Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

to dobrze... ostatnio wszystkim chyba troszke sie układa jakoś :) i oby tylko radosne dzni były i usmiechy na buaizch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na tyle jest dobrze ze odstawilam leki i zaczynam jesc a co za tym idzie tyc:) nie mysle i nie ubolewam juz nad pewna osoba a raczej jej strata a to juz cos:D a reszta ,...mam nadzieje sie wkrotce ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najważniejsze. a jesli juz zaczynasz się zaokranglać to oto Tobie chodziło więc jest dobrze. oby tak dalej ewciu i trzymam kciuki za Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) U mnie zimniutko bbbbbrrrrrrrrr. Miłego i cieplutkiego dzionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak średnio się wyspałem:) a słoneczka dziś brak niestety i zimno na dworku:) tylko sie nie przemęczaj zabardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie słoneczko świeci. Nie jest cięzka praca. Nie grozi przepracowanie się:) Dlaczego nie wyspałeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlij kilka promyczków dla mnie:) ostatnio tyle czasu poza domem więc chyba większe zmęczenie i jeszcze wcześniej powinienem chodzić spać:) wiesz w każdej prasy można sie przepracować albi przemęczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo i mam nadzieje że dotrą za chwile chociaż sporo km. mają:) a jak nastrój dziś?? humor dopisuje?? dużo Was tam pracuje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje nas kilka. Już nie widze słonka schowało się. Czuje się wymiętolona, humorku brak. Jak u Ciebie samopoczucie? Czemu się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na troszkę siepokazało słonko:) ale też juz nie ma. Nie da się bo rozmowy sie toczę :) dziś humorek znikł?:( coś sie stało czy tak po prostu? 🌻 na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo:) tak toczą sie ale troszke pracujemy:) bęe gruuuuuuuugy! zatkałem sie siastem! ale za to będe słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani jak wam minal dzionek? ahh ja jeszcze dwa dni wolnego i czeka mnie zjazd:O a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewulka 🌻 dzionek ok nawet miło było dziś:) humorek dopisuje więc jest ok:) więc sie nie cieszysz że do poznania przyjedziesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy:) Jak dzionek minoł? U mnie pracowicie. Ewcia zaliczysz. Jak nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naua jakos idzie:) ale nie chce mi sie strasznie hehe dzis przegladalam natatki ze sprawozdania finansowego ( bilans, rach zysk i strat itd) niby latwe troche policzylam ale jak dostane puste drugi do wypelnienia to boje sie ze nie bede wiedziec co i jak:( poza tym mam straszny dzis wilczy apetyt ciagle jem i ciagle jestem glodna hehe:) poza ttym brat pojechal do dziewczyny a ja siedze sama jak kolek..jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro kupie nasza lokalna gazete powysylam cv jak beda jakies oferty..a;e poki co zero odezwu:( mam juz serdecznie dosc siedzenia w domui wariuje:( zaczynam sie zast z czego bede placic czesne bo poki co mam odlozone napare rat a pozniej? zalamka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×