Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basiu bedzie dobrze :) moze wykładowcom serce zmięknie na nasz widok ;) A u mnie brzuszek też już spory :) tylko startowałam z wagi 50 to dla innych mało widoczny :O i każdy mowi ze nic nie jem :O o rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia: - Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi: - Dawaj pieniądze - Dlaczego? - pytam groźnie. - Prima Aprilis To ja mu naplułam w oko i mówię: - Śmigus Dyngus Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi: - Popielec No więc ja go przydusiłem i mówię: - Zaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eeeeeee nie miały takie być te minki lepiej zrobie takie jakie umiem :) :) :) :p fajny fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Profesor pyta studenta:- Co to jest egzamin? - Egzamin, to wymiana poglądów między dwoma inteligentnymi osobami. - Dobrze. A jeśli jedna z tych osób jest nieinteligentna? - Trudno, to druga bierze indeks i wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaigi27
NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24......córcia.......05.09......Biały st ok...... +4kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... . Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09......Wars za wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…....Sztum...... .. ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żor y .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa . .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworz n o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.jadzia4........31..........?............20.09...Aleks andrów Ł......1,5kg 29.ewela1777.......19........?...........20.09.......Pio trkow.........0kg 30.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 31.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 32.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 33.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 34.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 35.Karila...........27.........?............24.09.....Wrocław...........+1kg 36. agaigi27.......27.........?............24.09.....CHOSZCZNO......+3kg 37.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 38.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 39.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 40.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 41.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 42.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 43.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 44.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii 45.Aniabuu23....27...........?...........30.09........Ka lisz.............2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaigi27
Dopisałam się do tabelki.Niestety nie daje rady nadrobić zaległości w czytaniu.Jestem ostatnio taka zmęczona.Wy też tak macie że wstajecie wcześnie rano a potem musicie się wcześniej położyć? Karila ja nadal karmie piersią.Co prawda tego pokarmujuż od dawna jest mało ale mój synuś nie chce z cyca zrezygnować mimo iż je już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka dziękuje za info. Tak moja firma zatrudnaia ponad 20 osób. Jest to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Super. Jeszcze raz dziękuję. A jak ktoś zna jeszcze jakiś fajny dowcip to piszcie. Odrobina śmiechu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaigi27 - ja tam nie wiem ale moja gin mi kazała córcię odstawić od piersi jak tylko okazało się że jestem w ciąży.. wiem że każdy przypadek jest inny.. itd Ale moja w 3 dni nauczyła się pić z butelki i zaakceptowała smak mleka a na początku tylko nim pluła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w PRAWIDŁOWEJ ciąży absolutnie nie ma przeciwskazań by karmić piersią. Niektórzy ginekolodzy zalecają odstawienie, bo pokutują w nich mity z dawnych czasów kiedy jeszcze nie były prowadzone badania na temat karmienia w ciązy. Ci co się dokształcają wiedza że wolno. Mój ginek najpierw na pierwszej wizycie kazał mi odstawić a na nastepnej przeprosił i powiedział ze rzeczywiście można karmic tylko gdyby się skurcze pojawiły to mam przestać. A ja poza tym szykując się na batalię z rodziną (tesciowa!) która na pewno burzyłaby się na wieśc o tym ze karmię w ciązy przekopałam sieć w poszukiwaniu publikacji na ten temat i znalazłam tylko informacje o tym że można o ile ciąża jest prawidłowa. A jednak mi się dziecko odstawiło, nie miałam mleka juz w 10tym tygodniu. U ok. 50% ciężarnych pokarm w ciązy zanika. Pewnie to lepiej bo cięzko byłoby mi dwójkę karmić po porodzie ale trochę mi smutno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24......córcia.......05.09......Biały st ok...... +4kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... . Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09......Wars za wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…....Sztum...... .. ...... 2kg 13.-Zawadka-.....28........?............09.09.....Oleśnica.............0kg 14.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żor y .... ..........3kg 15.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa . .............1g 16.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworz n o.........-2kg 17. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 18. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 19. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 20.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 21.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 22.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 23.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 24.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 25.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 26.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 27.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 28.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 29.jadzia4........31..........?............20.09...Aleks andrów Ł......1,5kg 30.ewela1777.......19........?...........20.09.......Pio trkow.........0kg 31.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 32.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 33.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 34.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 35.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 36.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 37. agaigi27.......27.........?............24.09.....CHOSZCZNO.. ....+3kg 38.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 39.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 40.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 41.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 42.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 43.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 44.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 45.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii 46.Aniabuu23....27...........?...........30.09........Ka lisz.............2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam jeszcze brzuszka :( Ciążowe ubrania leżą i się kurzą, noszę jeszcze te normalne tylko górny guzik muszę w spodniach odpinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitałam się już kilka dni temu, dziś dopisuję się do tabelki. Nie odzywałam się bo miałam mały problem. Ale już wszystko porządku. Dzidzia rozwija się prawidłowo. Chociaż ja się pochorowałam. już mam dość kataru, nos mnie cały boli i wyglądam jak prosiaczek...:( Ale trzymam się dzielnie i mam nadzieję, że to minie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w spodnie ciążowe już dawno musiałam się wcisnąć:-) W pracy nie dało się siedzieć w normalnych, chociaż próbowałam ale maluszkowi chyba było niewygodnie. Póki co zbieram ciuchy po znajomych - żeby było troszkę taniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Dawno nic nie pisalam ale najpierw remont a w tamtym tygodniu wywalilo mi zylak na kolanie,do tego dolaczyl sie bol ,ze nawet chodzic nie moglam za bardzo...no i lekarz podejrzewal zapalenie zyl...na szczescie po dzisiejszym usg zyl,diagnoza zostala wykluczona...a i ja czuje sie znacznie lepiej... ;) Wczoraj zakupilam pierwsze, ciazowe dzinsy i bylam taka dumna z siebie... Brzuszka nie bylo az tak bardzo widac,az tu nagle siup...tatam!!!Jestem!!! Pozdrawiam bardzo wiosennie,u nas chyba z 17 stopni na plusie...chce sie zyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem primaaprilisowo! basiu gratuluje chłopczyka! zawadka, ja też chora, zrobiłam sobie dwa dni wolnego i dziś lepiej ale nos zatkany kompletnie. ja spodnie ciążowe od 11 tyg noszę bo pracuje z dziećmi, siedząc głównie po turecku i niestety za ciasno mi było w normalnych. dawajcie jeszcze kawały!!! lubie słuchać ale samaopowiadać nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kawal
Przychodzi córka do swojej matki i mówi: - Mamo zaszłam w ciąże. - Córeczko, a gdzie ty wogóle miałaś głowę? - Pod kierownicą mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchacze :))) Ja noszę spodnie ciążowe od 11 tygodnia ciąży, mam 2 pary, a gdy będzie cieplej kupię sobie spódnicę albo dwie :) Moje koleżanki już dawno widzą mój brzuszek, ale mówią, że wcale nie jest taki duży. A ja tak się bałam, że będę tyła jak świnia, że w połowie ciąży będzie już +15kg :P W sobotę ktoś do mnie zastukał dwa razy. Nie wiem, czy to było to, ale dalej się wsłuchuję. Wczoraj czułam takie dziwne przelewanie, dziś przez minutę mrowienie. Czekam, aż Basia się do mnie odezwie i będę wtedy już zupełnie spokojna :) U nas jest coraz piękniej :) Wczoraj porozsadzałam fiołki po nowych doniczkach i czekam kiedy zakwitną :) Uwielbiam wiosnę ale nie mogę się tym razem doczekać września... ;) A mój rodzony brat zachorował na różyczkę. Nie wiem czy reszta rodziny tego nie złapie i czy nie będziemy mieli świąt w kwarantannie ;) No, zmykam, do książek, jutro zaliczenie z endokrynologii ginekologicznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadrobiłam:-) Dzięki za rady ubrankowe;-) Moja dzidzia ma już 9cm:-) Skooro ja z końca tabelki już w 2 trymestrze, to znaczy, że wszystkie jesteśmy:-) Moje kłócia to wiązadła - pokazałam dziś lekarzowi, gdzie mnie kłuje, więc jestem spokojniejsza. Jutro jadę poinformować mojego ojca o radosnej nowinie, ale boję się co by zawału nie dostał:-) Dopiero co mu nie pasowało. że się na wieś bez ślbu wyniosłam;-) Może się jutro przejdę zobaczyć co jest u mnie w nowo powstałym second hand dla dzidziusiów i przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki :) bylam dzisiaj u lekarza, dzidzia rozwija sie prawidlowo, serduszko pieknie bije, no i pan doktor pokazywal tatusiowi calego maluszka, zasugerowal cos pomiedzy nozkami, ale na 100 % powie za 4 tygodnie, bo mogla to byc pepowinka;) dla nas najwazniejsze ze zdrowe . no i moje lozysko ulozylo sie z przodu (na scianie brzucha) ,ma ktoras z was tak ? musze poczytac o tym,lekarz nie mowil ze to grozne :/ pozdrawiam wiosennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila 0 tak też o tym czytałam ;) tylko po pierwsze moja córcia już wtedy tylko 2 razy w nocy jadła a w dzień nie chciała, a po drugie poprzednia moja ciąża była bardzo ciężka i problematyczna więc właściwie ja ani moja gin nie chciałyśmy ryzykować.. Poza tym ja w dniu testowania miałam już zapalenie oskrzeli i antybiotyk więc bez sensu było dodatkowo organizm obciążać laktacją.. ;) Ja chodzę na zmianę raz w spodniach ciążowych raz w zwykłych ;) w zależności od samopoczucia i planów ;) A brzuszek już mam ale jak ktoś nie wie że jestem w ciąży to nie jest w stanie się zorientować ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Hej Dziewczyny.... Co tam u Was??? U mnie wiosna...aż chce się żyć.... Od rana sprzątam... Dostałam powera, więc musze to jakoś wykorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie tez wiosna i tez sprzatam:) ale do tej pory mialam biala wydzieline z pochwy a dzis zobaczylam zolta, troche sie zmartwilam bo mam nadal te bole jajnikow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez sprzatam :D Zrobilam juz koszyczek wielkanocny, taki zodobny, wystawilam wielkanocne swieczki, i ogarniam mieszkanie. Musze jeszcze napisac prace na studia. Basiu a mozesz zadzwonic do lekarza i o to zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rację
jestem w 16 tyg i czuję teraz takie uciski w brzuchu, czasami lekkie skurcze, ogólnie jakby brzuch się zrobił większy i pełniejszy co za tym idzie cięższy. Jeżcze po mnie nie widac , ale ja juz czuję. Myslicie ze te skurcze raz co jakiś czas to kopnięcia? czy raczej nadal rozciagające się węzadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WLASNIE NIE CHCE DZWONIC DO LEKARZA BO JUZ MI GLUPIO ZE MU CIAGLE GLOWE ZAWRACAM BO BYLAM WE WTOREK I STWIERDZIL ZE WSZYSTKO OK TYLKO NADAL MAM BRAC LUTEINE PRZEZ TE BOLE:( JA TO JESZCZE JESTEM W LESIE Z PORZADKAMI:) WCZORAJ MOJ MAZ SKONCZYL REMONT WIEC DOPIERO ZACZYNEM SPRZATANIE ALE W WEEKEND MAM SZKOLE I ZALICZENIE:( MAM DOSYC TEJ NAUKI A TU JESZCZE PISANIE PRACY I EGZAMIN WARUNKOWY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Basiu- dasz radę.... Zdasz egzaminy i zdążysz ze sprzątaniem... Nie martw się... Co robicie dziś na obiad??/ Ja smażę karkówkę, do tego kapusta kiszona o kopytka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×