Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiadziuba

*miesieczne ma goraczke i placze non stop!pomozcie!

Polecane posty

Gość kasiadziuba

Hej.Mam 8 miesiecznego synka,wczoraj mial 38,5 temperatury.Poszlam z nim do lekarza a ten stwierdzil grype, tyle ze maly nie ma kataru, kaszlu i zadnych objawow, procz wlasnie goraczki.W ogole nie spal calutka noc, tylko plakal.Czy mozliwe, ze to zabkowanie?Czy co moze mu byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i dobrze to nie wygląda
lekarz zdiagnozował chorobe a ty pytasz mam na kafe czy słusznie? Skoro podwazasz jego decyzje to idz do innego lekarza na konsultacje i wtedy zobaczysz czy mial racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadziuba
Kotus,mieszkam w Anglii i jak wiekszosc tych,ktorzy tu mieszkaja, doskonale wiedza jak jest z GP.Na wszystko najlepszy paracetamol.Tak bylo rowniez gdy moj synek mial zapalenie oskrzeli,a skonczylo sie na antybiotykach i pomocy,ale polskiego lekarza,bo tak sie zlozylo,ze bylam w Polsce w tym czasie.Podwazam opinie lekarza,bo nieraz okazala sie ona bledna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadziuba
idz lepiej szykowac wigilie,bo sama nie wiesz o co ci chodzi.jezeli jestes w ciazy, to jest to jedyne wyjasnienie twojego po prostu glupiego i beznadziejnego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
wiecie co zawsze sie musi znalejsc jedza krytykujaca, co do opinii lekarza sama czujesz najlepiej, mojej kolezanki corcie na goroczke kazala tamtej zimy wystawic ja na balkon zeby sie ochlodzila, zreszta co tu gadac idz do innego lub zbij ja po prostu powodzenia mam 4 tyg. corcie i wiem co przezywasz, dzieki bogo mi jeszcze nie chorowala ale wiem co czujesz pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli ma goraczke bez innych objawow to wlasnie pomyslalabym o zabkowaniu... ogladalas mu dziasla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×