Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Jak Pan Basista ujął jest ogrom dobrych kapel weselnych,mamy w czym wybierać i nie tylko w świętokrzyskiem,dzisiaj możliwości wyboru to nie problem..Więc zwyczajnie jesteśmy zagubieni.Pewnie tak jak wsystko ma swoje rozwiązanie to i zapewne autorka postu jest już mężatką z..."narybkiem".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve321
Ja polecam zespół Relax z Pacanowa. Grają u nas na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzałbym zespół Concret z Jędrzejowa, ponieważ pan wokalista jest bardzo nieuprzejmy. Mianowicie poprosiliśmy pana o udostępnienie nagrania wideo z wesela, na którym grali. Początkowo nie było problemu lecz po przyjeździe Pan powiedział że nie bawi się w takie coś, tzn. w pokazywanie wideo. W końcu obejrzeliśmy bardzo duży skrót wesela. Lecz gdy powiedzieliśmy że musimy przemyśleć, to pan arogancko oznajmił żebyśmy już nie przyjeżdżali!!! A byliśmy drugi raz i widocznie Pan chce żeby podpisać umowę w ciemno za pierwszym razem, ponieważ na płycie widać niedoskonałości zespołu. Próbuje gwiazdorzyć, czymś tam błysnąć, ale na pewno nie swoim głosem. Pozdrawiamy wokalistę zespołu Concret, niech pan tak dalej traktuje swoich klientów, życzymy dużo zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaja jamajka.....
a ja polecam gorąco zespoł Alidar z okolic kielc Grają genialnie Rewelacyjna wokalistka ( maja jakies nagrania na stronce ) bawią ekstra a najlepsze jest to ze robia przerwy max 10 min a grac potrafia i 1.5 godz bez przerwy Bylam na dwoch weselach ka ktorych grali i naprawde godni polecenia i z tego co wiem to nie są drodzy. Wczesniej mieli inna wokalistke bylo ok ale juz jakis czas spiewa z nimi taka ruda dziewczyna Jest mega sympatyczna tanczy na scenie razem z goscmi smieszna jest a glos ma jak dzwon Chlopaki tez super spiewają Naprawde poloecam wiem ze maja stronke w necie ale to w google szukaj bo nie znam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicho0
Hej ja też poszukuje fajnego zespołu na wesele 18. sierpnia 2012 ( w przyzwoitej cenie ) Bardzo prosze o propozycje a co do zespołu Concret to też mam niezbyt miłe uczucia zadzwoniłam do nich ale rozmowa przebiegała niezbyt miło wrecz odpychająco wiec zrezygnowałam bo gdyby nasza współpraca tak miała by przebiegac to masakra. Pan był niemiły jak by mi łaske robił ze łaskawie zagra na moim weselu (koszmar )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia234
Hej, napisz do nich: 726-973-699 lub zespol_relax@op.pl My ich bierzemy, bodajże zespół Relax. Grają na żywo, i bardzo fajnie. Sześć osób z wokalistką. Jak mają tylko termin wolny to masz szczęście. Wysłali nam nagrania, bo na necie się nie reklamują, i wczoraj byliśmy u nich na próbie i odrazu podpisaliśmy umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia234
Aha, co do ceny, za dwa dni biorą od nas 3200. to chyba nie jest dużo. Są, zespoły co biorą dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rela
czy ma ktoś może namiary na zespół VIVA DANCE? w zeszłym roku grali na weselu Ciżemce w Sandomierzu-nie wyobrażam sobie innego zespołu na swoim weselu. Wiem tylko, że są z Kielc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciarz
www.vivadance.pl szczerze polecam, u mnie grali niedwno w styczniu, goście się tak bawili, że jeszcze nie widziałem swojej rodziny w takiej akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rela
:) juhu!!! dzięki za namiary na VIVADANCE- nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homer11
byłem drużbą jak Viva Dance grał u kumpla i słowo daję nie słyszałem lepszego zespołu, nie dość, że grają ekstra to ludzie są na poziomie, profesjonalni i z poczuciem humoru, że naprawdę super bawią towarzystwo, mimo tego skromni - nie gwiazdorzą jak niektore zespoły i tak prowadzą zabawę, że to państwo młodzi i goście są najważniejsi a nie "gwiozdy" na scenie... jak ktoś szuka naprawdę dobrego zespołu to są godni polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicho0
hej o oriętujecie sie mniej wiecej ile ten viva denc bierze za 1 dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambambar
szczerze odradzam Viva Dance :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciarz
a ja powtórze że viva dance jest bomba! a ty BAMBAMBAR jesteś albo troszkę zlośliwy...albo ich nie słyszałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia12
poszukuję zespołu na wrzesień...masakra juz wszystkie, które chciałam są zejęte a nie chce DJ...pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaskaa
oo a ja tak jak poprzedniczka polecam Alidar!! Zabawiają ludzi genialnie poprostu!! Super grają piekny wokal dziewczyny, zespol pelen energii nie pijacy tu jest ich stronka http://www.zespol-alidar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim weselu które miałam w zeszłym roku w wakacje, grał zespół GARDEN. Tam jest 5 osób. Oni są z Włoszczowy. Znajomi go polecili i oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z nich bo naprawdę super grali i zachowywali się super. Zagrali nam na pierwszy taniec taką piosenkę jaką sobie zażyczyliśmy i to bez wykrętów. Muszę jeszcze powiedzieć, że kuzyn mojego męża który był u nas na weselu to, w tym roku będzie się żenić i zamówił też GARDEN-a bo mu się bardzo podobało jak grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicho0
Hej jakieś jeszcze propozycje i opinie ta temat viva dance za wszystkie serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.23.
Zwracam się z prosbą o wskazanie mi paru zespołów muzycznych, które są godne polecenia na wesele. Zalezy mi na pełnym profesjonaliźmie zarówno jeżeli chodzi o muzykę jak i zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUO DENS
DUO DENS - zespół muzyczny DUO DENS - dwuosobowy zespół muzyczny oferuje atrakcyjną oprawę muzyczną. Polecamy się na wesela oraz wszelkie uroczystości okolicznościowe. tel:5O5 36O O32 http://duodens.wrzuta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda z kątowni:)
Hmmmm..... ja dopiero za 2 lata biorę ślub ale już salę i muzykę mam zmówioną... gra u mnie zespół JOLANA, ale co do zespołu Vegas, słyszałam ich każdą próbę (bo niedaleko mojego domu) strasznie fałszują i grają nieczysto, zawsze jakiś chłopak jest bardzo głośno, grali na festynie, to dosłownie garsztka ludzi się bawiła, bo niestety jeden za głośno, drugiego nie słychać w ogóle, ten na trąbce-(czy czym tam co się dmucha)- co gra to stęka straszniei piszczy.... i wiem ze jednego chłopaka z Vegas brat ma zespół ale oni już lepiej grają... długa droga przed nimi, ale życzę im powodzenia bo fajne chłopaki, lecz nie są gotowi do grania jeszcze.... FAŁSZ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batrus
Nie koniecznie sterta klamstw. Kilka zespołów słyszałem z tych co tu są wymienione. Mianowicie: Zespół Cytrus z okolic staszowa - co mogę powiedzieć, jak grają jest fajnie, ponieważ grają ciekawie, ale jak zrobia przerwę to trzeba ich upominac żeby zaczęli grać. Zespół Axis słyszałem, podoba mi się Zespol Takt z oblekonia- ostatnio zmienil im się skład, ale nadal fajnie graja. Zespół Relax z pacanowa - młodzi, chętni do grania, z umiejętnościami i checiami, podobnie jak Takt. Graja często zabawy, wesela również. Z tego co się orientuje grają 23.06 w Osp Olesnica zabawa otwarta można posłuchać. Zespół Akces pacanow - słyszałem tylko na zabawach, na weselach Jeszcze nie, ich basista gra w innym zespole na saxie po weselach. Wszystkie zespoły znam (znajomi) kontakty mam. Wesela na których grają też mam. Mogę podeslac, jak ktoś chętny proszę pisac GG 43488994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kwiaciarniaela.pl
kwiaciarnia Ela Kielce dj na wesele sztuczna mgła bańki mydlane fontanna czekoladowa wiązanki ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horetnsja
Absolutnie nie polecam zespołu SPOKO BAND. Owszem być może mają zdolności muzyczne natomiast żadnych zdolności konferansjerskich jakie są niezbędne na weselu!!! Nie potrafia kompletnie bawić gości!robią zbyt długie przerwy!nie potrafią dostosować repertuaru do osób przebywających na weselu choć na spotkaniach organizacyjnych opowiadają,że są w tym temacie elastyczni!NIE PRAWDA!Grają swój ustalony repertuar bez względu na prośby Pary Młodej i gości. Nie potrafią także tzw."grać za stołami". Zagrają może 2-3 utwory i to koniec choć umowa była zupełnie inna!Szczerze nie polecam tego zespołu!! By była jasność chodzi mi o zespół SPOKO BAND Piotra Buczka http://www.spoko-band.pl/ JEST TO ZESPÓŁ NA BANKIETY ALE NA PEWNO NIE NA WESELA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele profesjonalnych zespołów na wesele z Kielc, województwa świętokrzyskiego i nie tylko, znajdziecie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Kielce/Zespol-DJ/ Szczegółowe oferty, zdjęcia wideo, opinie klientów i pełne dane teleadresowe pomogą w prosty i łatwy sposób znaleźć najlepszy zespół lub DJ'a na Twoje przyjęcie weselne i w szybki sposób się z nim skontaktować aby omówić szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam ostatnio na weselu w woli jachowej pod brzozami gdzie grał zespół elita z górna. co do sali to już ją zarezerwowałam a co do zespołu elita to słyszałam wiele różnych opinii na ich temat i teraz mogę śmiało potwierdzić, ze na obecną chwilę nie ma lepszego zespołu w okolicy. ale niestety mają już rezerwację na mój termin :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×