Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ja tez chcialam sale jednoosobowa ale bylo straszne przepelnienie i bylam na 4 osobowej... Trabko mysle ze tak tylko smaz bez oleju, ja tez mam problem z tym co moge jesc... mam anemie i powinnam jesc zdrowo ale wszystkiego sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie-ciesze sie ze wrocilas do domku i ze wszystko w miare dobrze. no widzisz biedulko jak nas potraktowali w tym szpitalu :( ja tez wyglądałąm jak jeż z tymi iglami.w dodatku polozne nie mogly sie wkłuć i po orodzie mialam rece jak balony :( dziewczyny ja dzis pierwszy raz jestem sama w domku z małą. jestem zestresowana,mimo ze wszystko chyba jest ok.az mnie brzuch boli z nerwów. jesli chodzi o karmienie co 3 godziny to u nas sie sprawdza.wczoraj dalam jej pospac dluzej i potem byla marudna.tak wiec po ok 3 godzinach snu w miare mozliwosci jednak nakarmic i przewinąc w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszka dziekuje za kciuki,przydały sie bylo naprawde ciezko ..zresztw wszystkimwam dziekuje za pozdrowienia ,anulka mi przekazala od was bo była u mnie w szpitalu:) śmieszka a czemuja cie wczesniej tu nie widzialam?przybliz bardziej swoja osobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z michałem miałam jednoosobowa a z majka dwuosobowa sale i nie narzekałam... pielgrzymki prezzyłam... mi nie przeszkadza, ja lubie jak ktos mnie odwiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robotnik już poszedł, a tutaj taka cisza:-/ Normalnie jestem w szoku, bo jeszcze po sobie posprzątał i pytał czy mi korytarz przetrzeć, bo trochę nanosił. No ale mopa, to już teraz w rękę chwycę. Tak czy inaczej najwcześniej w wtorek, najpóźniej w czwartek skończy. W zależności jak będzie schło. Dziewczyny odezwać się, bo się boje, że wszystkie rodzicie i zostane sama!!! Basia ślicznego masz tego synka. Wogóle jak oglądam te Wasze dziedziaczki to mi dech zapiera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam Was regularnie, i postanowiłam do was dołączyć. Tak jak Wy oczekuję niecierpliwie na moje dzieciątko. Dodam ze do terminu już tylko 3 dni, a mojemu synkowi wogole nie śpieszy się na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Kopiujesz ostatnią, żeby była aktualna i dopisujesz sie wg daty porodu. Wiecie co, MamaNikoli nam znikła:-/ Może się rozpakowała, bo na forum też jej nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Witajcie Mamuśki.. Aggie i Basiu :) u mnie dzisiaj troszkę lepiej.. po lekach wkońcu zaczyna się coś dziać i wychodzi trochę tych odchodów poporodowych. zaczynam wierzyć w to, że mnie ominie łyżeczkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cały czas.... Odświezam a tu ciągle nic....... Wszystkie urodzicie a ja sama tu zostanę........ Będę ryczeć............. madziula87 witaj :) Napisz cos o sobie.... Figa ten robotnik to dobry facet widocznie :) A co do MamaNikoli to tez o niej myslałam i doszłam do wniosku że akcja się u niej zaczęła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa ja jestem cały czas. Już niestety przeterminowana. Na ostatniego posta nikt mi nie odpisał, więc powtórzę. Wg 3 kolejnych badań usg(prócz pierwszego) wyszło mi, że mam termin na 19.09. Czy mam to brać jakoś pod uwagę czy nie. Sama nie wiem czy mam się zgłosić w poniedziałek do szpitala czy co. Bo co drugi dzień robią mi ktg i badają i mówią, że jeszcze. Ehhh... ja już sama nie wiem. Może chcę żeby mi przyspieszyli bo już nie mogę się doczekać swojej Niuni. Aha i jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które rodziły - czy przed porodem też Wam się upławy wzmogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.......10 2.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 3.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon......13 4.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica...........0 5.Ruth.........23....Lenka..........10.09....Żory ...................15 6.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa .............1 7.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. ...........3 8.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ............12 9.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź.... .........11 10.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka....7 11.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 12.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 13.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 14.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 15.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 16.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 17.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 18.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 19.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 20.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 21. Madziula87...22…..Adaś……..21.09….Toruń……….14 22.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 23.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 24.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 25.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 26.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 27.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 28.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09...Jastr zębie......19 29.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 30.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 31.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 32.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 33.MamaNikolki...22....Nikolka...........28.09......Si edlce........11 34.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 35.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 36.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 37.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 38.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 39.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 40.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 41.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........12 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1. Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2. Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3. Nitaanita.......21.08.......39…......Emilka.. ...sn............2900/52 4. Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5. NikaP............24.08.......35........Bartuś......... .cc.......1980/51 6. Oles..............28.08........40.....Sebastianek. ..cc.........4600/59 7.Figlarna..........28.08.......41...Maciej Józef.....sn..........3700/55 8. Żyrafa-dluga...29.08.......40.........Basia..........s n.......3800/59 9. Ania Mała.......30.08.......??..........Filipek..........sn...... .3700/?? 10. Mamabelgie.....30.08......40........Lenka......... sn........3690/50 11.Aśka1978.......31.08.....40+3.......Majka........ .cc........2880/54 12.Kobra78.......31.08......40.........Krzyś......... cc........2980/54 13.Ania76.........03.09......40........Michaś.........cc ....... .3080/54 14.Koliban.........06.09......41.......Alanek..........s n...... ...3870/55 15.Anka74........06.09.......41........Emilka.........cc ....... ..3610/54 16.Justa140283..06.09.......41........Dawid.........sn.. .......4400/59 17.Sylwinka25.....07.09.....38 ........Dominika......cc.........3440/55 18.Ewela1777.....07.09…....39.........Liwia.... .....cc.........3450/54 19.MDream.........07.09.....39.........Samuel....... .sn.........3870/57 20.Agunda.........07.09.....38........Borysek........sn. ....... .2550/46 21.Emce.........09.09....39/40......Marek..........cc... ...... .3280/52 22.Cleo123........10.09......41.........Ala............s n..........2710/51 23.Aska.osa.......10.09......41.......Tomasz.........sn. .........3740/?? 24.Angioletto.....11.09.......40.......Natalka.......sn. .........3615/51 25.chochlik_......11,09.......39.......Matylda.......cc. .........2580/51 26.Trąbka........12.09.......41.......Michałek.......sn. .........3100/53 27.Basia19g......12.09.......40........synek.........sn. ..........?????/??? 28.MamaIzia......14.09…....42.......Roksanka..... ??????........3650/57 29.Aggie.sept....14.09.......42........???.............. cc........3641/53 30.Magdakate....14.09.......40........Allan..........cc. .........3300/50 31.Misha85.......15.09........40.......synek..........sn . ........3700/55 32.Szczesliwaaa..15.09......39......Adaś...........cc... ........3370/56 33.Small size......16.09.......42......Adaś...........cc.......... .3950/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi z pierwszego usg wynikała data 14-15 wrzesnia. Ale moja lekarka bierze pod uwage date wg OM. Jakby co mam sie zgłosić do szpitala dopiero na 8 dobe po przekroczeniu daty porodu ustalonego wg OM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 lata, niedawno wyszłam za mąż, tzn już 5 misięcy temu, szybko zleciało. Spodziewam się pierwszego dzidziusia. Tak ja Wy chciałabym już go mieć przy sobie. Powoli zaczynam się bać porodu, nie powiem ze chciałabym już miec to za sobą. Dodam, że czytając was dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, fajno ze ktoś wpadł na pomysł utworzenia tematu. Podobnie jak większość z Was mam problem z "teściami", ale to temat rzeka , więc nie ma sensu pisać o tym :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga: nie wiem czy brać czy nie. Podobno najbardziej wiarygodny jest termin z USG pomiedzy 8 a 12 tygodniem. Mi wtedy wychodziło na 23 września. Z OM mam na 29 i do szpitala mam się zgłosic po terminie z OM (8 doba po terminie). Jak się zastanowiłam, to my musieliśmy dzidzię w Sylwestra zrobić, a wtedy termin wychodziłby również na 23 września, więc chyba to jest w miarę wiarygodne. Gdzieś ostatnio czytałam, że termin z USG z tego okresu to jest +/- 7 dni najczęściej, a z ostatniej miesiączki +/- 2 tygodnie. Jak będzie nie wiem. Późniejsze USG już nie są wiarygodne. W tych pierwszych tygodniach wszystko się tak szybko dzieje, że lekarze sa wstanie ocenić który to dokładnie tydzień itd, a potem to już dzidzie każde w swoim tempie rosną. I tak np. teraz już mi lekarz nie podaje terminu z USG, bo podobno USG wylicza, do standartowego noworodka. A wiadomo, jeden będzie miał 3kg, a inny 4kg. Wtedy najczęściej dziewczynom wychodzą wcześniejsze daty;-) Jak masz to usg z początku ciąży, to moze być wiarygodne. Zadzwoń do szpitala to Ci powiedzą kiedy się zgłosić. Różnie w róznych miejsach mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh. Ania ja już sama nie wiem. Moja gin powiedziała, że na pewno coś się zacznie, ale kiedy sama nie wie. W szpitalu lekarz mi powiedział ostatnio, że lada dzień coś się może dziać. Powiem Wam, że ja już mam tego czekania serdecznie dość i chciałabym być już po. Ale chcieć to ja sobie mogę, prawda.:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula: teściowie to temat rzeka;-) moja teściowa dziś juz 2 razy pytała czy mnie zbiera. Aż w końcu sama zakumała i mówi, że ona jak ją mąż pytał czy ją zbiera, to mówiła: Ta, cholera mnie zbiera!!! akna: ja mam zamiar do 23 września pozostać;-) Ja tylko 21 nie chce rodzić. Może ty nam tu szybciej urodzić. Trąbka też obiecywala, że zostanie i zwiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Figa za wyczerpującą odpowiedz. Będę musiała zadzwonić, ale nie tam gdzie jeżdżę na KTG bo tam lekarze są bardzo nie mili. Zresztą sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też ciągle przychodzi i pyta jak się czyjesz:) Już mnie to męczy, bo jak się coś zacznie to napewno sie o tym dowie. U mnie tez termin wg Om, jest na 21, a wg wszystkich Usg wachało się między 25-30 września, także nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, to prawda teście to temat rzeka. Wyobraź sobie, że mój teść się nie odzywa do mojego męża przeszło miesiąc bo kupiliśmy samochód akurat taki jaki on nie lubi. Ja już mam go serdecznie dość, bo chwilowo z nimi mieszkamy i zawsze mu coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na teat swojego teścia się nie wypowiadam, on jest niereformolwalny. Wszystko wie, na wszystkim się zna, po prostu jest najmądrzejszy. Ciągle przestawia mojego ze tego nie potrafisz, tamtego tez nie. Cholera my niedługo bedziemy mieli swoje dziecko a on cały czas chciałóbym prowadzić wszystkich za ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga: mój ojciec jest taki jak Twój teść. Jak mu się coś nie spodoba, to i z miesiąc potrafi sie nie odzywać. Ja już do tego przywykłam, a teraz jak z nim nie mieszkam to mam go wtedy gdzieś. Ale jakbym tak miała z nim mieszkać, to chyba by mnie trafiło. Wiecie co tak sobie myślę, że skoro i tak siedzimy na necie, a żadna nie ma weny do pisania, to może byśmy w coś zagrały na kurniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 ja bardzo chętnie ale muszę uciakać bo kończe obiad i mąz z pracy wraca..... Takze bardzo chetnie ale nie dziś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zgadamy kiedy indziej, jak będzie do południa sza na topiku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można by było pomyśleć żeby w coś pograć. Ja narazie też uciekam bo w domu wrze więc muszę wiedzieć o co chodzi. Napiszę później.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku jesli Maja zainteresuje sie moim chlopcem to czemu nie:) Angioletto ja zostane z malym sama od poniedzialku i tez sie bardzo boje choc jest on spokojniutki i kochany:) wczoraj byla u mnie polozna, z wizyty jestem bardzo zadowolona. Byla ponad godzinke wszystko mi wytlumaczyla, sprawdzila krocze i wogole wizyta przebigla bardzo pozytywnie.Teraz ma przyjechac we wtorek. Moj maluszek jest nadal zolciutki jak mialam wyjsc ze szpitala robili mu badanie krwi na zoltaczke ale wyszlo ok a polozna kazala go obserwowac jakby zzolkl bardziej to od razu do lekarza, tylko ja go widze ciagle wiec mi ciezko stwierdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze jestem wykonczona dzisiejszym dniem.nawet troche poplakalam :( mała coraz krócej je i tym samym mniej spi.dzis od 11tej sie meczylysmy.co ją polożylam to musialam spowrotem wziac na rece.ahh :( myslalam ze bedzie latwiej.chyba cos mnie dopada :( na nic nie mam juz ochoty :( oprocz czegos slodkiego.moglabym zjesc 100 snikersow. wszystko mnie denerwuje.pierwszy raz brakuje mi bycia w dwupaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja tez czasem mam zle chwile i wtedy placze jak glupek, moj maz to nie wie o co mi chodzi... ja mam problem bo z jednej piersi bardzo mi leci szybko mleko i duzo i jak maly je to sie denerwuje i dlawi... a macie moze jakies sposoby zeby przyspieszyc gojenie rany poporodowej, bo mnie czasem tak wszystko boli i piecze ze mam dosyc:( i czy to normalne ze jak maly je to wtedy mam troche mocniejsze krwawienie... no i ile czasu powinno ono trwac? przepraszam za tyle pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: dasz radę. Trzymałyśmy kciuki jak byłaś na porodówce i teraz też trzymamy. Basiu jak dziecko ssie, to podobno wtedy macica się szybciej obkurcza. Mi się wydaje, że skoro to tak działa to i krwawienie może być wtedy mocniejsze. Specjalistką nie jestem, więc może niech się jeszcze mamy wypowiedzą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×