Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tragedią

Jak nie mam faceta, to nie mam nikogo, nawet przyjaciół

Polecane posty

Gość jestem tragedią

Bo ogólnie nie mam zbytnio znajomych, z którymi mogę zawsze wyjść i się powabić. Jak nie mam faceta, które spędzałby ze mną czas, to nie mam nikogo i siedzę w domu jak ta sierota :( Do dupy jest wszystko! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam5555555555555555555
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smuć się kobieto
wiele osób tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdfdfdf
tez tak mam, zawsze tak mialam w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyc takiego pierdolenia. to juz tysięczny topic o podobnym temacie na tym jebanym forum. jesteście samotne, jak kurwa 100% ludzi wypowiadających się w takim posranym miejscu. też nie mam nikogo i pierdole to. jestem sama i też mnie to wkurwiało nieziemsko, że facet mnie zostawił, przyjaciele olali, ale chuj! życie jest zakrótkie, żeby rozpamiętywac porażki. trzeba iść do przodu i zmienić to, co nam sie nie podoba - chcesz faceta? - WYRWIJ GO SOBIE! gdziekolwiek. właśnie dziś uznałam, że obecnie zamierzam żyć dla siebie samej. poczekam, ktoś pojawi się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-
ja tam tez narzekam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakuja
Bez paniki... Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić,to wszystko jest w Twoich rękach. Ja w wieku 46 dałam anons do gazety, po 9 mies znajomości wyszłam za mąż i jestem od kilku lat szczęśliwą kobietą. Odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitupituiii
eh to wszytko jest nienormalne;/ mój facet wrócił z pracy od 3 dni ;/ zaproszę żeby poodkurzał a on jak zwykle mówi jutro;/ rzygać się chce , naprawdę już nie mam siły, wszystko się wali , przychodzi z pracy i idzie spać wogóle le ze sobą nie rozmawiamy już brak mi sił , płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak samo, z tym, że jeszcze musze przebywać z ludźmi (szkoła) i wystawiać się na pośmiewisko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×