej ciepłych rzeczy trzeba będzie :) na pewno praktyczne są te rozpinane w kroku, bo na początku zmieniać pieluchy będziemy bardzoo często :):) pewnie podokupuję pare dreików czy jakis takich komplecików:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka - pamiętałam pamiętałam i zapomniałam hehe wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;);););) zdrówka dla wszystkich i sto lat ;););) mi sie rożki nie sprawdziły.. korzystałam bardzo krótko i na siłę bo już kupiłam... właściwie teraz jakbym nie miała to wiem że wystarczyłby kocyk do zawijania jak rożek... więc widzisz każda ma inne doświadczenia ;););) ale kaftaniki potwierdzam na początek dużo lepsze niż bodziaki ;););) Ja jestem jakaś padnięta ostatnio i tylko czytam nawet mi się jakoś pisać nie chce ...lenia mam... wczoraj miałam kontrolę i USG - wszystko ok, brzdąc rośnie a ja zapomniałam spytać o płeć więc dalej żyję w nieświadomości pod tym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizytę 31 marca , no i chyba usg to może poznam płeć bo do następnej wizyty nie usiedzę . U mnie też takie plamy na twarzy wyskakują , ale tylko po lewej stronie , przypuszczam ,ze może po toniku. Maleństwo zaczyna kopać , choć na razie delikatnie i wstydliwie . My w maju przeprowadzamy się z bloku do domku , więc ozdoby do pokoju Melunii jak najbardziej pożądane , zdecydujemy się chyba na naklejki , wybrałam już kilka motywów. Chce by był to pokój typowo dziewczęcy i ciepły w kolorystyce. Nie wiem co teraz będzie , więc robie typowo dla jednej osoby . Melunia jako niemowlę i malutkie dzieciątko mamusii była z nami w jednym pokoju i do teraz się zdarza ,że Melunia w połowie nocy wchodzi nam do łóżka i słodko śpi. A jak rano przychodzi nam ochota na pieszczoszki to Melunia oczy jak 5 zl ma . Polecam taki środek antykoncepcyjny - dziecko w środku kolejna ciąża czeka. Jesli chodzi o zakupy , to ja nic dla dzieciątka nie mam . Oczywiście te początkowe po córce mam , w kolorystyce uniwersalnej ,. Późniejsze to typowo babskie , więc na kolejną kobiete idealne , ale jak będzie chłopczyk to zakupy nas czekają . JA UWIELBIAM WYDAWAĆ KASĘ -więc każdy powód dobry na uszczuplenie zawartości portfela. Napewno potrzebuję wózek głeboki i łożeczko i materac muszę kupić , mam ochraniacze i pościel i kołderke i poduszkę ale wszytsko różowe. pozdrawiam i buziaczki brzuchaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka88888888
hej!!! A U mnie dziś prawdziwa wiosna!!!!!! Wczoraj byłam u lekarza... I wszystko jest ok... Dzidzia ma ok 8 cm i ma się dobrze... Filmik z UsG mam nagrany na płycie, tak więc mogę sobie oglądać kiedy chcę... Najbardziej byłam zaskoczona, jak zobaczyłam kręgosłup maleństwa... Masakra!! Taki malutki, a każdą kosteczkę było widać!!! Płeć może poznam za 2 tygodnie.... Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Koliban :) no co do rożków to jak widać każdy ma inne doświadczenia, mnie np denerwowało zawijanie w kocyk, bo rożek ciut sztywniejszy i idelanie pasuje a kocyki trzeba było składać itp. to na początek najlepiej kupic jeden rożek a w razie czego można dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaigi Witaj! Ja tez mam termin na 24 i tez zaciązyłam karmiąc piersią, a teraz jeszcze karmisz? Mnie już w 8tyg pokarm zanikł. Cod o wyprawki to mogę doradzić aby nie kupować zbyt dużo ubranek w rozmiarze 56 bo z niego błyskawicznie dziecko wyrasta. Na dość długo przydaje się rozmiar 62. Rożek - super rzecz tylko nie polecam tych z usztywnieniem bo w nich \"nie czuje się dziecka\" i jak opowiadała mi sprzedawczyni w sklepie - zdarzało się że dzieci wysuwały się matkom z takich becików. Wielką klapą dla mnie przy pierwszym dziecku były tony kosmetyków dziecięcych które zakupiłam: mleczko krem, oliwka, szampon, płyn do kąpieli i płyn do mycia. Wszystko zalega mi do dziś bo okazało się ze jak większość niemowląt moja córa miała idealna skórę więc jedyne czego potem używaliśmy do mydełko dla niemowląt (bo płyny do mycia się okropnie pienią) Także nie polacam kupowania żadnych kosmetyków, a jak okaże się że dziecko ma jakieś problemy skorne to i tak trzeba się udac do apteki po specjalistyczne środki. a wyprawke wg mnie najlepiej skompletować przed trzecim trymestrem bo może się okazać że z wielkim brzuchem i w upały nie będziemy w stanie chodzic po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila ja zgadzam się z Tobą w 100%:) tez kupiłam rożek z usztywnieniem i od razu go wyjęłam:) co do kosmetyków to ja kupiłam tylko oilatum i przez 6 miesięcy tylko w tym kąpałam i czasami używałam oliwki:) no i potwierdzam że w trzecim trymestrze nie ma się ochoty na nic szczególnie łażenia poi sklepach i nas jeszcze czekają w tym czasie upały, jakoś mnie to przeraża :P:P i fakt jak rozm 56 to ewentualnie pojedyncze ciuszki, mi sie przydały akurat bo maleństwo była na prawdę małe więc mi akurat posłużyły, ale to wyjątek :P:P ja tez miałam manię kupowania i efekt był traki że córcia niektóre rzeczy założyła tylko raz a niektórych w ogóle :P:P:P teraz wiem że nie za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci mozna znaleźć wiele przykładowych wyprawek, w większości jest \"reguła czterech\" czyli 4xspioszki, 4x body, 4xkaftanik itp. Moim faworytem jest pajacyk - łatwo się zakłada (szczególnie Tatusiowi) wygodne, nic sie nie roluje. Ja rodziłam zimą więc pod spód jeszcze cienkie body. Wrześniaczkowi będę zakładać albo sam pajacyk albo body plus tzw pólśpiochy czyli spodenki ze stópkami. jeszcze z dobrych rad: do obcinania małych paznokietków lepsze są małe cążki niż nożyczki. Aspirator do noska Frida od poczatku bardzo się przydaje -noworodki, w wyniku zmainy powietrza często po przybyciu do domu dostają sapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st stała temp 21 stp, jak przyjeżdża moje teściowa czy ktos od męża z rodziny to im zaKarila widzę że my tu tylko dzisiaj dyskutujemy i sie wymądrzamy :P:P:P:P:P:P:P pewnie wszyscy w plenerze bo ładna pogoda, my tez właśnie wróciłyśmy, mała teraz sobie śpi a ja sie obijam :):) fakt najwygodniejsze pajacyki, a te półśpioszki to fajne byle by nie na noc, szczególnie na początku, pamiętam że ja zmieniałam akurat pieluszki po karmieniu, mała właściwie spała i jak miałam jej zakładać te pół śpiochy to ja rozbudzałam, na początku jako że mała miała pomieszany dzień z nocą o w nocy karmiłam co 2h , wiec te półśpiochy były wkurzające :P:P:P:Pale na dzień ok:) niby zasada jest że dziecko powinno mieć jedna warstwę odzieży więcej niz dorosły, ja nie stosowałam się do tego bardzo wcześnie i mała od dziecka jest zahartowana :P:P:P u nas w domu jewsze zimno, bo oni nauczeni że w domu tak gorąco że sie oddychac nie da :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie pomieszało :P:P:P Karila widzę że my tu tylko dzisiaj dyskutujemy i sie wymądrzamy :P:P:P:P:P:P:P pewnie wszyscy w plenerze bo ładna pogoda, my tez właśnie wróciłyśmy, mała teraz sobie śpi a ja sie obijam :):) fakt najwygodniejsze pajacyki, a te półśpioszki to fajne byle by nie na noc, szczególnie na początku, pamiętam że ja zmieniałam akurat pieluszki po karmieniu, mała właściwie spała i jak miałam jej zakładać te pół śpiochy to ja rozbudzałam, na początku jako że mała miała pomieszany dzień z nocą o w nocy karmiłam co 2h , wiec te półśpiochy były wkurzające :P:P:P:Pale na dzień ok:) niby zasada jest że dziecko powinno mieć jedna warstwę odzieży więcej niz dorosły, ja nie stosowałam się do tego bardzo wcześnie i mała od dziecka jest zahartowana :P:P:P u nas w domu jewsze zimno, bo oni nauczeni że w domu tak gorąco że sie oddychac nie da :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym się przyłączyć. Mam termin na 09.09.09 - może się uda;-) Niestety mam bezsenne noce, dlatego taka dziwna pora. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe Brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello niedzielnie. wczoraj była prawdziwa wiosna!!!!!!!!! a ja w szkolecały dzień,dziś za to pada - a ja w domu cały dzień :) dopadł mnie taki ból gardła jakiego dawno nie miałam! mówię przepitym, zachrypniętym głosem i ledwo ślinę mogę przełknąc. ale tantum verde już wruc poszło, a po nim zwykle szyzbko mi przechodziło - oby. nie wiem czy wy też tak macie ale mi często na ból gardła pomaga zjedzenie czegoś zimnego. teraz jem kefir prosto z lodówkii już czuję ulgę :) witaj zawadka, pamiętny data ten Twój termin, niech maluch się go tylko trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zawadka! piękny termin! Szkrabek współczuję bólu gardła. Wiecie co mam taki dziwny objaw. Rano gdy się obudzę i przejadę dłonia po brzuchu to wyczuwam bardzo napiętą macicę, sięga juz powyżej pępka i tak jakby wystaje do góry. Jak wstanę i trochę pochodzę to ona się chowa i już nie jest wyczuwalna. Co to może być jakieś nocne skurcze..? ruchów dziecka jeszcze nie wyczuwam i juz nie mogę sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynli, skopiowałam tabelkę coby się nowe dziewczynki mogły dopisać :) Ja mam problem. Bardzo boli mnie ucho. Znacie może jakieś sposoby domowe na ból ucha. Pomóżcie proszę ... NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24......córcia??......05.09......Biały st ok....... 4kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... . Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09......Wars za wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…....Sztum...... .. ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żor y .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa . .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworz n o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii 42.ewela1777.......19........?...........20.09.......Pio trkow.........0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, nowe dziewczyny, wpisujcie się według daty porodu! NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24......córcia.......05.09......Biały st ok...... +4kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... . Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09......Wars za wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…....Sztum...... .. ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żor y .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa . .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworz n o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.ewela1777.......19........?...........20.09.......Pio trkow.........0kg 29.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 30.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 31.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 32.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 33.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 34.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 35.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 36.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 37.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 38.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 39.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 40.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 41.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 42.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii Mąż powoli zaczyna nazywać nasze Maleństwo po imieniu :) Widzę radość z tego, że prawdopodobnie będzie miał córcię :) Trochę czasu zajęło zanim \"pogodził się\" z tym, że jeszcze na syna trzeba poczekać. Dużą rolę pełnią tu moi teściowe, a właściwie teść, na którego jestem zła. Bo trzeba mieć syna, a jeśli urodzi się córka to nie ma powodu do dumy. Bo córki są drogie w utrzymaniu, bo syn to dziedzic, przejmie nazwisko, majątek, i h..j wie co jeszcze. Mówią, że ktośtam będzie się z niego śmiał, bo już ma syna, a mój mąż nie potrafił. O ja pier... Typowe wiejskie myślenie. Wczoraj tak mnie podk...wił teść, myślałam że wstanę i wyjdę. Niech się cieszą, że w ogóle zostaną dziadkami, skoro co 5 para nie może mieć dzieci. Nie żyjemy w Chinach, gdzie hańbą jest mieć córkę! Nie dziwię się, że jak mu tak nagadają, to on czuje się mniej wartościowy, jeżeli nie zrobił im wnuka. Normalnie tragikomedia... Dobrze, że mieszkają tak daleko. A ja dziś robię zupkę szczawiową z jajkiem :) Wczorajszy dzień spędziłam u teściów (mieszkają 60 km stąd, więc zawsze robimy tam całodzienną wycieczkę) i nie miałam czasu żeby posprzątać w mieszkaniu, zatem robię to dziś. Otworzyłam okna, a za nimi piękna wiosna :) Ptaszki ćwierkają, śniegu już nie ma, powietrze rześkie... :) Tylko słońca trochę mało, ale pojawia się. Wszyscy liczymy, że wiosna zawita na dobre już w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1988
Witam wszystkie Brzuszki! Nie wiem czy pamietacie jak pisalam, ze wyjezdzam do Francjii na urlop. Bylam tydzien w Alpach, wczoraj o 23 bylam juz na lotnisku, a o 24 w szpitalu. Mam okropne bole brzucha, mialam USG i wszystko z dzidzia jest ok. Lekarz zalecil 2-u tygodniowy pobyt w szpitalu (lezenie plackiem, wstawanie tylko do toalety) podpisalam papierek, ze nie zgadzam sie na hospitalizacje (mialam wybor: szpital, dom), wole lezec w domku. Moj narzeczony zawozi mnie dzisiaj do rodzicow, spedze u nich tydzien:) Myslalam, ze moje wymioty sie skonczyly, wczoraj jak mnie dopadlo to wymiotowalam 11 razy do 8 rano:/ Lekarz powiedzial ze jak znowu sie powtorzy taka sytuacja to czeka mnie pobyt w szpitalu (obowiazkowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - wspołczuję, leż plackiem i trzymamy kciuki żeby było ok. puchatek - ja nie miałam nigdy zapalenia ucha i nic nie mogę poradzić :( żyrafa - aż mi ciśnienie podniosły słowa Twojego teścia i też sobie poprzeklinałam :) gdyby ludzie wiedzieli ile przez takie bzdury mogą przykrości sprawiać i nerwów- szkoda gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Jestem z Aleksandrowa Ł. i nasze maleństwo urodzi się 20 września 2009r. To nasze drugie dziecko !!Mamy już dziewczynkę i ma 7lat. Czekamy i liczymy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×