Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aniu ja do grudnia pracowałam w Niemczech, jak się dowiedziałam o ciąży to natychmiast wróciłam i do tego czasu nie pracuję.. my odkładaliśmy powiększenie rodzinki przez parę dobrych lat aż w końcu się zdecydowaliśmy, choć łatwo nie jest... pewnie ze względu na kasę, ale mąż ma dobrą i stałą pracę na miejscu.... ja pewnie nie będę szukać prędko pracy, choćby ze względu na to, że mieszkamy sami a babcia daleko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Po powrocie do polski będziemy mieszkać z męża rodzicami, mąż będzie szukał pracy(mamy nadzieję że uda się znaleźć coś na początek).Zawsze mamy jakieś oszczędności, jakoś przeżyjemy. Po za tym będę dostawać pieniążki z pracy przez niecały rok.Ja na razie do pracy się nie wybieram, miałam plan aby od października zacząć 2letnie studia magisterskie,ale na razie te plany odłożyłam na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że tak. urodzisz we wrześniu i zaraz do szkoły??Możesz nie dać rady:):) chyba, że masz spoko teściową??? moja niestety nie żyje, miała zaledwie 53 lata jak zmarła na guza mózgu... a mamusię mam dość daleko... widzę na przykładzie znajomych jak fajnie mieć kogoś pod ręką... mam taką jedną, co ciągle na zakupach i po koleżankach, bo z dzieckiem siedzi mama i Mały ma rok a oni chcą drugie... przecież tak wygodnie to każdy chciałby mieć.... no ale cóż nie każdy ma tak dobrze, mam nadzieję, że Tatuś się wykaże:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka, coś z Twoim mailem jest nie tak, pisałam na aisa.**** potem zmieniłam na asia.***** i dalej otrzymuję zwrotki. Ewelka, dostałam Twoją odpowiedź. A ankieta jest tylko dla tych dziewczyn, które obecnie są w drugiej połowie ciąży, cała reszta (świeżo upieczone mamuśki i dziewczyny w I połowie) nie kwalifikuje się do mojej badanej grupy. Wędzonej makreli nie można, bo wędzenie nie zabija wszystkich świństw. Nie chodzi tylko o toxo, ale o całą masę innych żyjątek. Lepiej wędzonych ryb i mięs unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafa ja nie mogę tej ankiety otworzyć mi jakiś błąd wyskakuje coś mi komputer chyba szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, daj jeszcze raz adres, prześlę plik ponownie. To zwykły nieduży plik Worda, więc powinien się normalnie otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczynki ta krew to mam nadzieję tylko fałszywy alarm. nawet ból (chyba) więzadeł minął po no-spie.Ale w żadnym wypadku nie wstaję z sofy i zabieram się np. za sprzątanie.Telewizor i laptop to najlepszy przyjaciel baby na sofie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa - odsyłam wypełnioną ankietę, mam nadzieje ze dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafka możesz przesłać tą ankietę na mój e-mail jak chcesz a.golebiewska@vp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... ..KG NABYTE 1.Figlarna........26....synek ....24.08.......tuchola....+2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 5.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 6.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........7KG 7.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 8.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 9.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k..........+9kg 12. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 13.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 14. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 15.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........2 kg 16.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 17.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 18.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 19.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 20.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+2kg 21. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... ...+6 kg 22. ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... ..3 kg 23.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... +2,5 24.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 25.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 26.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 27.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 28.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 29.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 30. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 31.aga86..........23..........?............16.09.......N asielsk.........+3,5 32.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 33.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 34.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge.. .......+4kg 35.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 36.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 37.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 38.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 39.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 40.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 41.agunda.........27....Chlopak.......22.09......wroc ław...........3kg 42.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 43.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-7kg 44.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 45.szczesliwaaa..26......Adaś......23.09…...... Dębica ............+2kg 46.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 47.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 48.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 49.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............4kg 50.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 51.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 52.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 53.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............4kg 54.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 55.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów.........1,5kg 56.NikaP...........22....Michał.........29.09.......k/Ja sła...........-1kg 57.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 58.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 59.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg Ja po USG,z maleństwem wszystko dobrze, waży juz 0,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołe jest życie ciężarnej w 2 trymestrze :) Dziś jakaś starsza pani zwolniła mi miejsce w autobusie. Niebywałe :) Pojechałam na zakupy ciuchowe, za miesiąc idziemy na 2 wesela (6 i 11 czerwca), więc poszukiwałam sukienki. Niestety sukienki ciążowe, które widziałam, są okropne. Szyte jak na bezkształtne babska, a przecież sukienka ma zdobić, nie szpecić. Kupiłam więc dziś śliczną sukienkę z miejscem na brzuszek w zwykłym sklepie (w rozmiarze 44!!!) i od dziś nie jem słodyczy, żeby jeszcze za miesiąc się w nią zmieścić! :P Mam nadzieję, że się uda... Jest w niej jeszcze trochę luzu i mam nadzieję że poradzę. A kieca jest ładna :) No i dziś znowu szykuję mięsko na grilla, byleby jutro była ładna pogoda.. Koliban, skusiłaś mnie tymi miodowymi skrzydełkami, mam nadzieję że będą smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko wstaw zdjęcie sukienki na nk :) A najlepiej wstaw zdjęcie siebie w tej sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku, wstawię zdjęcie jak zrobię ładne (ubiorę się, umaluję i poproszę męża o ładne ujęcie), w końcu musi być to jakaś reklama sukienki, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę 12 czerwca na wesele ale jescze się nie rozglądałam za sukienką mam nadzieje że coś znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być 11 czerwca :) Żyrafko a gdzie ty idziesz na wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam w sierpniu i na początku września wesela i mam zamiar na nich być, najgorzej pewnie będzie we wrześniu, będę gruba jak słoń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mele hey, jestem bardzo slaba i czuje sie fatalnie. Dopiero sie obudzilam i zjadlam pierwszy posilek od wczoraj - banana. Ale nic nie moge przelknac bo zaraz jetem tanczaca z klozetem i do tego bol brzucha ktory zawija mnie w pol. Chyba moje wrzody zoladka sie pootwieraly, ah tak sie martwie o Malenstwo. Dzwolili tez z gp do mnie ze te moje bakterie w mczu to jakies cholerstwo i musze szybko zaczac brac antybiotyk, wiec maz podjechal po recepte, ale brac i tak nie moge bo wszystko sie cofa. Wiec musze w weekend naprawic moj zoladek bo inaczej szpital mnie czeka..... Buziaki dla wszystkich i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
ja też na wesele idę 20 czerwca, już się boję.Znalazłam fajny sklep w poznaniu, fajne ciuchy i wysłałam tam na zwiady moja siostrę.Wysyłam Wam linka do strony tego sklepu, oceńcie same czy ciuchy są warte uwagi:http://www.haloo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
aska trzymaj się, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja o swoich ciuszkach jeszcze nie myślę bo nie mam problemu z weselami ja taki bum miałam w tym roku co ja wychodziłam za mąż i rok później:) a teraz na szczęście spokój. Narazie noszę swoje stare rzeczy, prócz spodni bo kupiłam sobie ciążowe. No ale robi się coraz cieplej i będę musiała sobie jeszcze coś kupić. Tak nie lubię chodzić i szukać bo u mnie w regionie to jak na lekarstwo sklepów z artykułami dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, 6 czerwca idziemy na wesele do kuzyna męża, a 11 biorą ślub nasi świadkowie ze ślubu :) - to jest mój brat cioteczny (jedyny jakiego mam) i jego dziewczyna, ślub jest wyczekany i cała rodzina odetchnęła z wielką ulgą gdy doszło do zaręczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jeden dzien nie wchodzilam na forum a tu tyle napisalyscie:) Zyrafko przepraszam Cie bardzo ale nie wiem co sie dzieje z moja poczta:( nie moge na nia wejsc. Ile czasu masz na zrobienie tych ankiet? jak bede miala chwilke to zaloze poczte na wp bo na onecie mi cos szwankuje... Asko wspolczuje Ci tego samopoczucia. ja wczoraj znow poklocilam sie z mezem:( tym razem o to ile pracuje bo nie ma dla mnie wogole czasu. Jedzie o 5 wraca po 19 i jest tak padniety ze nie moge nawet z nim porozmawiac. Dzis robie porzadki i troche mnie brzuch pobolewa, ale musze bo mi maz zarzucil ze dosc ze siedze calz dzioen w domu, nie jest sprzatniete to jeszcze narzekamŁ) jutro ide na komunie, zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, spokojnie, uzupełnij jak będziesz miała czas. Mi się nie spieszy, pewnie będę zbierać ankiety przez jakieś 2 miesiące, bo dopiero zaczynam :) A główna grupa docelowa jeszcze nie została ruszona, mam iść z nimi do przychodni ginekologicznych, co zrobię w przyszłym tygodniu. Ładnie nam się rozpogodziło. Rano padał deszcz, a teraz świeci słońce. Cudnie, będziemy mieli pogodę w sam raz na grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Ci mężowie ciągle coś od nas wymagają. Na szczęście to ja gorzej ględzę a nie on :P Basiu nie przejmuj się i daj na luz, sam zrozumie, że nie ma się o co Ciebie czepiać:) A wiesz, że się nie możesz denerwować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Agus ale jak tu nie przejmowac sie jak to on ma nadal do mnie pretensje, zadzwonil tzlko raz ,,sluzbowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Hej... Byłam wczoraj u lekarza... no i muszę dużo odpoczywać, a chodzenie ograniczyc tylko po domu......Zapisał tabletki rozkurczowe.... No i na szczęście, że szyjka macicy sie nie skraca, bo wtedy byłoby nie za ciekawie.... Mała ma rozmiary w normie.... Więc się uspokoiłam i teraz nie pozostaje mi nic innego jak odpoczywać..... Ja tez idę na wesele w czerwcu i na koniec sierpnia... Z tym drugim bedzie trochę gorzej, bo to niecały miesiąc przed rozwiązaniem.... Więc zobaczymy jak bedę się czuła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko jesli bedziesz odpoczywala to musi byc dobrze ja mialam identycznie jak Ty:) po tygodniu mi przeszlo tzn nie do konca ale bylo duzo lepiej. Takze odpoczywaj jak najwiecej, duzo lez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dlugo sie nie odzywalam ale tylko z tego powodu ze u mnie sie nic nie dzieje. Bylam dzsiaj na drugich prenatalnych. Z malym wszystko ok serduszko bilo jak sie patrzy:) Dzis mamy 24tyg i 5 dni. Mlody wazy 621gram tempo przybierania widze ze ma niezle. Ciekawe jak te dodatkowe gramy/kilogramy odbija sie na mojej wadze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×