Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gratulacje dla wszystkich nowo rozpakowanych mamus :) Anulka rodzilas w koncu na inflanckiej? Moj Michas tez nie usnie bez cycka, zazwyczaj karmie go, biore do odbicia i tak rzytulony usypia a potem przekladamy do lozeczka. Sam w lozeczku w zyciu nie zasnie... jedzenie nadal ma nieregularne ale zawsze czesciej niz co 3 godziny ogolnie jestem momentami bardzo zmeczona i mam dosc ale Michas jest taki slodki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka Gratulacje, fajne byly te Twoje relacje "na żywo" ;-) Ja dzisiaj jakas nerwowa znowu jestem , moze to dlatego ze dzisiaj termin, oczywiscie nic sie nie dzieje tylko te telefony juz mnie dobijaja, najchetniej bym sie odlaczyla :/ Angieletto, nie poddawaj sie, dobrze ze mama do Ciebie przyjeżdza napewno pomoze Ci w obowiazkach a co wazniejsze zawsze to psychicznie lepiej jak mama jest blisko ;-) A kto jeszcze z aktywnych dwupaczków został, widze ze aniabuu23 obecna - pozdrawiam serdecznie ;-) ,Stelka, MamaNikolki, Malinka odezwijcie sie, jest ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! Ja równiez pozdrawiam wszytskie dwupaczki - jestescie dzielnie i niedlugo Was też spotka ten piękny stan - maciezyństwo :) Anulka gratuluje serdecznie :) U mnie dziś była trzeci raz połozna.... i przyjdzie jeszzce raz w przyszłym tygodniu.... Nie wiedziałam ze aż tyle wizyt jest.... Co prawda nic nowego nie wniosła, żadnych "złotych" informacji ale jest bardzo miła i stara sie mi wszytsko ładnie przedstawić :) Ja dzis w nocy pierwszy raz sciągałam pokarm laktatorem... W niecałe 10 min 110ml (laktator reczny). Mała spała słodko obudziła sie w nocy tylko 2 razy na karmienie no i pierś twarda wiec postanowiłam sobie ulzyc i odciągnąć pokarm. Zamroże i zawsze w razie W jest juz jedna porcyjka.... Uciekam jakiś obiadek przygotować póki Toska spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny :) Melduje się rozpakowana :) wczoraj wróciłam ze szpitala , w którym przeżyłam koszmar :( 4 dni po terminie stawiłam się w szpitalu na ktg , badanie wyszło ogólnie ok ale lekarz który był stwierdził że już mnie nie wypuści bo jestem po terminie , więc zostałam . rozwarcie na 2 palce zero skurczy . i tak mnie obserwowali 4 dni i nic się nie działo :) potem co 2-3 dni próby wywoływania porodu poprzez podanie oksytocyny , i dalej nic .... przeżyłam prawie załamanie . ale ktg i usg wychodziło ok , więc nie chcieli mnie ciąć więc po 12 dniach (dalej bez skurczy i rozwarciem na 2 palce ) podjęto decyzję o cesrace . w piątek miałam robione cięcie i już jesteśmy z kubusiem w domu :) pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelkę NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.......10 2.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Madr id ............5 3.Evka81.........27....córa............05.09....Huntingd on......13 4.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleśnic a...........0 5.Ruth.........23....Lenka..........10.09....Żory ...................15 6.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa .............1 7.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. ...........3 8.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź.... .........11 9.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Lidz barkW......0 10.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 11.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 12.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 13.Marusia.........27.......?................20.09....Pi onki...........8 14.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 15.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 16.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa........7 17.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 18.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 19.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 20.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin........0 21.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 22.Made83.........26....?....................27.09.....K aków........2 23.MamaNikolki...22....Nikolka...........28.09......Sied lce........11 24.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno........15 25.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 26.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg..........3 27.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........9 28.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice......12 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1. Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2. Koteczek ...... 05.08 ...... 39 .... Maja Emilia... cc ........ 4100/57 3. Sytofla..........10.08........34........................cc.. . ................. ................................................Bartuś.. ..................1980/46 ..............................................Nadia (Nadzieja).........2000/44 4. Nitaanita.......21.08........39…......Emilka.......sn. .........2900/52 5. Ewelkajaw......24.08 .......38 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 6. NikaP............24.08........35.......Bartuś........cc..... ....1980/51 7. Oles..............28.08.......40.....Sebastianek....cc...... ...4600/59 8.Figlarna..........28.08.......41.....Maciej Józef...sn..........3700/55 9. Żyrafa-dluga...29.08.......40.......Basia...........sn...... ...3800/59 10. Ania Mała.......30.08.......??........Filipek..........sn........ 3700/?? 11. Mamabelgie...30.08.......40.......Lenka......... sn.........3690/50 12.Aśka1978......31.08.......41.......Majka........ .cc.........2880/54 13.Kobra78.......31.08.......40.......Krzyś.......... cc.........2980/54 14.Mamuśkaaa3..31.08.......35......Madzia.........cc.... .....2800/57 15.Ania76.........03.09......40........Michaś.........cc ....... .3080/54 16.Koliban.........06.09......41.......Alanek..........s n...... ...3870/55 17.Anka74........06.09.......41........Emilka.........cc .........3610/54 18.Justa140283..06.09.......41........Dawid.........sn.. .......4400/59 19.Sylwinka25.....07.09.....38 ........Dominika......cc.........3440/55 20.Ewela1777.....07.09…....39.........Liwia.... .....cc.........3450/54 21.MDream.........07.09.....39.........Samuel....... .sn.........3870/57 22.Agunda.........07.09.....38........Borysek........sn. ....... .2550/46 23.Emce...........09.09....39/40......Marek..........cc. ........3280/52 24.Cleo123........10.09......41.........Ala............. sn..........2710/51 25.Aska.osa.......10.09......41.......Tomasz.........sn. .........3740/?? 26.Angioletto.....11.09.......40.......Natalka.......sn. .........3615/51 27.chochlik_......11,09.......39.......Matylda.......cc. .........2580/51 28.Trąbka........12.09.......41.......Michałek.......sn. .........3100/53 29.Basia19g......12.09.......40........Krystianek...sn.. .........3250/54 30.MamaIzia......14.09…....42.......Roksanka..... ??????........3650/57 31.Aggie.sept....14.09.......42.......Nicolas.......... cc........3641/53 32.Magdakate....14.09.......40........Allan..........cc. .........3300/50 33.Misha85.......15.09........40.......synek..........sn . ........3700/55 34.Szczesliwaaa..15.09......39......Adaś...........cc... ........3370/56 35.Small size......16.09.......42......Adaś...........cc.......... .3950/57 36.Aga86...........19.09......41......Blanka........ cc...........3300/53 37.Iza339........17.09.......39.......Ola............sn ............3915/59 38.Agaigi27......19.09.......40........Nadia........sn.. ..........2850/?? 39.Akna...........21.09.......40.......Antosia.......sn. ...........4050/57 40.Isia156........22.09.......41.......Maciek........??. ...........3950/58 41.Szkrabek.....24.09.......40......Olaf.............sn. ...........3600/55 42.Puchatek.....25.09.......41........Hania.........cc.. ..........3500/5 43.dorisss_kk....25.09.......42........Kubuś.........cc.............3700/54 44.Madziula87....26.09......41........Adaś..........sn.. ...........3080/5 45.Cytrynka77....28.09.....42........??...............sn ...........3900/5 46.Figa84.........28.09.......40......Jagienka.......cc. ..........3090/55 47.Anulka1988...29.09......41.......Wiktor..........sn.. ..........3200/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno ja tez sobie ulzylam wczoraj sciagajac pokarm:) Dorris gratuluje cierpliwosci i narodzin Kubusia:) ja zaraz chce isc na spacer z Krystiankiem ale nie jest zbyt cieplo 12 stopni... no ale sloneczko co jakis czas wychodzi wiec chyba moge isc bo przeciez do takich temperatur tez trzeba przygotowywac malego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorisss_kk gartulacje :) Basiu my jeszcze się "balkonujemy" :) Tzn Antosia ma dziś 9 dób i wychodzimy na razie na balkon.... Co dzień o kilka minut dłużej..... Chciałabym już pójść na spacerek - żeby tylko pogoda sie nie zmieniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna Adas jeszcze tygodnia nie mial a chodzilismy juz na spacerki bo pogoda cudna. Nie ma zasady kiedy powinno sie wyjsc z dzidziusiem. Polozna srodowiskowa mowila ze po kilku dniach juz mozna, moja mam tez (polozna) tak stwierdzila. I maly uwielbia spacerki:) Takze nie zastanawiaj sie tylko korzystaj z pogody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że u nas dopiero dzis jest ładna pogoda. Wczoraj i przed wczoraj lało całe dnie i noce... A przedtem to ja nie za bardzo sie nadawałam (jestem mocno poszyta i chodziłam jak kaczka - dosłownie) I dlatego w grę wchodził tylko balkon..... Ale mam nadzieje że ten tydzień bedzie jeszcze ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam ze spacerku:) ale jakas senna jestem a musze troche posprzatac bo wieczorem bede miala chyba gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Gratulacje dla nowych Mamusiek:) U nas noce super. Majka się budzi co 3-4 godź i daje nam fajnie pospać. za to w dzien wyspana chce na ręce, rozgląda się po domu i marudzi jak jest zmęczona. to raz chce jeśc raz nie to na ręce to ciśnie bączka i tak do 10 nie wyłaże z pidżamy a potem jeszcze jakieś stękanie w łóżeczku i od nowa karmienie:) nieraz jest super a czasami to załamka:( ale daję radę, byle do wieczora jak wraca tatuś on ją przejmuje.. i mam trochę czasu dla siebie przynajmniej na kąpiel.jedyna moja przyjemnośc ostatnio +kompocik z jabłek. hi hi. My jutro konczymy miesiąc. 19 mam wizytę u gina, znowu się zaczyna! Mam pytanko, może pomyślicie że mi grzeje ale nie ma z kim o tym pogadać, bo Puchatek niedawno urodziła to na pewno nie ma ochoty......... jak u Was z ochota na seks? Ja wczoraj miałąm bardzo ale jeszcze 2 tyg postu.no i przeraża mnie stale wyciekający pokarm, bleee. jak to robić w staniku?? może pomyślicie że jestem walnięta ale może któraś z Was mi odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska-melduje sie!!! ;) Ja tez mam ochote a juz nie wspomne o moim T... ;) Mam nawet tabletki anty dla matek karmiacych tylko...nie wiem jak je brac...moja ginekolog mi mowila ale zapomnialam..a wizyte u niej mam dopiero 12 listopada... No i co do tego czasu...szklanka wody zamiast????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Asiu ja mogę Ci tylko napisać, że jestem po porodzie prawie 2 tyg. i już mogłabym się kochać ze swoim mężem. Wczoraj mnie tak naleciało, że nie zdajecie sobie sprawy. A tak poza tym tematem. Mała moja ma kolkę rano i wieczorem, ale jest bardzo dzielna. Bardziej od swojej mamy:) bo ja czasami płaczę więcej niż ona;P Powiem Wam tylko, że mam ogromny problem bo nie wiem czy mogę karmić piersią:) Zarazili mnie bakterią w szpitalu i mam dylemat. Narazie odciągam. Niedługo będę się konsultowała z bakteriologiem i jestem ciekawa co mi powie, a może coś mi doradzi. Sama nie wiem i jestem rozgoryczona, że akurat mnie zarazili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja mam identycznie, a przez ten post jak ostatnio z mezem sie calowalam to poczulam sie jak na pierwszej randce:) tacy stesknieni za soba i wogole super:) no ale jeszcze na seks trzeba poczekac:) ja to mam problem z antykoncepcja bo tabletek narazie nie moge a maz nie chce gumek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że i Wy o tym myślicie bo pomyślałam, że tylko mnie to chodzi po głowie. Aga Ty też wczoraj, no no ja ja też. pogoda była w sam raz:) Mamabelgie narazie szkl wody zamiast. powiem Ci, że ja mam większy dylemat, bo ciąże prowadził mi b młody ginekolog powiedzmy ok 30stki. i wtedy nie wstydziłam sie a po tabletki antykoncepcjne to mam opory. Zresztą jakoś źle ja znoszę. może macie jakieś sprawdzone to poproszę o nazwę. brałam minulet i coś jeszce ale nie pamiętam nazwy. a dopóki karmię to raczej prezerwatywy.. Basia typowy facet nie chce gumek.. a jak Ty powiesz ja nie chce tabletek to co post??? moja szwagierka założyła spiralę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My z M już po seksie było kilka razy :) A mój M był bardzo stęskniony. I niestety ja w biustonoszu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabek09
ani nie wspominajcie o tym!!! Ja jeszcze całe 6 tygodni a stęskniona za ta blikością bez brzuszka jestem bardzo :(:( Ja jeszcze nie powiem jak u nas dokładnie noce itp. ciągle poznajemy się nawzajem z Olafkiem. Ogólnie w nocy karmię a on idzie spac. W dzień staram się go nakarmić i chwilę z nim "pogadać", potrzymać go obudzonego i udaje się nawet z godzinkę tak... Ale to wszytsko będzie się zmieniać z dnia na dzień chyba. Cyce już w miare zaleczone. W szpitalu bolały okropnie aż się bałam czy dam radę:(. Na mnie bardziej niż maść Bephanten poskutkowało smaroanie wlasnym mleczkiem co chwilkę. Masc ledwo nałożyłam już musiałam zmywać, a obolałej kiepsko było mi latać do łazienki i zrywać się nagle gdy maly zapłacze. Teraz boli tylko jak się zaciąga, a jak już zassie jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ja też mam ochotę na sex, S zresztą też. nie wiem jak teraz bedzie z antykoncepcją bo ja tabletek anty nie mogę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja tez nie moglam brac tabletek przez 10 miesiecy bralam harmonet i myslalam ze zwariuje tak zle sie czulam... no i zrezygnowalam ale poszlam do fajnej pani ginekolog i przepisala mi Jasminelle i bralam 5 miesiecy i bylo super... pozniej odstawilam bo chcialam zajsc w ciaze. co do gumek to wlasnie powiedzialam mojemu mezowi co by bylo jakbym nie chciala tabletek, ale on ma takie podejscie ze jak nie moglam brac tabletek to stosowalismy stosunek przerywany przez 1,5 roku zadko gumki no a pozniej ponad rok staralismy sie o dziecko wiec on uwaza ze w ciaze nie jest latwo zajsc i ze dopoki nie skoncze karmic piersia to mozemy stosowac stosunek przerywany. No ale wczesniej moglam ryzykowac i zajsc w ciaze a teraz bym nie chciala i nie chce co miesiac czekac w stresie na okres. Ale moj maz twierdzi ze przesadzam i nie wiem jak to rozwiazac bo o to sie posprzeczalismy ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny mnie tez ostatnio wzieło na sex.... Pomimo zmęczenia itd... Zatęsknilam za tym bez brzuszka :) ale u mnie to jeszcze dłuuuggggoooooo zanim będzie mozna..... Ja jeszcez szwy mam.... Szkrabek ja też z Antosią stram sie jak najwiecej rozmawiać :) Zauważyłam też, że dzisiaj zaczęła zauważać ochraniacz na łóżeczku i zaczął on przyciągać jej uwagę.. Chyba te łapki tak na nią działąją. :) No i słodkie są te jej usmieszki po karmieniu. Choć jeszcze nie wpełni świadome ale miłe i przyjemne..... A moja Mała zamiast szykowac sie do kąpieli (kąpiemy tak w okolicach 19) zasneła sobie.... i spi w najlepsze.... Jeszcze nie ma stałych godzin snu więc wszytsko się jeszcze róznie układa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na razie w sexie mamy stosunek przerywany ale w najbliszym czasie M się śmieje że musi się zaopatrzyć w gumki :) Wiki już po kapieli i teraz jest u tatusia na rączkach a ja idę się okompać i spać bo padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Widze,że ciekawe tematy sie zaczynają. My juz po :) Baaardzo byłam steskniona i poprzytulałam sie do mężusia. On nawet nie napomknał jeszcze o seksie, bo myślał,że za wcześnie i mój pociety brzuch może sie rozleźć. Ale go uświadomiłam,że nic mi sie nie stanie i szybciutko zareagował na moje przytulanki. Na razie zaryzykowalismy, ale to bylo dopiero 3,5 tyg po porodzie, więc mam nadzieje,że nie zajdę. A później to gumki w dni płodne a w pozostałe dni na żywioł. To sie u nas sprawdzało, zreszta duzo czasu upłyneło zanim w ogóle zaszłam w ciaże, więc płodność u mnie już nie za wysoka. W końcu 5 dni temu skończyłam 33 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie dużo nowego.... W sumie niewiele dobrych rzeczy. Może zacznę od studiów. W poniedziałek idę na pierwsze zajęcia. Plan mamy ułożony rewelacyjnie, bo będziemy miały zajęcia tylko dwa dni w tygodniu, ale za to od rana do nocy. Jestem w trakcie oczekiwania na decyzję - złożyłam podanie o indywidualną organizację studiów. Mam nadzieję, że mi pozwolą, będę mogła wtedy chodzić na te zajęcia, które mi pasują godzinowo. Oczywiście zaliczyć będę musiała wszystko w terminie. Trochę już mi się chce na uczelnię, do ludzi, wyrwać się na kilka godzin z pieluch i cycki.... Z drugiej strony będę tęsknić za Basią. Którejś soboty przyszła mama popilnować Basię, a nas wygnała do kina. Większość seansu zastanawiałam się czy córcia nie płacze, czy nie jest głodna, czy mojego pokarmu z lodówki wystarczy... Byłyśmy dziś na bioderkach. Musimy zastosować szerokie pieluchowanie :/ Byłam też w poradni laktacyjnej. Mam nadkażenie grzybicze w jednej piersi i stąd ten okropny ból. Trzeba leczyć. Poza tym małą obejrzała pediatra - i to co zauważyła może sugerować uczulenie na krowie mleko. Z tego powodu tak jak już jadłam prawie wszystko - muszę wrócić do podstawowej "jałowej" diety - bez nabiału, jajek, wołowiny i paru innych rzeczy zabronionych w diecie bezmlecznej hipoalergicznej :( No i musimy iść z Basią do kardiologa. Jest pewien niepokojący objaw, pomimo że ani w szpitalu, ani pediatra w przychodni nie wysłuchali żadnych zmian w serduszku. Zmartwiłam się. Pechowy dzień.... A jeśli chodzi o seks.... Boję się i unikam. I nawet nie mam ochoty. Mój mąż już wychodzi ze skóry i dopytuje kiedy już będę mogła. A ja boję się bólu, suchości, a w ogóle nie czuję ochoty, jestem zmęczona i jakoś tak seksu mogłoby nie być. Staram się mężowi to jakoś wynagrodzić, ale nie wiem jak długo to wystarczy. Ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko, to nieciekawe wieści, ale nie jest tak źle. Chyba po prostu jestes zmeczona i masz dzisiaj gorszy dzień. Co do pieluchowania, to 9 lat temu standardem bylo,ze sie pieluchowało szeroko. Nie sprawiało mi to jakichs większych kłopotów. Piers wyleczysz szybciutko i bedzie dobrze. Najważniejsze,że znaleziono przyczyne tego bólu. A co do serduszka, to moze to po prostu szmer niewinny. Często u niemowlat wystepuje. Na pewno nic groźnego, skoro wcześniej nikt nic niepokojacego nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka nie martw się będzie dobre.. z bioderkami to dużo dziewczynek tak ma tylko część lekarzy coś zaleca inni nie..będzie dobrze tu na bank ! Pierś- znasz problem więc teraz tylko leczenie Ci zostało więc tez spoko powinno być. Studia.. no cóż coś za coś.. ale trzymam kciuki żeby ten indywidualny tok Ci umożliwili.. A kardiolog... nie wiem co Ci powiedzieć .. w szpitalu powiedzieli że Alan ma szmery i jest do kontroli, potem powiedzieli że już jest ok, nie zamartwiaj się idź do lekarza i tyle a jak coś by wyszło złego (odpukać) to się będziesz martwić... Stelka trzymam kciuki! :D Sex- na razie mnie nie kręci :D:D:D ale ja jeszcze w połogu ewidentnie to i się mi myśleć o tym nie chce :D No i zajmowanie się dwoma małymi szkrabami do tego przeziębionymi też nie dodaje sił :) A tu zdjęcie mojego synka dziś, czyli ma 3 tygodnie i 3 dni, bo nie wszystkie mamuśki mają mnie w kontaktach, a może chcą zobaczyć... :) http://photos.nasza-klasa.pl/1487294/55/other/std/7c892ccdf9.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jem właśnie śniadanko bo zapakowałam pojedzoną Matyldę ze smoczkiem do łóżeczka i jak na razie zajmuje się sobą my dziś idziemy z małą do pediatry, zobaczymy co powie. Żyrafko ja także mam wielką ochotę wyrwać się z domu a z drugiej strony boję się zostawić małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Zyrafko trzymam kciuki zeby wszystko sie pozytywnie rozwiazalo... Aniu moj maz ma takie samo podejscie ze nie moglam zajsc w ciaze wiec przez stosunek przerywany nie zajde... a to jest tak ze jak sie chce to nie mozna a jak nie chce to sie zachodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×