Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez dobrego seksu

Mój facet jest kiepski w łóżku

Polecane posty

Gość suficiente
Ale czy oprocz zmiany, nie mozna tez mowic o dopasowaniu? Czyli nie zmieniam kierunku o 180 stopni, ale w ramach "mojego kierunku" podazam troche innymi sciezkami. Np. Jesli kobieta lubi, potrzebuje, zeby piescic ja ustami, jezykiem, a mnie to nie odrzuca, to dlaczego nie probowac, zeby jej tez bylo dobrze. No tylko ze fakt, trzeba chciec chciec. To chyba najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppprarararam
sorry ale ja wogóle nie rozummiem o co chodzi mnie po prostu strasznie podnieca , jak dziewczyna jest napalona i jak widzę, że jest jej dobrze , po prostu mnie to nakręca , widzę , czuję i robię to tak , że jej jest dobrze więc i mnie jest dobrze może to jakieś zboczenie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Mysle, ze to zboczenie normalnosci. Taka prosta sprawa zdawalo by sie, kazda z dwojki osob stara sie by drugiej bylo jak najlepiej i oboje sa zadowoleni. Kazda dba o siebie i zadne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie duzo nas jest
nie, tak ma wlasnie byc, tak to dziala. Oczywiscie, ze na poczatku trzeba sie troche dopasowac, choc nie zawsze. :) Wiesz, ale nie mozna sie kilka lat dopasowywac...albo raczej wierzyc, ze sie kiedys dopasujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppprarararam
jest też dobra wiadomość kiedy zostawiciwe waszych supermenów i przeżyjecie orgazm z kimś , ktokolwiek by to nie był, to będziecie wiedzieć , że to całkiem przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie duzo nas jest
no i w tym sek, ze to baaaardzo przyjemne. :)) w ogole seks to fajna zabawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith 32
Ja mam identycznie jak autorka :( Ja już rozmawiałam, prosiłam, groziłam. Poniżałam się błagając o przyjemność. Ale koniec. Teraz zamierzam zadbać o siebie. Nie on, to ktoś inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Kilka lat dopasowywac to sie mozna, gdy sie to robi jak sojka wybierajaca sie za morze, czyli bez zadnego postepu. Tyle ze to nie dopasowywanie, tylko tkwienie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollika
a o kochanku nie pomyslalas???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith 32
ja bym powiedziała, że nawet cofanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollika
Lilith 32 masz kochanka? Lub kogoś na kandydata?Ja szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Dokad mozna sie cofnac z miejsca, gdzie jest zle? Do jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie duzo nas jest
Lilith 32, chyba wiesz o czym mowie... tez uwazam, ze kilka lat, to tkwienie w martwym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojarewicz
taki stary temat wykopano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Tak wiele Was trzyma razem, ze lepszym wyjsciem jest kochanek niz rozejscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie duzo nas jest
ja tego nie powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie duzo nas jest
Uwazam ze posiadanie kochanka na dluzsza mete nie ma sensu. Na poczatku sie wydaje, ze jest ekstra itd. Najlepszym wyjsciem jest dobry zwiazek, z dobrym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith 32
rollika ja dopiero szukam kochanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppprarararam
lilith a ty jesteś mężatką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith 32
jestem mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollika
lith jestes zdecydowana na kochanka? nie masz obaw? w jakim celu wam kochankowie? pytam bo mi chodzi o zwyczajne zaintersowanie mna, gdyz maz sie nie bardzo mna i tym co robie interesuje, bo moze sam ma kogos? chcialabym miec kogos kto sie mna zainteresuje,dla kogo zaczne zyc, ubierac sie, malowac, kupowac koronkaowa bielizne. no i o seks tez mi chodzi bo z mezem mam 1 raz w tyg i z mojej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Ale zeby miec taki zwiazek trzeba najpierw zakonczyc ten nienajlepszy. Jaki kochanek Wam sie marzy w tym wszystkim? Tym, ktorym sie marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Mhmm, koronkowa bielizna. Na meza juz nie dziala? Nigdy sie Toba nie interesowal, czy gdzies to zgaslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith 32
1) chemia prowadząca do: 2 seksu bez zahamowań z mojej i kochanka strony - to przede wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollika
zgasło, w sumie nigdy nie wykazywal wielkiego zainteresowania seksem, od poczatku mial mniejsze potrzeby ale bym teraz miala sie prosic o 1 raz w tyg? zastanawialam sie czy moze ma kochanke, ale on nigdy za seksem tak nie byl, moze nalezy do tych facetow ktorym wystarcza w sobote. wczesniej jak dzieci male to sama sily nie mialam, wiec mi to tak nie doskwieralo ale teraz po 30tce nabieram checi do seksu i zycia a maz nie podziela moich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie duzo nas jest
musze cie zmartwic, ale tacy panowie czesto maja kochanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
A Toba, w sensie nieseksualnym, tez sie tak nie interesowal? Twoimi marzeniami, pragnieniami, pasjami, codziennoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollika
jesli chodzi o pasje, prace to sie interesowal na samym poczatku zanim pojawily sie dzieci.jesli chodzi o seks to od poczatku mial mniejsze potrzeby wiec nie podejrzewam ze pojawila sie kochanka ale nieraz i cieple kluchy maja kochanke wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollika
a wasi mezowie maja kochanki,jak myslicie? oczekujecie od kochanka samego seksu czy zainteresowania tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suficiente
Rollika, moze to jest tak, ze poszczegolne panie oczekuja tego, czego im brakuje w zwiazku. Jesli jest "dopieszczona" pozaseksualnie to pewnie nie ma juz wiekszych potrzeb w tej sferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×