Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aguska111

lepiej zespół czy dj?

Polecane posty

Gość aguska111

nie wiem co wybrać ; gdzie sie lepiej ludzie bawią ; przy zespole czy dj ? doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę wszystko zależy od umiejętności bawienia gości :) I, rzecz jasna, od nastawienia gości :) Jestem za zespołami (tymi dobrymi oczywiście ;) ), ale jeśli DJ bardziej odpowiada gustowi Młodej Pary... Wszystko jest dla ludzi. I przy zespole i przy DJ-u można bawić się wspaniale. Wiadomo też, że DJ zawsze weźmie mniejszą gażę niż zespół, który liczy kilka osób. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska111
no wlasnie ; duzo zalezy od ludzi ; chodz ja - może dlatego ze jestem mlodą osoba osobiście lepiej bawilam sie na weselach gdzie jest dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzież (ta starsza również ;) ), jest przyzwyczajona do dyskotekowych rytmów w oryginalnych brzmieniach. Ale proszę mi wierzyć - profesjonalny zespół potrafi bawić gości nie gorzej niż DJ posługujący się oryginalnymi nagraniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którys temat z kolei...zespoł czy dj :o ile ludzi tyle zdań to w gruncie rzeczy Twoje wesele,Twoja wizja zabawy mpje zdanie/subiektywne ale przemyslane/ to zespól i jak napisała Wedding - dobry. Zbierz informacje od znajomych,zadzwon zapytaj o termin. Wytypuj kilka i wybierz.Wybierz sama,bo wrazie co pretensje będziesz miala tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie: Dobry Dj jest lepszy niz zespól. Ale Dj naprawdę musi być dobry. My mielismy mieć Dj-a, ale zrezygnowalismy, bo nie do końca wiedzielismy jak bawi gości, wolelismy nie ryzykować, a zespól który wzielismy bawił "nas" na weselu u koleznki i mam nadzieję, że to był dobry wybór. Napisze Ci po weselu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dj??tylko na malutkie,maciupkie przyjęcie zwane hucznym weseliskiem.Na dużym weselu dj to porażka,pomimo umiejętności i nieograniczonego repertuaru,sprzętu nagłaśniającego i sterylnego przekazu muzycznego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, Panie Siekba :) Wesele i zespół, to klimat i niezapomniane wrażenia :) DJ wnosi (oczywiście moim skromnym zdaniem) aurę sztuczności i dyskoteki, co "zabija" atmosferę wesela. Może i jest to powiew nowoczesności i XXI wieku, ale... "uszczupla" klimat rodzinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo indywidualne podejście - my akurat wybraliśmy dj\'a wiadomo - i zespół i dj ma swoje zarówno wady jak i zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak :) Znam dobrych DJ-ów i kiepskie kapele. I na odwrót. Wszystko zależy od tego, w jakim klimacie najlepiej czuje się Młoda Para. Choć tak naprawdę tego dnia nie Ona powinna być najważniejsza, ale zaproszeni przez nią goście, dla których wyprawiono ucztę weselną :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12345
dla mnie zdecydowanie zespół! nie wyobrazam sonie inaczej! wogole nie widze wesela z djem! jakis koszmar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussa
a ja za namową rodziny też wzięłam zespół (podobno dobry) i teraz zaczynam żałować.Chciałaby na pierwszy taniec trudną piosenkę,oni nie zagrają mi jej dobrze,chciałabym w oryginale.I nie wiem jak to rozwiązać.Czy wypada by zespół puścił to z płyty? chyba trochę głupio to będzie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1234
Tylko i wyłącznie profesjonalny zespół grajacy muzyke na żywo byłam na weselu u znajomych, kapela była rewelacyjna, grali wszystko co chcieliśmy. Nie wyobrażam sobie wesela przy odtwarzaczu CD. Jak chcesz moge zapytać sie o namiary na ten zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussa...wypada,nic w tym złego,głupio nie będzie.Wszyscy to zaakceptują,to wasz wybór.Występują takie rozwiązania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograffkaa 30
ha ha ha , co wy tu za BREDNIE PISZECIE ! . Zespół jest dobrym rozwiazaniem - Ale to musi byc zesół powyżej 4.000zł - żywe instrumenty itp. bo te poniżej tej kwoty to są PSEUDO ZESPOŁY ! Grają z dyskietek i byle jak śpiewają - PORAŻKA !!!! . DJ natomiast jest zawsze dobry , na każdy rodzaj wesela i imprezy - Ale to musi być DJ Profesjonalny z WIELOLETNIM Doświadczeniem nm na WESELACH , Najlepiej poszukać na necie w goglach - poogładać stronki internet. i podzwonić . Ja osobiście wolę DJ na weselu , bo przy zespole to są NUDY I NIEPSODZIANKI !!!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Fotografki
Bzdury to ty gadasz! Znam takie zespoły powyżej 4000 zeta i wiesz co? GÓWNO grają! Mają same wymagania, grają krótko, co 30 minut przerwy, zero kontaktu z ludźmi! Nie piernicz, bi się znasz, jak kura na pieprzu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg moich obserwacji świetny zespół > świetny dj > średni zespół = średni dj > kiespki dj > kiepski zespół To równanie zawsze się sprawdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tymi cenami i umiejętnościami prowadzenia weselnej zabawy jest różnie,czasem coś do siebie nie pasuje,szukamy cudu,a tak blisko obok mamy normalność...umiejętności,cena i dostępna wiedza na temat kapeli.Lepsze to od pytania..\"czy ktoś wie,słyszł,proszę o opinię\"..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografka - cena wcale nie jest wykładnią ani jakości grania ani spiewania słaby zespoł to taki który nie stworzy atmosfery wesela.Kapela może grac slabiej czy lepiej ale goscie powinni sie bawic,a kapela tak z nimi rozmawiac by ich "sluchali". Kwestia zespoł czy dj jest indywidualna sprawa Pary Młodej i ich wizji wlasnego wesela.Mozna im doradzac i polecać kogos kogo sie zna,ale pisanie ze dj jest zawsze dobry to tylko Twoja fantazja. I co znaczy profesjonalny ? Ze niby ma sprzet za 10.000 czy 30.000zł??? Znam wielu dj -w,ale dobrych tylko 2-3.Reszta na wesela sie nie nadaje i nie z powodu muzyki,bo tę to sobie kazdy może"zorganizowac".To tylko kwestia kasy. Widzę ze pojecie o tym masz żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×