Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam:) dziewczyny wielkie dzieki za zyczenia:) jest mi bardzo milo ze o mnie pamietacie:) ja sie cos zle czuje, tak jak mialam anemie ale nawet nie mam jak zrobic wynikow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia: wszystkiego naj:-) mamablegie: mam już swoją babylonie:-) i powiem w skrócie, fajna, ale musze ją złamać, bo jest dużo bardziej twarda niż grecja nati. Ta grecja była odrazu mięciutka, a tu takie coś sztywnego. Wiąże się też ciut trudniej, ale za to węzeł zgrabny:-) I jest tylko lekko ścięta po skosie, to ogonki mniejsze. Kolory Fruit Coctail są duzo bardziej intensywen niż na zdjęciach. geoge: trzymaj się i ucałuj maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa...ja tez bede miec fruit coctail z poczatkiem nastepnego tygodnia.. :) Teraz tez czekam na BB sling(kolkowa)uzywana w kolorze zielonej papryczki Oczywiscie juz za mna chodzi Didymos,ale jak cos to tez uzywany...fajne mozna zlicytowac na niemieckim ebay-u. Czekam na wiecej info o BB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: Hmm... ja się nie znam jeszcze na chustach więc wiele nie powiem:-) Sprawia wrażenie gęsto tkanej (bardziej niż ta moja grecja). Nosi się fajnie, choć jak pisałam trzeba się przyłożyć do wiązania. Tylko ja ją łamie jak mogę:-) Prała się, prasowała, nosiła bez dziecięcia i chyba się znowu będzie prać i prasować:-) Już conieco zmiękła, ale chce z niej więcej wyciagnąć. A mojemu dziecięciu się podoba i tak:-) Miałam ostatnio w ręce 2 didki. Jeden z jedwabiem, jeden z kaszmirem. I nie powaliły mnie na kolana. Wolę moją grecje i babylonie:-) Oba były mięciutkie, ale takie jakieś nijakie. Jak zwykłe kawałki szmaty. Może to złudzenie, bo kolory nie moje, ale po tylu pozytywnych opiniach myślałam, że będą fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa...ja tam tez specjalistka nie jestem...to prawda,ze didki sa malo kolorowe...mi bardzo podoba sie natur rubin rot...taki na zime... Mysle,ze BB szybko sie zlamie..no i te kolory...dla mnie sa najpiekniejsze...jeszcze fajne sa Amazons i Girasole-jesli chodzi o kolorki...ale i tak BB rzadzi.... Blagam wrzuc jakies foty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamotam się jutro z małą i zrobię fotę przy dziennym świetle. Teraz zrobiłam samej chuście, ale z lampą i kolor mocno przekłamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa, i Grecja i Babilonia są piękne :) Ja właśnie czekam aż pocztą przyjdzie moja pierwsza motana chusta - Rapalu lawendowe :) Nie mogę się już doczekać kiedy przyjdzie!!!! Na początek kupiłam Rapalu bo tania ;) Ale jak się rozkręcę to znajdę coś lepszego na pewno :D U nas... Hm... Jakoś nie mam czasu żeby pisać bo mamy małe zawirowanie z Basią. Przechodzimy na butlę, bo odkąd Basia przestała się przystawiać (troszkę chorowała i była słaba) ja musiałam ściągać mleko i podawać jej swój pokarm w butelce. Od tego czasu już tylko butla... Ale gdy siedzę z nią sama w domu po prostu nie mam czasu na to żeby ściągać pokarm! Ona jest taka marudna przy tym AZS że szok... I dlatego przeszliśmy na Nutramigen. Może ktoś powie że to głupie, że nie powinno się tak robić, ale cóż. Moja decyzja była właśnie taka. Basiu, wszystkiego dobrego z okazji imienin :) Moja córcia też dziś świętuje i od rana przyjmuje życzenia ;) Fajnie mieć tak rozpoznawane imieniny, nie ma możliwości żeby zapomnieć (jest kilka takich: Barbórki, Andrzejki i imieniny Anny - każdy wie kiedy to jest) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też życzę wszystkim Basiom wszystkiego naj.... U mnie znowu źle, synuś dostał wysypki, nie wiadomo z czego, ja myślałam że od zastrzyków i byłam z nim u pani doktor, ale ona stwierdziła że raczej nie powinien bo te zastrzyki które przyjmuje to jest odpowiednik Zinnatu a on go już przyjmował i dobrze na niego reagował... A antybiotyku w formie doustnej dostać nie może bo ma biegunkę i mógłby się odwodnić, bo antybiotyk jeszcze by ją wzmógł... Narazie dostał kolejny zastrzyk w ośrodku zdrowia, porcję leków na uczulenie, wykąpałam go w krochmalu i zobaczymy co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie w krochmalu tylko w wodzie z krochmalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bartek cały czas płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... ja ze straszym dzis byłam na mikolaju, jutro mamy jedbnych dziadow w ndz drugich bo michas w poniedziałek konczy 4 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dalej w szpitalu :( 5 dzieci na oddziale w tym my....walczymy teraz zeby spadl poziom bilirubiny, na szczescie mala nie ma juz antybiotyku i udalo mi sie zalatwic ze glukoze bede podawac doustnie a nie w kroplowce wiec nie musieli jej znowu kluc, wypila w ciagu dnia 160 ml wiec o 10 wiecej niz w kroplowce dostawala. Martwie sie tylko bo cos sie denerwuje przy jedzieniu je ladnie przez ok 7 min a potem nie chce ale jak ja w koncu przystawilam do drugiej piersi to znowu jadla ok 7 min. Myslicie ze moze wyciagnac wszystko w tak krotkim czasie....kilka dni temu jadla ok 20 min. Co do chust to ja mam rapalu i jest oki ale nie mam porownania z innymi, mysle ze narazie mi ona wystarczy przynajmniej do wiosny bo i tak tylko w domu uzywam, a sa jakies ciensze? bo na lato to mi sie wydaje ona za gruba. Narazie nosze mala w 2x NikaP trzymaj sie dzielnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaP: mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziecie i to tylko jednorazowa akcja. żyrafko: czytałam, że te rapalu są całkiem, całkiem:-) geoge: trzymaj się dzielnie. Co do Twoich pytań, to mi się zdaje, że to jest możliwe. Ty się stresujesz, to może być pokarmu troche mniej, ale może być też inna przyczyna. Może mieć teraz np. problemy z trawieniem. Jaką ją brzuszek boli, to też się tak może zachowywać. Moja mała czasem się odrywa i marudzi jak nie może sobie odbić. Podnoszę ją do odbicia i wraca do cyca. Co do cieńszych chust, to nie wiem jak gruba jest ta rapalu, ale jak zobaczyłam swoją grecje to padłam. A nowa bb jest podobno jedną z cieńszych, a to i tak gruby kawał szmaty. Też się zastanawiam nad latem. mamabelgie: poprasowałam i jest znowu ciut miękciejsza:-) hmmm... indio rubin:-) jest trochę tych ładnych chust, szkoda tylko, że takie ceny:-/ Mojej małej właśnie urodziła się kuzynka (bratu od lubego). Mała ma 57cm i 3450, a prorokowali że bedzie poniżej 3kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa gratulacje z okazji zostania ciocia ;-) fajnie jak sa dzieciaczki w tym samym wieku, moga sie fajnie bawic razem A tak w ogole to co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa gratulacje z okazji zostania ciocia ;-) fajnie jak sa dzieciaczki w tym samym wieku, moga sie fajnie bawic razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie jesteście mam pytanie ile kupek dziennie powinno robić dziecko karmione mlekiem modyfikowanym i cycem??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mnie zlapalo ostre przeziebienie. zle sie czulam, przez 2 dni, dzisiaj juz jest o niebo lepiej, ale adas dostal katarku, nie leci mu wprawdzie z noska ale slychac ze go ma , no i on mu splywa do srodka wtedy kaszle, odkaszluje, martwie sie bardzo, bo podzwonilam po wszystkich i mowia mi ze to wlasnie przez katarek, bo mu splywa, i jak nie ma gorczki to mam sie nie martwic.. nie wiem...jestem taka zmeczona ...i teraz jeszcze Adas mi sie rozchoruje :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i tego kaszelku to dostal dopiero dzisiaj, kaszlnol w sumie ze 4 razy, ale ja sie tak boje ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size, takie malutkie dziecko wcale nie musi mieć gorączki. Mój Michaś też miał taki brzydki kaszelek i od razu pojechalismy do przychodni całodobowej. Na szczęście oskrzela i płuca miał czyste, ale lekarka kazała przyjść za dwa dni do kontroli, bo u takiego maluszka w ciągu kilku godzin może się rozwinąć poważniejsza infekcja. Wpuszczałam mu do noska Sterimar, podawałam cebion 3 razy dziennie po 5 kropelek i po kilku dniach katarek zniknął. Aha, i układałam wyżej w łóżeczku. Nie powinien leżeć na płasko jak ma katar. Tak więc radzę Ci jednak się wybrać do lekarza, lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik, co do kupek, to dziecko może robić kilka razy dziennie ale też raz na kilka dni. jeśli wypróżnianiu nie towarzyszy płacz i ból a kupki są konsystencji musztardy a nie twarde bobki to wszystko jest ok. Nie należy dziecku w takiej sytuacji pomagać żadnymi czopkami czy termometrem. Dopiero jak się pręży i widać ze chce zrobić a nie może to można podać czopek. Mój mały robi czasem 2 razy dziennie a czasem raz na 3 dni. Różnica jest taka że jak robi rzadziej to tej kupki jest tyle,że wyłazi z pieluszki. Dlatego wlasnie pytalam sie o to pediatry. Basiu, spóźnione życzenia imieninowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza pojde jutro, mieszkam na wsi , a tu nie ma opieki calodobowej , musialabym do szpitala, a nie chce go neipotrzebnie ciagac, bo skoro dzisiaj zaczol kaszlec to jeszcze nic nie wykazuje. jutro pojde na pewno. lekcewazyc nie zamierzam, martwie sie, bo to odemnie sie tym katarkiem zarazil .:( ja sama jeszxcze sie nie wyleczylam, jestem zmeczona i ciezko mi klopsika nosic. dlatego zastanawiam sie nad kupieniem tej chusty rapalu , zawsze to ciezar na ramionach rozlozony no i adas bedzie sie czul przy mnie lepiej. chyba sobie sama swiateczny prezent zafunduje. tylko nad rozmiarem sie zastanawiam , bo ja jestem niska 156 cm. a moj Lukasz wysoki ,813 . no i nie wiem czy wziac S pod siebie czy M , ,boje sie ze ta M to bedzie mi do ziemi wisiała( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: nie obfociłam się, bo non-stop pada i mam ciemno w domu:-( i i tak musiałoby pójść z lampą small size: ja mam 1,64 i chusty 4,6 metra. Zależy w jakim wiązaniu, ale maks ogony wiszą do kolan. A mój luby 1,9 i jakimś cudem też się wiąże:-) Spytaj może sprzedawcę, albo na jakimś forum chustowym czy sklepie z chustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZiewczyny ja tylko na momencik:) Small size kochana idz z tym katarkiem do lekrza jak najszybciej :) Możliwe ze u nas doszło do zapalenia płuc i oskrzeli właśnie przez katarek który spływał do płuc i tak rozwineła sie infekcja:) Chochlik jesli karmisz mlekiem sztucznym kupka powinna byc codziennie a jesli piersia moze byc w czasie kazdego karmienia lub nawet jak nie pojawi sie przez tydzień a dziecko sie nie pręzy i niema boleści to tez nic sie nie dzieję poniewarz pokaram mamy moze byc całkowicie strawiony . Wszystkiego najjjjj z okazji mikołajek :) :) :) MÓJ SYNEK KOŃCZY DZISIAJ 3 MIESIACE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×