Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream witaj :) Wpisuje sie kochana szybciutko do tabelki i pisz jak najwiecej :) Jak przechodzisz ciążę? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej!!!:):):):) witam dziewczyny które się ostatnio przyłaczyły:) Faktycznie mamy wysyp chłopców w tabelce ale pewnie i kilka dziewczynek dojdzie....my mamy wizytę za tydzień i czekam z niecierpliwoscią no niby lekarz stwierdził płeć w 11 tc ale od tamtego czasu cisza..... wiadome, że to nie takie wazne ale jak słyszy się , że jedna i druga mamusia juz wie to też by sie chciało wiedzieć choć ja i tak gadam z naszymi bablami po imieniu , może sie nie obrażą jak są nie trafione:P wózki prezentujecie bardzo fajne , a ja ciagle w kropce , w sklepach maja góra dwa modele bliźniaczych , a czasem zadnego także lipa a wolałabym troche nim po hasać po sklepie więc pasuje coś na zywo zobaczyć ..... dobra tyle u nas pozdrawiamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MDream:) i fakt roan tez super, bo właściwie to jest to samo co jedo bartatina tylko firma inna, różni je to że w roanie raczka nie jest regulowana, ale za to ma fajniejszy kosz na zakupy bo nie z materiału, cenowo podobne roan może ze 100 zł droższy:) nasze szkraby załapią si na pierwsze spacery w zimnie i ja tak myślę że my będziemy mieli polarkowy ciepły kombinezon i do tego śpiworek z owczej wełny do wózka, te kombinezony z ortalionu ocieplane sa do bani bo są strasznie sztywne i raz że dziecko trudniej włożyć a ono nie może też swobodnie sie poruszać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka właśnie doczytałam w podpisie że masz córcię!Fajnie!Moja 18 kwietnia bedzie miała 1,5 roczku!Też jest na Bebilon Pepti i go uwielbia poprostu.Czasami to się śmiejemy z mężem że do 18 roku życia będzie to mleko z kaszką jadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia słyszałam że takie dzici co pija takie mleko dla alergików jak pepti czy nutramigen to nawet jak alergia mija to nie chcą innego mleka:P moja dopiero co będzie miała roczek, a jak urodzi sie wrześniowe maleństwo to tyle co Twoja córcia:) mam nadzieję że dotrwam bez problemów do września:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to czasami sama myśl o dwójce szkrabów przeraża! Jula to w miejscu nie może usiedzieć, biega ciągle i wszędzie włazi. Teraz to jeszcze ok ale jak tu za nią biegać w 8 czy 9 miesiącu? No cóż stelka musimy dać radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
figa całkiem fajowy ten wózeczek, ja jak na razie przy wyborze kieruję się wyłącznie wyglądem, bo nie mam zielonego pojęcia o wózkach. Dziewczyny czy wózki czterokołowe są lepsze od trójkołowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piątkowy dzionek! Dzisiaj tutaj jeszcze pusto. Pewnie ma na to ogromny wpływ pogoda :) Zyrafka jak poszło wczorajsze chowanie sie przed włascicielem mieszkania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Podoba mi sie Roan Marita, wyglada jak Bartatina Jedo, ma te same funkcje i duza gondolke. Kupilabym gdyby nie to ze chce skretne kola :) Prowadzilam Bartatine po sklepie i sie dobrze jezdzi jednak skretne kola przy manewrowaniu to jest to czego potrzebuje. Tym bardziej jesli pozniej chce uzywac wozka jako spacerowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytalam teraz ze budka sklada sie glosno i nie ma przekladanej raczki, nie sa to straszne niedogodnosci ale utwierdza mnie to w moim wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też roan się podoba i dobrze że napisałyście że nie maskładanej rączki!!!! bo ja muszę taką mieć inaczej będę trzymałaręce chyba pod brodą prowadząc wózek. aajjjjaaajjj szkoda :( dziewczyny, które mają już maleństwa. Ja jestem pełna podziwu dla Was, gdy pomyślę że miałabym latającego bąbla i zaniedługo maleństwo też byłabym przerażona :) Duzo to kwestia organizacji czasu itp Jednak to ciężka \"praca\" Dacie radę bo inaczej nie można :) Piszę żemnie to by przerażało bo ja jestem totalnie niezorganizowana i niezdyscyplinowana, mam nadzieje ze to się zmieni wraz z przyjściem maluszka na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regulacja wysokosci raczki jest w dwoch pozycjach, ja natomiast napisalam ze nie ma przekladanej raczki czyli z jednej strony wozka na druga. Po to ze np jedziesz z dzieckiem i slonce mu swieci w twarz, wiec przekladasz raczke i juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDream
dziękuje za miłe przywitanie , nie wiem jak mam się wpisać do tabeli ? może w skrócie napisze, ze jestem w 19 tygodniu (hip hip prawie półmetek) przybrałam około 1 kg - leżałam w szpitalu na podtrzymaniu i tam niestety waga spadała. na I badaniu prenatalnym 13 t.c powiedziano, ze to chłopiec :) a więc Samuel a teraz 9 maja mam II badanie prenatalne (kolejne 220 pln ) i gdyby się okazało, że dziewczynka to będzie Sara (wiem, wiem tak tez wabia się pieski heh). *** Trąbka z tą rączka masz racje nie przekłada się dlatego jeszcze zobaczę inne wózki które zaproponowałyście na razie jestem prawie całkowicie oddana Roan'owi :D *** Szkrabek 9 z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze podobnie jak ja nie jesteś wysoka ja mam około 155 cm i z Roanem koleżanki bez problemu - obniżam rączkę a mój mąż który ma 202 cm (przeciwności bardzo się przyciągają) po prostu ma ją na wyższym poziomu :) nic na razie piszę tylko tyle bo muszę skoczyć na zakupi mam dziś piekielną ochotę na żeberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Buuuuu maz dziś się dowiedział, że w poniedziałek znów musi być w pracy!Koniec z leniuchowaniem, śniadankami do łóżka:-( Trzeba będzie znów wrócić do rzeczywistości! Jeśli chodzi o wózki to ja nie mam pojęcia jaki teraz kupimy! Co do przekładanej raczki to mieliśmy taką przy wózku julci i powiem wam że i tak jej nie przekładałam bo bałam się ją wozić gdy jej nie widziałam.Od słońca mieliśmy parasolkę! A Jula dziś nieznośna marudzi ciągle, coś mi się zdaje że znów zęby się szykuja! Miłego dzionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Buuuuu maz dziś się dowiedział, że w poniedziałek znów musi być w pracy!Koniec z leniuchowaniem, śniadankami do łóżka:-( Trzeba będzie znów wrócić do rzeczywistości! Jeśli chodzi o wózki to ja nie mam pojęcia jaki teraz kupimy! Co do przekładanej raczki to mieliśmy taką przy wózku julci i powiem wam że i tak jej nie przekładałam bo bałam się ją wozić gdy jej nie widziałam.Od słońca mieliśmy parasolkę! A Jula dziś nieznośna marudzi ciągle, coś mi się zdaje że znów zęby się szykuja! Miłego dzionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Buuuuu maz dziś się dowiedział, że w poniedziałek znów musi być w pracy!Koniec z leniuchowaniem, śniadankami do łóżka:-( Trzeba będzie znów wrócić do rzeczywistości! Jeśli chodzi o wózki to ja nie mam pojęcia jaki teraz kupimy! Co do przekładanej raczki to mieliśmy taką przy wózku julci i powiem wam że i tak jej nie przekładałam bo bałam się ją wozić gdy jej nie widziałam.Od słońca mieliśmy parasolkę! A Jula dziś nieznośna marudzi ciągle, coś mi się zdaje że znów zęby się szykuja! Miłego dzionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam nowe wrzesnioweczki:) Kochane tyle tu wymienilyscie modeli wozkow ze teraz bedzie prblem z wyborem bo wszystkie maja cos w sobie:) ja jestem ciagle za X landerem A ale jeszcze przedyskutuje to z mezem:) mnie niepokoi to ze czasem przez chwilke robi mi sie twardy dol brzucha ale zaraz przechodzi:( nie wiem co to moze byc.... w srode mam usg przesiewowe w 20 tygodniu. Boje sie ale troszke mniej niz przed tym pierwszym w 11 tyg bo lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...agunda
hej Mamuski !!!! Dziekuje slicznie za gratulacje syneczka . Basia19g ja tez mam tak z brzuszkiem raz napiety a raz mieciutki ,ale wczorak na usg bylo wszytko dobrze ,wiec pewnie tak musi byc :-) Ja tez tak sie ciagle stresuje .Obiecalm sobie ze po usg juz nie bede sie stresowac ,a tu bach rano znowu sie martwie czy z sunusiem wszytko dobrze .Ja oszaleje zenim urodze .I zaczyna mnie martwic ze nie czuje zadnych ruchow dziecka to koncowka 17 tygodnia i ciagle nic . Pozdrawiam serdeczkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie MDream:) Ruth i aska.osa- dzieki a teraz czekamy na dziewczynki:) Sytofala, jak tam twoja waga przy dzieciatkach? Mne dalej meczy zgaga, pytalam ginka czy moge jesc Reni bo tylko to mi pomaga i to od razu. Powiedzial ze nie ma problemu, moga jesc kobiety w ciazy i matki karmiace, takze polecam:) Ale fajnie, juz prawie weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agundo ale to robi mi sie twardy na samym dole przez chwilke a zaraz robi sie normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g mój brzuch na samym dole (tuz nad spojenie łonowym) tez czasami robi sie twardy. Zauwazylam też że mój brzuch się tak jakby obnizył. Albo to dno macicy powiekszyło się ostatnio i jest w dole brzucha zaraz nad spojeniem łonowym. Sama nie iwem.... W każym razie Basiu jak twardość przechodzi po chwili albo jak sie położysz to chyba nic złego, ale najlepiej powiedz o tym lekazowi na wizycie. MDream kopijesz ostatnią tabelkę - jest ona na stronie 96, wklejasz w okienko, dopisujesz się wg daty porodu i wysyląsz wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno dziekuje, ja na wizycie 3 tyg temu mowilam o tym gin ale on mnie zbadal i stwierdzil ze jest ok, ale w momencie jak mnie badal nie mialam twardego brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Basiu skoro lekarz tak mówił to pewnie nie ma się czym martwić :) Stres też nie wpływa najlepiej. Pamiętaj o tym. Ja sobie to ostatnio powtarzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDream
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26.........?...........24.08.......Gda ńsk.............-2 kg 2.Aska 1978....30..........?............28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 4.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 5.justa140283….26.........?............1.09....... k/Łodzi.............7KG 6.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 7.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 8.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka......04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24...córcia Basia..05.09......Białystok.........+6,5kg 12.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge..........0kg 13. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 14.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 15.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 16.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 17.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 18.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 19.ewelkajaw....25..........?.........11.09......Jaworz n o..........-2kg 20. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 21. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 22.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 23.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 24.emce...........29.........?..........16.09.......Świn o ujście........ 25.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 26.misha85 .......24....synuś....16.09.......Warszawa......8kg 27.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 28.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 29. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 30.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 31.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 32.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 33.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 34.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 35.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 36.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 37.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 38.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 39.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 40.szczesliwaaa..26.....chłopak.....23.09…... Dębica .................. 41.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 42.agaigi27.......27..........?..........24.09.......CHO SZCZNO.. ...+3kg 43.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 44.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 45.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 46.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 47.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 48.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 49.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 50.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 51.Stelka.........28.........?............30.09.......B rzeg.............0kg 52.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 53.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg 54.MDream ......30 .....chłopak .......19.09.09 ...Sosnowiec....+/- 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDream
*** Stelka 27 *** właśnie obejrzałam ten wózek JEDO BARTATINA - dzięki za podpowiedz - muszę zrobić skok do sklepu wypisać wszystkie za i przeciw (+/-) i kto wie czy nie zdecyduje się na twoją propozycje :) *** do Wszystkich*** jednak warto było wymienić doświadczenie a raczej wiedzę :) pewnie jeszcze wiele się od WAS dowiem na razie staram się czytać te 98 stron :) *** a jak z ubrankami dla siebie - ja na razie nie kupiłam nic szczególnie ciążowego byłam w Promod kilka tunik i kobiecych t-shirt , rozglądam się za spódniczką i spodniami wizytowymi i sukienka - taką odcinana pod biustem i dresami :) na allegro jest troszkę fajnych rzeczy ale uważajcie bo często to nie bawełna a przecież lato tuż tuż :). jak coś zamówię i okaże się oki to podeśle linka :) ale to dopiero w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz Wam życze milego weekendu. Zaraz wraca z pracy mój mąż i zbieramy sie na tą imprezkę - 25 lecie moich rodziców. Mam zamiar nawet troche potańczyć :) no i oczywiscie pojeść :) Tak dzisiaj sobie pomyslałam, ze bedzie część rodziny która nic jeszcze nie wie o mojej ciąży. A ja mam juz brzuszek pokaźny :) (przez co mialam kłopot ze znalezieniem sukienki). No ale nic... Dużo spokoju Wam zyczę, pozdrawiam, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz dziewczyny mysle co z wyprawka. Nawet zalozylam osobny watek. Wiem, wiem, jestem w goracej wodzie kapana. Mam zamiar kupic wszystko oprocz wozka i fotelika do konca 2 trymestru. Bo potem sesja, a lipiec i sierpien mam zamiar przesiedziec na dzialce. Myslicie ze to dobry pomysl zeby na oczatku czerwca kupic wszystko i zajac sie juz na spokojnie porzadkowaniem, praniem, prasowaniem itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka ja przy pierwszej dzidzi kupowałam wszystko po mału odkąd dowiedziałam się że to będzie dziewczynka. Tylko wózek później kupiliśmy. Wydaje mi się że to kiedy skompletujemy wyprawkę to indywidualna sprawa każdej z nas! Nam teraz to tylko wózka brakuje i kilka nowych ciuszków takich wyjściowych. Dopiero od 3 miesiąca to mamy wsio dziewczece, więc jeśli bedzie mały męzczyzna trzeba bedzie wszystko kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno zycze udanej imprezki:) a ja mam duzo ubranek chlopiecych po siostrzencu:) moj maz nie chce nic kupowac przed urodzeniem malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×