Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

z tego co zauwazylam to sporo dziewczyn sie zle czuje... w moim przypadku (odpukac) jest wrecz przeciwnie- pomimo zlych wynikow morfologii (anemia) wykrycia nieprawidlowosci tarczycy, wielkimi problemami do 22 tyg to teraz jestem pelna energii, nic mnie nie boli, pomimo 20 kg na plusie wygladam w miare szczuplo, nogi mi nie puchna, twarz tez nie, brzusio jest znosnych rozmiarow, brak (jak na razie) jakichkolwiek rozstepow, jedynie co mi dokucza to brak snu i ucisk na pecherz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem... Mam wiadomość sprzed kilku minut od Ewelki: ona nadal na porodówce, pomimo oksytocyny ciągle skurcze są słabe, a lekarze jeszcze wstrzymują się z decyzją o cięciu. Bidulka jest już wyczerpana... Witam nieodzywające się mamuśki :) Fajnie że jeszcze z nami jesteście :) A ja poza promotorką odwiedziłam salę porodową i dogadałam się z oddziałową - już jestem prawie pewna gdzie będę rodzić :) Mam ten komfort, że znam całą obsadę porodówki i że mogę być względnie spokojna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa u mnie jest na odwrót - mój T preferuje 1/2 x w tyg a ja bym mogła codziennie ;) - i nawet zaawansowana ciąża mi nie przeszkadza - S-eks doskonale mnie relaksuje, lepiej się śpi, złe myśli odchodzą w niepamięć - same S-uperlatywy ;) a ostatnio jakaś posucha...T pracuje do wieczora, a wieczorami coś majsterkuje - potem zostaje mu tylko czas na gazetkę i zmęczony pada...zaczynam mu truć, że tak - na pewno jestem już dla Ciebie nieatrakcyjna! a On mi na to, że "pitolisz..." co nie zmienia faktu, że od środy nic...co prawda chora jestem i ostatnie 2 dni wcześniej się kładłam...ale gdyby mnie ładnie obudził - to bym nie protestowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka witaj! nie jesteście jedyne! Ja też zrozumiałam, że KaSka dwa tyg temu dowiedziała się o swojej ciązy:) Nika - oczywiście, że trzymamy kciuki biedaku!!! aska - to lepiej najpierw nabierz sił a dopiero później się rozsypuj! obyś szybko poczuła się lepiej! co do 3xS to u mnie seks to klapa, ostatni raz chyba w maju - ale już nawet tego nie jestem pewna:) jak będę po terminie to pewnie dopiero poczuję potrzebę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaiza: wczoraj ewelkajaw też pisała że nic jej nie doskwiera a 1,5 godziny później wody jej odeszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja tez sie melduje w dwupaku-nietsety :p Czuje sie calkiem niezle.nic mnie dzis nie boli,jestem troche zmeczona i to wszystko :) niech sie wreszcie zacznie cos dziac,błagam :) to czekanie i obserwowanie siebie jest cholernie męczące dla mnie,mówie wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, biedna ewelka... :( czy w takim przypadku nie inni jej juz ciac? moja kolezanka sie meczyla 4 godziny bez wiekszego postepu i lekarz zdecydowal o cc a ona biedna sie od wczoraj meczy... masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: myślałam o tobie że dawno nie pisałaś:) jak tam herbatka z liści malin?? pijesz już czy jeszcze czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka a ile płaciłas za fuzzi bunz i AIL???? ja dla córci kupiłam AIL i jestem zachwycona, a dla małego wielorazówki będziemy stosować dopiero od 6 miesiąca:) oj widze że niedługo będziemy mieli kolejną mamusie, cos przegapiłam...kurcze jak się tak męczy to niech jej zrobia to cc bo dziewczyna sie wykończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream, oni na porodówce mogą tylko sprawdzić czy paciorkowiec jest czy go nie ma (badanie "na cito") - nie robią hodowli żeby sprawdzić na co jest wrażliwy. Już mają swoje sposoby ;) Cleo, do porodu trzeba być zdrowym i bez gorączki. Gorączka u rodzącej bardzo źle rokuje (gorączka oznacza wysyp bakterii/ wirusów i dziecko jest nimi zagrożone gdy już odejdą wody płodowe). Lepiej idź do internisty, niech Ci coś przypisze bo musisz szybko być zdrowa. Na gardło polecam Tamtum Verde, na katar wodę morską w sprayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafa dzięki zawieści. Kurcze, ja byłam pewna że ewelkajew już tuli mała :( a tu jeszcze biedna się męczy:( ej...skończcie już pisac o Waszych upojnych nocach bo zazdrosna jestem:) normalnie ja to bym chciała, ale mi się nie chce - dziwne nie? angioletto, sporóbuj nie wpatrywać się w organizm, może im bardziej chcesz tym bardziej to nie chce nadejść:) Relax i samo nagle przyjdzie:) (taka jestem mądra a ciekawe co będzie jak ja bede bliżej:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się dziwię, że jeszcze nie zdecydowali o cięciu u Ewelki. Pisze, że od wczoraj ma 2 cm rozwarcia, nic nie postępuje, skurcze zanikają, a oni tylko podają jej kroplówki. Mam nadzieję że wiedzą co robią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-czekam ciągle na te herbatke :o jak tylko dojdzie to zaczne pić :D Tak apropo-szukalam tu u nas olejku rycynowego-i nigdzie nie ma!!!! ostatnie 2-3 dni spedzalam baaardzo aktywnie wiec tez za duzo czasu nie mialam by przysiąść z wami.ale niestety zamiast czuc sie bardziej przedporodowo to ja sie czuje coraz lepiej :D:D:D Waga wreszcie stanela w miejscu-schudnąc raczej nie schudne ale bynajmniej juz nie tyje-oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek mi to jakos mimowolnie przychodzi :D:D:D nie mysle o tym bez przerwy ale jak gdzies mnie cos zaboli to juz przychodzi mi do glowy tylko jedna mysl-a moze to juz??? :D:D:D Ciekawe dlaczego tak przeciągają cały ten poród Ewelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska trzynaj sie, moze jakas kapiel relaksacyjna ci pomoze? Ale mi szkoda Ewelki, meczy sie biedactwo - mam nadzieje ze to juz nie potrwa dlugo. Ale czytalam gdzies ze od odejscia wod do porodu jest max 6 godzin?! A ona pisala ze jej odeszly wczoraj. Czy w takim przypadku nie powinni robic cc? Zyrafa ty masz dobrze, jestes szczesciara -wszystko wiesz, znasz wszystkich luzarka z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, biedna ewelka, ze tez musi sie tak meczyc :( trzymam za nia kciuki oby wszystko przyspieszylo albo niech jej zrobia CC stelka za fuzzi bunz rozm S placilam po 38 albo 40 zlotych ale odkupilam je od dziewczyny (nowki) bo ona nie uzyla ich natomiast AIO mam jedna kushies (znalazlam na ciuchach i nie wiem czy odwaze sie uzyc chociaz juz ja praclam 2 razy w proszku odkazajacym) zaplacilam 3 zl i jedna Itti Bitti (slodka jest) i dalam za nia 40 zl w sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? wlasnie sie zorientowalam ze mam o wiele za malo pieluszek tetrowych :( w Polsce wszyscy mi mowili ze kilka wystarczy i takim sposobem mam chyba tylko 5 :o ile powinnam dokupic???? dziewczyny z uk,gdzie je zdobede??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję ewelce:( mam nadzieję że lekarze szybko się opamiętają!! ja osiem godzin po odejściu wód płodowych byłam już na sali operacyjnej więc nie wiem co u niej w szpitalu robią??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze ze masz ochote i ci sie chce. Ja mam tak dziwnie jak Szkrabek- tez bym chciala ale mi sie nie chce:) A potem mam wyrzuty sumienia ze moj M nie ma ze mnie zadnego pozytku teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki za słowa otuchy.. chciałąm zasnąć ale też nie idzie bo na dodatek kłuje mnie w mostku... a jak się zdenerwuję to po spaniu.. współczuje Ewelce bo to jakiś koszmar..przecież jej już dawno wody odeszły a oni tyle czekaja.. gdyby nie to że mam termin za 4 dni to bym pojechała żeby mnie zbadali bo czuję się jakby ze mnie uszło powietrze..a tak to mnie zostawią i będę leżeć nie wiadomo do kiedy.. byle do środy.. Fajnie że ruszyłyśmy temat zrobienia czegoś z tabelką, bo dużo z Was się odważyło ponownie napisać.. super. wszystkie się cieszymy i odzywajcie się częściej...pozdrawiam:) Nika Ty tak dużo kiedyś się udzielałaś, witaj Kochana.. nie zapomninaj o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze biedna Ewelka tyle sie meczyc:( trzymam kciuki zeby szybko to sie rozwiazalo, co do cc nie wiem jak to jest wiem tyle ze kolezance jak odeszly wody i nie miala rozwarcia to ja szybko cieli... ja odpoczywam, odkurzylam ale tak mnie bola wiazadla ze na nic nie mam ochoty, zjadlam jeszcze golabki i mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: sklep mothetcare albo toy r us. ewentualnie możesz na e-bayu dokupić. ja kupiłam kolorowe bez żadnych nadruków i mam osiem sztuk w razie czego dokupię jeszcze. tutaj masz linka z e-baya: http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1311&_nkw=muslin+squares&_sacat=See-All-Categories nikaP: trzymaj się w tym szpitalu i żeby wszystko zakończyło się pomyślnie dla ciebie i maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis jakaś dziwaczna pogoda,parno ale słońca brak i tak sie mecze nic nie robiąc.trzeba sie wziac do roboty,bo ciagle chodza mi po glowie mysli co teraz zrobic :D:D:D Musze sie wam czyms pochwalic :D:D:D zawiesilismy wreszcie karnisz i zasłonki w pokoju małej i okazalo sie ze zasłonki sa o wiele za długie.no wiec obcielam je i podszylam a z reszty materialu uszylam poszewke na kolderke!!!!!!! jest śliczna :) porobie zdjecia i wstawie na nk jak tylko ją uprasuje :):):) ale ze mnie zdolniacha-chyba pierwszy raz w zyciu mnie tak naszlo hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu a może niedobrze ci bo piórka gołąbków łaskoczą cie w żołądek:P:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, no niby znam tam wszystkich, wiem co się będzie działo... Nawet mi się już śniło że trafiłam tam rodzić, a chodziłam po salach i zajmowałam się innymi pacjentkami :P To moja rodzima porodówka i cieszę się że będę tam rodzić. Ale boję się tak samo jak Wy: żeby poród poszedł sprawnie i żeby się nie przeciągał, żeby mała urodziła się cała i zdrowa, no i im bliżej tym bardziej boję się bólu i tego czy wytrzymam... Tak więc niby na luzaku, ale jednak nie do końca tak jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×