Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basieńko jak możesz to Ty też do niego \"służbowo\" zobaczysz, że zadziała. A jak nie to Ty mu zrób wymówki i pretensje :):P będzie po równo:) Ja dzisiaj spędziłam troszkę czasu na dworku, to teraz mnie poliki pieką i mam ochotę na kwaśne:) Mam pytanie do dziewczyn ile wasze pociechy ważyły w 21 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga86: u mnie pod koniec 21 tygodnia mlody mial 418gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciekawa jestem czy 360gram to nie jest jakoś mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja będę musiała poczekać do następnego USG, ale jak narazie tylko mogę stwierdzić, że jak mało przytyłam i mały brzuszek mam to jak mogę mieć dużego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dzisiaj nic ciekawego mąż w pracy kolejny wikend na popołudnie a ja się nudziłam i troszkę się martwię bo moje maleńswo coś mało ruchliwe dzisiaj tylko pare razy czułam jak się ruszała, a wcale nie kopała zastanawiam sie czy wszystko ok :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw - ja dzisiaj miałam bardzo podobnie, moje maleństwo było spokojne. Nie przejmuj się tym. Nasze dzieci też czasami odpoczywają:) przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Dziewczyny a ja nadal walczę z ciągnącym bólem pachwin.Strasznie boli,na szczęście przechodzi po kilku minutach, więc nie ma sensu brania tabletek przeciwbólowych.Mogę już na 100% pochwalić się że czuję mojego maluszka! Dzisiaj wreszcie dostałam paczkę z koszykiem wiklinowym dla dzidzi, jest śliczny,muszę jeszcze trochę poczekać aż włożę w niego dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY:) dzieki za gratki :) :) :)gratuluje innym rozpoznania półci ciężko nadrobić to co napisałyście ale sie uporałam z ponad 3 stronami . miłego łikendu:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A co dzisiaj tutaj tak pusto i cicho?? :) :) :) My mielismy pojechać dziś do tezni solankowych ale niestety pogoda popsula plany. Wieje pada i paada :( :( :( A mnie cos katar zaczyna meczyć.... :( :( :( Bejbik chyba tego nie czuje i odbije się to na nim, prwda?? aniabuu23 gratuluje czucia ruchów :) A ja wyleguje sie na sofie a mąz przygotowuje obiadek - pizze. :) Bardzo mnie to cieszy ze moge też miec wolne od garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dzięki anka! a ja miałam iść dzisiaj na miasto i kupić jakieś ciuszki dla dzidzi no pewno mnie też by się coś skapło.Ale dorwało mnie tzw. lenistwo i stwierdziłam że pójdę za tydzień.Zresztą powinniśmy już wtedy znać płeć, więc będę mogła się skoncentrować na określonych kolorach. Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,mam znowu zapytanko do was :) czy jest tu ktos z UK kto orientuje sie w zwolnieniu lekarskim w ciazy???(tym z gp) dziekuje i pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... niewiem czy mnie przyjmiecie, bo termin mam na 13 sierpnia, ale niestety nasz topik sie rozpad i sylwinka zaprosiła mnie tutaj... czy moge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooooooooooo koteczek witaj witaj czyzby pomarzńczówka was rozwaliła tak jak próbowała bliźniaki rozbić????????? pozdrawiamy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sytofala niestety tak, a dziewczyny troche schowały głowe w piasek i uciekły na forum prywatne , ja nie lubie forum prywatnych:((( wole kafeterie.... te co mnie nie znaja przestawie sie:))) mieszkam w świętoszowie. mam 26 lat( w tym roku) pierwsza ciaze poroniłam, z drugiej ciazy mam synusia 3lata i 5 miesiecy i teraz jestem w 27 tc ciazy bede miała córeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Koteczek fajnie że dołączyłaś ja też wolę zostać na kaffe niż latać po forum prywatnym :) sytofala niestety pomarańcze są wszędzie też pisałam na sierpniu ale po tym wszystkim nie mam tam ochoty pisać dobrze że tu na naszym topiku nie ma złośliwych pomarańczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
upppsss ja tez pomarańczka ale nie jestem złośliwa a już na pewno nie życzyłabym sobie rozpadu topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
upppsss ja tez pomarańczka ale nie jestem złośliwa a już na pewno nie życzyłabym sobie rozpadu topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 mni też opętało lenistwo.... I skończylo siena poobiedniej drzemce na sofie :) A teraz tak mnie naszło na kisielek zurawinowy z owocami. Mmmmmmm :) A kiedy wybierasz sie na usg?? KOTECZEK19833 witaj :) Uciekamn na ten kisiel, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dzięki już się zmartwiłam że zostanę usunięta..Po za tym mam problem z kompem i dlatego się powtarzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
na usg wybieram się w piątek po południu, już się nie mogę doczekać.Następne usg dopiero po powrocie do polski za ok 4 tyg. Chętnie poszłabym sobie na 4d, ale w Kaliszu jest tylko jedno takie usg, a wykonuje go lekarz do którego na pewno nie pójdę, więc lipa. Dziewczynki gdzie odczuwacie kopnięcia dzidzi, bo ja czuje w dole brzuszka przeważnie po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 a ja mam dopiero 28 maja i nie iwem wytrzymam do tego czasu :) Też mam nadzieję że uda nma sie dowiedzieć co we mnie mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koteczka :) Ja dziś spędziłam dzień w ogródku u mamy. U nas dziś było cieplutko i słonecznie, dopiero niedawno niebo się zachmurzyło. A jutro idę na obciążenie glukozą. Zapomniałam kupić cytrynę, może jakoś to przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koteczku! Ja też jestem od nie dawna, ale tutaj dziewczyny są bardzo sympatyczne. Ja dzisiaj miałam dość dobry dzień. Byliśmy z mężem u rodziców na obiedzie (tak jak co niedziela) i tak się objadłam, że ... :P a potem jak lunął deszcze to aż miło się zrobiło:) A propo kopania dzidzi to ja też miałam na samym początku u dołu i z prawej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25 no to razem będziemy zdawać relację z badania usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
angioletto ja mieszkam w uk i byłam na zwolnieniu lekarskim, ale to było na początku ciąży.Na pierwszy tydzień musiałam sobie wypisać sama zwolnienie, wypełniałam taki standardowy formularz z Reveniu dostępny w każdej przychodni. A na następny tydzień dostałam zwolnienie od lekarza, który (tu ciekawostka) przyjął mnie telefonicznie, bo nie było wolnych lekarzy żeby przyjąć mnie osobiście. W pracy dostałam pieniążki za całe 2 tygodnie sicka, chociaż nie powinnam. Nie wiem czy wiesz, ale w londynie jest polska przychodnia z ginekologiem włącznie, moja koleżanka miała problemy w ciąży i udała się tam o pomoc.Dostała zwolnienie lekarskie na miesiąc, które wyglądało tak samo jak z gp i oczywiście było akceptowane w pracy. Wydaje mi się że ze zwolnieniami nie powinno być problemów.Mam nadzieję że choć trochę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu-bardzo ci dziekuje za odpowiedz :) mam wizyte w GP na 19tego maja.bede wtedy w 24 tygodniu ciazy. nie wiem czy to nie za wczesnie na zwolnienia ale nie daje juz rady w pracy i z dojazdami:( mam nadzieje ze lekarz w GP bez problemu wypisze mi zwolnienie chociaz na kilka tygodni.a przede wszystkim ze szefowa zaplaci mi wiecej niz tylko sick pay. a kiedy masz zamiar isc na macierzynski urlop??? ja zawsze planowalam pracowac do onca ciazy.niestety duzo sie zmienilo:( dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×