Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość Sulo
nie znam Cię ale będąc w urzędach trzeba czasami ostro wyrazić swoją opinię a PUP w którym ty byłaś jest do zamknięcia tam pracują same WIEŚNIARY Z MGR miałem okazję się o tym przekonac , rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji , komu to potrzebne , najlepiej będzie jak PUP zamienimy na Agencję Towarzyską albo zburzyć tę murowaną BUDĘ tak kochane panie urzędaski ZBURZYĆ A WY DO PORZĄDNEJ PRACY koniec picia kawy i walenia głupot naiwnym ludziom jak szukać pracy ! Ja (19:35)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulo
KOMU POTRZEBNA TA MUROWANA BUDA PUP ???????? nie znam Cię ale będąc w urzędach trzeba czasami ostro wyrazić swoją opinię a PUP w którym ty byłaś jest do zamknięcia tam pracują same WIEŚNIARY Z MGR miałem okazję się o tym przekonac , rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji , komu to potrzebne , najlepiej będzie jak PUP zamienimy na Agencję Towarzyską albo zburzyć tę murowaną BUDĘ tak kochane panie urzędaski ZBURZYĆ A WY DO PORZĄDNEJ PRACY koniec picia kawy i walenia głupot naiwnym ludziom jak szukać pracy ! Ja (19:35)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulo
nie znam Cię ale będąc w urzędach trzeba czasami ostro wyrazić swoją opinię a PUP w którym ty byłaś jest do zamknięcia tam pracują same WIEŚNIARY Z MGR miałem okazję się o tym przekonac , rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji , komu to potrzebne , najlepiej będzie jak PUP zamienimy na Agencję Towarzyską albo zburzyć tę murowaną BUDĘ tak kochane panie urzędaski ZBURZYĆ A WY DO PORZĄDNEJ PRACY koniec picia kawy i walenia głupot naiwnym ludziom jak szukać pracy ! Ja (19:35)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulo
posłuchaj mnie samotna głowa do góry a takie czy inne co siedzą jak kwoki w przegrzanych pokojach jakiś urzędów to myslą że wakat już do końca życia NIE !!!!!! POSŁUCHAJ Sulo idż przed siebie nie bój się ludzi nieważne czy jakiś grubas czy inny tłusty morświn się wymądrza chyba sama też masz wykształcenia bądz odważna w życiu NIE ZAŁAMUJ SIĘ !!!!!!! POZDRAWIA Sulo a PUP zamienić na miejskie WC akurat dobra lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dla większości dzisiejszy dzień był jakiś lipny :o Moj facet ma ostry nawrót depresji, jest w złym stanie, jak patrzę na niego to łzy mi same lecą, już nie wiem co mam robić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Dopiero teraz zauważyłam, że zmieniłaś stopkę Kelly :( Nie wiem do konca o co chodzi, ale trzymaj sie dziewczyno, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaj szkoda mowic:( na razie nie bede tu pisala nie mam czasu w ogole... ucze sie do tej sesji;/ niech sie juz to wszystko skonczy............. ex-punk >>przytulam... nie wiem jak to jest jak sie patrzy, ze ukochany cierpi, ale domyslam sie ze to straszne:( 🌻 wszystkiego dobrego Ewulka>> dzieki za zainteresowanie, Tobie tez duzo powodzenia na studiach, odezwe sie jak troche sie te czarne chmury nade mna rozrzedza:( niktwazny>> przepraszam za te wczorajsza rozmowe na gg, ja nie bylam w stanie rozmawiac juz w pewnym momencie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki tu osttanio:( ja dzis pouczylam sie troche w pon powinnam miec jjuz opanowamy material na ..prawo ahh.. poza tym jestem sama w domu przez weekend brat pojechal do dziewczyny troche mu zazdroszcze a ja siedze jak kloda i wkuwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewulka [kwiat[ a no pusto a kilka fajnych osóbek tu było:( Ja też siedze sam z psinką i wpatruje sie w tv a i tak nic ciekawego nie ma:( ale coś w główce zostaje prawda? nie przejmuj się na zapas bo nie warto i na pewno sobie poradzisz :) zobaczysz jeszcze się ucieszysz a tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze uda mi sie cos zaliczyc przed sesja to sam terminy zerowe sesja od lutego ale dobrze by bylo miec juz cos z glowy a na 2 egz nie mam nawet notatek wiec sobie odpuszcze w nast weekend mam 5 egzaminow:O:O:O a co u ciebie? jak z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nauce Tobie nie pomogę bo nawet nie mam jak choc bardzo bym chciał byś wszystko zaliczyła. 5 egzaminów? kurcze to sporo masz nauki... A uśmiechniesz się chociaz troszkę?? 🌻 u mnie tak sobie tylko trichę :( bo nie ma z kim porozmawiać ani gdzie wyjść:( a w pracy dziękuję dobrze i szef spoko bo przynajmniej można z nim porozmawiać na normalne tematy i potrafi odpowiadać. myślę że nie będzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) ja wysylam caly czaspodania czekam moze sie cos ruszy juz tez mam dosyc siedzenia no 5 egzaminow a pozniej poprawka tego co nie zaliczylam ahh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×