Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Od kilku dni nie zagladałam, a widzę że duzo się działo. Życzę wszystkim lepszych dni i radości każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przemku. Róznie bywało i jest:( Jak u Ciebie? Widzę że podoba się Tobie nowa praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A raczej jest dobrze czy gorzej?? Tak praca się podoba tzn. trafiłem na fajnego szefa:) naprawdę koleś jest do pogadania wiele rozumie i jak sie do niego mówi to odpowiada na temat:) Nr. gygy aktualny jak najbardziej:) Życze duuużo uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym różnie bywa teraz w tej chwili jest w miare. Bardzo się cieszę że podoba się nowa praca:) Jak u Ciebie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak wam mija niedziela?:) ja caly dzien sie uczylam ale juz koniec mam dosc robie przerwe do jutra....nie lubie sie uczyc humanistycznych przedmiotow takie wkuwanie...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia 🌻 niedziela ok bardzo miło leci:) a co zrób przerwe bo pewnie mozna osaleć spędzając tyle czasu na nauce... miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie ma juz nikogo:( ja dzis caly dzien spedzxilam z ..prawem podatkowym ahh a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewcia:) to pewnie padnięta jesteś dziś? a niedziela powinna byc dniem odpoczynku... Ale jestem pewien że się opłacało i wszystko ładnie zaliczysz:) Ja jeszcze czekam na księżyc tzn. dogodne miejsce by z okna fotke zrobić i to na tyle jak na dziesiejszy dzień:) niedziela ogólnie bardzo miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam za bardzo czasu na odpoczynek:) ale jesczze jutro i prawo mam z glowy ciezki ten przedmiot ...ten jezyk prawniczy ahhh odpoczywam teraz:) slucham muzyczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ż ejutro koniec:) a teraz masz zasłużony odpoczynek i się relaksujesz?:) miłego odpoczynku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo zaraz ide spac:) a Ty interesujesz sie fotografia?...ciekawe.zarzuc nam tu fotke jak zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak interesuje się ale tak amatorsko:) mam swoją stronkę w necie ale tu raczej nie podam linka przepraszam. moge na gg przesłać link albo na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to napisze do ciebie na gg to podasz mi link ale jutro dzis juz uciekam jetsem padnieta dobranoc i slodkich snow:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok na pewno prześlę:) Zmykaj bo jutro będziesz niewyspana:) miłyej i spokojnej nocy życzę kolorowych snów:) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja juz mam prawo za soba dzis od rana sie uczylam cos rano szybciej mi wiedza wchodzi do glowy:) smutna ---> co sie stalo? nie da sie nie plakac czasami lepiej jak sie wyplaczesz wyrzucisz emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o dziwo jakos sie trzymam ostatnio nawet mam dobre dni co sama sie sobie dziwie bo nie mam pracy nie mam faceta studia nie chce mi sie uczyc ...dziwne:) widac postanowienie noworoczne dziala:) ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewulka 🌻 miło przeczytać takie dobre wieści:) i cieszę się że taki nastrój masz:) Ciekawe co u samotnej?? mam nadzieje że jest już lepiej pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to dobre i pozytywne nastawienie mam nadzieje ze niedlugo bede jakies widoczne rezultaty tego hihi wyslalam Ci wiadomosc na gg dostales? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje:) z rezultaty jak najbadziej:) jeszcze nie raz pewnie sama siebie zaskoczysz:) na gg nic nie dostałem:( mam włączone teraz ale żadnej wiadomości:( może jeszcze raz spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ewulko dobrze że już prawo za Tobą. Jak minoł Wam dzionek? Nie daje sie powstrzymać od płaczu ale trzeba, nie mogę płakać przy ludziach. Teraz jest w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawo to chyba najgorszy przedmiot jak dla mnie ale jak przejde sesje to na nast semestr sama wybieram sobie juz przedmioty:) smutna wyplacz sie to Ci ulzy.... czasami trzeba... ja mialam kiedys takie momenty nie plakalam a wylam przez pare godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawo podatkowe? To jest zawiły język. Ewciu masz rację. Płacz pomaga. Ostatnio tylko za dużo płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenlighting
nie macie znajomych bo jestescie pierdolami bez wlasnych zdan i charakteru. Wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×