Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Hej, Dziewczyny strasznie dużo Wasze maleńswa ważą. Mojej siostry córka ma 7 m-cy i waży 8 kg. Basiu wydaje mi się, że Twój synek prawidłowo przybiera. Nie masz co się niepokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kazde dziecko idzie swoim torem, mojej sasiadki corka ma 18 miesiecy i wazy 8,900 i nieraz mam wrazenie ze majka jest ciezsza niz ona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moj "duzy" ;) maluszek jest taki po tacie chyba, bo moj Ł. jest wysoki i taki postawny facet, bo ja to mala kura. ale Adas to zeby baaardzo gruby to nie taki pulpecik hehe, chociaz ciezko jest go nosic :) a ja go tylko samym mleczkiem piersiowym karmie :) i taki chlop mi rosnie, co to bedzie pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tylko na chwilke sie przywitac i spadam dalej szykowac na chrzciny. Ale juz jestem zmeczona wlasnie chwilka odpoczynku przy kawie:) moj Aniolek spi. Boje sie troche tych chrzcin w kosciele bo u nas -20 stopni mrozu o 10 bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size waga w okresie niemowlecym wcale nie swiadczy o tym ze dziecko bedzie kiedys grube czy chude... poprostu masz mega obry pokarm.... moja butelkowa to inaczej:) ale i tak twoj babel przebije majke bo ona z 5 sierpnia:))) basia wiesz u mnie teraz nie wiele lepiej -16 :) i nici ze spacerów:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to koteczku , tak sie tylko smialam, bo przyrost wagi ma dobry hehe. u nas mrozno strasznie/ brrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie:) Dziś nikt nie ma czasu na kaffe, pewnie choinki się ubierają na święta:) My z mężem już ubraliśmy bo w Wigilie nie bedzie czasu, mąż w pracy a ja w kuchni. Pokazałam choinkę Bartusiowi- myślałam że mu się spodoba-a on się rozpłakał. Wystraszył się biedaczek, może przez to że taka duża, ale to tylko takie pierwsze wrażenie bo później to już mu się podobała. U mnie też mróz, teraz jest -17, u duuuużo śniegu..... Szkoda że na święta ma być odwilż, nie będzie już tego uroku. Mój mały bąbel zaczyna pluć, straszny mam z niego ubaw, a ona jak się przy tym cieszy!!!!! Ok, lece bo mały wzywa, papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny :) Niewien czemu mam podły nastrój od kilku dni i bardzo mało pokarmu bo sie ze mi wogóle zaniknie :)a ten nasrrój to taki jak przed @ Tak bym chciała ubierac choinke w swoim własnym domku :)Siedzimy teścią na głowie a wiadomo że kazdy mazy o własnym kacie . I wogóle nie czuje jakos magi swiat :) BUZIOLE TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Nie było mnie kilka dni bo u nas też się ostatnio dużo dzieje.... Justa ja niby mam dużo pokarmu ale Majka się buntuje czasami nie chce mojej piersi dlatego po rozmowie z pediatrą jesteśmy częściowo na butelce miałam dośc walki o każdą kropelkę mleka i od 4 dni podaję zaraz po kąpaniu butlę mleka i Majka zasypia. nie wiem czy mój pokarm jest za mało treściwy bo budziła się w nocy kilka razy a po butelce raz ok 3ej, dam cyca i śpi do rana. Drugi plus to jest o wiele spokojniejsza:) ja też zaczynam odpoczywać i w końcu się wysypiam:) Ale żeby nie było tak fajnie to moja koleżanka miała udar, leżała kilka dni w śpiączce i niestety jest w b ciężkim stanie... 31 lat, 1.5 roczna córeczka całe życie przed nią i nagle coś takiego. mam doła i jakoś nie miałam ochoty na pisanie, wybaczcie......... Nika Majka też sie b ślini aż robi bąble i pluje. wcześniej tak fajnie mówiła gu gu a teraz zaciska usta i pluje, mam nadzieję że to minie i zacznie fajnie gaworzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie mam na nic siły i ochoty, kompletnie nic mi sie nie chce. magii świąt kompletnie nie czuję!!! my nawet nie będziemy mieć choinki bo nie mamy gdzie jej postawić!!! my nadal walczymy z zaparciami! jutro idziemy do lekarza może w końcu coś podpowie?!! dziewczyny szczepicie na pneumokoki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ja tez kilka dni nie pisałam bo jakoś nastrój nie ten.... Świąt nie czuje, choć choinka juz ubrana stoi i śnieg za oknem... Jakos tak mi źle... Trochę nam się nie układa- problemy mieszkaniowe.... do tego siedze całe dnie sama z Tośką w mieszkaniu, nawet na spacer nie mogę wyjsć bo za zimno, no i nie ma kto z wózkiem mi pomóc :( Prezentów jeszcze wszystkich nie mam i w ogóle jakoś tak, nie tak jak powinno..... Ech, przepraszam za taki nastój i za to ,że zanudzam.... Moje Małe Szczęście kończy dziś 3 mioesiące :) Mierzyliśmy ją ostatnio i ma już 69cm :) Co do wagi to nie znam bo nasza domowa nie przeznaczona do wazenia takick "ciężarów i oszukuje :) Wage poznam po 13 stycznia - szczepienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze moze te zmiany pogody tak dzialaja, bo ja tez mam dola :( widze ze nie jestem sama niestety my z Roza chore od piatku jestesmy, zarazilysmy sie od meza. w piatek rana Roza miala 38.4 a wczesniej w nocy byla bardzo niespokojna. popedzilismy do lekarza. dostala jakies syropy i krople do nosa a ja biore homeopaty ale mi nie pomaga. dzisiaj idziemy do kontroli ale widze ze dalej ma katarek, mam nadzieje ze obedzie siie bez antybiotykow. justa znam ten bol, my tez tesciom na glowie, w dodatku odkad dziecko jest to ciagle jakies spiecia, a bo nie tak wychowujemy itp. albo zwrocimy uwage ze za glosno bo dziecko spi, kazdy chodzi poobrazany, nie wiem jak te swieta beda wygladac. a na wlasny kat nie mamy na razie szans, we wrocku trzeba miec 200 000 minimum zeby choc kawalerke kupic swiat tez nie czuje, a po reszte prezetow mielismy w sobote jechac ale przez to chorobe to nie wiem kiedy kupimy :( no i jak se pomysle o tych wszystkich pysznosciach co beda na stole a ja bede tylko patrzec....plakac sie chce :( akna my tez w domu udupione :( a ja mialam termin na 21 a urodzilam 23 :) aska to co piszesz o kolezance to okropne mam nadzieje ze wyjdzie z tego bez wiekszych szkod :( mimo tego wszystkiego sa powody do radosci chocby to ze dzis nie tak zimno i sloneczko swieci :) no i nasze szkraby juz prawie wszystkie 3 miesiace koncza, teraz juz bedzie latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedys któraś z Was podawała przepis na niezawodna szarlotke- kilka razy skorzystalam i upieklam ale gdzies zapodzialam ten przespis a chcialam zrobic na swieta , czy mozecie mi przypomniec ten przepis. Z gory bardzo dziekuje i zycze wesolych pierwszych swiat z Waszymi maluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj u nas fajna pogoda. mrozik lekki jest ale za to swieci slonce wiec w koncu mozna bylo isc na spacerek. A wieczorem ubieramy choinke :D Chochlik ja widzialam u nas takie choineczki robione - na pienku z brzozy zwiazane galazki, wyglada jak malutka choinka max 20 cm i pachnie jak zywa. Napewno by wam sie zmiescila :) Co do pneumokoków to nie planuję, w sumie to przez ten szpital to Majka w ogóe jeszcze nie była szczepiona :/ Za to wczoraj zaczeła dzwigac główkę tak do siadania i podnosi ją całkiem wysoko :D Basia jak tam po chrzcinach, udaly się? nieromantyczna przepis na zarlotkę podawała trąbka na sronie 520 A tak w ogóle to uszy do góry, święta nie święta a my przecież i tak już najpiękniejszy prezent dostałyśmy i na dodatek on się codziennie do nas uśmiecha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ... my po kolejnym szczepieniu poza 6w1 Samuel dostał rota-virusa -wrrrrr wiedziałam,że tak będzie : gorączka, bóle brzuszka, biegunka .... pomógł czopek nurofenu .... ważymy 7300g i mierzymy 66cm pneumokoki szczepimy dopiero po ukończeniu roczku - wtedy tylko 2 ukłucia :) mam zapytanie o papu : Samuel 7 stycznia rozpocznie 5 miesiąc - zastanawiam się aby zacząć mu podawać już coś więcej niż tylko pierś - tylko zastanawiam się od czego zacząć? 8 marca wracam do pracy - Samuel pójdzie do teściowej i nie chciałabym aby to ona mu zmieniała/wprowadzała nowe papu .... widzę,że forum umiera śmiercią naturalną ... dobrze,że na n-k mamy jeszcze jakiś kontakt - nie wiem jak tam założyć forum , oki zmykam po drewienko do kominka :) buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) po chrzcinach wporzadku, krystianek w kosciele byl grzeczniutki jak prawdziwy aniolek:) mnie dzis za to bardzo boli glowa juz 2 apapy wzielam i nic:( oj dziewczyny te Wasze humorki to moze przez pogode choc ja tez nie czuje tej magii swiat jak kiedys... jutro chyba ubiore choinke to moze jakos sie to zmieni... ja na pneumokoki narazie nie szczepie zaczepilam tylko na rotowirusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream moj synus tez po rotowirusach mial goraczke i byl bardzo marudny... bo po pierwszym szczepieniu bez roto bylo super... ladnie Twoj synus wazy:) moj 5 dni mlodszy a wazy 5600 i 60 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mi juz sie humorek poprawil bo bylismy z Roza na kontroli i nic jej nie jest, ta goraczka i katar to byl silny odczyn poszczepienny :( wiec jutro na spacerus! goge moja tez juz glowke dzwiga szczegolnie jak lezy na lezaczku w wanience a jak ja za lapki wezme to siada i ze zdziwieniem patrzy na stopki :) przekomicznie wyglada bo ma wtedy na brzuchu chyba z 5 oponek :D ale za to na brzuchu ma bunt i nie chce cwiczyc tylko sie wkurza. ja na razie nie szczepie na pneumokoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ktoras wie co sie dzieje z misha85? dawno nie pisala a pamietam ze Pawelek cos chorowal, misha odezwij sie jak czytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się ostatnio o mishę pytałam, bo coś cisza:-( Widzę, że i Wy macie jakieś kiepskie nastroje:-/ Mnie dobija to siedzenie w domu. Mam stąd wszędzie daleko i w dodatku nie mam samochodu, więc siedzę non-stop sama, nielicząc chwil, gdy teściowa wpadnie.... A z dobrych wieści to byłam dziś u mamy i mała w końcu nie płakała:-) Ona u mamy zawsze cyrk odstawiała, a dziś zadowolona uśmiechała się i gaworzyła:-) My na spacerki w tym mrozie chodziłyśmy. Mała w dres, kombinezon i śpiwór z wełenki, buźka nasmarowana i do wózka. 15-20 min, ja zmarznięta, ona cieplutka:-) Luby się teraz cieszy, że kupiłam taki śpiwór, a jak go zobaczył na początku listopada, to się mi dziwnie przyglądał:-) Ja magii świat nie czuje. Mieliśmy sobie sami robić wigilię, bo pierwszy raz razem w domku, a tu się okazuje, ze musiałam przejść na dietę. I nici z wigili, bo poza barszem nic bym nie zjadła... więc nie ma za bardzo sensu robic dla jednej osoby. I idę do teściów:-( A potem maraton rodzinny i jeszcze chrzest kuzynki Jagusi:-) Teściową już nosi, że ona młodsza i ochrzczona a my jeszcze nie:-) Tylko ja nie wiem jak oni to zrobią, bo mała jeszcze na spacery nawet nie chodzi, ale twardo chcą chcrzcić 20 dniowe maleństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdream jesli karmisz tylko piersia to mozesz wprowadzac inne jedzenie po ukonczeniu 6 miesiaca, dzici na butli moga po ukonczeniu 4 miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ja weszłam na chwile bo szykujemy sie na swieta i jutro wyjezdzamy... do niedzieli... pierwsze swieta z maja...:) my juz wprowadzilismy miesko do jadłospisu to tak zalecił pediatra, juz jestesmy na bebiku zwykłym i jednej kaszce na noc... oczywiscie nieraz uleje, ale lekarz mowi ze to mleko ar rozpycha:))) u mnie magi swiat juz od dawna nie ma gdzie w sklepach jest wszystkiego od"zasrania" kiedys na te swieta czekalo sie z niecierpliwoscia a teraz.... choinke mamy malusia,bo brak miejsca na duza... zdrowych wesołych swiat bozego narodzenia...... mamy piersiowe nie przecholujcie z uszkami, bo ja tak miska załatwiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mdream ja mam nadzije ze topik nie umiera tylko ten czas jest dla niego niekorzystny :) (przygotowania swiąteczne itd) U nas też ciut cieplej :) Zamierzałam wyjsc troszke na spacerek bo juz tyle nie bylysmy ze hej, no ale ten wózek..... Znowu czeka mnie rundka 3 razy na dół i po spacerku to samo :( Figa weim cos o tym siedzeniu w domku. Tylko ze do mnie nawet tesciowa nie wpada, .... Ciągle sama z Malą.... Mąż w delegacji i tak jakoś dzień za dniem ucieka.... Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie,że mój już potrafi siedzieć w łóżeczku i bawić się zabawkami .... muszę na n-k zamieścić fotkę .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×