Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Obecnie mam nati żakardową tkaną Grecję 4,6 m fiolet a teraz jedzie do mnie taka sama nati tylko brązowa i tkana amazonia 4,6 m Ale chciałabym jakąś chustę didymosa. No ale ja juz wózka nie używam, na spacery chodzimy w chuście, tak samo w domu. Zresztą teraz na jego biodra to wręcz wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna...ja mam chuste elastyczna,taka do motania....jest dluga wiec wiele pozycji dla dziecka mozesz wykorzystac..my teraz nosimy sie w pozycji"kieszonka" bo w"kolysce"Lence sie juz nudzi....chce widziec co sie dookola niej dzieje...Poza tym ona lubi zasypiac,utulona kolysaniem....Polecam strone www.chustomania.pl Dzis bylismy na szczepieniu./.6w1 oraz rotawirusy doustnie...Mala zniosla to dzielnie choc oczywiscie plakala...ale chwileczke tylko....jak narazie objawow poszczepiennych brak... Ja od dzisiejszej nocy walcze ze stanem zapalnym piersi...czuje sie jak przepuszczona przez magiel,mialam temp.38,6 i objawy grypowe..no i ten cholerny bol...biore antybiotyk,przystawiam Mala i wyje z bolu..no ale trzeba... A nam lekarka powiedziala,ze do 7miesiaca dziecko moze spac tak jak w naszym przypadku,na moim brzuchu...i nie trzeba sie martwic ze bedzie rozpieszczone..wrecz przeciwnie taki dziec chce sie przytulac ,pragnie naszej bliskosci,co zaowocujedobrtm rozwojem psychicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora:) nie było mnie w dzień bo byliśmy na wizycie u lekarza i ostro się wkurzyłam bo nie szczepili małego tylko za tydzień wyznaczyli datę. mały na przepuklinę pępkową i wodę w mosznie:(:( nie wiem jak mu pomóc. lekarz kazał czekać ale muszę poszukać w necie może jest jakiś sposób żeby mu trochę pomóc. mój Ł przywiózł małemu w końcu huśtawkę:) fotki już na NK. jestem bardzo zadowolona bo w końcu nie będę musiała mięśni sobie wyrabiać tylko sam się będzie bujał:) co do innego forum to ja nigdzie się nie przenoszę bo tutaj już się znamy i nie ukrywamy pod pomarańczowymi kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura wynosiła 37,7 kresek odjełam 5 i było 37,2 podałam czopek na gorączke napewno nie zaszkodził .Śpi od 18 jak suseł :) Ja chusty nie kupuje bo po pierwsze dawid waży 7kg staram sie go nie uczyć nosić na ręcach a po drugie to mnie poprostu niestać wydac 250zł:( chyba ze sa jakieś tańsze bo ja aż tak bardzo sie nie orientuje w cenach . Koteczku ta chusta ma tylko 50cm długosci to nie zamało . Dziewczyny czuje sie strasznie mam juz takie odrosty na włosachkoniecznie musze isć do fryzjera i jeszcze te fioletowe rozstepy na udach koszmar smaruje cały czas fissanem moze cos pomoże . Uciekam spać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny, kończy mi się pokarm. I nie wiem co robić. czy da się jeszcze jakoś pobudzić laktację? Bo ja chcę jeszcze Bartka karmić swoim pokarmem... jeszcze przynajmniej miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa 50 cm szerokosci kochana zamotasz ja swojego klocka motam w nia... a my mamy kryzys butelkowy, majka nie chce pic mleka z butelki tylko z łyzeczki oszalec z nia idzie... magdakate wspolczuje kochana dolegliwosci synka nic tak nie smuci jak choroby dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikap kolezanki z innego forum polecaja łożko mega ilosci wody niegazowej i dziecko w lozku i na cycu cały czas wiszace ponoc pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, pij duże ilości wody (3 litry dziennie), możesz sobie poszukać jakiejś herbatki na laktację (różne ziółka, czy kompot z jabłek, czy karmi, różne napoje są polecane), przystawiaj dziecko co 2 godziny do cyca i każ ssać po 20 minut. Jeżeli to nie wyjdzie, pobudzaj piersi co 2 godziny laktatorem według schematu: 7 minut 1 pierś, 7 minut 2 pierś, 5 minut 1 pierś, 5 minut 2 pierś, 3 minuty 1 pierś, 3 minuty 2 pierś (w sumie wychodzi 30 minut pobudzania). Uwierz w siebie, nie stresuj się, nie spinaj, bo karmienie piersią zaczyna się w głowie. Trzymam kciuki :) Justa, ja mam mega kompleksy dotyczące mojego wyglądu... Rozstępy, kilka kilo więcej niż przed ciążą, popsuta cera no i te wielkie ciężkie mleczne piersi... Odrosty załatwiłam w czwartek, byłam u fryzjera, przynajmniej to mam ładne ;) W niedzielę chrzciny, a ja chcę ładnie wyglądać. Dziś byłam na zakupach i kupiłam sobie coś ładnego ;) Mam nadzieję, że będę się w tym dobrze czuła, w końcu mam być elegancka, to ważny dzień :) Lecę spać, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki Zyrafko, spróbuję jeszcze tego pobudzania laktatorem, bo moj synek niestety nie chce jeść z cyca więc ściągam pokarm, ale robię to szybciutko, żeby jak najszybciej małego nakarmić, zazwyczaj trwa to jakieś 5-10minut. Ja te z mam paskudne rozstępy! Wszędzie! Tragedia. I do tego tyłek jak stodoła. Ale pociesza mnie fakt że mężowi i tak się podobam-zwłaszcza że on jest miłośnikiem pupy Jennifer Lopez więc bez komentarza. Ja jeszcze nie idę spać bo się tak jakoś przestawiłam przy tym moim dziecku że kładę się koło północy najwcześniej, bo on wtedy budzi sie na jedzenie. Za to rano odsypiam bo wstajemy między 8 a 9. Miłej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,nie zauwazyłyscie ze to jakas skretyniała pomarancza wkolko pisze i sama sobie odpisuje zmieniajac tylko nick?szkoda czasu nawet to czytac,niech wypiernicza na inne forum,a prawdopodobnie to pomarancza ktora ma problem emocjonalny do koteczka. przez przypadek ostatnio weszlam na pierwsze strony forum..ale to byly czasu kiedy rozmawialysmy o objawach,pierwszych usg ..hmm sentyment duzy mam do tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sytuacja jasna-większość zostaje :) a te dziewczyny co sie czują pominięte i piszą na pomaranczowo niech przejda na to nowe forum co swieci pustkami :D Magdakate-jakiego uzywasz mleka??? ja mam SMA gold. i jeszcze jedno: ile twoj Allan wypija tego mleczka???Natalia od 90-120ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Zostanę bo jednak nie umiem się bezwas obejśc, a pozatym Zyrafka i NkaP tak ładnie prosiły :) Dodam jeszcze że to nie ja pisałam na pomarańczowo zreszta nigdy się podnimi nie ukrywałam. Przepraszam że zachowałam się jak nastolatka :( :) Wczoraj byliśmy na szczepieniu ale tylko na WZWB bo nato miałam pozwolenie reszta jak mała skończy 3 miesiące i będziemy mieć oczyszczone ifakol(czy jakos tak) bezpłatnie. Wiktoria szczepienie zniosła lepiej odemnie bo ja sie popłakałam :( i następnym razem idzie M z nią. Gorszy był krzyk jak ją potem ubierałam bo ona strasznie nie lubi się ubierać wystarczy tylko że poczuje zakładany sweterek i juz jest wrzask. przezto jej wrzeszczenie odechciewa mi się wychodzić na spacery z nią. A jak wasze dzieci do ubierania?? bo mojej to coś się przestawiło i niewiem jak sobie poradzić?? NikaP ja tez mam ostatnio kryzys laktacyjny :( Ale tak jak pisała Ci żyrafka dużo pij. Ja piję herbatkę z HIPPA dla karmiacych i mega ilości wody mineralnej. Dziewczyny myslicie o zaszczepieniu się przeciwko grypie?? Bo ja wyczytałam w gazecie "Mam dziecko" Że kobieta karmiaca piersia może się zaszczepić. Pozatym w mleku mamy po szczepieniu pojawiaja się przeciwciała, ktore wraz z pokarmem powedrują do organizmu dziecka, a co najwarzniejsze Polskie Towarzystwo Ginekologiczne refunduje szczepienia. I ja się zastanawiam czy się nie zasczepić. A co wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wiktoria była warzona wczoraj i ma teraz 61cm i 4800kg. chba całkiem nieźle patrząc że jak była warzona 8.9.2009 to było 2800??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ciesze sie ze nie podzielasz zdania pomarańczy i zdecydowałas jednak zostac ;) Ja nie wiedzialam o tym ze mozna sie szczepic i jestem tym mile zaskoczona szczerze mówiec !! niestety do polski lece dopiero w grudniu,a takie szczepienia dobrze robic pewnie wczesniej.nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw..uff....dobrze,ze zostajesz... U nas przy ubieraniu czapki nastepuja"komplikacje"....ale podobno wszystkie dzieciaczki nie lubia jak im sie majstruje przy glowce :) Misha...ja tez ostatnio siegalam do naszych poczatkow...eh...sentyment...a tak apropos,jak tam Twoja sytuacja z ojcem Pawelka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) fajnie że zostajemy razem:) naprawdę głupio by było gdyby po tylu miesiącach wspólnego pisania wszystko miało się rozpaść.:) angioloetto: ja używam APTAMIL z immunofortis niebieskie i niebieskie z różowym dla bardzo głodnych dzieci. mały wypija go tyle ile na jego wiek przysługuje czyli 150 ale zamiast 5 razy na dobę on potrafi zjeść nawet 7-8 butelek. to znaczy wypija mleko butelki na razie jeszcze zostawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam szczescie z ubieraniem na spacer.moja Natalka marudzi tylko jak cały ''proces'' odbywa sie za długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: to że mój tyle je nie znaczy że twoja nie dojada. może jej nie potrzeba więcej:) my wczoraj zważyliśmy Allana i wazy 5440 i na 56cm. w ciągu 7 tygodni urósł o 6 cm i przytył 2110. już dawno wyszedł ze swojej linii w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zjada 100ml i je tak co 3h. i teraz się zastanawiam czy nie zamała?? Ona je z butelki ale moje mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to ja juz nie wiem :o moja je od 90-120,ale najczesciej wlasnie 90-100ml. a daje jej pierś,moje mleko w butelce i mleko modyfikowane-pełen mix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opakowaniu mleka jest napisane ile razy i jaką ilość dzieci powinny zjadać. na Aptamilu jest 150ml dla dzieci 4-8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ewelka dobrze ze foch minał i jestes z nami:) corcia naprawde zrobiła duzy postep wagowy ja to za to mam małego wielorybka i lekarz juz zalecił wprowadzac słoiczki i soczki .... moja powinna jesc juz 180ml mleka a je 120ml.... ja po 9 zastrzykach na kregosłup nie czuje poprawy boli jak diabli majke trzymam w lezaczku lub w chuscie z nia chodze reszte nosi narazie maz bo ma wolne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek z kręgosłupem nie ma żartów! moja mama brała witaminę b12 chyba właśnie na kręgosłup aż się uczuliła na nią i musieli dawać jej coś innego. później długa rehabilitacja i nawet teraz po kilku latach ma czasami probelmy. na szczęście nie tak duże jak moja babcia która miała już trzy operacje na kręgosłup i nadal ją boli i nie wiedzą dlaczego:( zresztą lekarz w czasie drugiej operacji śmiał się że powinni jej wszyć zamek błyskawiczny w plecy bo miał nadzieję że więcej operacji nie będzie ale dwa dni po operacji spadła z łóżka w szpitalu i poszła po raz trzeci pod nóż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sytuacja z ojcem pawełka wyglada tak: na oczywiscie stwierdzil ze to nie jego dziecko i zada badan dna.do tego złozyl pismo ze ja napewno bylam wczesniej w ciazy i napewno z kims innym wiec napewno on nie jest ojcem ,ale chce zabierac do siebie dziecko 3 razy w tygodniu na noc(chyba ocip iał).do tego jestem na tyle bogata ze alimenty nie sa mi potrzebne ,a zadajac alimentow chce sie na nim wzbogacic.stwierdził tez w pismie ze urodziłam 2 tyg przed terminem bo tak wynika z tego ze przedstawilam zaswiadczenie w sadzie ze do poczecia doszlo 25 grudnia..imbecyl nawet nie byl skłonny poczytac na necie ze od poczecia liczy sie 38 tyg a od okresu 40.wiec ja urodzilam dzien przed terminem ale on uwaza ze 2 tyg.od czasu porodu ine odezwal sie ani razu,nic nie zapytał czy cos potrzebne...ooo takl to wyglada czekam na termin badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×