Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Figa możesz do mnie pisać, wysłałam Ci zaproszenie na nk. jak chcesz to podam Ci tam nr gg i telefon to w razie czego możesz pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie sept ja się teraz czuję stara!! a ile Ty masz Kochana wiosenek?? powiedzmy sobie szczerze najmłodsza nie jestem i jest mi ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam coś w rodzaju tych http://www.pieluszkarnia.pl/k69,pieluszki-pieluszki-all-in-one-wszystko-w-jednym.html najbardziej zbliżone do tej na trzecim obrazku, tylko ma więcej tych zapinek że można regulować wzdłuż i wszerz:) ma wkład w środku coś jak duża podpaska i nawet fajnie chłonie:) no i wydaje mi sie że zapięcie na rzepy sa niezbyt trwałe po w końcu sie spiorą i nie bedą trzymać:0 pisze o tym bo jak będziecie już miały doświadczenie w pileuszkowaniu i chciałybyście takie pieluchy to jest możliwość zakupu taniej niz w Polsce, a powiem Wam że ja jestem zachwycona nimi, a miałam dużo wątpliwości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to facet! mnie chodzi o to,że pierwsze dziecko w tym wieku to nie jest tak łatwo.. ciąża ze mnie zrobiła starą zgarbioną wiecznie narzekającą babą... a nie że czuję się stara jako kobieta, bo życie dopiero zaczyna sie po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska: moja znajoma urodziła pierwsze dziecko jak miała 31 lat i gdyby nie rozeszła się z facetem teraz myśli o drugim bo szkoda jej synka żeby sam się wychowywał. ona też jest jedynaczką i wie jaki to ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 ja bym chętnie podskoczyła do Ciebie na placki bo już dawno mam na nie ochotę- muszę ich jeszcze pojeść zanim małe się urodzi, ale po wczorajszych sensacjach żołądkowych to ja dzisiaj jem tylko tosty z masłem. w nocy myślałam że się wykończę jak to mój brat mówi stary to jest Wawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, mi waga jeszcze rośnie, nie mogę się doczekać kiedy zacznie spadać... ;) A jeżeli chodzi o smoczek - czasem to zło konieczne. Nie ma po co dawać go dziecku gdy nie ma powodu - tak po prostu. Sama kupiłam smoczek na wszelki wypadek. Czasem dziecko ma tak silny odruch ssania, że siedziałoby na cycku na okrągło. Dziecko najada się zazwyczaj po góra 30 minutach aktywnego ssania - wtedy też w piersi już nie zostaje mleka z tej danej porcji. Jeżeli dziecko odstawione płacze, możliwe że 1. albo jest głodne - wtedy dajemy drugą pierś lub butlę, lub 2. musi po prostu ssać - wtedy w ruch idzie smok. Podobno dziecko może bezpiecznie korzystać ze smoczka do 3 miesięcy życia - "bezpiecznie" czyli bez uzależniania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978: dzięki:-) napisałam do Ciebie na nk;-) Dziewczyny bo się obrażę. Co to za teksty, że stare jesteście? Wszystkie młodo wyglądają i wielce stare.... Normalnie wiecie co.... Stelka a możesz podesłać fotkę tej pieluszki i cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 lat na pierwsze dziecko to gruba przesada, niesamowite ryzyko.... No ale jak się tak kobiecie ułożyło to trzeba życzyć szczęścia i cierpliwości... Mam znajomą, która pierwsze dziecko urodziła w wieku 42 lat - potem wielokrotnie mówiła że żałuje, że nie wyszło im wcześniej (leczyli się z powodu bezpłodności), miałaby pewnie więcej siły i cierpliwości do ganiania za maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochlik tekst Wawel to jest stary super!!! to prawda,że kobiety teraz później decydują się na dziecko ale nie jest łatwo tym bardziej w pierwszej ciąży . mam trzy dziewczyny z najbliższego otoczenia, które urodziły po 30 stce i miały komplikacje, jedna ciąża mnoga niestety jednego nie udało się uratować, druga ciągle w szpitalu- odklejające się łożysko i trzecia o której pisałam niedawno ciąża rozwiązana w 34 t- dializy.. ja mam to szczęście że cały czas ok teraz siadająca psychika:) ale kiedyś Wam pisałam,że my z m mieliśmy nie mieć dzieci i nie wiem jak się to stało!!! i to za drugim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze wiek to tylko liczba i nie ma co sie tym tak sugerowac, wszystkie jestesmy mlode. I ja bede uciekala bo moje kochanie dzis wraca eczesniej wiec musze sie nim nacieszyc!!! Milego popoludnia, trzymajcie sie cieplutko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal brak wieść od ewelkajew... ciekawe jak ruth się trzyma? ja pomalowałam trochę pokoju. zaczyna wyglądać ładnie:) 2 ściany błękitne i 2 waniliowe. Ale do końca jeszcze parę dobrych dni roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak czytam co piszecie i stwiedzam , że pod koniec rzeczywiście jest coś podobnego do PMS. MNie też wszytsko drażni i rycze od piątku bez powodu. A co do trzy razy S to u nas najwyżej schody i sprzątanie, seks od początku ciąży zakazany więc chyba wam zazdroszcze... Oj mam nadzieje że Ewelka już po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate- z tymi myszami to masz rację!!!! Nie wiem z jakiej racji, zamieszkała u mnie!!!!!!! Też jestem ciekawa co u Ewelajkaw i Ruth....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze o tym wieku... Pewnie że można rodzić późno ale inaczej się tą ciąże i poród przechodzi. Jak sobie przypomne koleżanki które rodziły mając po 24 i porównam z moją ciążą to niestety wychodzi żę im wcześniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 20 lat jak urodziłam Roberta i była pierwsza dziewczyną ze wszystkich moich klas z dzieckiem. i szczerze mówiąc dużo ludzi mówiło mi "taka młoda a mąż i dziecko" a moja mama urodziła mnie mając 21 lat więc czy naprawdę byłam taka młoda czy zmienił się światopogląd tak bardzo?? ja się cieszę że urodziłam tak wcześnie bo mogę jeszcze drużynę piłkarską skompletować;P :):) ale urodzić w wieku 50 lat to już lekkie przegięcie. nie chciałabym nigdy tego przeżyć bo jak tu był mamą i babcią w jednym?? moja sąsiadka urodziła trzecią córkę kiedy jej najstarsza (jest w moim wieku) miała 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że najlepiej DLA ORGANIZMU kobiety decydować się na pierwsze dziecko w wieku 20-kilku lat. Oczywiście każda decyduje inaczej, bo poza ciałem jest jeszcze milion innych kwestii, środowisko, finanse, partner itd... które powodują że kobieta decyduje się na pierwsze dziecko po 30 i później. Młody organizm jest bardziej płodny, lepiej znosi ciążę i poród, komórki rozrodcze są młodsze i zdrowsze - co wiąże się z mniejszym ryzykiem wad u dzieci (różne rzeczy się dzieją, ale u 20-kilku latek zdarza się to statystycznie rzadziej). Na ten temat przeprowadzono wiele badań i wszystkie jednoznacznie wskazują, że lepiej rodzić wszystkie swoje dzieci przed 35 rokiem życia. Tak naprawdę to w każdym wieku można sobie ułożyć życie - poradzi sobie zarówno bardzo młoda dziewczyna, nastolatka, jak i pani po 40-stce. Sama mam koleżankę rok młodszą, która ma już 4-letniego synka i 3-letnią córeczkę (synka urodziła w trakcie trwania matur), właśnie zdała licencjat, poszła na studia uzupełniające, ma męża, dom, psa i świetnie sobie radzą jako młoda rodzinka. I co najważniejsze: całe zawodowe życie przed nią, nikt nie będzie jej dyskryminował bo "młoda mężatka, pewnie zaraz zajdzie w ciążę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze nie posiedze dzis dlugo ;) w czasie waszej rozmowy zaliczyłam drzemke :D:D:D Żyrafko dziekuje za odpowiedz. wiadomo co u Ewelki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sprawdzić czy są może jakieś nowe wieści... A tu nadal cisza..... Ja chyba za bardzo dalam sobie dzis w kość ze wszytskim - ledwo chodze. Ale za to noc pewnie całą prześpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×