Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Witam wszystkich:) Miłego dzionka życzę dla wszystkich:) Ewciu bardzo się cieszę że masz do przodu w zaliczeniach i życzę oby było tak dalej. Trzymam kciuki abyś szybko znalazła pracę. Witaj Niktosiu:) Miłej i spokojniej pracy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Witaj Niktosiu:) Dziś w pracy jesteś? Miłego i fajniutkiego dzionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Smutna tak w pracy byłem dzis ale już w domu i po obiadku:) Ewulka fajną nutke w stopce masz:) dawno tego nie słyszałem:) Miłego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ta wersje tej piosenki i choreografia fajna..tez bym z checia tak potanczyla..ale nie mam z kim:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochani z wami , nic nie upada bedzie dobrze , trza pisac co i jak :) u mnie kijowo ale za to jestem rozbuchana jak piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka ja też szukam jakiejś koleżanki, mieszkam tak gdzieś około 100 km od poznania ale nie wiem czy z tej samej strony co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa21
Hej! Nie chciało mi się czytać całego topicu (to w końcu 74 strony:P), ale mam podobny problem. Przychodzi weekend i 3 dni spędzone samotnie w pokoju. Przynajmniej mam kota, który mi dotrzymuje towarzystwa, ale chciałoby się wyjść do pubu, do klubu potańczyć (rzadko w moim życiu było mi dane)...Czasem myślę, że to coś ze mną, że nie mam znajomych, ale ja po prostu nie wiem, dlaczego tak jest. Część grupy idzie na piwo, druga część gdzieś sobie się rozchodzi, a ja zostaje sama pomiędzy, a raczej na uboczu. Nie wiem, o czym miałabym z nimi rozmawiać, jak coś próbuję powiedzieć, to jestem ignorowana i to najgorsze, że nie w taki perfidny, zamierzony sposób, lecz ot tak, bo to, co ja mówię, się ignoruje. Nie wiem co mam robić, nie chcę tak spędzić studiów. Gdzie te słynne studenckie imprezy? Te przyjaźnie? Jedyne, na co mogę liczyć, to płytkie relacje z osobami, z którymi się nie lubię. Cały czas sama chodzę po uczelni i poza nią, jak jakiś kot-dachowiec...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Faktycznie mało osób odwiedza kafe. U mnie bez zmian ale staram się żeby było lepiej. Róznie to wychodzi. Miłego dzionka życzę dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani 🖐️ ja zagladam tu dosc rzadko bo ..sesja:( w zeszlym tygodniu zdalam 3 egzaminy z 4 jeden oblalam ale wiedzialam ze go nie zdalam .....w niedziele poprawka poza tym z ta poprawka razem mam 3 egzaminy..:( 😭 a co u mnie? musze wam powiedziec ze minal hmmm mc mojego pozytywnego myslenia i....nie wiem jak to sie stalo ale wlasnie ostatnio pewna sprawa ktora wydawala mi sie beznadziejna bo wszystkie rozwiazania jakie mozna bylo dokonac dokonalam okazala sie do..rozwiazania..:):):):)...wszystko sie uklada w dobra calosc:) ehhe i z utesknieniem czekam na jej final :) nie bede pisac o co chodzi zeby nie zapeszyc:) poszukiwania pracy trwaja.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ewciu zaliczysz resztę egzaminów, jesteś bardzo dzielna i tak trzymaj cały czas. Pracę też znajdziesz. Ja już zaczynam się rozglądać za nową pracą. Jak na razie z marnym skutkiem:( MIłego dzionka:) Gorące pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ u mnie trwa nauka na sobote trwaja poszukiwania pracy hehe....poki co wysylam tylko cv a zero odpowiedzi hmmm..zobaczymy.. a jak u was? jakies zmiany?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jatez wysylam i nikt nie odpowiada czasami anwet nie ma ofert i nie ma gdzie wyslac poza tym mialam ost 1 rozmowe..poszlam..pani od przeprowadzania rozmowy nie bylo mimo iz umowilam sie na godzine czekalam 30min po czym powiadomilam innych pracownikow ze nie bededluzej czekac bo to jest smieszne jak sie ktos umawia to niech przychodzi na czas i wyszlam :D ja taka jetsem jak cos mi nie pasuje mowie nara ehheh trudno..ich strata:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem saama jakoś
sie przyzwyczaiłam ze nikogo nie interesuje moja osoba nie przyciagam ludzie trudno takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Widzę że coraz mniej osób zagląda na kafe:( Napewno codzienne obowiązki, brak czasu. U mnie jest raz gorzej czasem troche lepiej. Został mi osttni miesiąc pracy:( Miłego dzionka dla wszystkich:) Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffbbnjkiu
nieeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś jest zimniutko. Ewluko jak zaliczenia? U mnie jakoś powolutku, raz jest dobrze innym razem źle. Ale nie ma co marudzić. Faktycznie coraz mniej osób zagląda na topik i zanika:( Niktosiu co to za minka? Miłego dzionka dla wszystkich:) Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna co u ciebie? jakies zmiany? jak sie czujesz? ja mam za 2 tyg 2 poprawki jak pojdzie dobrze bede po sesji juz z praca gorzej nadal jej nie mam i powoli lapie juz dola:( topik umiera:( Dlaczego nikt juz tu nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×