Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gareth

Czy każda dziewczyna w internecie szuka tylko przygody?

Polecane posty

Nie, weszłam wpisałam miasto, wiek i znak zodiaku bo coś mnie podkusiło. I wyskoczył pierwszy, jako że się tam logowałbędąc w pracy. Ale to chyba było już po naszym zerwaniu tydzień, bo zerwałam przez coś innego. A chciał wrócić i coś mnie tak natchnęło i weszłam żeby sprawdzić. Potem to już nie mieliśmy o czym gadać, jak on te konta miał pozakładane od bardzo dawna i istniały przez cały okres naszego związku. Poczułam się jak :o Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakby mi na piatym spotkaniu nie zależało zbyt bardzo to bym wchodzila na takie portale dalej, wiec najwidoczniej je nie zalezy tak jak Tobie. A wchodzi zeby miec furtke, lub ciągle szuka kogoś, bo może znajdzie kogoś na kim jej bardziej zalezec niz na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec piszac szczerez i bez owijania w bawełne, widocznie tobie bardziej zależy, a ona ciagle szuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci napiszę jako ten, kto miał różne przygody z kobietami. Przede wszystkim nigdy, przenigdy się przed żadną nie otwieraj do końca. Nawet jak bedzie Ci mówiła jak bardzo Cię kocha i że nigdy Cię nie opuści, to miej do tego dystans. Jak będziesz miał dystans i lekko olewczy stosunek, to nie będziesz miał tego typu problemów :) Zwłaszcza w tej sytuacji. No bo słuchaj - znacie się krótko, ona jest teraz na etapie testowania Ciebie. I masz rację - za bardzo jej pokazałeś że Ci zalezy i oblewasz \"test\". Teraz odwróć role - Ty ją poolewaj, wejdź sobie na ten portal, umów się z inną. Co Ci zależy? Poznasz parę kobiet, to nie będzie Cię tak do jednej ciągnęło - to sprawdzone :) A ona niech się umawia z innymi kolesiami, za przeproszeniem chuj Cię to obchodzi. Ty masz pokazać kobiecie że jesteś dla niej najlepszym wyborem, a cała reszta frajerów niech ją podrywa. Ona ma wybrać Ciebie, a nie innych, rozumiesz? Jak znajdzie w Tobie cechy faceta nie będącego na każde jej zawołanie, to wygrasz tą grę stary :) Pozdro i nie analizuj tak tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malesia
ja poznalam mojego chlopaka na necie - to byl pierwszy i ostatni raz kiedy tam bylam. nie szukalam i nie szukam nikogo innego bo juz go mam mojego Miska :D laska szuka przygod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
Życzę Ci żebyś trafił na taką, która doceni Twoje starania i nie będzie szukała przygód u innych. Ja to już starszej daty jestem (mam 30 l.) i cieszę się, że swoich facetów poznawałam zanim nastąpiła ta epoka internetu i umawiania się w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam na pytanie - nie, nie każda. Ja swojego narzeczonego poznałam w internecie. Może nie na stronkach tego typu, a na forum tematycznym, no ale tak naprawdę to nie ma znaczenia gdzie się poznajecie. Jeśli ktoś szuka przygód to będzie to robił niezależnie od tego czy umawia się przez net czy poznaje ludzi w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×