Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

U mnie dopiero od kilku wizyt mowia wage dziecka, wczesniej wszystko owiane tajemnica bylo nie wiem dlaczego.... poprawiam byka - drzemki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) kurcze dziewczyny jestem tak zla bo cos internet mi szwankuje i nie moge nadrobic tego co pisalyscie, tylko przeczytalam ta strone na biezaco... mam nadzieje ze sie to polepszy... Akno moj maly wczesniej mial czesto czkawke teraz troche zadziej... Asiu ja tez mialam w tym roku malo sw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko-ja nadal w szoku jestem i naprawde podziwiam Cie za wytrawałość w pracy!!!! jestes niesamowita!!! BRAWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - dzieki, sama nie wiem jak ja to robie wstawanie rano po nieprzespanej nocy i siedze tutaj przez 8h. Rowno za 2 tyg zaczynam swoj urlop macierzynski - niemoge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam posta długiegoooooooooooooooo i mi go zjadło i juz nie mam siły dobrze ze u mnie dzis mało słoneczka bo bardzo puchne a tak jest lepiej narobilam dużo racuchów aa tu się okazało że mąż wroci jutro rano :( moza któras ma ochote zaraz przesle sa pycha z cukrem pudrem zjadlam kilka popiłam cola i naszła mnie mega ochota na sos pomidorowy nie wiem co sie ze mną dzieje mnie też bolą sutki i kupiłam te nakładki do karmienia bo wydaje mi się że nie zniose bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysytko co słodkie prosze wysyłać do mnie :D:D:D Ja też mam te nakładki silikowone,ale nie jestem do nich przekonana.Żyrafka bardzo dobrze wytłumaczyła sposob ich działania :) wole wiec sie przemęczyc.no,chyba ze bedzie naprawde ciężko to ich użyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto kurcze te butki to dzieło sztuki powinnas sprzedawać je w swojej galerii, są śliczne jak bym miala miec dziewczynke napewno bym takie u ciebie zamówiła widze ze już wszystkie macie pokoje dla dziecka gotowe a ja nie kurcze dobrze że mąż od pon ma już urlop to wszystko zaczniemy układać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie słodkości jestem konsekwentna - nie jem ich po prostu choć skręca nie na ich widok - ale zostało 30 dni ciąży i może uda mi się nie dobić do 10kg na plusie :) w ogóle od kilku dni nie mam apetytu - podejrzewam,że to wina bakalii - kupiłam po kg nerkowca, laskowych orzeszków i migdałków i wcinam po kilka sztuk kilkadziesiąt razy dziennie :) a dla poprawienia humoru kupiłam dwa telefoniki Samsung Avila dla siebie i męża - jutro kurier przywiezie- już nie mogę się doczekać :) a to zjadanie postów jest nie fair :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze że zjadlam te mega kaloryczne słodkie racuchy a już mam ochote na pikantny pomidorowy sos z makaronem i znając siebie oszaleje do wieczora jak nie zrobie makaronu :P cóż przytyło mi sie juz 17kg ale powiem wam że taki apetyt mam od max 2 tyg a wczesniej mialam dni że mogłam nic nie jeśc nie czułam się głodna Mdream super masz że nie przytyłas dużo ja jakos nie moge sobie odmówic zachcianek i tej coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Wlasnie wrocilam od lekarza i jak na bardzo pobiezne badanie wszystko wyglada dobrze. Dzidzius wprawdzie ma glowe skierowana w dol, ale to jeszcze nie calkiem to i lekarka powiedziala ze nadal siedzi dosc wysoko. To znaczy ze malemu sie nie spieszy i chwala mu za to!! W koncu ma jeszcze dwa tygodnie, a moze i nawet troche dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała ja tez poproszę porcyjke, jesli tylko cos jeszcez zostało :) Ja tez zakupiłam te osłonki silikonowe na brodawki z aventu. Kazdy mi tak doradzał. Ale czy sie przydadzą to zobaczymy:) angioletto ja teznie wiem ile waży mój maluszek :( Ani razu o tym nic nie usłyszałam..... Jutro ide na wizyte do gin i może sie czegoś dowiem... Moze skierowaniu na usg w końcu dostanę..... Cytrynka ja również ukłon w Twoją stronę :) Ty nasz pracusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. NIe było mnie tu od niedzieli i sporo miałam do nadrobienia. Dziękuje wszystkim za życzenia. Wczoraj byłam u lekarza niestety brzuch nadal wysoko jak ja wam zazdroszcze że wam już opad, a mój niechce :( Wogule u mnie to nic nie ma żadnych skurczy ani twardniecia brzucha :( Byłam jeszcze wczoraj u okulisty i mam zdecydować zs swoją lekarką jaki poród wybieram napisała mi na kartce co i jak i jak będe w poniedziałek u gina to zdecydujemy ja jednak wole sn. Przyszedł mi materac do łóżeczka. Wiem że to już gdzieś było ale oczywiście nie zanotowałam i mam pytanko. Na której stronie dzieck ma spać najpier na gryce czy kokosie?? Co do porodu to ja mam tak że już bym chciała, a z drugiej strony to się boje. i sam niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow mi ucielo moja wypowiedz... witam:) kurcze dziewczyny jestem tak zla bo cos internet mi szwankuje i nie moge nadrobic tego co pisalyscie, tylko przeczytalam ta strone na biezaco... mam nadzieje ze sie to polepszy... Akno moj maly wczesniej mial czesto czkawke teraz troche zadziej... Asiu ja tez mialam w tym roku malo swoich ogorkow... ale troche zrobilam sloikow. u mnie tez byla w nocy duza burza ale powietrze jakos sie nie ochlodzilo... bylo mi strasznie goraco i nie moglam spac... a o 6 rano pojechalam zeby zarejestrowac sie do okulisty i siedzialam tam od 7 do 10.30 ale nie ma zadnych przeciwwskazan do porodu sn:) dzis przyjezdza tesciowa a lozeczko nadal stoi na dole ciekawe czy dzis tez cos bedzie mowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm RACUUUUCHY! Ale bym zjadla racucha... Ewelka najpierw kokos. W sklepie mi powiedzieli że gryka, a potem zajrzałam na ten wątek i się dowiedziałam :) i materac został przekręcony :) Bo Tutejszym Znawczyniom ufam bardziej niż tej ekspedientce, ona taka jakaś niepewna byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw KOKOS a gdy maleństwo zaczyna samo siadać lub wstawać to GRYKA :) - tak pisało na moim materacyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw na początek warstwa z kokosem :) Ale mam smaka na te racuchy SZOK :) A dzis na obiad zupa pomidorowa z ryzem ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wrzucialm fotki na nasza klase z brzuszkiem bo chcialm sie was spytac czy mi opadla brzuszek :-) Swiecie bylam przekonana ,ze mam poblokowane wszytko wiec bez krepaci wrzucalam foty .A tu nagle jakies komentarze choplow jakis strych fuj .Mozliwe ze jak mam poblokowane to ktos moze obejrzec moje foty .Ja przyjmuje tylko zaproszenia od dziewczyn z forum i tak samo wysylam .Jestem w szoku ze ludzie sa tacy popaprani .Ok ja zmykam na spotkanie z polozna ciekawe co mi powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki tak myślałam ale nie byłam pewna. Właśnie przyszedł mi fotelik http://www.allegro.pl/show_item.php?item=711179043 i już coś zepsułam :( ale to nic przyjdzie M to zobaczy :P, a wy też macie w foteliku taką podkładkę grubszą pod tą warstwą dla niemowlakum mam jeszcze taką podkładke żeby było wyżej i bardziej na neżonco. Ja też kupiłam te nakładki sylikonowe zobaczymy czy się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam ze spacerku:) u mnie pogoda dzisiaj w sam raz:) świeci słonko i wieje wiaterek więc nie jest za gorąco:) ja mam jutro wizytę o zobaczę co powie położna o moim brzuchu. pewnie usłysze że w ciąży to normalne:P u mnie alarm ciągle wyję:( mąż dzwonił już do właściciela ale oni przyjadą dopiero kolo 16 naszego czasu. masakra. nikt się nie przejmuje niczym. ale z lepszych wieści to dzisiaj zostałam przepuszczona po raz pierwszy ( i pewnie ostatni) w kolejce do kasy:) normalnie szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te śmieszne sytuacje porodowe są dobre :) ale mi przybyło komentarzy na Allegro od kiedy jestem w ciąży :) niektórych sprzedających mamy wspólnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange, czytam o tych porodach na wesoło i prawie sikam ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie przeczytałam artykuł że pewna hinduska spodziewa się 12 dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw: ja w swoim foteliku też mam taka podkładkę. dopiero jak prałam pokrowiec to ją zobaczyłam. jak zepsułaś ten fotelik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śliczne te wasze pokoiki i łóżeczka :) My wczoraj wieszaliśmy półkę i lamkę koło łóżeczka, ale łóżeczko nadal mam nie skręcone i nie mogę przekanać mojego M żeby to zrobił po się uparł że skręci jak ja będe w szpitalu, więc ja wam zdjęcia nie pokarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama niewiem gdzieś coś pociągłam i odskoczyło :P i niewiem z kąd ale to u mnie norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×