Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

J atez jej nie widzę Pytalam nawet na kiedy ma termin a ona nie zdązyla chyba odpisać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba z 5 razy przejrzalam tabelke i Ani malej nie ma... ciekawe ktora bedzie nastepna, trzymam kciuki zeby to byla Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w domku ale już pewnie niedługo :) Zaglądam do was raz na jakiś czas, niezła balanżka się rozkręciła, szkoda że nie popiję z Wami ;) Ale za to niedługo przywitamy Basieńkę :D Dziś mam skończone równe 39 tygodni ciąży. Właśnie zjadłam obiad, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo później będzie miała czym brudzić na łóżku porodowym :P Wtedy pisałam że już kilkanaście minut cisza.... Jak siedziałam spokojnie niewiele się nie działo, wstałam, włączyłam muzykę, pokręciłam tyłeczkiem i skurcze pojawiły się jak na zawołanie! Od tej pory cały czas się kręcę, chodzę, podskakuję, w ogóle się nie kładę, a skurcze mam już częste, co 5 minut i coraz bardziej bolesne. Mąż na mnie patrzy z niepokojem i pyta: "to już? to jest to?" No, chyba to... Jeszcze trochę i znikam na porodówkę. Jak urodzę napiszę :) Bawcie się dobrze, buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko!!! podziwiam cie ze jeszcze tancujesz przy skurczach :D:D:D ale sie ciesze ze to juz to!!! napisz jak tylko dasz rade,bo my tu wszystkie niecierpliwe :p czyli skoro masz juz regularne skurcze a nadal jestes w dobrym humorze to oznacza ze nie jest tak zle co? powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ale jazda chcecie zostac sierpniówkami i wyscigi tutaj urzadzacie:))) asiu przykro mi ze to jeszcze nie to i nie rodzisz... zyrafko i aniu szybkiego porodu... basiu w zgorzelcu musisz zaplacic przed porodem te 200zł... i to jako niby darowizna na szpital... w legnicy bez kwitka z wplata nie wpuszczali mezow na porodowke a tez niby cegielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś będą przynajmniej 2 rozpakowane:-) Tylko co my zrobimy bez Żyrafki na tym forum, jak urodzi i nie będzie miała dla nas tyle czasu:-) Mimo wszystko trzymam kciuki;-) Też jestem ciekawa jaki termin miała Ania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że ona kiedyś pisała o końcu sierpnia lub początku września ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku dziekuje bardzo za odpowiedz w sprawie oplaty:) dziewczyny ratujcie tak sie najadlam tym plackiem ze sie ruszyc nie moge...:) odpoczywam chwilke i musze sprzatnac balagan po przygotowaniach obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek tak już mi ustalili datę pod obecność lekarki która mnie ostatnio przyjmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek i to tylko jedyny plus) szkoda że tak długo jeszcze muszę czekać:( jak czytam dziewczyny od rana to chciałabym żeby juz mnie pokroili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate i inne dziewczyny co s wam powiem ;) Ja to poprostu chcialabym wiedziec kiedy urodze i tyle. i niewazne czy jeszcze 2dni czy 2 tygodnie.najgorsza dla mnie wlasnie ta niepewnosc jest.dlatego chyba powinnyscie mimo wszystko sie cieszyc ;) Ja mam termin za dokladnie 14dni.ale co jesli mala postanowi siedziec dluzej???? Koteczek-mala robi furrore :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co ja mam powiedziec.... Mam termin na 22 i jak do tego dodac 2 tygodnie to za nic nie zmieszcze sie we wrzesniu. Październik jak nic...... O ile n ie sfiksuje do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna,no wlasnie o tym mówie,dlatego niech sie cieszą te co mają ustalone terminy zabiegów lub wkroczyly w termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto i Akno chyba kazda juz wariuje:) ja tak bym chciala czuc sie lekka, wlozyc swoje ulubione ciuszki i nie czuc tych dolegliwosci konca ciaazy no i najwazniejsze w koncu zobaczyc mojego synka:) co zjem jakis owoc to moj maluszek ma czkawke:) ciekawe jak tam u Zyrafki czy juz pojechala do szpitala no i jak tam postepy u Ani Malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia moja tez ma czkawke baaaaardzo czesto.a najbardziej lubi wlasnie owoce!!!! :D Koteczek,ja ci powiem ze mnie zainspirowalas tymi strojami dla swojej niuni!!! ja juz swojej przygotowalam kilka fajnych rozwiazan ;) choc nie mam za duzo takich slodziutkich :( moze chcesz odsprzedac jakies ciuszeczki hihi :D:D:D szkoda ze nie ma miedzy nami wiekszej roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dawno sie nie odzywałam,dzisiaj wchodzę na kafe a tu taki wysyp!Powodzenia dziewczynki!! Ja dzisiaj po wizycie i gina , 35 tydzień i 2 dzień, dzidzi waży 2300 i piękna okrąglutka z mała warstewką tłuszczyku. Miałam ktg, zero skurczów, szyjka zamknięta więc ja jeszcze poczekam, byle nie za długo.. pozdrawiamy i obiecuję odzywać się częściej, zwłaszcza dlatego że od następnego tyg będę prawie cały dzień sama w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlansie,Koteczek jak to jest,bo ja mam wrazenie (nie wiem jak bedzie) ze bede caly czas sie gapic na moją kruszynke,czy oddycha,czy nie jest za zimno w pokoju itd... faktycznie ma sie fiola na takich punktach jak sie rodzi dziecko??? i pytanko nr2 :D:D:D jak powinno lezec dziecko?na pleckach,na boku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klade na boku, moja czesto ulewa i to bezpieczna pozycja... ma sie fisia budze sie i nawet w dzien sprawdzam czy oddycha, maz tez.... ciagle jest strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ją kładziesz na boku to co jej podkladasz zeby sie nie obrócila na brzuszek???? no tak myslalam.tez bede fiksowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×