Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

moze i zakupy poprawiaja humor ale i troche doluja ze tyle kasy na to idzie:( informacja dla dziewczyn z UK: jesli macie dostep do sklepu Poundland sa tam woreczki na pieluchy 280 szt. za funta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas najbardziej zadowolony z zakupow był michas kupilismy mu kask do roweru bo chciał i meczył juz... i zabawke ben 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska chyba jednak na tej miotle nie dolece dziś :) :) :) U mnie od 13 burza. Caarno, grzmi, blyska sie, za oknem co chwila coś lata na wysokosci moich okiem (a to 4 piętro) takze nie dam rady wystartować......... Ale przeczytałam ze dobrze Ci idzie :) :) :) U mnie za to gorzej.... Ale zaraz Ł wraca z pracy to razem ogarniemy ten bałaganik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po obiadku i się nudzę.chyba będę oglądać tv. Aska to do tego stolarza też nr poproszę. odezwę się wieczorkiem, bo mnie mąż wyzywa że cały dzień przed kompem siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka przeczytałam wszystko co napisałyście ja mam ostatnio sporą ochotę na sex ale leczę globulkami bakterie więc posucha na razie basiu trzymam kciuki że poukładacie sobie z mężem Wasze sprawy, ustalicie hierarchię wartości iże wszystko będzie ok. mojego męża tez nie ma całymi dniami w domu bo rano jest w pracy a po południu pracuję przy budowie naszego domu bądź w drugiej pracy więc widzimy się sporadycznie ale jest ok, nie kłócimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyprawka niezle kosztuje... ale jak sie kupuje stopniowo to mniej sie to odczuwa... ja dalej nie mam spirytusu do pepka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie uzywa sie spyrytusu. tutaj wszystko musi sie odbyc zgodnie z natura. samo odpadnie jak bedzie pora. jestem troche przerazona takim podejsciem do dziecka ale moje znajome mowia ze tak jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprawka to niezbędny wydatek :) no i kosztowny ale tak myślę , ze w 3000 pln można się zmieścić brakuje mi kilka drobiazgów - są na allegro ale przesyłki drogie więc poszukuje pieluszek flanelowych, majteczek semi siatkowych, miekiej szczoteczki do wlosków, no i zastanawiam się nad smoczusiem? A czy WY juz macie smoczusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu wątroba boooli...jutro chyba się wybiorę na badanka... ps. a ja kupiłam książkę z wierszykami (zamierzam czytać niuni od urodzenia) i sobie 2 fajne koszulki...;) a teraz głodna jestem i chyba zjem jakieś kanapeczki...wieczorem może gdzieś wyjdziemy na obiado-kolację...chociaż jak tak boli to słabo jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wysłałam Ci dane jednego gościa, sprawdź pocztę.. tego drugiego ma mąż, jak wróci z pracy zapytam i też podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wruciłam z zakupów kupiłam śpioszki, kaftaniki i body :) a teraz zajadam się arbuzem jest pyszny i słodki ale z dodatkiem mojej krwi ale małej bo jak go kroiłam to się przeciełam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, czytam Was caly dzien ale nie mam sil ani czasu nic naskrobac. Basia bardzop mi przykro z powodu Twojej sytuacji, uszy do gory, malenstwo sie pojawi na swiecie napewno zapomnicie o wszystkim, rozczuli sie nad kruszynka. Nie daj sie Kochana! wiem ze sie latwo mowi sama w stresie zyje od kilku tygodni no ale trzeba zaakceptowac wszystko dla dobra dziecka mi tylko to pomaga sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - gdzie kupilas pieluchy tetrowe i flanelowe, ja jakos niewidzialam albo tak patrzylam ze niewidzialam no i oczywiscie gratuluje udanych zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: ja kupilam w toysRus ale widzialam tez w mothercare. tylko ze one nazywaja sie musilin. na ebay tez widzialam i ceny sa naprawde porownywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak to bedzie... bylam na podworku wykorzystalam moment jak maz byl sam nie klocilismy sie ale mamy odmienne zdania na rozne tematy ja sie czuje ze jak on mi przytakuje to ze robi to zebym sie juz nie czepiala a i tak zrobi swoje.... zazdroszcze Wam tych zakupow ja tez musze sie w koncu wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: milego wypoczynku:) ale zrobilo sie cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bajek, to już możemy czytać naszym maleństwom w brzuszkach.Dzieciaczki nas slyszą i reagują na nas głos, jeśli zwracamy się do nich a inaczej podobno odbierają jak rozmawiamy z innymi osobami. Można tez puszczać ulubioną piosenke, podobno po narodzinach dziecko bedzie sie wtedy przy niej uspokajalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Całe przedpołudnie nie miałam internetu, a teraz gdy Was czytam to końca nie widać! Basiu, trzymaj się, jeżeli on krzyczy, Ty mów do niego spokojnie, może to złagodzi jego ton głosu i będziesz mogła z nim spokojnie porozmawiać. Postaraj się, wiem że to niełatwe, nie podnosić głosu i spokojnie wysuwać racjonalne argumenty. Może to coś pomoże.... Strasznie mi Cię szkoda że tak to przeżywasz.... To co wczoraj Ci powiedział o tym czy Cię kocha - on chyba nie potrafi okazywać uczuć, ale w ten sposób potwierdził że jednak Cię kocha. Tylko ten typ taki po prostu jest.... Aniabuu, moja koleżanka zresztą dentystka całą ciążę nosiła aparat na zębach, urodziła w aparacie i teraz dalej go nosi (rodziła w listopadzie). W ciąży dziąsła są bardziej przekrwione, opuchnięte, więc zęby w aparacie lepiej się układają. Nie masz się o co martwić ;) Podpisuję się z seksem pod tym co napisała rano Aska :) Dziewczyno, takich jak Ty jest wiele, to chutliwe są teraz w mniejszości ;) Chociaż przeraża mnie połóg, kilka tygodni przymusowej abstynencji.... Zobaczymy jak to będzie. Dziś przyszła do mnie kupiona przez męża chusta, dokładnie taki model, tylko w pięknym amarantowym kolorze :) http://www.allegro.pl/item678474412_chusta_hamalu_do_noszenia_dziecka_bebelulu_paski.html Jest świetna, łatwa w obsłudze, mam nadzieję że mojej córci też przypasuje :) Wiecie co, porażka..... Zabrałam się za pranie i prasowanie, już wszystko mam poprane i połowę uprasowaną, ale to co dziś uprałam.... Wrzuciłam do pralki białe i niebieskie, a wyciągnęłam wielki błękit....... Coś zafarbowało mi białe ubranka, ręczniczki, łapki, czapeczki...... Po prostu ewidentna porażka. Poleciałam do sklepu po wybielacz, namoczyłam w nim to co zafarbowało, wyprałam jeszcze raz w wybielaczu i proszku do białego, potem ponownie w proszku niemowlęcym i .... niewiele się poprawiło... Już nie mam białych ubranek. Wszystko jest podszyte delikatnym błękitem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko może niebieski dzięki temu zostanie ulubionym kolorem Basi? W sumie takie białe ubranka są nudne a tak Basia będzie zawsze na kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zyrafka, ja noszę aparat już od roku i bałam się że podczas porodu mogę go odgryź. Dobrze że nie muszę go zdejmować, bo chyba następnych 5godzinnych tortur związanych z jego zakładaniem bym nie przeżyła. My z M za chwilkę zmykamy do znajomych, odezwę się jutro,miłego wieczorka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafko mam pytanko: bola mnie jajniki. ale raz jeden raz drugi. czy moze dziac sie cos zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka to może jednak będzie Barabasz?:) ale poważnie to ciężko będzie to doprać, też miałam kiedyś taki problem i białe zrobiło się szare. Może kup jakiś barwnik do ubrań.. A u nas znowu była burza, już mam dosyć, ciągle pada i burze. przynajmniej mąż dojechał i nie byłam sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, chyba te ubranka zostawię już jak są... Szkoda mi pchać je w jakieś chemikalia, już niech będą takie błękitne.... Basia pewnie je polubi, nie można żyć w samych różach ;) Wiecie, to co było całkowicie białe nie wygląda źle - po prostu zrobiło się błękitne. Ale jeżeli było to np body w kolorowe wzorki, to ten błękit w większości nie komponuje się z nadrukami i lamówkami na ubranku (no, chyba że były niebieskie)... :P Przestrzegam Was: pierzcie kolorami!!! ;) Magdakate, nie wiesz czy to są jajniki, one w ciąży mogą być przesunięte w bardzo różne miejsca w jamie brzusznej. To może bolą Cię więzadła. A w jakich sytuacjach bolą? Bolą gdy leżysz czy tylko gdy się poruszasz? Ból który ustaje przy leżeniu nie jest groźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×