Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość pitru88
a na kiedy potrzebujesz zespól na przyszły rok jak na 29.czerwca to dzwon 665580914 zespół z jedrzejowa a ni jest niestety juz nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.bartek
Co do Cytrusów to tak, lubią się napić i grać "w cały świat" U nas panuje moda na młode zespoły, tzn członkowie w młodym wieku. w okolicach 20lat. Jeśli mają umiejętności to potrafią fajnie zabawić gości, i zagrać pod nogę. My bierzemy jeden z takich zespołow przekonaliśmy się do takich bywając na weselach, sylwestrze. A takie zespoły dużo nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaabbbbbbbbbbb
Co myślicie o zespole RETRO z Kielce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaa Mi
Polecam zespół z Rytwian Remuz naprawde fajnie graja pełen skład muzyka na żywo, grali u mnie na weselu i ludziom naprawde sie podobalo ;) Te dwie dziewczyny dodaja urokowi calemu zespolowi ;) noi generalnie jestem z nich strasznie zadowolona ;)) Podsyłam wam stronke do nich http://www.remuz.za.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ostatnio bawiłam na weselu, gdzie grał zespól forte. Bardzo sympatyczny zespół, idealnie pasujący na wesele;) Myślę o wzięciu ich na własne Jakby ktoś szukał, tu jest doz nich kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELE123
Witam wszystkich, Niestety po 10 latach, mój związek się rozpadł... I mam do wszystkich poszukujących sali na wesele do odsprzedania TERMIN ( 06.09.2014r.) w Nowej Słupi ,,DWOR SWIETOKRZYSKI", umowa podpisywana w sierpniu. 170zł od osoby(w tym ciasto,napoje) Przepiękny dwór, na zewnątrz, w środku.. według mnie i mojej rodziny w okolicach nie ma piękniejszej. Można wejść sobie na stronę, ale ZDECYDOWANIE lepiej jechać zobaczyć ją na żywo, ponieważ zdjęcia w komputerze tego nie odzwierciedlają. Więcej informacji udzielę przez telefon :514 - 961 -397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy słyszeliście zespół Rytmix z Buska Zdroju?? i Cos wiecej chcialabym wiedziec o zespole Stand-art z kielc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana multanka
Czy ktoś z was kochani słyszał jak gra zespół WANTED z Kielc albo GÓRALE NIZINNI ze Stalowej Woli??? Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o muzyce
A czy słyszał ktos o krzysztofie Kisialepseudom=nim KIs?? jak on prowadzi wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o muzyce
krzysztof Kisiała Kis*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół na 17.08.13
witajcie Mam wesele 17.08.2013 i nie mam zespołu?? czy ktoś słyszał o jakims fajnym, godnym polecenia zespole?? ratujcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół na 17.08.2013
Mnie niestety nie podoba się duo dens....bez sensu grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkastasienka
Ja wychodzę za mąż 15.08.2013 :) tylko dlatego, że sama jestem wokalistką zespołu coverowego i trudno było dopasować termin do kalendarza zespołu. Mieliśmy z narzeczonym od razu wyjechać na krótkie wakacje ale plany uległy zmianie, sprzedaż sezonu zamknięta a termin teoretycznie wolny więc jeśli spodoba Ci się nasza oprawa to chętnie u Ciebie zagramy :) możesz nas posłuchać na www.papajaband.pl i www.youtube.com/PapajaBand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani bezrobotni
tak,tak papyaband :o grupa ludzi zadufanych w sobie,samolubnych,z mało ambitnym repertuarem a po dwoch kieliszkach powtarzających sie notorycznie :) ODRADZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE ŚWIĘTOKRZYSKIE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Często dla poprawy samopoczucia spryskuję się cała płynem do higieny intymnej i biorąc do ręki banana udającego mikrofon tudzież wcielając się z rolę Żanetki Lety, wygłaszam w pustym mieszkaniu prelekcję na temat stopnia zasadowości pochwy w przebiegu grypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
Zespół Concret z Jedrzejowa co sądzicie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
Zespół Concret z Jedrzejowa co sądzicie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
pytam bo ladne opinie o nich są a wesele mam w sierpniu i chciała bym sie troszkę dowiedzieć co sądzicie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
http://zespolnawesele-kielce.pl/ niech ktos opowie czy u kogos grał i jak wygladala impreza z ich towarzystwem z tego co na stronie pisze graja aby na zywo nie z playa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki problem z tego co czytam proponują demonstracje na miejscu wiec zawijaj tyłek jedz posłuchać i sie wie, a nie zadaj głupich pytań ale skoro proponują demonstracje na miejscu że grają na żywo, a nie wciskają płyt które można dziś bardzo łatwo zmiksować to na bank grają na żywca, nie inaczej - no chyba nikt nie jest idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
Ale zawsze lepiej jest uslyszec od osób które slyszały jak graja choc nie powiem jak dla mnie super grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie?
Co z tego że na próbie zagraja jak niewiadomo jak wesele prowadza i czy potrafia bawic gości,wesele to nie koncert.Najlepiej płyte z wesela a to czy gra czy nie słychac i to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
dlatego wlasnie chciala bym uslyszec opinie osob u ktorych grali na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ześ sie dowiedziała. Przecież na forum to tylko obelgi zazdrosnej konkurencji nic wiecej Też uwazam ze płyte można zmontować i najlepiej pojechac do zespołu na miejsce nie zagrają wtedy macie pewnosć że zespół potrafi grać. A jak sie nie znacie bierzcie z sobą muzyka i w droge. Jak chcecie miec dobry zespół to jedyna własciwa droga. Bo dziś jest mało dobrych zespołów Nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×