Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość wareczka5635673
Jak w Kielcach to polecam Stand-Art. Mają doświadczenie w prowadzeniu wesel. Bardzo mi się podobało wykonanie największych przebojów właśnie przez nich, a atmosfera podczas wesela była bardzo fajna. Grali na żywo to też jest plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy LUB
Co do Concret... Zagrali na weselu brata w Lublinie, więc wydaje mi się, że działają na terenie kraju, ale to musiałabyś się osobiście dowiedzieć. Swoją drogą rekomenduję, świetny wybór, nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ONA Włoszczowa
Mi osobiście zdecydowanie bardziej odpowiada Stand-Art. Mają utalentowaną wokalistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałbym się podzielić wrażeniami z wesela. Dawno się tak świetnie nie bawiłem. W sumie taka zabawa to jest mocno zależna od zespołu. Ten co grał na tym weselu nie tylko umiał zagrać tak aby porwać do zabawy, ale też miło było ich posłuchać. To bardzo fajnie ludzie. Grali na żywo i włożyli w to serce. Para młoda była bardzo zadowolona z tego zespołu a ja jako gość chciałbym zarekomendować ten zespół o ile wiem to nazywał się Concret :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masters z sandomierza. Bylam na takim weselu. REWELACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operantka_
Zdecydowanie Concret. W Świętokrzyskiem niestety ubogo pod tym względem, dlatego też uważam, że to jedyna kapela godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 4321
Witam Wszystkich jestem pierwszy raz na tym forum . Szukam zespołu na moje wesel . Byłam ostatnio na weselu u koleżanki grał zespół Maxell z Mniowa bardzo mi się podobał .Sprawdziłam kilka zespołów i ten był najlepszy . Pozdrawiam wszystkich w poszukiwaniu ciekawej kapeli . Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam prośbę, może napisze ktoś coś więcej na temat zespołu Stand-Art z Kielc? jak prowadzą wesele, zabawy, wyprowadzenie z domu i w ogóle. bardzo zależy mi na rzetelnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina333
Hej czy słyszeliście coś o zespole AZYL?? kobieta po szkoleniu wodzirejskim itd, podobno z kielc. polecił nam ją zespół axisband. proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po szkoleniu wodzirejskim? :D Ciekawe szkolenia ludzie robią... Ciekawe czy takie szkolenie prowadził jakiś doktor Wodzirejstwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad gość
kolejny złośliwy komentarz wyobraź człowieczku, sobie że ja jestem wodzirejem i od lat uczestniczę w warsztatach i szkoleniach dla wodzirejów. Szkolenia są tylko dwa razy w roku i biorą w nich udział ludzie z całej Polski. szkolenia te prowadzi tylko jeden ośrodek z Katowic. http://www.osrodek-brynow.pl/?p=434#more-434.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wodzireja
weź sie pasozycie do pracy,ulice sprzątaj,papierki zbieraj lub ptasie odchody... przestań naciągac ludzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoo gość
Jaki ty poziom sobą reprezentujesz człowieku, po co w ogóle się tutaj kompromitujesz może tobie brak zajęcia, i się tak ciskasz a może zbierasz papierki i sprzątasz ulice i czujesz się skrzywdzony przez los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek1988
Witam. Czy ktoś z Was słyszał może o zespole KOMFORT z Ostrowca? Jestem zainteresowana nimi na własne wesele ale wiem, że nie mają perkusji. Chciałabym dowiedzieć się, najlepiej od kogoś kto był na weselu z nimi, jak to brzmi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzireje to ściemniaki
"puszczacze" nagrań też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Malarczyk
na moim weselu grał zespół "the dreams"(www.the-dreams.pl) nigdy bym nie wybrał innego. pełen profesjonalizm w muzyce. dostalem do nich namiary przez znajomego i jestem bardzo szczesliwy, ze to na nich trafilem. grają muzykę dla każdego, a ponadto zaskakują pozytywnie na każdym kroku. uczciwie wykonywali swoja prace. nie wypili nawet jeden butelki weselnej mowiac, ze sa teraz w pracy. jeszcze raz gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kasi 4321..Myślę,że byłaś na kilku weselach,słyszłaś oglądałaś inne zespoły,a tylko na jednym grał Maxell z Maniowa."Sprawdziłam"..., to znaczy być na weselach gdzie grały inne zespoły,tak to rozumiem.Tylko w takim przypadku Twoja ocena jest miarodajna, a nie powierzchowna i stronnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Concret w jakim składzie gra??? W sieci można same przychylne opinie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
concre to na przyszly rok ma tylko 4-5 wolnych terminow bo pisałam do nich o wrzesnien i wymienili mi 10 maj, 21 czerwca, 12 lipca 4 i 11 październik i to tyle.Takze jak ktoś zainteresowany to piszcie do niech,ja strasznie zaluje ze u mnie nie zagraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINAaaaaaa
Cześć mam pytanko czy zna ktoś zespół z Woli Jachowej nieznam nazwy wiem że grają w 4 i są Młodzi piszcie jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujemy dobrego Zespołu
Gdzie można posłuchać Zespół Concret"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauricio kow
Oni najczęściej grają niedaleko Jędrzejowa. Tam często można ich spotkać na weselach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z cała pewnoscia i gwarancja moge polecic zespoł Sepekrum z górna koło Kielc .Chłopaki młode ale zabawe gwarantuja prze zarabista!!! Grali u mnie na weselu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Concret składa się z 3 osób, w tym dama. Wszyscy śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikora822
Witam czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami na temat zespołu AVANT z Sędziszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1990
Byłam ostatnio na dwóch weselach w okolicy kielc gdzie grał zespół Elita i moge ich smialo kazdemu polecic, naprawde chlopaki wymiataja. Beda grac u mojego brata na weselu :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek80
Słyszałem zespół Avant, moim zdaniem nie robią szału. W zależności kto co woli. :) W okolicy masz wiele fajnieszych zespołów. Ostatnio byłem na weselu gdzie grał zespół Heaven z Jędrzejowa,podobało mi się ich granie i wokal. Byłem bardzo mile zaskoczony ich jakością :) Zaciągnij opinii wśród znajomych i wybirz to co podoba się Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się zastanawiam nad zespołem Heaven. A oprócz grania, jak im idzie prowadzenie wesela?! Umieją zabawiać gości? Bo wydaję się to bardziej koncertowy aniżeli weselny zespół. Grali też typowe biesiadne utwory, disco polo stare skoczne hity, wesele w kieleckim stylu ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×