Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marylu

Kieliszek szampana w ciazy....

Polecane posty

Gość peggy sue......
no napisała ze nie mówie ze dobrze zrobiłam, ale taka jest prawda ze na początku sporo matek pije bo nie mają pojęcia o swoim stanie. Stąd tez pewnie tyle poronien...... jak juz wiedziałam o ciąży nie piłam alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Mysle, ze kobiety uprawiajace sex bez zabezpieczenia powinny zawsze brac pod uwage mozliwosc bycia w ciazy.Niedorzeczne jest tlumaczenie,ze sie dopiero dowiedzialam w 3ms?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to znamm
ja wypilam 1/3 kieliszka na poczatku 5 miesiaca i po dwoch dniach mialam krwawieni. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dorcia33
czyli co? po kazdym seksie powinny sie wstrzymywac od picia alkoholu i robić szybko testy? a co jesli numerki są codziennie? wieczna abstynencja czy jak? bo a nóż zajdzie w któryms momencie w ciążę?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dorciiii
dorcia dowaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie przesadzanie lampka szampana nie zaszkodzi... wkurzaja mnie takie ciężarne panikary pewnie leżą i nic nie robią, a jedzą tylko brokuły. .. (jestem w 6 miesiącu ciąży i wszystko jest ok)czasem napije się pół szklankiPiwa od męża po prostu Na smaka czy piwo Lech Free. I mały rośnie.jak na drożdżach. Dużo mam ruchu sprzątam spaceruje bo tyle wszystko robię I jest git;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się coś gotuje jak czytam niektóre bzdury. Jasne, że gro kobiet (w tym ja) spożyły alkohol w ciąży nie wiedząc o tym w pierwszym okresie ciąży, ale robić to świadomie? Równie dobrze jak prasujesz to możesz się oparzyć, ale nie dotykasz nagrzanego żelazka dla przyjemności....Tak samo jest z alkoholem. Po co ryzykować, jeśli mamy świadomość możliwości szkodliwości? Chyba dla dobra dziecka można się przez kilka miesięcy powstrzymać od ryzykownych zachowań, które mogą negatywnie wpłynąć na rozwój naszego dziecka? Czy może wzniesienie toastu za nowy rok jest ważniejsze? Należy się zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa... To, że dziecko nie ma wady genetycznej to jeszcze nie oznacza, że Twoje pół piwa od męża raz na jakiś czas (SZOK!) nie wpłynęło negatywnie na dalszy rozwój Twojego dziecka. Okaże się jak dziecko się urodzi np. jak będzie radzić sobie w przyszłości z nauką, z emocjami itp. Później się matki zastanawiają skąd się biorą różne zaburzenia lub problemy dzieci... Jestem nauczycielem i dzięki studiom i pracy jestem pewna, że nie ma DOZWOLONEJ ILOŚCI ALKOHOLU, która nie szkodzi dziecku. Oczywiście może być tak, że wszystko będzie ok, mimo, że matka pije alkohol - może, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Gdybyście wiedzieli jak przebiega proces produkcji wina piwa i napoi niskoalkoholowych, tych które dzieci za granica w wieku 16lat mogą spożywać to pewnie byście byli świadomi co to w ogóle jest alkohol! Alkohol to etanol zawarty w wódkach likierach i tym podobnych drinkach, whisky, spirytus w przedestylowanej i rozrobionej formie. Piwo wino i szampan powstaje z naturalnej fermentacji produktów jest to niczym nie zbliżone do właściwości etanolu! Stąd też musujący kwaśny lub słodki smak, który otrzymujemy za sprawą gatunków owoców, słodu i drożdzy! Pół lampki lub lampka szampana lub wina czerwonegi czy też piwa żadnej ciężarnej nie zaszkodzi, rozluzni mieśnie kręgosłupa i poprawi ogólny stan, niektórzy nie wiedzą chyba co to stres w wysokim jego poziomie, działa na organizm gorzej niż 100gram wódki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×