Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość more04
Bardzo fajnie gra Zespół CYTRUS z Tuczęp kolo Staszowa.Polecam ich gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goblin2424
polecam zespół WULKAN z Wólki Gieraszowskiej, grali u mnie na weselu, po prostu superrrrr, goście nie chceli zejść z parkietu, świetnie bawia gości za stołami, polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Do odstąpienia jest kapela "Happy Day" na termin 17.07.2010. Z przyczyny wypadku bliskiej osoby musieliśmy przełożyć nagle termin na za rok. Byliśmy na jednym weselu gdzie grali i spisali się super. Grają 100% na żywca. Byliśmy też indywidualnie na ich próbie przed podjęciem decyzji. Można ich posłuchać jeżeli ktoś chce. Nie jest to typowo chałturnicza kapela myślę że każdy wie o czym mówię .... ;) Zespół składa się z zawodowych muzyków. Grają na serio spoko. Odstąpimy za zaliczkę która jest już opłacona na poczet rezerwacji terminu. Kwota zaliczki oczywiście wlicza się do ceny całkowitej za oprawę wesela. Wraz z terminem przekazujemy umowę podpisaną z zespołem. Ich stronka: http://happy-day.prv.pl/. Prosilibyśmy przed kontaktem z zespołem o kontakt z nami gdyż zależy nam na odzyskaniu zaliczki. tel kontaktowy w sprawie odstąpienia: (505291680)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia_m
Witam wszystkich Państwa Młodych!! CHCIAŁAM PRZESTRZEC WAS WSZYSTKICH PRZED ZESPOŁEM "COMA" z Kielc mój ślub i wesele już niedługo... zostało niecałe 3 miesiące, a ostatnio zadzwoniłam do zespołu COMA i okazało się że jednak nie zagrają na naszym weselu!! Pani z tego zespołu bardzo zaczęła kręcić!!! Pomimo tego, że podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę, zostaliśmy bez zespołu!!! a teraz żyjemy w stresie czy w ogóle coś znajdziemy!!! Zespół COMA proszę nie mylić z zespołem COMAPOL(tworzy go między innymi były mąż Pani z zespołu Coma) COMAPOL - uczciwy zespół, mało tego Pan z tego zespołu po tej niemiłej sytuacji która nas spotkała bardzo nam pomógł i szukał zespołu dla nas, który miałby wolny termin!! Dziękuję Panu!! jednak zdarzają sie uczciwi i pomocni ludzie!!! JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED ZESPOŁEM "COMA" - SĄ NIEUCZCIWI, CHCE USTRZEC PRZYSZŁYCH PAŃSTWA MŁODYCH PRZED TYM ZESPOŁEM, ABY NIKT NIE MUSIAŁ SIE TAK STRESOWAĆ JAK MY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastekk
Polecam Zespól z Górna-bylam na dwóch weselach i super grają, polecam również VIP z Bielin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to ma być zespół na Wesele to tylko Concret z Jędrzejowa, są rewelacyjni, a wiem bo grali u mojego brata. tydzień temu. Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jak na wesele i nie drogi jest Concret z Jędrzejowa. A wiem bo grali tydzień temu u mojego brata. Są rewelacyjni i nowocześni. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiyhyio
"a ja mam pytanie,jak nazywa się zespół w którym śpiewa Pani Agata Strzeszkowska? graja rewelacyjnie ale nie wiem jak sie naywaja,przez co nie moge zdobyc do nich zadnego kotaktu z gory wielkie dzieki " Zadzwoń do radia Kielce, tam ci udzielą odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja97222
Bardzo mocno polecam zespół Lider z Rudek. Panowie są rewelacyjni!!! Grają na żywo i rozruszają największego sztywniaka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke jezdizlem sotatnio za zespolami z Ck Jesli chodzi o Axis-Band to byl spoko zespol mial rozne wstawki kilkudziesiecio minutowe i co wstawka to przebierali sie odpowiednio do repertuaru, jakies tam byly zgrzyty z managerem i podobno terazjacys nowi tam graja. Pewne zespoly zCk to Coma,ComaPOL, Forever. Te moge polecic, tylko jesli chodzi o Forever cudnie spiewaja ale nie graja disco polo inie chodza przystolach aby zabawiac gosci biesiadnymi piosenkami, wiec wybor nalezy do Ciebie. My wybralismy ComaPOL,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie ++
Sweet combo,ekstra zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna:)
byłam ostatnio na weselu u mojej siostry i grala tam taka kapela ze skarzyska: ) z tego co kojarze to nazywaja sie karo! swietnie rozbawili towarzystwo, poprostu bylo fantastycznie:) polecam ten zespol wszystkim mlodym parom! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeelp
a ma ktoś namiary na ten zespół lider z Rudek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stronka
www.vabankdance.pl - zajrzyj nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Pe
A czemu nie DJ ? Lepiej i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka górno
A słyszał ktos moze o 3 osobowym zespole z borek koło mniowa? Bo ja słyszałam , ze podobno fajni ale nie mogę znaleźć nic o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane polecam wam zespol z kielc "Wanted" - grają na zywo i co najwazniejsze maja trzy glosy - dwoch wokalistow i jedna wokalistke. Trzeba im przyznac, ze potrafia swietnie wesele zagrac i poprowadzic, a w ich repertuarze jest nawet "Bad Romane" Lady Gagi - wpiszcie sobie wanted, planujemy wesele a znajdziecie ich. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostek232
Ma ktoś może namiar na zespół Wólkan z Wólki Gieraszowskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia791
Gdyby ktoś szukała namiaru na fajny trzyosobowy zespół i wiem, że niedrogi to proponuję zespół weselny z lublina Niagara Band www.niagara.duu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka ;p
A ja moge wam polecic inny zespol xd Impuls z Suchedniowa / k.kielc xd Są naprawde swietni, pan z ktorym zalatwialam wszystkie papiery niezwykle uprzejmy i z poczuciem humoru ! xd wesele bbardzo udane , wszyscy super sie bawili i byli zadowoleni ! podaje kontakt ; 505582706 ;p sa dostepni rowniez pod e-mailem ; wfurmanczyk64@o2.pl ;d;d ale to 64 to nie wiek hehe w rzeczywistosci to przesympatyczny pan po 40 ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazareczonaaa
Do autorki tematu: na zespół Spektrum raczej też nie masz co liczyć bo mają chyba tylko 2 terminy wolone na przyszły rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz DJ na swoje wesele? Właśnie znalazłeś! Wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego prowadzenie go należy powierzyć odpowiedniej osobie. Taką osobą z pewnością jestem ja sam :) Bogate doświadczenie ja Podstawa to elegancki ubiór, zawsze na wesele ubrany jestem w garnitur. Doświadczenie jakie zdobyłem na wszystkich weselach na jakich dotychczas miałem przyjemność grać pozwala mi "wyczuć" przy czym goście będą się najlepiej bawić W swoją pracę zawsze wkładam swoje całe serce, zawsze angażuje się w 100% W czasie wesela staram się jak najwięcej mówić, co pozwala zintegrować się z gośćmi. Poza weselami zagram również na: - 18-stkach - imprezach firmowych - rocznicach - urodzinach - sylwester Zapraszam do umówienia się na spotkanie, na którym będą Państwo mieli możliwość dogłębniej zapoznać się z moją ofertą. Kontakt: - 781 746 142 - marcin.882@wp.pl - GG 205 4093 POZNAŃ ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivan
Zespół grający na żywo, niskie ceny, www.dspband.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzal
WWW.vabankdance.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka25
znacie zespół RodeoBand z Kielc? jeśli tak proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zę tak powiem
rodeo band zachwalał nam pewien pan, podobno dobry. Oglądaliśmy wesele na którym grali, w sumie całkiem nieźle choć my w końcu wybraliśmy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak gra zespół AXIS BAND ?? Słyszalam ze 2 lata temu byly jakies problemy z menadzerem, ale nie o to chodzi tylko jak oni graja, czy fajne piosenki, czy nie robia dlugich przerw, czy sie nie opija... Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....zespol......
Zespół Relax z Pacanowa. Młodzi, utalentowani. Nie biorą dużo. Zespół 5 osobowy + wokalistka. Kontakt: zespol_relax@op.pl Moge numer podać. Polecam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na naszą stronkę www.dspband.pl.tl - muzyka 100 % na żywo ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×