Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Magdakate,tak dziekuje ;) przeczytałam o tej poloznej i ustalaniu terminu ewentualnego porodu wywolywanego. A na kiedy mialas termin z OM??? jestem ciekawa ile dni po masz te cesarke,o ile oczywiscie maluszek sam nie wyjdzie wczesniej :) a kazali ci przyjsc na ktg czy wogole zjawic sie tam na sprawdzenie wód po terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto termin z OM mam na 17.09. cesarkę chcieli mi robić 10.09 ale w tym dniu przylatują moi dziadkowie więc przełożyli na 14.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkcja masowa jest na tym topiku:-) Dotarła do mnie ta książka Zawitowskiego i w sumie jest ok. Mniej więcej o to mi chodziło, choć miałam nadzieję, że będzie trochę więcej tematów. Grunt, ze luby i ewentualnie teściowa będą mogli poczytać co i jak. Choć ona pewnie i tak stwierdzi, ze teoria to swoje.... Kurcze tak napisałam o tej krowie, ale jakby mnie kto do świni przyrównał to bym już chyba nie wytrzymała.... Żyrafko: u mnie też wykopki;-( teściowa już marudzi, że mogłabym wcześniej urodzić, to M będzie miał wolne i by porobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,czyli nawet przed terminem-no prosze ;) ja dowiem sie wszystkiego we wtorek.mam wizyte w szpitalu o 9rano.zobaczymy.Termin mam na 12go wrzesnia z OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki mam takie pytanko bo ostatnio rodzilam 9 lat temu i w sumie to nie wiem, czy jak mam termin porodu to jade do szpitala i tam mnie trzymaja do akcji porodowej czy jak nic sie nie dzieje to do domku, nie wiem jak to teraz jest ja mam termin 2 wrzesien i nie wiem jak to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwzyny jak tak piszecie o tych tesciach to ja sie ciesze ze mieszkam poki co od nich 1.5 tys km :D:D:D niestety w Polsce mieszkamy praktycznie na jednym podwórku :o Sa kochani ale jak to sie mówi-z rodziną najlepiej sie wychodzi na zdjeciach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka74: mi się wydaje że jedziesz do szpitala dopiero w 42 tc chyba że wcześniej zacznie się akcja porodowa. ja rodziłam 5 lat temu i to właśnie tak wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka79-zazwyczaj do szpitala przyjmują jak masz regularne skurcze co 5 minut.wczesniej chyba nawet nie ma sensu jechac-bynajmniej mi si etak zdaje.ja bardzo chcialabym móc wytrzymac w domu to tych czestych skurczów ale nie wiem co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka: zadzwoń do swojego szpitala. U mnie karzą sie zgłosić w 8 dobie po terminie i sprawdzają czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
dzieki za odmłodzenie przyda sie;-) ja z moim synkiem 9 lat temu nialam cesarke i wsunie zaczynam wszystko na nowo calą edukacje hahaha zobaczymy w sumie jak to bedzie 3 wrzesnia jak sie nic nie zacznie ide na dodatkowe usg czy z małą wszystko dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto kupowałaś już może jakieś zabawki zawieszane do wózka?? albo coś w tym stylu?? ja szukam na e-bayu ale nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to sie troche zestresowalam .We wtrorek mam usg to bede wiedziec wiecej .Mam nadziej ze Borysek ulozony dobrze jest .Zreszta cc to nie koniec swiat .Najwazniejsze zeby dziszius byl zdrowy ,a jak pojwi sie na tym swiecie to niewazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie chyba zaczyna docierać, że poród boli;-( i zaczynam się bać... tylko to pewnie przez to, że skurcze zaczynają być bolesne. Już ich nie miałam a od wczoraj są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 uwierz mi ze porod boli ale jak sie zobaczy słodkie maleństwo to sie o wszystkim zapomina i stwierdzasz ze warto bylo sie męczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początku chciałam wam podziękować że tak się martwiłyście i o słowa otuchy które przekazywała mi żyrafka. DZIĘKUJE BARDZO. Dzisiaj wyszłyśmy ze szpitala na reście w domu. M i Wiki spią chyba oboje maja dosyć wrażeń. Nie mam szans nadrobić co pisałyście więc Gratuluje tym co się rozpakowały, a pozostały zycze lepszego porodu niż mój ale nie będe wam pisać co i jak bo się przestraszycie. Jak tylko będe miał chwile to bede zagladać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunda napiszę Ci jak ja czuje Małe a jest ułożone główką w dół, czuję najbardziej po prawej stronie pod piersią główkę i plecki, takie twarde okrągłe i czasami się przemieszcza na lewy bok przeważnie jak leże. a jak ma czkawkę to czuję na samym dole ale np mąż już tego nie wyczuwa. i Dzidziuś jest ułożony prawidłowo. po tym co czytam u Ciebie wygląda na to że jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka - jeszcze raz najszczersze gratulacje!!!! Co przezylas to twoje, ale najwazniesze ze obie czujecie sie dobrze i juz masz swoje malenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Ewelkajaw:) super,że wróciłaś!! Figa i Malinka oj to prawda,skurcze coraz bardziej bolesne. znowu się dzisiaj o tym przekonałam tylko że idą od kręgosłupa i normalnie aż cała drętwieję z bólu.. tego się najbardziej boję- bóli krzyżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 - ja tak samo czuje ,ale czkawke to czuje nie az tak bardzo nisko raczej pod pepkiem ,albo troszke nad nim . w parwym boku w okolicy zeber czuje jak wypycha mi stopke .mam nadzieje ze synek nie zrobi mi numeru i sie nie odwroci .Dzienio za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka witaj:) super ze jestes juz w domku:) duzo zdrowka ja jeszcze nie mam bolesnych skurczow ale jak bolal mnie kregoslup i stekalam to maz sie smial ze jak ja zniose porod jak ja juz tak przezywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może moje nie ma już wiele miejsca w brzuchu i dlatego jest już tak nisko. mnie czasami bardzo boli w pochwie jak się rusza i czuję mocny ucisk w dół. a na kiedy Ty masz termin bo nie wiem gdzie jest tabelka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka :) super ze juz jestescie w domku-zmeczenie ale za to we trójke i wszystko jest dobrze ;) Magdakate,ja nic nie kupowalam wiesz i chyba nic nie kupie.jeszcze nie wiem.porozglądam sie.dam ci znac jak tylko cos mi wpadnie w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ale wiecie czego boje sie najbardziej dzisiaj mnie czeka 1 kąpiel i pierwsza noc z małą i troszkę jestem przerażona tym wsszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 -Ja termin mam na 21 wrzesnia ,wiec jeszcze troche czasu jest .Ale tez czasem czuje ucisk na dol brzucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw jeszcze raz gratuluje :) Fajnie ze masz już maleństwo przy sobie :) A co do kąpieli to dasz radę kochana - ja w Ciebie, w Was wierzę :) A potem bedziesz to wspominać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam - ciekawe co tam u Cleo??? Odezwij sie kochana co tam, jak poszło, bo mnie juz palece od trzymania kciuków za Was bolą hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×