Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Biedna Ewelka to ja wymecza w tym szpitalu, mam nadzieje ze juz niedlugo i bedzie tulic swojego dzieciaczka i to bedzie najpiekniejsza nagroda. Nika, nie fajnie ze zatrucie, ale dobrze ze wykryli i do szpitala idziesz... powodzenia... Aska wypoczywaj.... Oh brzuszki, super ze zaczelo sie cos dziac u nas, zaczyna sie rozpakowywanie, oby szybkie i bezbolesne :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMALZIA - ja ufam,że urodzę do 10 września na Łubinowej , 31ego jestem u dr Kozy więc zobaczymy :) ale bardzo mi miło :) CLEO123 - jeśli chodzi o mycie naczyń to my to nazywamy "poskramianiem wroga" dziś mam to już za sobą :) NIKAP - 3mam kciuki,że wszystko będzie dobrze :) ANGIOLETTO - ja tez zauważyłam,że waga stanęła mi na plus 9,5 kg i od ponad 3 tygodni czasem wskazuje +9kg lub +8,5 kg było by super gdyby nie podskoczyła już :) ponieważ nie wychodzę z domku o S jak schody na razie zapominam ale było S jak Sprzątanie no i S jak Seks ale gdy przysnęłam na kanapie - dobre i co znowu byłam chuda i działo się ... opowiem mężowi jak wróci z pracy :P pamiętam,że jak około 1,5 miesiąca temu zdarzał nam się seksik to miałam skurcze no i po wizycie u dr szyjka skrócona o połowę a teraz przez tego paciorkowca jest posłucha więc brak skurczy i pewnie w szyjce się nic nie zmieniło ... a więc to S jest jednym z ważniejszych S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, zaraz wyślę Ci adres strony na e-mail. Ustaliłyśmy że będziemy podawać ten adres właśnie przez maile żeby nikt obcy tam nie właził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka ja pamiętam z ostatniej wizyty u gina,że mówił tak że najpierw skurcze co 10 min, potem najlepiej żeby odeszły wody no i musi być rozwarcie żeby kroplówka pomogła... jeśli nie ma rozwarcia to cc więc co te barany robią z Ewelką, ile ona będzie czekać?? co do seksu u nas była posucha przez kilka mies i jak w 37 tc dziewczyny mnie podpuściły to weszłam na m i nie pomogło, były jakieś skurcze ale szybko przeszły wczoraj znowu seks i ledwo żyję, więc chyba dam sobie już spokój i cierpliwie poczekam aż Dzidzia sama zechce wyjśc.. Może to i dobre ale ja rezygnuję, sorki dziewczyny u mnie 3s odpada... jak do jutra przejdzie idę poryć w ogródku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć myslałąm że Ewelka juz jest po ..... nikaP 3ymaj się kochana Skończyłam wreszcie prasować te nieszczesne firany :) Teraz zabieram sie za prasowanie rzeczy do szpitala..... Tak sie zastanawiam czy na porodówce sprawdzają jak ulozone jest dziecko czy polegają na wcześniejszym usg?? Bo ja już gadam i gadam do małej a ona i tak chyba ma mnie gdzieś i nie ma zamiaru sie odwrócić...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim: prawie dobę temu odeszły jej wody, z godziny na godzinę wzrasta ryzyko wstąpienia zakażenia. Jestem w szoku że jeszcze się nie zdecydowali na to cięcie, ale na pewno obserwują dziecko, bo to przede wszystkim chodzi o to żeby urodziło się zdrowe. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy i że lada chwila zapadnie decyzja o cięci u Ewelki. Jeżeli nic tyle czasu nie rusza to większa dawka oksytocyny niewiele nie pomoże, a dziewczyna biedna się tylko męczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna, nie potrzebne jest USG żeby ustalić położenie dziecka. Położne pracujące na sali porodowej badają brzuch każdej przyjmowanej pacjentce (tzw. chwyty Leopolda, wpiszcie sobie w wyszukiwarkę) - i to wystarczy żeby 100% ustalić położenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna jak wylądowałam ze skurczami w szpitalu to robili usg.. ostatnio gin też mi powiedział jak zapytałam jaka Dzidzia jest duża,że nie zrobi usg bo to już dokładnie powiedzą na porodówce. a ja leżę w łóżeczku, mąż dzwonił i oznajmił że zero seksu:( bo nie będzie patrzył jak się męczę. no to mógł o tym pomyśleć 9 mies temu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten chwyt Leopolda - jest oki - po wykonaniu stwierdzam,że Samuel jest główką do dołu a u góry chyba dupcia bo strasznie twarde :) ... no tak jak głowa na dole to dupcia u góry co mogłoby być jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym szpitalu zrobią USG podczas pobytu na porodówce, a w innym nie. Tylko w moim szpitalu robią USG niektórym pacjentkom, gdy lekarz uzna to za konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jak mi cieknie mleko co się zapomnę i gdzieś oprę pierś to mokra plama aż na brzuszek kapie :( idę postraszyć piersi laktatorem i szybki prysznic no i zmiana ubranka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Trąbka: a gdzie kupiłaś tą grubą tetrę? Ja szukam od 2 tygodni u mnie w sklepach i same cienkie. Mogłabyś coś powiedzieć o tych kieszonkach? Ja mam tylko wondeross i bumgeniuss - obie one size. Szczególnie firmy Itti Bitti mnie interesuje. Stelka: ja narazie mam tylko, 2 otulacze z IV (nb i s - różnica minimalna, oba PUL), jedną kieszonkę Wondeross (os), jedną kieszonkę Bumgenius (os). Do tego jedną formowaną Disany (s) i jedną AIO z IV (s). Nie wiedziałam na co się zdecydować, bo za duży wybór;-( Na początek chyba pójdzie tetra i otulacze. Do Bumgeniusa dziecko chyba szybciej dorośnie, ale i szybciej wyrośnie w porównaniu z Wondeross - przynajmniej tak mi to wygląda. I pewnie dylematów będę miała nadal masę. O ceny nie pytaj, bo to kosmos. Trzymam kciuki za Ewelę;-) W pt u lekarza spotkała koleżankę. Ona spędziła na porodówce 24h:-/ urodziła sn, ale to był koszmar... pod względem czasu, bo tak to mówiła, że myślała, że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tetre kupilam na allegro o tu: http://www.allegro.pl/item713292329_pieluszki_tetrowe_lux_super_grube_sklep_w_wa.html ja z kieszonek mam jeszcze 2 fuzzi bunz one sa rozmiarowe, bardzo fajnie wygladaja, do tego dwie szyte przez dziewczyny ktore sie tym zajmuja i jedna itti bitti SIO ale to jest takie cos innego niz kieszonka bo wszystko ma na wierzchu Itti bitti mam jeszcze jedna AIO, kupowalam je w sklepie internetowym http://www.diapers.pl/index.php bo wychodzily najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa co do tetry to ja przy takim maluchu no i w ogole bym chyba nie stosowała, dopiero przy starszaku którego chcemy nauczyć na nocnik, który zrozumie że jak zrobi siusiu to ma mokro:) przy tetrze jeden sik i i do prania, dobre sa wkłady bambusowe lub inne typowe do pieluszek wielorazowych, ich nie trzeba prasować przynajmniej:P ja teraz dla córci kupiłam takie AIL, ma ich 20, dziennie idzie 5-6 więc spokojnie wyrobimy z praniem:P a interesuje mnie cena tych waszych pileuch, szczególnie tych AIL:) chcę rozeznać rynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Nie było mnie przez weckend..... Biedna Ewelkajaw... Moja koleżanka miała podobnie... Odeszły jej wody, ale nie miała skurczy... Tylko, że w jej przypadku zaraz była podjęta decyzja o cesarce.... Niko- trzymaj się..... Basiu- mnie nadal Mała uciska na nerw.... Jeśli przesunie się bliżej ,,wyjścia" to ból powinien ustąpić.... Narazie jest tak samo jak było.... U mnie tez tak sobie... Kręgosłup boli, nogi bolą, noce nie przespane- tym bardziej, że wczoraj wieczorem odkryłam dzikiego lokatora....Mysz!!!!!!! Któraś też o nich pisała.... Pozakładaliśmy łapki i czekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie tak!! przecież jak ktoś odmówi ciężarnej to u niego są myszy a nie u ciężarnej!! pogadajcie z tymi myszami że chyba adres pomyliły:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka: szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czym się rózni Itti bitti SIO od AIO. A masz już jakieś doświadczenie w pieluchowaniu? Stelka: właśnie nie wiem co robić. Z tetrą byłoby najtaniej na początek i wtedy mogłabym sprawdzić co innego mi pasuje. A te inne różnie pieluszki, to najlepiej na początek rozmiarowe. A to już trochę nas wyjdzie, bo noworodkowi to wszystko trzeba cały czas zmieniać:-/ Z tym prasowaniem niestety masz rację. A jakie masz te AIO? Ja kupowałam w sklepach interenetowych w polsce. Na ebay'u szukałam, ale tam by się chyba opłacało, jakbym wiedziała co chce i wtedy wziąść cały komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream mnie też się czasami tak sączy:) fajnie bo będziemy mogły karmić piersią.. wiecie co zrobiłam zjadłam dwie gruszki i kilka śliwek, nie ma co- najlepsze na żołądek...jakoś tak mam w ciązy że czasami nie mogę się powstrzymać i zjadam mimo że wiem że zaszkodzi.. miałam robić pierogi ale chyba pójdę po ziemniaki i zrobię placki ziemn ze śmietanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo no jeszcze nie :D ale jakbym miała rodzić tak jak córcie to wypadałoby na czwartek-piątek jakoś.. najbliższy.. no a swoją drogą to ciekawa jestem jak to pójdzie tym razem,.. A faceci to po prostu tylko ich tłuc czasem :D:D:D szczęsliwa a pomoże mu powiedz że chyba się zaczyna poród... :):):):) może się bardzie zmobilizuje hehe Nika trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itti bitti AIO to taka pieluszka co ma wklady wszyte w srodek, natomiast SIO ma te wklady przypinane na napki i dzieki temu szubciej schnie bo mozna ja rozlozyc na czesci przed chwila dostalam wiadomosc od kolezanki ale jest jakas dziwna i nie potrafie jej odebrac, ale wnioskuje z niej ze juz urodzila, termin miala na zeszly piatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam taka AIL co właśnie jak by wkład jest osobno czyli szybko schnie, w jedną noc:) ja mam taka one size, ma rózne regulacje i dla noworodka i dla starszaka, używamy ich drugi dzien i jest super, u nas starczają na 2-3 h:) najbardziej sa do nich podobne fuzzi bunz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie widziałam twoj brzucholek na nk.I tak sobie mysle ze mój w takim razie jest ogromny!!! taką wielkośc mialam w 7mym miesiacu chyba :( słoń ze mnie jak nic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, możemy podać sobie rączkę, bo ja też jestem już niemała ;) Aggie, rzeczywiście masz fajny, zgrabny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto się piecze - pachnie w całym domu...resztę śliwek zjadłam - i tak mnie pogoniło...że ho ho...pranie powiesiłam i poskromiłam 1 część garów ;) zostały wyprasować coś i ogarnąć kuchnię do końca - a już młody krzyczy, że głodny jest...zostały mi jakieś kotleciki i makaron - dam mu - niech nie płacze... idę jeszcze zrobię sobie syrop z cebuli na kaszel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: mój mąż nigdy nie odważył się nazwać mnie słonicą ale nazywa mnie i inne brzuchate wielorybami:) kolega kiedyś się śmiał ze swojej kobiety że zadzwoni do green peace kiedy ona nie mogła podnieść się z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko,a czy Twoja waga stanela w miejscu???? bo moga chyba tak. a jem wiecej i wiecej z kazdym dniem niestety :D apetyt mi rosnie cholerka jasna :p Mam dzis zawroty głowy-czuje ze nadchodzi typowa angielska pogoda tutaj,deszcze,wiatry i zmiany cisnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-moj R tez nie powiedziałby na mnie w ten sposob bo wie czym to grozi-płacz i szlochanie :D:D:D Ale nazywa mnie klopsikiem,pulpecikiem,piłeczką itd tak czy tak wole sie smiac ze swojej wagi i wygląu :D:D:D niestety juz nic nie zmienie.przytylam prawie 20kg i poprostu bede musiala potem to zrzucic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×