Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Misha jestem pod wrażeniem, że tak szybko chudniesz. Ja przytyłam 25 kg, 15 zrzuciłam w 2 tygodnie, a teraz usiłuję coś zrobić z pozostałymi kg i jest naprawdę ciężko. Wieczorami jak jest dobra pogoda to maszeruję w bardzo szybkim tempie godzinę, a jak pada to jeżdżę na rowerze stacjonarnym 10-15 km. Po tygodniu takiej katorgi 1 kg mniej :-) No i prawie wcale nie jem słodyczy :-( Jak macie dziewczyny jakieś sprawdzone sposoby na schudnięcie to zapodajcie :-) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pomarancza wczesniej to ja .Maly wlasnie zasnol to ja tez uciekam bo padam juz pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja si enei powinnam chwalic co robie zeby schudnac..oprocz tego ze wkolko ganiam przy malym,spaceruje mało ,to porostu prawienic nie jem..nie chce mi sie,nie mam czasu i jakos z tym nie walcze. wiem ze tak nie zdrowo ale ja swoja droga musze dojsc do siebie bo inaczej czeka mnie wymiana calej garderoby a to mnienie pociesza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuuaj pogadaj moze z mezem co sie dzieje?moze czuje sie odrzucony?postarajcie sie cos zrobic zeby nie bylo coraz gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, naprawdę chcecie stosować NPR? Ze wszystkimi wykresami, pomiarami śluzu, temperatury, szyjki macicy? Jeżeli tak to podziwiam, ja nie miałabym odwagi, tym bardziej że to bardzo zawodna metoda... To znaczy skuteczna o ile ktoś jest w 100% pewien tego co wybada i zna idealnie swoje ciało, a niestety trzeba długo w NPR siedzieć żeby mieć taką pewność. No, chyba że komuś przekonania religijne nie pozwalają na nic innego - wtedy rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu, nie jestem specem od związków, ale zawsze pomaga szczera rozmowa (tylko obie osoby muszą tego chcieć). Do tej pory byliście tylko Wy dwoje, teraz pojawiło się dziecko i sytuacja między wami uległa całkowitej zmianie. Może Twój mąż nie potrafi się do tego przyzwyczaić, może tęskni za czasem sprzed porodu, może rzeczywiście czuje się zepchnięty przez dziecko na dalszy tor... Wiesz jak wiele dziecko zmienia w życiu. Porozmawiajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim dziewczynom. Dawno nie pisałam ale staram sie czytać na bierząco. Mam pytanie do zyrafki pisałaś wcześniej że na problemy z brzuszkiem twojej córci podałaś DICOFLOR mój synek też ma alergie pokarmową i kłopoty z brzuszkiem (pręży się stęka i słychać jakby bulgotanie) jak możesz to napisz mi czy ten lek jest na receptę i jak go stosowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko yny i inne dziewczdziekuje za odpowiedź :) KASIU mój Samuel też uzywał dicoflor ale miał go na recepte później juz kupowałam lacidobaby - efekt jest ten sam mały mniej stęka i mniej się męczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Aniabuuu- ja rówież uważam, że musielibyście porozmawiać. Rozmowa ( szczera) jest najważniejsza.... Ja z mężem też miewam gorsze dni, ale wtedy pogadamy, wyjaśnimy co nam lezy na sercach i zaraz jest lepiej.... My też używamy pampersów i jestem zadowolona.... ja kupuję activ baby... Bałam się, że Nikola po szczepiniu będzie kiepsko spała, a tu proszę!!!! Wręcz odwrotnie. zasnęła ok 19.30. Pierwsza pobudka o 2.15, następma o 6 i o 9..... A mnie znowu od rana brzuch boli, niby tak jak na okres, i trochę tak po boku jakby jajnik. zadzwoniłam do lekarza i jakdę dizś na kontrolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu - tak jak dziewczyny pisały, najlepsza jest szczera rozmowa. Wiem, że trudno się przezwyciężyć żeby ją zacząć i może się przerodzić we wzajemną wymianę żali, ale trzeba spróbować. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny :) :) To nie tylko ja mam problemy z brzuzkiem i płaczek mojego maleństwa wczoraj nosiłam go na ręcach od 8 wieczorem do1 w nocy najgorsze było to jak około 12 położyłam sie razem z nim do łożeczka on wypluł smoka i chciał cyca a tam pustka tak mnie cos zabolało serducho nie miałam pokarmu bo ssał co 1 godz oszukała go smoczkiem i ze zmeczenia usnoł .Mam mniej pokarmu moze to ten kryzys o którym pisała Zyrafka .Zmartwił minie jego gorący odech czułam jak ssał piers niewiem moze to zabki tez sie sli i pcha piąstki do buzi .Może dlatego własnie nie chce ssać piersi bo dziasła od mojego cyca sie nagrzewaja i swedzą bardziej .Mam nadzieje ze to nie gardło goraczki nie miał .zawsze jak mu sprawdzam tem ma 37 juz po odjeciu 5 kresek. Mischa 85 u mnie też tak było jak Dawidek miał kolki u mnie na recach płakał strasznie wzieła go tylko tesciowa u niej był spokojny jak anioł usnoł na jej recach a minie serducho bolało ze u mnie sie tak nie uspokaja.Wczoraj za to płakał u teściowej ja go wziełam na rece i umnie był spokojny .Teraz juz wiem jak go wziać i jka sie nim zajasc jak miał 4 tyg i płakał tak ze aż był bordowy to wpadłam w panike i niewiedziałam co robic a dziecko wszystkie emocje odbiera od nas . A jeśli Pawełek płacze o tej samej poze to pewnie to kolki i jesli karmisz butla to jest wieksze prawdo podobieństwo kolek . Ja tez używam haggiesow moim zdaniem są bardzo dobre i wprzystepnej cenie. Ja chyba tez dostała okres w niedziele ale plamienie mam znikome brzuch mnie nie boli jak bym nie miała okresu . Jecie surowe owoce ?np banany jabłka czy próżone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream karmisz piersia ?jesli tak to jak podawałaś Lacidobaby ?Przesle ci email z prosba przesłania mi ksiażeczki:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu ja tez uważam że powinaś porozmawiać szczerze z mezem bo im dłuzej to tak bedzie trwało tym bardziej wy bedziecie sie odalać od siebie a sadze ze po takiej rozmowie moze byc tylko lepiej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugiesy są na razie numer 1 a pampersy nalezy kupowac w cenie regularnej a nie promocyjnej :) inne pieluszki pewnie dopiero wypróbuje jak Samuel będzie większy :) owoce jem banany, jabłka obrane, winogronka ... mam ochotę na ananasy z puszki ale jak na razie sobie na nie nie pozwoliłam :P Aniabuu rozmowa to jednak najlepsze rozwiązanie ja wczoraj miałam 8 rocznicę zaręczyn no i też bez słowa i czynu przeszły :( w końcu jak wszyscy półleżeliśmy na sofie powiedziaalm, do Samuela głośno "tata dzisiaj dał plamę" na to moj maż "przecież zrobiłem zakupy, odkurzyłem czego nie zrobiłem?" na to ja "który dzisaj mamy?" "ach zaręczyny!!!12 listopad!!!moja kochana myszko przepraszam ....ble ble ble " itd. BUZIAK i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa140283 karmię tylko piersia hihi a nawet dwoma :) lacidobaby rozpuszczam albo w przegotowanej wodzie albo w swoim mleku w takim małym kieliszeczku i podaje małemu pipetką :) czasem dodaje 2 kropelki witaminki C , poza tym mały pije już ALVOE no i żelazo + K+D :) dziś domówiłam sobie dicoflor ponieważ jest po 35 pln i starcza na 30 dni a lacidobaby koszt 20 pln i tylko na 10 dni :( ksiazkę wyśle tylko napisz do mnie MDream79@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Bottle,ja uzywam żółtych pampersow newborn rozmiar 2 . to znaczu juz koncze,bo mała wyrasta.zakupilismy juz 3ki pampers baby-dry.wyprobowalam kilka i jestem bardzo zadowolona :) masz gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,te 3ki pampers baby-dry są turkusowe(opakowanie oczywiscie) :D moj nr gg291963. jak cos to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha ja myślałam, że Twoje sposoby na schudnięcie to coś z kategorii jakiś super wygibasów akrobatycznych ;-) A to takie zwykłe, codzienne krzątanie się jakie i mi przypada w udziale. Czyli - jest nadzieja :-D Tylko ja niestety głodna nie potrafię normalnie funkcjonować, więc staram się po prostu ograniczyć słodycze i pieczywo. Magdakate - jak jedziesz do Polski to promem czy przez tunel? ile czasu zajmuje cała podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnioletto -niestety nie mam gg. Dziś pójdę do sklepu i zapoznam się ze wszystkimi rodzajami pieluch :-) ale chyba kupię newborn 3, żeby skóra Poli doszła do normy. Potem będę testować :-) No i w końcu kupię sma white :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrfa to ze NPR jest takie skaplikowane i pracochłonne to przesada, przeciez o tabletce tez trzeba pamietac, a tempke mierzysz w ciagu kilku sekund nie wstajac z lozka a reszta to przy okazji dicoflor 30 jest bez recepty, ja podaje raz dziennie rozpuszczone w mleku (podaje łyżeczka) aniabuu z dzieckiem wcale nie jest latwiej sie dogadac, przeciez jestescie bardziej zmeczeni i macie mniej czasu dla siebie wiec jak ma byc latwiej, trzeba sie dotrzec od nowa. Bedzie dobrze tylko rozmawiajcie, najlepiej wtedy kiedy jestescie w miare wypoczeci zeby sie to nie przerodzilo w wyrzucanie z siebie zali. ;-) A tak z innej beczki to polecam zakupy w aptekach www.doz.pl - zamawiam przez internet i odbieram w wybranej aptece, leki sa zazwyczaj na drugi dzien no i sa przewaznie tansze niz gdzie indziej bo w cenach hurtowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam problemy z netem:( maz juz 4 razy dzwonil a oni niby cos robia a postepu zadnego... posta pisze 5 raz Aniabuu ja uwazam tez ze powinniscie porozmawiac. Uwazam jak pozostale dziewczyny ze moze maz czuje sie odrzucony. Ja przedwczoraj przezylam swoj ,,pierwszy raz" po porodzie i szczerze nie bylo dla mnie to mile bo bylam bardzo spieta i sie balam ale moze nastepny raz bedzie lepszy. My narazie stosujemy prezerwatywy choc nie najlepiej to lubie i ja i maz (odzwyczailismy sie). Jak skoncze karmic to zaczne brac tabletki tylko mam nadzieje ze bede sie dobrze po nich czula. jesli chodzi o pieluchy to dla mnie huggies sa najlepsze, ostatnio kupilam happy i juz nie wiem jak je zakladac zeby moj synus ich nie przesilkal... ja jem owoce surowe od poczatku, przede wszystkim banany jablka i winogrona. ja wczoraj bylam prywatnie na wizycie z moim malym, jest ok alev chcialam popytac o szczepionki i lekarz poleca na rotowirusy a pozostale mowil ze warto sie wstrzymac jak nie daje malego do zlobka. no i moj synus ma kolki wieczorem, lekarz mowi ze jak juz nie bede dawala rady od placzu to dobra na kolki jest jazda samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Dicoflor 30 jest bez recepty, kosztuje ok 30 zł. Podawałam go małej codziennie po pół saszetki, dosypując proszek do mleka w butelce. Pomogło podanie jednego opakowania leku, więcej go nie stosowałam. Podawanie go pomoże na brzuszek, ale mimo wszystko powinnaś być w kontakcie z pediatrą. Goge, żeby pomiar temperatury był przeprowadzony właściwie, należy go przeprowadzić po przebudzeniu i 30 minutowym leżeniu w łóżku. A chodzi o niuanse, bo skok temperatury o 0,2 st C oznacza owulację (mamy sezon grypowy, więc często temperatura będzie podwyższona z innego powodu, poza tym wynik fałszuje również przemęczenie pracą, wysiłek itp.). Dlatego wydaje mi się że przy małym dziecku to niewykonalne ;) A jeżeli chodzi o inne objawy - no tak, łatwo je sprawdzić (wysokość i konsystencja szyjki, rozwieranie szyjki, charakter śluzu), ale interpretacja ich wszystkich jest już dość złożona, tym bardziej że prawie nigdy nie jest ona idealna, książkowa (tym bardziej że interpretacji dokonuje się wstecz, czyli na bieżąco nigdy nie wiesz, czy to już owulacja czy dopiero jutro czy pojutrze). Kurna, dziewczyny, ja miałam dużo wspólnego z NPR i ostrzegam, jeżeli chcecie stosować NPR jako metodę zapobiegania ciąży - popytajcie kogoś kto Wam pokaże dokładnie jak to się wszystko interpretuje. Jeżeli stosuje się NPR jako wskazanie dni płodnych aby zajść w ciążę - jest łatwiej ;) Justa, ja jem surowe jabłka ze skórką i banany. Ostatnio nawet spróbowałam suszonych moreli i też nic nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym sie bala stosowac NPR i zgadza sie z Zyrafka ze na temperature maja wplyw rozne czynniki... a tak sobie pomyslalam ciekawe ktora z nas pierwsza znow bedzie w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dicoflor 30 ja mam w kapsułkach :) fajna sprawa otwierasz kapsułke / można ściać końcówke wsypujesz do wody lub mleczka i podajesz maleństwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pomoc :) Już kupiłam diclofof w aptece mam nadzieje że pomoże Tomkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diclofor a nie diclofof :) Ja też mam ten w kapsułkach ale wzięłam tylko 10 sztuk. A wy jak długo go stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×