Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Ja diś ciężko pracowałem na dworze:) i fajne powietrze było:) przed chwilką odjechał elektronik bo przed świętami padł mi tv i załamke mam małą. ehhh zachciało mi się wypasnego telewizorka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przemku:) Zmarzłam strasznie w autobusie paluszków nie czułam:( W pracy odtajałam:( Sparo ludzi dziś sie przewineło w pracy. Jak u Ciebie minoł dzionek? Jak samopoczucie? Cieplutko ubrany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napracowałeś się dziś bardzo. Nie zmarzłeś pracując? Współczuję domyslam się że trochę naprawa kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmarzłem:) musze zlikwidować drzewko bo wiocna mieszkanko do autka chcę zrobić:) więc prace ręczne :) ręce mi opadają ale spanie dziś będzie że ho ho:) a koszt naprawy ehhh w biedronce kupiłbym nowy LCD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko jeszcze jest to 16 letni orzech więc jest taaaaaaaaaki duuuuuży ale po kawałku będe go ucinał:) do końca zimy skończe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spory orzech:) Pokawałku i skończysz. Jutro podcinanie:) Współczuję Ci w sprawie kręgosłupa. Musisz na siebie bardzo uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszyć sie nie mam so bo materiału na garaż troszkę jest ale nie wszystko a jak nie ma pracy to wiadomo. kręgosłup jakos się miewa ale uważać muszę co mnie bardzo wnerwia bo lubie pracpwać dzwigać idt. ale... a jak samopoczucie dziś?? nastawienie do życia? itd.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wszystko ok ale jestem bardzo przemarznieta, dobija mnie ta pogoda, ten mroz , a jak Ty sietrzymasz kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garaż sam będziesz budować?:) U mnie tak sobie. Troche było smutno ale przeszło mi. Mąż potrafi mi dopiec i dowalić:( Ale mniejsza. Znajomy odezwał się z pracą? Psinka jakiej jest rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ewcia 🌻 i jak dzie nastawienie?? jeśli nie chcesz to nie pisz ale mam nadzieje że lepsze?:) Aniu ja jestem:) cały czas tylko troszkę zapisany tu i tam:) ale CIę nie zostawie samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewulka:) Jak dzisiaj nastawienie do studiów? Kelly gorąca herbatka z cytryna postawi na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawienie do studiow wiec przemyslalam sprawe i stwierdzilam ze nie zrezygnuje ...bede probowac do konca najwyzej jak nie zdam to sami mnie wywala Hhee przypomnialam sobie syt z ost roku z licencjackich studiow bylam w Uk tam konczylam pisac prace mimo iz nie mialam wtedy laptopa pozyczalam uczylam sie i jakos zdalam ostatni roki sie obronilam wiec bede walczyc hehe .....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jak mi minął dzień? Cieszę się, że już po świętach, w koncu powrót do normalności. Byłam w pracy, jakaś nadpobudliwość mi sie włączyła, ale już wole to niż odpływanie w marazm. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuch dziewczyna:) Trzymaj tak dalej:) Bardzo się cieszę:) Ewulka zaliczysz i skończysz te studia. Trzymam kciuki za Ciebie. Uda się Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garaż sam:) tzn. z tatą mamy zdolności yyyyy znaczy sie ja mam po nim hehe wszystko sami robimy przeważnie:) po co płacić fachowom jak mozna samemu:) i pewnie nie raz lepiej wyjdzie a jak nie to do siebe będe miał pretensie a nie że ktoś mi zbąbał robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka walcz:D dasz rade :) ja mam 3 egzaminy w tej sesji, cud miod i czekolada :classic_cool:🖐️;) jeden juz w przyszlym tyg:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamam 3 za 2 tygodnie ale to sa terminy zerowe pozniej 1 lutego mam poprawke ostatnia ztego co nie zaliczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelly jak referat? Z czego masz ten egzamin? Dziewczyny pozaliczacie zaliczenia i egzaminy, skończycie studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
referat ze zjednoczenia Dojczlandu egzaminy-psychologia, gramatyka opisowa iiiiii Historia Rajchu:D boskosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×