Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

czesc :) ja pije glowie wode niegazowana:) z soczkiem domowej roboty:) wiecie a ja mam problem ze spodniami, te typowo ciazowe sa jeszcze za duze a moje juz za male:( bluzek mam bardzo duzo a spodni jedna pare, ktore niedlugo beda zamale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Uprzejmie donosze,ze chyba od soboty czuje moje Malenstwo...To znaczy,czuje jakby ktos mi puszczal balony z gumy do zucia w brzuszku.. To takie smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie ale ja Ci zazdroszcze :( Tez bym chciała już poczuc mojego bejbika.... Ale jeszcze troszke musze poczekać. Mam nadzieje ze to juz nie dlugo.... kobra78 co do soczków to ja stram sie pic bardzo rózne. Jednak ostatnio tesciowa zapróżniła mi piwnice w soki i kopoty wlasnej roboty - więc tego się trzymam. Siegam też po kartony i tu najczęściej sok pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Basia- jeśli chodzi o spodnie, to mam ten sam problem... Ale ostatnio kupiłam sobie 2 pary leginsów 3/4... Do tego zakładam tunikę i jakoś wyglądam...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, No ja jeszcze mieszcze sie w swoje ubrania, bluzki na styk a niektore moze troche za krotkie sa wiec czeka mnie wyprawa po tunki. Co myslicie o uzywaniu samoopalacza na twarzy. Mam dosc specyficzna urode, wygladam jakbym miala oczy wiecznie pomalowane, na powiekach i pod nimi tez :) ....zasugerowano mi w przychodni uzycie balsamu brazujacego albo samoopalacza 2-3 razy w tygodniu , niby bezpieczne bo wszystkie kosmetyki sa badane ale kurde to i tak kolejna dawka chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Cytrynka, ja sama bym się jednak nie zdecydowała, ale wiem że będą zdania że to nie zaszkodzi w takich dawkach. Może i nie zaszkodzi, ale samoopalacz i balsam brązujący to paskudna chemia, dość trująca, tak mi powiedziała znajoma kosmetyczka. Powiedziała mi, że to nie jest dobra alternatywa dla solarium. Ja jestem blada jak córka młynarza i ubolewam nad tym, że nie będę mogła w lecie się poopalać, ale trudno. Te wakacje spędzę w cieniu dla dobra dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zyrafko, ja tez nie jestem za dodatkowymi porcajmi chemii. w koncu w ciazy niebedziemy do konca zycia tylko przez najblizszych kilka miesiecy :) zdziwilam sie ze pielegniarki badz nawet polozne rekomenduja tego typu rozwiazania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się naoglądałam tego katalogu happymum, że poszłam dziś do sklepu i kupiłam 2 spódniczki :) Chocolate mini skirt i Pepe skirt. Ceny w katalogu wysyłkowym są trochę niższe niż w sklepie, emce, dużo zapłacisz za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dziś doszły dwie pary ciązowych spodni, kupiłam używane od koleżanki i właśnie zauważyłam że to HappyMum! Cienkie dżinsy i krótkie na lato, takie: http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=t121 polecam ten model, są bardzo cienkie, rozciagliwe i ten pas ciązowy też jest cieniutki i wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie, to nie te jednak w każdym razie mogę polecic tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłam 13 zł za przesyłkę pocztą priorytetem, paczkę dzisiaj do mnie wysłali mam nadzieje ze do jutra dojdzie :-) Ale mnie dzisiaj zordraznila stara kolezanka jak jej powiedzialam ze od przyszlego tygodnia chce zaczac kupowac ciuszki ona mnie zbeształa że to jeszcze zawczesnie. Tak sie wkurzylam bo to nie jest moje pierwsze dziecko i nie lubie jak ktos mnie poucza, zwłaszcza mama 1 szkraba. Moim zdaniem najlepiej przez calą ciaze oczywiscie po okresie ryzyka poronieniem najlepiej jest po trochu cos dokupywac. Nigdy nie wiadomo jak bede sie czula w dziewiatym miesiacu. I jeszcze ona do mnie mimo ze wie na kiedy mam termin i od kiedy jestem w ciazy ze ja jestem w trzecim miesiacu i juz sia napalam na zakupy, tylko ze ja w przyszlym tygodniu zaczynam piaty miesiac :-) Śmieszne to ale powiem Wam szczerze ze draznia mnie takie uwagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko z babystrology gdzies zniknelo :-) Pisze zeby sprawdzic czy po poprawieniu dziala poprawnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Ja tez mam spodnie z \"Happymum\",dostalam w spadku...sa swietne!!! A mnie od 2 dni meczy katar...mam za swoje,bo za szybko wiosne poczulam...nie ubralam sie wystarczajaco cieplo i mam za swoje... Juz nie mam sily,caly czas oddycham przez usta i przez to caly czas mi sie pic chce...no i oczywiscie dzis zgrzeszylam z Cola...ale mialam wymowke,ze mnie glowa boli(niskie cisnienie)a po Coli jak reka odjal...dobrze,ze przynajmniej to przeszlo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola na bol głowy mam tak samo często boli głowa prawie co dziennie :( i tylko kawa i cola pomaga więc czuj się rozgrzeszona :) nie jesteś sama u mnie bez zmian tylko czasem wydaje mi się ze czuje jak się dziecko rusza a ma ktoś moze zawroty głowy ja mam i już 2 razy zemdlałam :( a badania z marca miałam bardzo dobre więc nie wiem co to moze być do gina ide w następnym tygodniu żyrafko może ty wiesz ??? Dziś miałam komisje z zus ale nie poszłam wyslalam tylko zaświadczenie od doktora o tych omdleniach troche się boje sama iść nawet na większe zakupy zeby mi się w głowie nie zakręciło a mąz ciągle w trasie wczoraj wyjechal i wroci w czwartek koło południa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mala... Dzieki za rozgrzeszenie... A co do Twoich zawrotow glowy...hmmmm...pewnie jest to zwiazane z naszym ukladem krazenia,ktory moze byc nieco przeciazony... Dodatkowo spadki cisnien...ja tak mam,ze cisnienie potrafi mi spasc do 80/60 mmHg tylko,ze mnie zawroty glowy omijaja(jak do tej pory)za to bol jest okropny...a jeszcze dodatkowo deszczowa pogoda wykancza mnie calkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mala, mamabelgie ma rację: niskie ciśnienie i zmiany w układzie krążenia (zmiany w gęstości i składzie krwi, dodatkowa rola przepływu maciczno-łożyskowego do którego pompowana jest bardzo duża ilość krwi) to fizjologia w ciąży i u niektórych powoduje to zawroty głowy i omdlenia. Dopóki podczas tych omdleń jesteś bezpieczna i nie ma przy tym urazów, nie dzieje się nic złego, ale i tak zgłoś to lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten słoneczny dzionek. Ja zaraz zabieram sie za porządanki i musze pranie włączyć (pewnie ze 2 pralki). Coś ostatniomało ruchu na tym formum :( Chcialąm zapytać czy któras z Was tez ma skurcze łydek w nocy?? Bo ja już sobie nie moge z nimi poradzić. Czasami budze sie z bólu nawet kilka razy w nocy.... Wiem ze za to odpowiedzialny jest magnez i wapń. Wydaje mi się że odzywiam się dobrze, dieta bogata w te składniki a jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mala
ja mialam takie skurcze łykałam magne i aspargin w aptece bez recept gin mi to kazal kupić i już jest ok ale najlepiej zapytaj swojego gin nawet telefonicznie ja tak właśnie pytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Brzuszki, Też mam ostatnio często zawroty i bóle głowy. W ogóle czuje się ostatnio coraz gorzej. Nic mi się nie chce. Myślałam że wraz z wiosną dostanę powera do pracy a tu nic. Sama jestem na siebie trochę zła :( W poniedziałak byłam u gina. Wszystko jest ok. Dostałam skierowanie na badania moczu i krwi. Ciekawe co tam ciekawego wyjdzie. Bardzo chciałam się dowiedzieć o płeć. Pan doktor sprawdzał i sprawdzał ale nic z tego. A to się dziecko odwróciło a to rączką zasłoniło (taki mały wstydzioszek :) ) i nie dało się dobrze obejrzeć. No nic czekam do 4 maja. może wtedy coś zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana wagi :) NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26….......?...........24.08..... ..Gdańsk....-2 kg 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.kobra78.........31.........?...........3.09........Rze szów........+1kg 8.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 9.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 10.zyrafa-dluga....24......córcia.......05.09......Biały st ok...... +4kg 11.evka81.........27.........?...........06.09…... . Cambrdge.......0kg 12.cleo123........27.........?...........08.09......Wars za wa........1 kg 13.small size......23.........?...........08.09…....Sztum...... .. ...... 2kg 14.-Zawadka-.....28........?............09.09.....Oleśni ca.............0kg 15.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żor y .... ..........3kg 16.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa . .............1g 17.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworz n o.........-2kg 18. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... ....1,5 kg 19. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 20. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 21.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 22.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 23.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 24.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 25.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 26.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 27. doris_kk.......21.........?...........16.09.....Kędzierzyn-K oźle.2kg 28.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 29.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 30.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice....3,5kg 31.jadzia4........31..........?............20.09...Aleks andrów Ł....1,5kg 32.ewela1777.......19........?...........20.09.......Pio trkow.........0kg 33.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 34.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 35.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 36.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 37.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 38.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław..........+1kg 39.agaigi27.......27.........?............24.09.....CHOSZCZNO.. ....+3kg 40.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 41.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 42.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 43.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 44.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 45.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 46.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 47.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0ii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek zmobilizowałaś mnie tez do zmiany wagi w tabeli :) NICK..............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26….......?...........24.08..... .Gdańsk.............-2 kg 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 3.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 4.justa140283….26.........?............1.09…. . .k/Łodzi.............7KG 5.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid. . ..........2 kg 6.mamabelgie…..32.........?............3.09.......Belgia. .............0kg 7.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 8.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 9.nitaanita.......24.........?..........04.09….. . Lubli n...............3kg 10.zyrafa-dluga..24......córcia.....05.09.......Biały st ok.........+4kg 11.evka81........27.........?..........06.09…... .Cambrdge..........0kg 12.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 13.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 14.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 15.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 16.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 17.ewelkajaw....25..........?.........11.09......Jaworz n o..........-2kg 18. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....1,5 kg 19. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 20. basia19g......23.........?..........15.09......Zgorzelec.... ........3kg 21.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 22.emce...........29.........?..........16.09.......Świno ujście........ 23.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kra k owa.......? 24.misha85 .......24.........?..........16.09.......Warszawa.......... 25.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzba rk W........0kg 26.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 27. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 28.cytrynka77...25.........?...........18.09…....Ir landia.............0kg 29.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 30.Puchatek22...24.........?...........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 31.jadzia4.........31........?............20.09......Aleks andrów Ł..1,5kg 32.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 33.agunda.........27.........?...........22.09......wroc ław............2kg 34.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław............0kg 35.Anulka1988....21.........?...........22.09…... Warszawa..........-6kg 36.*akna**.........25.........?...........22.09......By dgoszcz..........3kg 37.szczesliwaaa..26.........?...........23.09…... Dębica ..............1kg 38.Karila...........27.........?...........24.09......Wr ocław..........+1kg 39.agaigi27.......27..........?..........24.09.......CHOS ZCZNO.. ...+3kg 40.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 41.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 42.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 43.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 44.figa84..........25.........?............29.09......B - B................2kg 45.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 46.Iza339.........29.........?............29.09.......P iastów..........-3kg 47.Stelka..........28.........?............30.09.......Brzeg..............0ii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oooooooooo faktycznie masakryczna cisza!!!!!!!!! hop hop !!! my po wizycie (piatek) dzieci maja 13 i 14 cm i waga też ok bo 190 i 160 także jesteśmy bardzo zadowoleni , mieliśmy trochę ubawu bo ustawiły się jak w kolejce w urzedzie i jeden wywijał ręką nad drugim..... w sobotę za to bawilismy się na weselu mojej psiapsiuły i było super skoro gin pozwolił mi się bawić to się bawiłam ale jak emerytka tańczyłam ale nogi i tak mnie bolały... :):):):) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dzis mam wizyte u lekarza. Niestety moja lekarka jest chwilowo na zwolnieniu i ide do innej. Mam nadzieje ze da mi zwolnienie bo z moimi bolami plecow nie wyrobie w pracy. Zdarzaja mi sie jeszcze mdlosci, czasami jakis maly pawik ;) Ale ogolnie jest duuuuuuuzo lepiej. W weekend byli u nas znajomi ze swoja 11 miesieczna corka. I teraz jak mysle o naszym dziecku to widze malutka dziewczynke, ktora bede mogla slicznie ubierac :D Juz zapowiedzialam mezowi ze szuka pracy na drugi etat jak sie coreczka urodzi bo bedzie strojnisia ;) haha Dopiero za 4 tygodnie mam USG i moze wtedy poznamy plec. Podobno jak sie robi 3d lub 4d to da sie na 100% stwierdzic plec. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) musialabym zmienic dane w tabelce a nie moge jej skopiowac:( przeinstalowalam system w komputerze i teraz wariuje. musialabym zmienic wage i dopisac plec:) bylam eczoraj u gina z wynikami i mam troche zla morfologie... musze jesc wiecej witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez zdarzyly zawroty glowy, ale to przez pogode, skoki cisnienia itp i zapachy z kuchni czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbko przy USG 3D/4D rzeczywiście szanse na poznanie płci są więkze ale tez duzo zależo od tego jak się dziecko ustawi bo jak się np przytuli do ściany macicy to nic nie widać. Niektórzy lekarze przy takim niedogodnym ułożeniu tarmoszą dziecko żeby się obróciło i pokazało, widziałam taką akcję na filmie z 4D mojego bratanka wyglądało to dość przerażająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku dziekuje bardzo:) wiec w kg +5 (cos duzo jem) i plec: chlopczyk:) a jesli chodzi o zawroty glowy to ja tez miewam szczegolnie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu już zmienione :) NICK..............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KGNABYTE 1.Figlarna........26….......?...........24.08..... .Gdańsk.............-2 kg 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 3.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 4.justa140283….26.........?............1.09… . . .k/Łodzi.............7KG 5.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 6.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 7.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 8.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 9.nitaanita.......24.........?..........04.09….. . Lubli n...............3kg 10.zyrafa-dluga..24......córcia.....05.09.......Biały st ok.........+4kg 11.evka81........27.........?..........06.09…... .Cambrdge..........0kg 12.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 13.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 14.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 15.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 16.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 17.ewelkajaw....25..........?.........11.09......Jaworz n o..........-2kg 18. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... ....1,5 kg 19. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 20.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec.... ........5kg 21.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 22.emce...........29.........?..........16.09.......Świn o ujście........ 23.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 24.misha85 .......24.........?..........16.09.......Warszawa........ 25.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 26.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 27. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 28.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 29.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 30.Puchatek22...24.........?...........20.09......Skierniewice.....3,5kg 31.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 32.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 33.agunda.........27.........?...........22.09......wroc ław............2kg 34.nerwi...........26.........?...........22.09......Wrocław............0kg 35.Anulka1988....21.........?...........22.09…... Warszawa..........6kg 36.*akna**.........25.........?...........22.09......Bydgoszcz..........3kg 37.szczesliwaaa..26.........?...........23.09…... Dębica ..............1kg 38.Karila...........27.........?...........24.09......Wr ocław..........+1kg 39.agaigi27.......27..........?..........24.09.......CHOSZCZNO.. ...+3kg 40.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 41.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 42.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 43.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 44.figa84..........25.........?............29.09......B - B................2kg 45.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 46.Iza339.........29.........?............29.09.......P iastów..........-3kg 47.Stelka..........28.........?............30.09.......B rzeg..............0ii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×