Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Witam wszystkich:) Miłego wieczorka dla wszystkich:) Ewciu będzie dobrze zaliczysz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem :-) witam Was wszystkich!🖐️:) zaglądam do Was🌻 ale nie mam czasu się odezwać ;-) niktważny, dzieci dobrze, starszy dalej najmądrzejszy ze wszystkich ;) a młodszy też rozrabia - właśnie dziś rozdarł tapetę na ścianie ;) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lonely 🌻 To dobrze że dzieciaki rozrabiają :) lepsze to niż miałyby chorować a tak to przynajmniej coś się dzieje:) A u mnie jakoś leci raz lepiej raz gorzej ale do przodu:) a dzis sniadania zapomniałem zabrać do pracy i umieram z głodu:( Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Miłego dzionka dla wszystkich życzę:) Lonely super że chłopaki zdrowe i rozrabiają:) Niktważny podzielę się kanapką:) zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna chętnie bym zjadł:) bo przymieram troszke głodem... Ty już w drodze do domku a ja jeszcze ponad godzine ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Niktosiu. Nie bardzo, jestem półprzytomna. Kawusia poranna już była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem że będziesz niewyspana... Tak kawusia już była:) jak zwykle pyszne espresso:) A u Ciebie dużo pracy dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dawno mnie tu ie było. Okropnie się czuję, chyba mnie dopada depresja :o Nie mam siły na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ex-punk:) Trzymaj się, powolutku wszystko będzie dobrze. Mam sporo nawet pracy to pozwala na chwilę zapomnieć. Jak dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak wam mija dzien? ja sobie nie moge miejsca znalezc zcekam na wyniki dzis mialy byc ale nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, problemy w związku ( a raczej toksycznym tworze zwanym związkiem), złe samopoczucie psychiczne i fizyczne. Jest mi po porstu smutno, idę pod koc czytać "W dzungli miłosci" Pawlikowskiej, ponoć fajna książka. Trzymajcie sie ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze ze dzis pustki tutaj musze wam sie pochwalic...dostalam juz wyniki z jezyka rosyjskiego i mam zaliczone na 4,5:):):) jedna dobra wiadomosc :) dobre i to.... zmykam na chwile moze pozniej tu zajrze jak ktos bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przylozyc do nauki tego jezyka ..bardzobo lubie i to jedyny przedmiot ktory sprawia mi radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami widzicie co sie ze mna dzieje..dziczeje:P:) ciesze sie jak dziecko z czekolady z oceny z zaliczenia ahh...zamaist szukac sobie faceta ...odbija mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Miłego dzionka wam zyczę :) Ewka brawo brawo ładna ocenka:) I ciesz się bo za dużo smutku ostatnio było 🌻 A jeszcze będzie czas na szukanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to mi pozostalo...cieszenie sie takimi rzeczami:) dzis wyslalam az...5 podan o prace hehe az....strasznie duzo nie?:P zobaczymy ...juz sama nie wiem jak i co pisac w tych podaniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌻 :) radosnego dnia wszystkim życzę:) Ewcia ciesz się ile wlezie:) i mam nadzieje że z pracą Ci sie uda i oby jak najprędzej bo widząc co sie teraz dzieje to... same redukcje etatów ale trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×