Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

puchatek nie ma sprawy tylko ze poczestuje cie waflami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ty podawałaś kiedyś linka na pościel do allegro marz go może jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zyrafko, ale widzisz nie mam czasu na tak długie czytanie, dlatego pytam wprost czego nie moge teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki..jeszcze sie zalapie na sobotni wpis ;) Basia-ja tez sie ciesze,ze ten trudny,pierwszy krok,macie za soba...i ze nie polegliscie w przedbiegach... :) Tak trzymajcie!!! My dzis splukalismy sie odrobinke...oczywiscie na wyprawke dla Malenstwa..kupilismy fajna torbe do wozka,gdzie mozna pomiescic wszystkie gadzety,a i potem moge ja nosic\"do wszystkiego\"...kupilismy ochraniacz na materac-gdyby Malenstwo przecieklo,przescieradla no i ochraniacz do lozeczka... Brakuje nam wiec tylko kosmetykow i pampersow:) Zakupy udane!!!! Spijcie dobrze,ja juz tez prawie zasypiam....Dobrej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw jeśli chodzi o pościel to juz podaje linka : http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6777216&gr_id=11763 jeśli dobrze pamiętam jesteś z Jaworzna a więc w BABYMAX w centrum na przeciwko plaza w Sosnowcu jest do kupienia nawet z tego co pamietam taniej pościel, która ja kupowalam na allegro: http://www.allegro.pl/item682602396_posciel_3el_135x100_na_suwaczki_darland.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko bardzo ci dziekuje za linka do cwiczen, mam nadzieje, ze Adas nie bedzie kaprysil jak bede cwiczyc tylko po prostu sie obroci do prawidlowej pozycji:) Aniabuu jak mi przyjdzie ta posciel do wozka do domu to napisze czy sie zgadza z opisem z aukcji. Puchatku jeszcze co do wozka to nawet w glebokim mozna ustawic pozycje polsiedzaca, np. na karmienie:) Zycze udanej i slonecznej niedzieli! Ja jade z moim M na rybunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zyrafko jak tylko zrobie wafle to zapraszam:) niestety z tej puszki co ja wczoraj gotowalam wafli nie bedzie:( musze jechac do sklepu po nowe mleko. jak otworzylam puszke to przy wieczku byl spalony karmel wiec wywalilam troche mleka i zaczelam oblizywac lyzke. niestety na jednej sie nie skonczylo:( teraz Robert wcina na sniadanie tosty z karmelem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... coraz mniej zagladam , bo coraz mniej siły i wogole maz w domu to juz nie mam takiej mozliwosci siedzenia... szczesliwa a sprawdzałam w tym tako hamulec bo moj chrzesniak ma taki wozek i jedynie sa dwie wady: hamulec ciezko chodzi i ta spacerówka odchylenie oparcia od raczki jest bardzo daleko i dziecko sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MDream bo ja znalazłam ale nie było większego wyboru, a tu jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllla
Zastanawiam się czy pościel do wozka jest konieczna?? Tego jeszcze nie mam, ubranka już przyszły :) i jakie sliczne:) kupiłam takie : http://www.agugu.com.pl/product_info.php?products_id=4627 i jeszcze sporo innych, przy okazji załapałam się na prezencik:) teraz jeszcze wózek- chyba X-Lander, i ew. pościel.... ale czy potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, u mnie hamulec dziala bez oporow, a co do odleglosci w spacerowce to dopiero zobacze w praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwaa, my kupilismy taki sam wozek, ale w kolorze zielonym, jest piekny i bardzo fajnie sie go prowadzi, hamulec super, i kilka sekund i sie z latwoscia zmienia fotelik, gondola, spacerowka, bardzo wiec jestem zadowolona z zakupu. Baska, tak trzymaj, pokaz mezowi ze takie drobiazgi, a daja Tobie duzo radosci i wtedy nie musisz sie o nic czepiac bo jestes szczesliwa kobieta, ktora czuje mezusia blisko :) Zyrafa, ja tez prasuje :) Ostatnia partia prasowania mi zostala, ale zabawa jest z tymi malymi ubrankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiecie co chyba juz bym chciała urodzic:) jestem u babci i patrze na ten wozek i chetnie juz bym poszła na spacerek:))) wogole juz wszystko mam kuopione i juz niewiem co z soba poczac... jeszcze wczoraj dostałam super wiesci ze tam gdzie chcem rodzic spacerowka zamknieta bo przeładowanie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie brzusie :) Wczoraj nie miałam czasu ani sił zeby usiąść przeczytać to co napisałyscie - zakupowy dzień :) Ale juz nadrobiłam :) Przede wszytski Basiu ciesze sie, ze u Ciebie wszytsko dobrze :) Mam nadzieje ze bedziesz juz teraz spokojniejsza :) Wczorajszy dzień u mnie tez wiązał sie z duużżyyyymmmmmiiiii wydatkami. Kupiliśmy troche rzeczy dla maleństwa - bodziaki zapinane kopertowo, kaftaniki, spioszki, smoczek, butelki, podgrzewacz i inne duperele...... Suma sumarum z mojej listy nie wiele juz mi brakuje :) Ale jeszcze przed nami największy jednorazowy wydatek - wózek... I tak sie zbieramy z tym leniwie ale w końcu trzeba bedzie podjąć ostateczną decyzje i kupić..... A do tego wszytskiego jeszcze popsół nam sie wczoraj odkurzacz - jakby nie wiedział kiedy!!! No i trzeba było szybko podjąc decyzje i kupić nowy. My po malowaniu, bałagan wszędzie a on odmówił posluszeństwa :( Jakby nie wiedział kiedy ma to zrobić...... Ale tak to zawsze jest, takiego typu przedmioty psują sie w najmniej odpowiednim momencie... A i zapomniałabym - gratulacje dla wszytskich ktorzy zmierzyli sie z praniem i prasowaniem ubranek :) Ale widze ze tu dziś pustki.... Pewnie wszytscy odpoczywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam doła od paru dni, ciągle jestem zmęczona.. teraz nawet po obiedzie nie pozmywałam. Siedzę i patrzę w tv, łzy mi kapią, mąż dopytuje co się stało a ja nie potrafię wytłumaczyć :( Żyrafko Ty wiesz na pewno po czym można poznać płyn owodniowy? Mam od kilku godzin baardzo obfite wodniste upławy i właśnie zaczęłam się zastanawiać, czy to tylko upławy, czy może jakaś dziurka w błonach płodowych... ?? Wydzielina jest rzadka jak woda i prawie bezbarwna, dopiero po zaschnięciu ma żółtawy kolor :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz zapytam czy kupujecie od razu smoczusie 0-3M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! U nas w dalszym ciagu niekonczaca sie opowiesc czyli...parkiet....:) Mdream-ja mam jeden smoczek firmy Avent,0-3miesiecy...no wiesz....tak na wszelki wypadek.... Akna,przepraszam ale ciesze sie,ze nie tylko ja poplynelam z kasa... ;) :) :) Ja nie mam poscieli do wozka...Za to mam polarowy spiworek dla dziecka i taki polarowy,grubszy kocyk...Mysle,ze to wystarczy...jak bedzie bardzo zimno to najwyzej sie dokupi w pozniejszym terminie.... Buziaki i uciekam...trzeba chlopcu pomoc z tym parkietem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange, prawidłowe wody płodowe są bezbarwne i bez zapachu, to typowy płyn - jak woda. Mocz jest lekko żółty i na majtkach czy wkładce czuć jego zapach. Upławy też zazwyczaj mają charakterystyczny zapach, mogą mieć kolor żółty lub biały i nie są tak rzadkie jak wody płodowe. Niestety bardzo trudno jest rozróżnić czy to wody płodowe czy coś innego, dlatego na Twoim miejscu, jeżeli masz wątpliwości i boisz się czy to jest to - poszłabym do apteki po test na obecność wód płodowych. Taki test to zazwyczaj podpaska zabarwiająca się na odpowiedni kolor jeżeli pojawią się wody płodowe, w opakowaniu powinny być 2-3 sztuki testu (w zależności od producenta). Nie wiem ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja tez kupilam jeden smoczek uspokajający 0-3 m z aventu właśnie. Wole tak na wszelki wypadek mieć... Mamabelgie - rozumiem Twoją radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 🌻 idę do apteki po ten test, mam nadzieję, że w Skierniewicach dostanę to cudo Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj niezle wkurzylam. jestesmy na finiszu malowania u nas w sypialni a tu maz mi zawiadamia ze wlasciciel mieszkania w tym tygodniu zamowil ekipe ktora bedzie robila nam centralne!! nie mogl tego zrobic zanim zaczelismy malowanie?! normalnie masakra. juz to widze jak oni rozwala nam scianyi od nowa malowanie i sprzatanie:( nie wiem kiedy skrecimy lozeczko. mam tylko nadzieje ze zrobia ten remont przed porodem bo inaczej bardzos ie wkurze i chyba sie stad wyprowadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate no to sytuacja nie do pozazdroszczenia :( :( :( Orange trzymam kciukasy zeby bylo ok. Napisz koniecznie czy dostałaś ten specyfik i jaka jest sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. ja tylko na chwilkę... Orange napisz koniecznie jak test... Ja Cały dzień w ruchu. rano pojechaliśmy do galerii na zakupy dla Małej i nic nie kupiliśmy, stwierdzam że u nas są tańsze rzeczy, na butelce z aventu jest 5 zł różnicy. niby niewiele ale jednak. Dla Dzidzi nic ale dla siebie kupiliśmy świetny hamak, po prostu cudny.... Zrobiłam przymiarkę i leży się extra:)Mąż się cieszy, że będzie się bujał z Małą. Potem przyjechali rodzice i brat z dziewczyną na grilla. zrobiliśmy imprezkę na naszą 5 rocznicę ślubu! Fajnie, ale jestem strasznie zmęczona. Dlatego tylko zajrzałam i uciekam.. odezwę się jutro. miłego wieczoru... Aniubuu przepraszam zapomniałam odpisać. telefon podam rano. Puchatek mam dobre wiadomości, daję jeszcze radę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×