Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość i co z tego?
Jak by tak każdy podchodził to wiekszośc by niegrała,ale ludzie nieznaja sie i biorą dziadów i to za niezłe pieniadze ja sie juz z tym pogodziłem,mimo że człowiek naprawde wymiata,to i tak cie sprowadza nieraz do poziomu tego co nic nieumie tylko puszcza dla niektórych naprawde niema różnicy.Śpiewac kazdy może jeden lepiej lub gorzej ,ale naprawde niekazdy potrafi dobrze grać bo to jest o wiele trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaven...
A może ktoś się wypowiedzieć o zespole Heaven z Jędrzejowa? Potrzebuje pilnie opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaayuyuyyy
noi widocznie nie było osób u których gral widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też szukamy dobrego zespołu i w grę wchodzi jedynie taki który zagra dla nas na żywo żebyśmy słyszeli, jak grają, a nie jakie śmieszne płytki nam co niektórzy pokazują, albo jeden bełkot, albo takie że słychać ze nagrywane w studiu. Zespół jest najwazniejszy na weselu, żeby potrafił bawić gości, a nie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w główce się poprzewracało?
Co niektórzy wymagaja cudów bełkot zle ,za czysto zle podejrzenia,a płacic niechcą,sa tacy pacjenci że nieraz rece opadają,to wezcie sobie gwiazde zagra wam 2 godziny i zabulicie 20 razy tyle i bedziecie mieli dobrze,chodz jak by nawet przyszło jej grac i spiewac tyle godzin to może tez niebyło by tak pieknie jak przez kilka kwadransów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespolmariall
Zespół na wesele Biała Podlaska, Warszawa - MARIALL. 100% LIVE, MUZYKA WYŁĄCZNIE NA ŻYWO WWW.MARIALL.NET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona12
Posłuchałam dobrej rady na forum wzieliśmy kogoś kto sie bardzo dobrze zna na muzyce, w naszym przypadku nie było to problemem, pojechał z nami muzyk z rodziny, zajechaliśmy do concretu, zagrali nam przepięknie, o to co nam chodziło, ten zespół ma serce dla ludzi, miłe podejście i nieziemskie umiejętności, w 3 osoby robią taką robote jakiej nie zrobi nawet zespół 6 osobowy, wspaniałe umiejętności wokalne. Od razu podpisaliśmy kontrakt z zespołem o jakim nawet nie marzyliśmy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za szczerą porade przedmówcy wyżej. tu macie kontakt do sprawdzonego na 10 stronę Zespołu Concret http://zespolnawesele-kielce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko199003
Witam! czy zna ktoś zespół tequila z Micigózd k.Piekoszowa co o nich sądzicie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
o mój zespół :o w składzie : gęsle,włosianka,wniutnia wyczynowa i ukulele 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naikita
A może ktoś się wypowie na temat zespołu Wanted z Kielc zastanawiamy się nad nim... Wokalistka co prawda głos ma rewelacyjny ale czy nie robią za długo przerw albo czy umieją bawić gości?? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner tego lokalu
dziewczyno ,bez obrazy ale spójrz trochę na swoje nogi,ty jesteś osoba z obsługi a nie gościem ,nie wypada śpiwaczce ubierać tak krótkiej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady2121a
a czy ktoś wie jak prowadzone są oczepiny przez zespół Wonted z Kielc Concret z Jędrzejowa lub Relax z Pacanowa?? chcę wiedzieć jakiego typu zabawy prowadzą i w jaki sposób odnoszą się go gości bo mam niemiłe wspomnienia gdzie prowadzący rzucał nieprzyzwoite teksty w stronę gości biorących udział w oczepinach :/ choć niektórych to bawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek.11
Posłuchałam dobrej rady na forum wzieliśmy kogoś kto sie bardzo dobrze zna na muzyce, w naszym przypadku nie było to problemem, pojechał z nami muzyk z rodziny, zajechaliśmy do concretu, zagrali nam przepięknie, o to co nam chodziło, ten zespół ma serce dla ludzi, miłe podejście i nieziemskie umiejętności, w 3 osoby robią taką robote jakiej nie zrobi nawet zespół 6 osobowy, wspaniałe umiejętności wokalne. Od razu podpisaliśmy kontrakt z zespołem o jakim nawet nie marzyliśmy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za szczerą porade przedmówcy wyżej. tu macie kontakt do sprawdzonego na 10 stronę Zespołu Concret Mój Boże co to za muzyk tak doradził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklara
A czy ktoś moze mi polecic dobry zespól z Końskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykalny
Polecam zespół AWART. Jest to zespół ze Skarżyska. Potrafią zagrać bardzo dobrze każdą muzykę i jest dobra zabawa przy tym oczywiście. :) Można do nich pisać na awart@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
Byłam 2 lata temu na weselu na którym grał zespół joker z końskich grali nie najgorzej a w tamtym roku bawiłam się przy zespole twist i mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad Dorota w
Bo 2 lata temu zespól Joker był w miarę dobrym i godnym polecenia zespołem ale teraz to chyba już go nie ma. Natomiast jest wiele innych zespołów ktorzy świetnie bawią ludzi, mają stały skład , mają swoje stronki dzięki którym mozna ich odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka z Nowego
Dziękuję. Bardzo dobra oferta, ich nagrania przypadły mi do gustu. Właśnie szukam zespołu z okolic Kielc i wygląda na to, że Concret będzie jednym z kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menuet Band- okolice Jędrzejowa- fajnie grają :) Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że Concret gra na terenie całego kraju? Jak sobie radzą z dojazdem? Miał ktoś ich z innej miejscowości niż Kielce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×