Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Witam wieczornie :) Ja dziś wspaniale odpoczęłam.... Mąż pojechał na chrzciny do Anielki, my nie pojechałyśmy z nim, bo siostry męża połapały jakieś wirusy, więc nie ma co się pchać i narażać Basię na infekcje. Żeby Basia siię nie nudziła, pojechałyśmy do babci (mojej mamy), a ona zakochana we wnusi prawie cały dzień się nią zajmowała.... Ja mogłam dzięki temu trochę odetchnąć. Fajnie, każda niedziela mogłaby być taka :) Na początku nadchodzącego tygodnia muszę iść do ginekologa. Mam straszny problem z piersiami, i nie ma to związku z techniką przystawiania. Jedna pierś boli mnie przez godzinę po karmieniu, nie sama brodawka, ale pierś w środku. Nie wiem co się dzieje, muszę porobić badania (rozmawiałam już ze środowiskową). Przez ten okropny ból, który utrzymuje się już od kilku dni, mam dość karmienia piersią. Chcę karmić, ale ból powoje moją niechęć, wolę dać córci moje mleko w butelce i mieć spokój (odciąganie pokarmu też boli, ale trochę mniej...). Mam nadzieję, że lekarz coś poradzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja sie cos rozkladam chyba, w nocy rozbolalo mnie gardlo i caly dzien czuje sie jakas rozbita, niby goraczki nie mam ale jestem mocno oslabiona i nie bardzo wiem co mam z tym zrobic. A tutaj za 3 dni termin i w kazdej chwili moze sie cos zaczac :/ Mam nadzieje ze mi jednak przejdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge..ja tak mialam 3 dniprzed porodem a urodzilam dzien przed terminem..moze to juz niedlugo i organizm zbiera sily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nadal 2 in1. Termin miałam na piątek i nic!!!! Do tego od soboty strasznie boli mnie ząb... dzis na 11.30 idę do dentysty.... Mam tylko nadzieję, że będę mogła dostać znieczulenie.... Bo jesli nie, to uciekam z tamtąd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez dokucza bol zeba ale niestety u mnie trzeba owy zab usunac ... :( ja sie boje i cala ciaze odwlekalam... mam zamiar usunac go dopiero jak urodzi sie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dwa dni do terminu i tez nic:p za to miałam sen...że rodze tzn śniła mi sie porodówka i że ide rodzic, i cała noc tak mi sie śniło i jak sie obudziłam na siusiu i cos mnie zabolało to myslałam że już pojedziemy do szpitala...a tu dalej nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pytanie do kobitek po cc. Jak wygladaja wasze brzuszki po cesarce?? bo oj jest paskudny:( czy on sie wogole wchlonie czy bedzie tak ciagle odstawal?? wyglada jak pilka i sie trzesie jak galaretka jak chodze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj porod juz snil sie tyle razy, ze chyba nie sposob by bylo zliczyc... :P i chyba im dluzej sie o nim mysli,czeka tym pozniej przyjdzie :( mi juz kazdy bol daje do myslenia czy to juz czy jeszcze nie...?! i niestety takie bole sa juz od chyba 3 tygodni i jakos nic sie nie zapowiada, zeby mialo cos sie zaczac... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj bylam u tesciowej i kurcze moj maluszek zalapal katar:( przegrzal sie na gorze bo tam napalili i bylo bardzo cieplo a pozniej poszlismy na dol i dopiero tam zauwazylam ze ma mokre spioszki a bylo duzo chlodniej i ma delikatny katarek:( tak sie boje zeby nic powazniejszego sie nie rozwinelo:( a sa jakies sposoby zeby wyleczyc katarek? bardzo prosze o jakies rady bo jestem tak zla na siebie ze nie zauwazylam ze maly sie przegzal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu kup wode morską do noska w spraju i jak psikniesz to potem odciągnij ją gruszką albo innym aspiratorem. i możesz jeszcze kupić maśc majerankową i smarować pod noskiem. A jak to Ci nie pomoże i katar będzie dłużej niż 4 dni to idź do lekarza bo wtedy musi go zbadać i może przepisze kropelki. Ale jak będziesz tą wodą często i odciągała to powinno pomuc. Mi tak kazała lekarka i sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka mój brzuszek wygląda paskudnie zwisająca galareta ale zaczne powili ćwiczyć mięśnie brzucha żeby to powrawić. A tak na marginesie ile już straciłyście po porodzie bo ja 15kg które nabyłam w ciąży i 5kg z przed. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw bardzo Ci dziekuje ja sol fizjologiczna mu wkraplalam i tez troche pomoglo, bo ten katarek jest chyba wodnisty i na szczescie nie jest tak mocny bo normalnie oddycha noskiem tylko slychac takie ,,charczenie" w nosku... ja stracilam 11 kg i narazie waga stoi w miejscu a ja nie mieszcze sie w ciuchy sprzed ciazy:( a nie jem wogole slodyczy i jem normalne nieduze posilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc od Cytrynki-urodziła dziewczynke i bardzo was pozdrawia!!! niestety nic wiecej nie wiem :( gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko wielkie gratulacje:) Ewela ja przytylam 20 a schudlam 11:( i nic mi waga nie leci w dol mimo ze kontroluje jedzenie... moze cwiczenia cos zadzialaja... a co myslicie na temat pasow wyszczuplajacych tzn ja mam taki ktory jest na kregoslup ale moze takze pelnic role pasa poporodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na katarek faktycznie sól morska czy woda fizjologiczna można po zakropleniu położyć na brzuszek wtedy katarek sam ładnie spłynie, albo aspiratorka używać, byle też nie za czesto, no i spacerować duzo, dobrze robi chłodne powietrze na nosek:) a ja ide okna pomyć bo mi się nudzi:P:P może coś to zadziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Cytrynka gratuluję! u mnie nadal nic, już powoli męczy mnie ta sytuacja, wydaje mi się że już 2 lata jestem w ciąży. Noc spokojna, tylko lekkie bóle jak na okres, może to w końcu się rozwinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelko a ja wlasnie myslalam ze spacerki narazie ograniczyc... ja robie juz drugie pranie i sprzatam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziecko nie ma innych objawów tzn gorączki tylko sam katarek to spacery jak najbardziej wskazane:) szczególnie przy takiej pogodzie jak teraz , nie wiem jak u was ale u mnie słoneczko ale powietrze jeszcze chłodne, nosek szybciej sie oczyszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka gratulacje ;-) Misha dzieki za pocieszenie, faktycznie Ty tez tak mialas oby to bylo to. A jak sobie radzisz, jak dzidzia, napisz cos wiecej jak znajdziesz chwilke. Pozdrowionka ;-) A tak w ogole to witam w kolejnym tygodniu, i milego dnia zycze;-) Ja sobie leze w lozku i sie faszeruje na zmiane herbatka malinowa z miodem, syropem z cebuli i mlekiem z czosnkiem, moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skusilam sie na kisiel i dzis Michal nie spal od 4 nad ranem do 9. Caly czas sie prezyl, plakal, trzeba bylo go nosic na rekach, karmic, ciagle wisial przy cycku. Nie byla to kolka bo jak go karmilam to sie uspokajal ale mysle ze bolal go brzuszek :( Wiecej nie zjem kisielu... U mnie waga ciagle spada. W ciazy przytylam 18,5 z tego zostalo juz tylko 5 kilo. Ale i tak w ciuchy sprzed ciazy nie wchodze, tzn w spodnie bo w bluzki to nie ma problemu ;) I nadal nie moge nosic obraczki ani pierscionka zareczynowego bo mi nie wchodza na palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabko ja mam identycznie z obraczka i pierscionkiem no i spodniami... ale mi waga stanela w miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Gratulacje nowym Mamom!! Ewela ja tez jestem po cesarce - dzis uplywa 2 tydzien. Brzuch jeszcze sie nie wchlonal calkowicie i jak na razie stracilam tylko 8 kg, 5 kg nadal do zrzucenia. Ciecie nadal troche mnie boli wiec jeszcze sie nie odwazylam stosowac kremy. A poza tym sa moi rodzice ktorzy tak mnie dokarmiaja ze pewnie zaczne tyc a nie chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Basiu przy katarku spacerki jak najbardziej :) Swieze powietrze pomoze dziecku w oddychaniu... Cytrynka gratulacje :) Dziewczyny jakich witamin Di K używacie - tzn podajecie dzieciom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny No i my już w domku. Urodziłam 24.09.2009 o 23:08 siłami natury. Olafek waży 3600 i mierzy 55cm. Poród opisze ale jak będę mogła już siedzieć na tyłku bo póki co te szwy to jest HORROR. Olinek nasz jest cudny i grzeczny póki co, jest cudny!!!!!!! :):):) Pisałam po porodzie sms z Puchatkiem ale widze, że ją też wzieło :) Podrawiam i gratuluje nowym mamusiom!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek9 gratuluje serdecznie :) A o tych szwach tez cos wiem.... niestety..... Polecam jakąś poduszkę bez środka, ja akurat uzywam jeszcze takiego rogala jaki mozna załozyc na szyję boakurat mam w domu..... Ale zobaczysz że już tak za tydzień będzie lepiej...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×