Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadęty balonik

problem z teściami i sylwestrem

Polecane posty

Odkąd jesteśmy małżenstwem co roku wynika problem z sylwestrem.Tesciowie maja dom pod miastem a w nim psa i kota.W zasadzie odkad trwa nasze małżenstwo zawsze musielismy spędzać sylwka w domu bo oni wyjeżdzają od X lat w góry.Trzeba więc tego domu przypilnować.Zwierzęta nakarmić etc.Wygląda to tak,ze bedac w gorach rezerwują sobie miejsce na następny rok.Tym sposobem nie mozemy nigdzie pojechać.W tym roku się zbuntowałam i stwierdziłam,ze przyjmiemy zaproszenie znajomych z innego miasta.Mąż uważa,ze robimy źle bo rodzice nam pomagaja i nalezy im się w taki sposób odwdzięczyc/pilnując chaty/.Wiem,ze m-y nimi była jakaś kłótnia i teściowa stwiedziła,że w takim razie oni zostają(ze niby taką krzywdę im robimy)Jak im wytłumaczyc,ze nie tylko oni maja prawo do zabawy?Dla mnie sylwester w domu to zadna frajda-szykowanie cały dzien zarcia a potem tylez samo sprzatania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zechcij jakiessssss
o cholera co za małpa z tej tesciowej! to wy powinniscie sie bawic poki zdrowi i mlodzi olej to i juz, przyzwyczaili sie:O a jak brali psa i kota to trzeba bylo pomyslec co zrobic ze zwierzetami w taki dzien! niech zaplaca jakiejs mlodej sasiadce 20 zł zeby wyprowadziła psa i dała żrec a Ty olej taka tesciowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to chyba trochę za późno na rozwiązywanie tego problemu. Raczej już w styczniu należało powiedzieć, że na najbliższego Sylwestra WY wyjeżdżacie i należy inaczej zaplanować sobie opiekę nad domem i zwierzętami. A te wszystkie rady \"olej teściową\" to mogą dawać tylko ostatnie prymitywne sobki. Już pomijając fakt pomocy rodziców, o czym piszesz (ciekawe jakiej pomocy?), to starszym ludziom wreszcie też się od życia coś należy i bardzo dobrze, że z tego korzystają. Tylko - widocznie nie pomyśleli, że egoistycznie w wyjątkowym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co moze innego zrobic
jak nie olać teściowej?? to chyba pisze starszy pan prawda? ktory stawia sie na miejscu tesciow bo teściowa już dawno olała synową! skoro dalej tak postępuje wiec bez przesady a tesciowie mieli czas zeby szalec niech nie beda egoistami i dadza poszalec mlodym. autorko zapytaj tesciowa czy juz zalatwila problem pilnowania zwierzat a jak nie to podsun jej pomysl z mloda sasiadka na pewno w okolicy jest nastolatka ktorej przyda sie 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×